گروههای محصولات

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RH77H90507H سه درب ( ویترینی )

RH77H90507H (838 L), Solid Metal Finish


اطلاعات کلی
مدل RH77H90507H
نوع کالا یخچال فریزر سه درب ( ویترینی )
شرکت سازنده سامسونگ
کشور سازنده کره
فروشگاه عرضه کننده بانه پلاس / WWW.BANEHPLUS.COM / BANEH PLUS
ظرفیت
ظرفیت خالص فریزر ( لیتر ) 254 لیتر
مجموع ظرفیت خالص ( لیتر )  765 لیتر
ظرفیت ناخالص یخچال ( لیتر ) 525 لیتر
مجموع ظرفیت ناخالص ( لیتر ) 838 لیتر
ظرفیت خالص یخچال ( لیتر ) 511 لیتر
ویژگی های خنک کننده
جربان چندگانه بله
بدون برفک بله
سیستم خنک کننده سیستم خنک کننده سرتاسری
ویژگی های خارجی
رنگ نقره ای (7H)
آب سرد کن با تصفیه آب بله
نمایش و کنترل ( یخچال و فریزر ) صفحه نمایش ال ای دی ( LED ) آبی یخی
دستگیره درب دستگیره FSR
نوع درب FSR
نوع آب سردکن آب و یخ ( لوله کشی )
ویژگی های فریزر
یخ ساز یخ ساز داخل درب
نور ال ای دی ( LED ) داخلی بله
تعداد قفسه های روی درب 3 عدد
مجموع تعداد قفسه ها 4 عدد
تعداد کشو های درب 2 عدد
ویژگی های عمومی
مبرد ( سرد کننده ) R-600a
زنگ درب بله
عایق سیکلوپنتان بله
کمپرسور کمپرسور اینورتر
نوع رفع کننده بوی بد انرژی خورشیدی
مشخصات فیزیکی
خالص ارتفاع با لولا ( میلی متر ) 1,774
خالص ارتفاع بدون لولا ( میلی متر ) 1,774
عمق خالص با دستگیره درب ( میلی متر ) 896
عمق خالص بدون دسته درب (میلی متر) 896
عمق خالص بدون درب (میلی متر) 785
وزن خالص ( کیلو گرم ) 165
عرض خالص ( میلی متر ) 912
ویژگی های یخچال
نور ال ای دی داخلی بله بالا و کناره ها
تعداد قفسه ها ( جیب ) روی درب 4 عدد
تعداد کشو درب 2 عدد
مجموع تعداد قفسه ها 4 عدد
تعداد قفسه میوه و سبزیجات 2 عدد
قفسه بطری بله
CoolSelect Zone™ بله                                                                                             

یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rh77h90507h rh77h90507h (838 l), solid metal finish


یخچال فریزر سه درب ساید بای ساید سامسونگ خمانند ویترینی برای به نمایش گذاشتن مواد غذایی داخل یخچال بوده و می توان گفت که یخچال در یحچال است .

 

 

 

 

غذاهایی که دوست دارید در نوک انگشتان شما

یخچال فریزر سه درب ساید بای ساید سامسونگ خمانند ویترینی برای به نمایش گذاشتن مواد غذایی داخل یخچال بوده و می توان گفت که یخچال در یحچال است . شما می توانید با استفاده از آن به آسانی و سریعا به مواد غذایی مورد علاقه خانواده و یا موادی که مدام به آن نیاز دارید دسترسی سریع و آسان داشته باشید . این یخچال فریزر دارای 6 محفظه جداگانه برای نگه داری انواع مختلف مواد غذایی می باشد . ( پنیر , سس ها , نوشیدنی ها , تنقلات , مواد غذایی مخصوص کودک و موارد مختلف دیگر ) و به سه منطقه مختلف برای اعضای مختلف خانواده تقسیم شده است به همین دلیل برای هر یک از اعضای خانواده بسیار آسان خواهد بود که هر آنچه را که می خواهند بیابند .


 

 

 

 

 

 

 محافظ خنک کننده فلزی یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ در داخل درب جلو به حفظ دمای بهینه بدون یخ زدگی کمک خواهد کرد

 

 

 

تسخیر هوای سرد

محافظ خنک کننده فلزی یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ در داخل درب جلو به حفظ دمای بهینه بدون یخ زدگی کمک خواهد کرد . بنابراین حتی اگر شما مکررا درب ویترینی را باز و بسته کنید غذاها به صورت تازه و با طراوت باقی خواهند ماند . این فلز سرما را از هوا حفظ کرده و رسانای حرارتی خوب آن کمک می کند تا به هنگام بستن دوباره درب هر گونه حرارت به سرعت از دست برود . به همین دلیل غذاها بهتر حفظ می شوند .


 

 

 

 

 

 

 طراحی شیک و جاودانه


یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rh77h90507h با طراحی و ظرافت برتر خود , زیبایی و ظرافت را برای هر آشپزخانه مدرنی به ارمغان می آورد

یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) سامسونگ , با طراحی و ظرافت برتر خود , زیبایی و ظرافت را برای هر آشپزخانه مدرنی به ارمغان می آورد . جنس فلز مستحکم و جاودانه در این یخچال فریزر با یخ ساز و آب سردکن استیل ضد زنگ که دارای متن آبی یخی صفحه نمایش بوده به زیبایی ترکیب شده و زیبایی این یخچال فریزر را دو چندان کرده است . عمق این یخچال فریزر به گونه ای طراحی شده است که برای کابینت های آشپزخانه مناسب بوده و می توان گفت توکار است . به همین دلیل با هر آشپزخانه ای هماهنگی داشته و نیاز به نصب ویژه و خاصی ندارد .


 

 

 

 

 


فرایند خنک کننده یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rh77h90507h شامل یک سیستم خنک کنند سرتاسری می باشد که هر اینچ از یخچال فریزر را به طور مساوی گوشه به گوشه خنک خواهد کرد

 

 

هر گوشه از آن خنک می باشد

فرایند خنک کننده یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ شامل یک سیستم خنک کنند سرتاسری می باشد که هر اینچ از یخچال فریزر را به طور مساوی گوشه به گوشه خنک خواهد کرد . هوای خنک از طریق روزنه های چندگانه در سطح هر قفسه جریان می یابد و به این ترتیب دما را از بالا به پایین و از جلو به عقب به صورت ثابت و متعادل حفظ کرده و مواد غذایی را به صورت تازه و با طراوت حفظ می نماید .

 

 

 

 

 

 

 

 


قفسه های یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rh77h90507h , با قابلیت لغزاندن و خواباندن , انعطاف پذیری فوق العاده ای را به فضای ذخیره سازی شما خواهد بخشید

 

 

 

فضای ذخیره سازی قابل تنظیم

قفسه های یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ , با قابلیت لغزاندن و خواباندن , انعطاف پذیری فوق العاده ای را به فضای ذخیره سازی شما خواهد بخشید . شما می توانید متناسب با موادی که می خواهید در یخچال فریزر سامسونگ خود جا دهید این قفسه ها را به داخل و یا بیرون به صورت کشویی بلغزانید و یا آن را به بالا و یا پایین بخوابانید که این ویژگی برای قرار دادن بطری ها و ظروف بلند بسیار مناسب خواهد بود . بنابراین هیچ فضای غیر قابل استفاده ای در یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید ای سامسونگ خود نخواهید داشت و می توانید از روش های هوشمندانه و راحت برای سازماندهی و ذخیره سازی مواد غذایی خود استفاده نمایید .


 

 

 

 

 

 

 

 

 


یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ مدل samsung rh77h90507h با یخ ساز و آب سرد کن استیل ضد زنگ براق و صفحه نمایش آبی یخی خود راهی ساده و دلپذیر برای دسترسی آسان به یخ و آب خنک را به شما ارائه می دهد

 

 

 

 

دسترسی سریع به آب و یخ

یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ با یخ ساز و آب سرد کن استیل ضد زنگ براق و صفحه نمایش آبی یخی خود راهی ساده و دلپذیر برای دسترسی آسان به یخ و آب خنک را به شما ارائه می دهد . تنها با لمس یک دکمه شما به آسانی می توانید از یک لیوان آب خنک تصفیه شده لذت ببرید و یا پارچ خود را با یخ های نگینی و کوچک پر کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 یخ ساز یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ در داخل درب آن ساخته شده بنابراین با آزاد سازی  دو قفسه اضافی در فریزر فضای ذخیره سازی ارزشمند و اضافی را برای شما به ارمغان می آورد

 

 

 

 

فضای کمتر , یخ بیشتر

یخ ساز یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) ساید بای ساید سامسونگ در داخل درب آن ساخته شده بنابراین با آزاد سازی  دو قفسه اضافی در فریزر فضای ذخیره سازی ارزشمند و اضافی را برای شما به ارمغان می آورد . اما با این وجود یسزان دسترسی به یخ را محدود نکرده و قدرت ذخیره سازی حدود 2 کیلو گرم یخ را دارا می باشد . همچنین محفظه شیشه ای آن به شما امکان می دهد به آسانی بینید که چه میزان یخ در اختیار دارید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


کشو های عمیق یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) سامسونگ در هر دو یخچال و فریزر فضای ذخیره سازی بیشتری به شما ارائه می دهد .

 

 

فضای بشتر

کشو های عمیق یخچال فریزر سه درب ( ویترینی ) سامسونگ در هر دو یخچال و فریزر فضای ذخیره سازی بیشتری به شما ارائه می دهد . به سادگی , این قفسه ها عمیق تر و بزرگتر بوده و به این دلیل شما می توانید مواد غذایی را به سادگی در آن قرار دهید یا آنها را بیرون بیاورید . حتی زمانی که مواد در گوشه ها باشند . همچنین شما می توانید مواد با سایز های بسیار بزرگ را در آن ها نگه داری کنید . مناسب برای خانواده های پر جمعیت که دوست دارند اوقات خوبی را با دوستان خود سپری کنند .

تغییرات قیمت

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ SAMSUNG RH77H90507H سه درب ( ویترینی )

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha