گروههای محصولات

یخچال فریزر سایدبای ساید ال جی LG Door-in-Door GR-J33FWCHL نکست پنج (5) درب

4-DOOR FRENCH DOOR REFRIGERATOR WITH DOOR-IN-DOOR™GR-J33FWCHL

وضعیت:موجود نیست
مختصری از ویژگی های این محصول :
نوع محصول :
یخچال فریزر ساید بای ساید
شرکت سازنده :
ال جی/LG
کشور سازنده :
کره جنوبی
ظرفیت :
34 فوت
اتصال به آب شهری :

 

چهار دلیل برای خرید این یخچال فریزر


) تکنولوژی درب روی درب ( door-in-door™ ) 2) سیستم ذخیره سازی هوشمند 3) کمپرسور خطی اینورتر 4) hygiene fresh+ در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl


1) تکنولوژی درب روی درب ( DOOR-IN-DOOR™ )
2) سیستم ذخیره سازی هوشمند
3) کمپرسور خطی اینورتر
4) Hygiene Fresh+™


 


DOOR-IN-DOOR™
 

به لطف تکنولوژی door-in-door™ در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl شما می توانید مواد و یا اقلام کوچکی را که در طول روز چندین بار به آن ها نیاز دارید در دسترس خود گذاشته و نیاز به گشتن به دنبال آن نخواهید داشت

سیستم درب دو لایه که بسیار متفکرانه طراحی شده است , شامل یک پنل منحصر به فرد می باشد که شما می توانید تنها با لمس یک دکمه به صورت بسیار سریع آن را باز کرده و به موادی که مکررا نیاز دارید دسترسی داشته باشید .
به لطف تکنولوژی DOOR-IN-DOOR™ در این یخچال فریزر شما می توانید مواد و یا اقلام کوچکی را که در طول روز چندین بار به آن ها نیاز دارید در دسترس خود گذاشته و نیاز به گشتن به دنبال آن نخواهید داشت . بر اساس تست اینترتک با توجه به متدهای تست داخلی که درصد کاهش نرخ جا به جایی هوا در هنگام باز کردن درب این یخچال فریزر ها در مقایسه با یخچال فریزر های معمولی را اندازه می گیرد نتیجه اختلاف فاحش بین باز کردن این درب کوچک با درب های یخچال فریزر های معمولی را نشان می دهد .
 

 ذخیره سازی هوشمند


 نگه داری مواد غذایی در قسمت ها و قفسه های جداگانه موجب جفظ طعم و بوی مواد شده و از سوی دیگر چیدمان آن ها در داخل یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl مرتب خواهد بود
 

نگه داری مواد غذایی در قسمت ها و قفسه های جداگانه موجب جفظ طعم و بوی مواد شده و از سوی دیگر چیدمان آن ها در داخل یخچال فریزر مرتب خواهد بود . سیستم ذخیره سازی هوشمند ال جی شامل چندین ویژگی هوشمند است که نه تنها دسترسی به مواد غذایی را آسان و سریع می سازد بلکه مطابق با بسیاری از نیاز های مشتریان نیز می باشد . 

کمپرسور خطی اینورتر


تکنولوژی کمپرسور خطی اینورتر یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl را به یخچال فریزر های پیشرو در صرفه جویی در مصرف انرژی , تازه نگه داشتن طولانی تر مواد غذایی , سطح سر و صدا , ظرفیت و دوام تبدیل کرده است .


تکنولوژی کمپرسور خطی اینورتر این یخچال فریزر ها را به یخچال فریزر های پیشرو در صرفه جویی در مصرف انرژی , تازه نگه داشتن طولانی تر مواد غذایی , سطح سر و صدا , ظرفیت و دوام تبدیل کرده است . کمپرسور خطی اینورتر ال جی به صورت موثر قدرت خنک کنندگی را کنترل کرده و اصطکاک داخلی را کاهش می دهد . تغییر وضعیت از محرک پیستونی , به معنای بهره وری بهینه و صرفه جویی فوق العاده در مصرف انرژی خواهد بود . نقاط اصطکاک کمتر موجب سطح سر و صدای کمتر و در عین حال افزایش طول عمر محصول خواهد شد . و این موضوع به ال جی این اطمینان را داده است که کمپرسور خطی خود را 10 سال گارانتی نماید .


 


Hygiene Fresh+™
 

تکنولوژی hygiene fresh+™ در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl موجب از بین بردن باکتری ها و همچنین بوی بد داخل یخچال خواهد شد .

تکنولوژی Hygiene Fresh+™ در این یخچال فریزر ال جی موجب از بین بردن باکتری ها و همچنین بوی بد داخل یخچال خواهد شد .
( مرحله  1 , 4 , 5 ) فوتوکاتالیست دوگانه و اشعه uv باکنری ها و بوی داخل یخچال را از بین می برد . این باکتری ها و بوی بد داخل یخچال از طریق ترکیب مراحل سه کانه حذف می شوند .
( مرحله 2 , 3 ) کربن های دوگانه بوگیر بوهای اسیدی ( سبزیجات فاسد شده ) و قلیایی ( بوی ماهی ) را از بین می برد .


 


بخساز داخل درب باریک


بخساز داخل درب باریک در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl

این بسیار فوق العاده است که شما در یخچال فریزر خود یخساز داشته باشید بدون اینکه تاثیری در فضای ذخیره سازی داخل فریزرتان داشته باشد . سیستم یخساز نوآورانه ما در داخل درب فریزر تعبیه شده تا یک قفسه عریض برای یخ را به شما ارائه داده و در عین حال فضای ذخیره سازی را نیز محدود ننماید .

 


فضای بیشتر , ذخیره سازی بیشتر ! یک فضای اضافی در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl اضافه شده است که مخصوص نگهداری اقلام کوچک مانند تخم مرغ , سوسیس و ... است .

 

 فضای اضافی
فضای بیشتر , ذخیره سازی بیشتر ! یک فضای اضافی در این یخچال اضافه شده است که مخصوص نگهداری اقلام کوچک مانند تخم مرغ , سوسیس و ... است .
 

 

 

 

 

 

 

این قفسه را تا کرده و اقلام بلند را در یخچال خود جا دهید . قفسه ها می توانند با توجه به نیاز سازماندهی شده و چند قسمتی شوند .

 

 

 

 

قفسه های تاشو
این قفسه را تا کرده و اقلام بلند را در یخچال خود جا دهید . قفسه ها می توانند با توجه به نیاز سازماندهی شده و چند قسمتی شوند .
 

 

 

 


بسته به نیاز خود می توانید ارتفاع قفسه ها در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl را تنظیم کرده و به این ترتیب فضای door-in-door™ خود را سفارشی سازید .

 

 

 


سبد متحرک قابل تنظیم
بسته به نیاز خود می توانید ارتفاع قفسه ها را تنظیم کرده و به این ترتیب فضای Door-in-Door™ خود را سفارشی سازید .

 

 

 

 

 

 

 


کشیدن و هل دادن آسان کشو ها در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl . حتی زمانی که کشو ها کاملا پر باشند به نرمی داخل و خارج می شوند .

 

 

 

 

کشیدن آسان قفسه
کشیدن و هل دادن آسان کشو ها . حتی زمانی که کشو ها کاملا پر باشند به نرمی داخل و خارج می شوند .


 

 

 

 


با استفاده از سبد های روی درب فریزر فضای بیشتر برای ذخیره سازی مواد غذایی خود در اختیار خواهید داشت .

 

 

 

 

سبد درب
با استفاده از سبد های روی درب فریزر فضای بیشتر برای ذخیره سازی مواد غذایی خود در اختیار خواهید داشت . 

 

 

 

 

 


یخ ساز و آب سردکن بلند در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl

 

 

 


یخ ساز و آب سردکن بلند
با استفاده از یخساز و آبسرکن بلند در این مدل یخچال فریزر شما می توانید از لیوان ها و بطری های بلند تر برای گرفتن آب و یخ در مقایسه با یخچال فریزر های معمولی استفاده نمایید .


 

 

 

 

 

به لطف فیلتر آب مخفی شما می توانید از بالاترین قفسه یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl به صورت کامل بهره بگیرید .

 

 

 

 

 

فیلتر آب مخفی
به لطف فیلتر آب مخفی شما می توانید از بالاترین قفسه به صورت کامل بهره بگیرید .
 

 

 

 

 

 

روشنایی ال ای دی در یخچال فریزر ساید بای ساید فولاد مدرن براق درب رو درب ال جی مدل lg gr-j33fwchl

 

 

 

روشنایی ال ای دی
آیا همیشه برای پیدا کردن اقلام کوچکی که در پشت یا بالاترین قسمت یخچال نگه داری کرده اید مشکل دارید ؟ مجبورید اقلام کوچک را جلو چشم نگه دارید ؟ یخچال فریزر های جدید ال جی با لامپ های ال ای دی روشن شده و به این ترتیب هر گوشه از آن به خوبی قابل رویت خواهد بود . علاوه بر این ها به دلیل انتشار کمتر گرما از کارایی انرژی بالایی برخوردار است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک های مرتبط:

. نکته های خرید یخچال و فریزر

. چگونه یک یخچال فریزر بخریم؟

. راهنمای خرید یخچال فریزر

. مقایسه ی یخچال فریزرهای ال جی با سامسونگ

. نقد و بررسی یخچال فریزر های ساید بای ساید

.مزایا و معایب یخچال فریزر های ساید بای ساید

. ذکر چند ویژگی مهم در یخچال و فریزرهای جدید

. راهنمای خرید و نکاتی که باید قبل از خرید یخچال فریزر در نظر داشته باشیم

اطلاعات کلی
مدل :
GR-J33FWCHL (نکست 5 در)
نوع محصول :
یخچال فریزر ساید بای ساید
شرکت سازنده :
ال جی/LG
کشور سازنده :
کره جنوبی
ظرفیت :
34 فوت
اتصال به آب شهری :
نور ال ای دی داخلی :
دارد
انجماد سریع :
قفسه های شیشه ای :
قفسه های تاشو :
مشخصات فیزیکی
ارتفاع :
1797mm
عمق :
923mm
عرض :
912mm
ویژگیهای عمومی
فیلتر تصفیه آب :
نمایشگر دما وکارکرد :
نوع یخساز :
اتوماتیک
نوع آب سردکن :
اتصال به آب شهری
کمپرسور :
کمپرسور خطی
بدون برفک :

تغییرات قیمت

یخچال فریزر سایدبای ساید ال جی LG Door-in-Door GR-J33FWCHL نکست پنج (5) درب

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha