گروههای محصولات

یخچال فریزر LG GR-J317WSBN ال جی بنتلی درب رو درب " DOOR-IN-DOOR™

LG Bentley Door-in-Door Easy Access for Your Convenience Refrigerator GR-J317WSBN

وضعیت: موجود نیست
مختصری از ویژگی های این محصول :
نوع محصول :
یخچال فریزر ساید بای ساید
شرکت سازنده :
ال جی/LG
کشور سازنده :
کره جنوبی
ظرفیت :
801 لیتر خالص
اتصال به آب شهری :

 

نکته جذاب برای خرید یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn

نکته جذاب برای خرید

Door-in-Door™ : فوق العاده راحت برای دسترسی سریع و آسان .
Hygine Fresh™ : برای 99.99% استریلیزه کردن و بوزدایی کردن .
کمپرسور خطی اینورتر برای صرفه جویی در انرژی و دوام بیشتر .
 

 

 

 

 

 یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn

 

 

 

درب روی درب " DOOR-IN-DOOR™ "

ویژگی درب روی درب " DOOR-IN-DOOR™ " نوآورانه ال جی یک نقطه دسترسی کوچکتر کمکی برای دسترسی به مواد تازه ذخیره شده بر روی درب اصلی فراهم می کند . علاوه بر دسترسی آسان تر به مواد غذایی و نوشیدنی ها ویژگی درب روی درب , از باز شدن مکرر درب اصلی و هرد رفتن هوای خنک داخل یخچال جلوگیری می نماید . باز کردن تنها بخش کوچکی از درب مواد غذایی را به صورت تازه نگه داشته و محفظه های داخلی استفاده از تمامی فضای داخل یخچال را تضمین می نماید . علاوه بر این قفسه های داخل این یخچال قابل حرکت بوده و امکان تنظیم آنها را بر اساس نیاز به شما خواهد داد .


 

 

 


ظرفیت بزرگ و جادار

 ظرفیت بزرگ و جادار یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn


یخچال فریزر جدید ال جی با وزن نا خالص 801 لیتر بزرگترین یخچال فریزر تا به امروز است که برای ذخیره سازی مواد غذایی بیشتر در یک زمان طراحی شده است . فضای داخلی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و به مصرف کننده کمک می کند که بر تمام محدودیت هایی که تا کنون با یخچال فریزر های کوچک تجربه کرده است , غلبه کند . قفسه های موجود بر روی درب این یخچال فریزر ها امکان ذخیره و جا سازی بطری های نوشیدنی را به شما خواهد داد و به این طریق می توانید در هر زمان نوشیدنی های خنک زیادی را داشته باشید .

 


HYGIENE FRESH™

 hygiene fresh™ در یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn


سیستم مراقبت بهداشتی 4 مرحله در این یخچال فریزر , هوای خنک را در هر دقیقه نگه می دارد . Hygiene Fresh™ یک دستگاه تصفیه هوا منحصر به فرد در داخل یخچال فریزر شماست که زندگی شما را بسیار بهداشتی و سالم خواهد کرد . از مواد انحصاری ال جی که تا 99.999% باکتری ها را از بین می برد و فیلتر Hygiene Fresh™ که یک استریایزاسیون قوی و برطرف کننده بوی بر کارامد را با فیلتراسیون 4 مرحله ای ارائه می دهد برای داشتن زندگی سالم بهره بگیرید . بنابراین در حالی که بوی داخل یخچال را از بین می برد در کاهش غبار , اسپور هاگ و باکتری های مضر بسیار کارامد است .

 


کمپرسور خطی اینورتر

    کمپرسور خطی اینورتر در یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn


تکنولوژی کمپرسور خطی ال جی , این یخچال فریزر ها را در صرفه جویی انرژی , طراوت , سطح سر و صدا و دوام به یکی از پیشگامان صنعت تبدیل کرده است . کمپرسور خطی به طور موثر , قدرت خنک کنندگی را کنترل کرده و اصطکاک داخلی را برای دستیابی به سطح انرژی مناسب و تایید شده وزارت نیرو ایران کاهش می دهد . تغییر از دو طرفه به پیستون درایو به معنای بهره وری بهینه و صرفه جویی انرژی فوق العاده می باشد . نقا اصطکاک کمتر سطح سر و صدا را کاهش داده و دوام محصول را افزایش خواهد داد و این اطمینان را به ال جی خواهد بخشید که بتواند کالای خود را 10 سال گارانتی نماید .

 


ظاهر زیبا و فوق العاده

 ظاهر زیبا و فوق العاده در یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn


هماهنگی کامل از سبک و سهولت . سطح خارجی استیل و مجلل و خطوط نرم و همگون با فضای داخل آشپزخانه , فضای داخل آشپزخانه شما را به مکانی دلنشین تبدیل خواهد کرد .

 

 روشنایی ال ای دی در یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn

 

 

 

روشنایی ال ای دی

لامپ های ال ای دی " led " استفاده شده برای روشن کردن داخل این یخچال فریزر ها 2 برابر روشن تر از مدل های معمولی بوده و همچنین دارای صرفه جویی در انرژی و طول عمر و دوام بیشتر نیز می باشند . این لامپ ها با انتشار گرما کمتر مواد غذایی را تازه تر حفظ می کنند . همچنین با استفاده از این لامپ ها که فضای کمتر را اشغال می کنند فضای ذخیره سازی بیشتری به شما ارائه می شود . 

 

 

 

 
 محفظه های تنظیم کننده رطوبت " moist balanced crisper™ " در یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn

 


محفظه های تنظیم کننده رطوبت " MOIST BALANCED CRISPER™ "

این قفسه ها دارای پوشش مشبک هستند که رطوبت قفسه های میوه و سبزیجات را حفظ خواهد کرد . رطوبت مواد غذایی ذخیره شده تبخیر شده و در سطح مشبک بالایی فشرده می شوند و به این ترتیب میزان رطوبت صحیح و مناسب در محفظه حفظ خواهد شد .
 

 

 

 

یخچال فریزر 34 فوت نقره ای بنتلی درب رو درب " door-in-door™ ال جی مدل lg gr-j317wsbn  lg bentley door-in-door easy access for your convenience refrigerator gr-j317wsbn

اطلاعات کلی
مدل :
GR-J317WSBN
نوع محصول :
یخچال فریزر ساید بای ساید
شرکت سازنده :
ال جی/LG
کشور سازنده :
کره جنوبی
ظرفیت :
801 لیتر خالص
اتصال به آب شهری :
نور ال ای دی داخلی :
بله
مشخصات فیزیکی
ارتفاع :
178mm
عمق :
900mm
عرض :
912mm
ویژگیهای عمومی
فیلتر تصفیه آب :
نمایشگر دما وکارکرد :
نوع یخساز :
اتوماتیک
نوع آب سردکن :
اتصال به آب شهری
بدون برفک :

تغییرات قیمت

یخچال فریزر LG GR-J317WSBN ال جی بنتلی درب رو درب " DOOR-IN-DOOR™

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha