گروههای محصولات

سینما خانگی 1000 وات SAMSUNG HT-F6550W سامسونگ سه بعدی بلوری

HT-F6550W 5 Speaker Smart 3D Blu-ray Home Theatre System

وضعیت: موجود نیست
مختصری از ویژگی های این محصول :
کشور سازنده :
مالزی
توان خروجی :
1000 وات

کیفیت صدای عالی بالا و بسیار کاربر پسند

لوله خلا ساخته شده در دستگاه بلوری این سیستم سینما خانگی سامسونگ تجربه ی صوتی شما را با غوطه ور کردن کامل شما در محتوا به صورت فوق العاده بالا می برد

لوله خلا ساخته شده در دستگاه بلوری این سیستم سینما خانگی سامسونگ تجربه ی صوتی شما را با غوطه ور کردن کامل شما در محتوا به صورت فوق العاده بالا می برد . این لوله خلا صدایی گرم و غنی تولید می کند در حالی که با کاهش نویز و دیگر صداهای اضافی و غیر ضروری باعث می شود که ما صدایی با کیفیت فوق العاده بشنوید .

 

 

 

 

جلوه های صدای سه بعدی برای تجربه ی صدای واقعی

سیستم عمودی فراگیر سامسونگ منطبق بر پردازنده dts یک صدای سه بعدی ( 3d ) واقعی را تولید می کند که باعث می شود شما در داخل اتاق نشیمن خود همان احساسی را داشته باشید که در یک سینمای واقعی خواهید داشت .

چه راهی برای لذت بردن از بهترین صدای فراگیر سه بعدی در فیلم ها و ویدیو ها وجود دارد ؟ سیستم عمودی فراگیر سامسونگ منطبق بر پردازنده DTS یک صدای سه بعدی ( 3D ) واقعی را تولید می کند که باعث می شود شما در داخل اتاق نشیمن خود همان احساسی را داشته باشید که در یک سینمای واقعی خواهید داشت . سیستم DTS Neo به همراه هفت کانال بلندگوی صدای فراگیر , صدایی با بهترین عمق و کانال استریو ایزوله شده ارائه می دهد که درست مانند این است که این صدا از تمام جهات اتاق به گوش برسد . DTS Neo برای تولید عالی ترین صدای ممکن با این سیستم تلفیق شده است .

 

 

 

 

تصاویر و ویدیوها را با دستگاههای سازگار به اشتراک بگذارید

از دسترسی بدون سیم لذت ببرید و به وسیله ی برنامه allshare محتویات دیجیتالی خود را به اشتراک بگذارید . اتصالی یک پارچه بین تمام دستگاههای متصل را با برنامه allshare سامسونگ ایجاد کنید

از دسترسی بدون سیم لذت ببرید و به وسیله ی برنامه ALLSHARE محتویات دیجیتالی خود را به اشتراک بگذارید . اتصالی یک پارچه بین تمام دستگاههای متصل را با برنامه ALLSHARE سامسونگ ایجاد کنید . با استفاده از تکنولوژی انعکاس بر روی صفحه نمایش ( screen mirroring technology ) این سیستم سینما خانگی سامسونگ محتویات را به طور هم زمان بر روی موبایل هوشمند و صفحه نمایش تلویزیون خود ببینید . این فناوی به شما امکان می دهد تا فیلم ها و عکس های خود و یا حتی بازی مورد علاقه ی خود را به راحتی انعکاس دهید و حتی از موبایل خود به عنوان کنترل استفاده کنید . با استفاده از فناوری های انعکاس بر روی صفحه نمایش و اشترک گذاری محتوا ( screen mirroring and content sharing ) از سطح بالای سرگرمی های تلویزیونی بهره ببرید . شما می توانید بسیار آسان و سریع محتویات خود را با تلویزیون به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید .

 

 

 

 

 

توصیه های هوشمند برای دستگاههای هوشمند شما

اکنون شما می توانید برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی که متناسب با ذوق و سلیقه ی شما هستند را به صورت اتوماتیک با استفاده از ویژگی s recommendation در سیستم بلوری سینما خانگی سامسونگ درافت کنید

اکنون شما می توانید برنامه های تلویزیونی و فیلم هایی که متناسب با ذوق و سلیقه ی شما هستند را به صورت اتوماتیک با استفاده از ویژگی S Recommendation در سیستم بلوری سینما خانگی سامسونگ درافت کنید . این بسیار راحت و سریع و بهترین راه برای لذت بردن از محتویات مختلف بر روی تلویزیونتان می باشد . با استفاده از SMART HUB و برنامه های بهبود یافته ی آن و سرویس UI شما هرگز یک روز کسل کننده نخواهید داشت . ویژگی Samsung S Recommendation بدون رضایت از جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی در دسترس نخواهد بود .

 

 

 

 

صدای فراگیر با کیفیت فوق العاده بالا از تلویزیون شما

اجازه ندهید که یک کیفیت صدای ضعیف شب فیلم شما را خراب کند . با استفاده از ویژگی tv sound on بر روی سیستم سینما خانگی بلوری سامسونگ مدل ht-6550w شما میتوانید صدایی با کیفیت عالی از تلویزیون خود بشنوید

اجازه ندهید که یک کیفیت صدای ضعیف شب فیلم شما را خراب کند . با استفاده از ویژگی TV Sound On بر روی سیستم سینما خانگی بلوری سامسونگ مدل HT-6550W شما میتوانید صدایی با کیفیت عالی از تلویزیون خود بشنوید . تمام چیزی که شما باید انجام دهید فشار دادن دکمه ی " TV Sound On " بر روی ریموت کنترل است و پس از آن شما از یک صدای فراگیر با کیفیت برتر بهره خواهید برد .

 

 

 

 

دو ورودی اچ دی ( 2HDMI Inputs )

تنها یک کابل hdmi برای اتصال سیستم سینما خانگی سامسونگ به سایر منابع صوتی و تصویری شما مورد نیاز است . پورت hdmi بر روی سیستم سینما خانگی سامسونگ به شما امکان می دهد تا هر نوع محتوا را بدون نیاز به استفاده از سیم های اضافی وارد کنید

تنها یک کابل HDMI برای اتصال سیستم سینما خانگی سامسونگ به سایر منابع صوتی و تصویری شما مورد نیاز است . پورت HDMI بر روی سیستم سینما خانگی سامسونگ به شما امکان می دهد تا هر نوع محتوا را بدون نیاز به استفاده از سیم های اضافی وارد کنید . حال مشاهده ی آن بر روی صفحه نمایش HD هیچگاه آسانتر از این نخواهد بود .

 

 

 

 

از آشفتگی و درهمی کابل ها با دو بلندگوی عقب بی سیم رها می شوید

با استفاده ی کمتر از کابل ها و سیم ها محیط سرگرمی های خود را منظم تر و جذابتر کنید . فضای اتاق نشیمن خود را با استفاده از سیستم سینما خانگی سامسونگ مدل ht-f6550w که دارای دو بلنگوی عقب بی سیم است به صورت سازمان یافته و مرتب حفظ کنید

با استفاده ی کمتر از کابل ها و سیم ها محیط سرگرمی های خود را منظم تر و جذابتر کنید . فضای اتاق نشیمن خود را با استفاده از سیستم سینما خانگی سامسونگ مدل HT-F6550W که دارای دو بلنگوی عقب بی سیم است به صورت سازمان یافته و مرتب حفظ کنید . وقتی این بلنگوهای بی سیم با سایر بلندگوها ست شوند صدایی فوق العاده عالی و با کیفیت به شما ارائه خواهند داد . برای منزل خود یک سیستم سینما خانگی مناسب انتخاب کنید که علاوه بر صدای با کیفیت , طراحی و دیزاین شیک و منحصر فردی به اتاق نشیمن ببخشد .

 

 

 

 

 بالاترین سطح سرگرمی سه بعدی فول اچ دی ( Full HD 3D entertainment ) را تجربه کنید

برای خانواده ی خود یک تجربه ی همه جانبه و تماشایی سه بعدی ( 3d ) را به ارمغان بیاورید . با full hd 3d سیستم سینما خانگی شما بسیار هیجان انگیزتر , نیرومندتر و زنده تر از آن چیزی خواهد بود که تصور کرده اید

برای خانواده ی خود یک تجربه ی همه جانبه و تماشایی سه بعدی ( 3D ) را به ارمغان بیاورید . با Full HD 3D سیستم سینما خانگی شما بسیار هیجان انگیزتر , نیرومندتر و زنده تر از آن چیزی خواهد بود که تصور کرده اید . با ویژگی ای قدرتمند برای حداکثر ساختن لذت های شما . به لطف کنتراست خودکار سه بعدی , شما تصاویری واقعی با کنتراست بالا و وضوح فوق العاده خواهید داشت . تکنولوژی سه بعدی برتر سامسونگ از الگوریتم های پیچیده برای به حداقل رساندن لایه های تویر و حداکثر ساختن سرعت واکنش برای ارائه ی تصاویر واقعی تر , واضح تر و روشن تر استفاده می کند . اطمینان حاصل کنید که با 3D HD واقعی شما در احساساتتان غوطه ور خواهید شد .

 

 

 

 

با اسپیکرهای عقب بدون سیم , از آشفتگی کابل ها راحت شوید

با کاهش کاربرد سیم محیط سرگرمی های خود را منظم تر و جذاب تر کنید . با بلندگوهای عقب بدون سیم سیستم سینما خانگی سامسونگ حفظ محیط به صورت منظم و سازمان یافته آسانتر خواهد بود

با کاهش کاربرد سیم محیط سرگرمی های خود را منظم تر و جذاب تر کنید . با بلندگوهای عقب بدون سیم سیستم سینما خانگی سامسونگ حفظ محیط به صورت منظم و سازمان یافته آسانتر خواهد بود . این اسپیکرها همچنین زمانی که در ترکیب با سایر بلندگوها استفاده می شوند کیفیت صدای فوق العاده ای را ارائه می دهند . با سیستم سینما خانگی سامسونگ کیفیت صدای فوق العاده را به همراه طراحی مناسب محیط خود تجربه کنید .

 

 

 

 

بلوتوث یک راه جدید برای اتصال یک دستگاه به دستگاههای دیگر است . این سیستم صوتی سامسونگ با بلوتوث مجهز شده است که قادر خواهد بود با دستگاههای قابل حمل سازگار ارتباط بی سیم برقرار کند

بلوتوث ( Bluetooth )

بلوتوث یک راه جدید برای اتصال یک دستگاه به دستگاههای دیگر است . این سیستم صوتی سامسونگ با بلوتوث مجهز شده است که قادر خواهد بود با دستگاههای قابل حمل سازگار ارتباط بی سیم برقرار کند . با استفاده از دستگاه پخش وسیقی قابل حمل یا تلفن همراه خود بدون اتصال به وسیله ی سیم از موسیقی دلخواه تان لذت ببرید .

 

 

 

hdmi arc یا audio return channel به شما اجازه می دهد تا به آسانی به دستگاههای سازگار برای پردازش سیگنال های صوتی تلویزیون بدون استفاده از کابل نوری مجزا متصل شوید

HDMI (ARC

HDMI ARCیا Audio Return Channel به شما اجازه می دهد تا به آسانی به دستگاههای سازگار برای پردازش سیگنال های صوتی تلویزیون بدون استفاده از کابل نوری مجزا متصل شوید . دو ورودی HDMI به دستگاه صوتی شما امکان می دهد که بدون استفاده از کابل های اضافی تجربه ی صوتی منحصر به فردی را برای شما به ارمغان بیاورد .

 

 

 


اجازه دهید تکنولوژی bd wise سامسونگ ( samsung’s bd wise ) از همگام سازی تمام اتصالات hdmi دستگاههای سامسونگ مراقبت کند که این باعث ارائه ی تصاویر خیره کننده و رنگ های جسورانه خواهد شد . هنگامی که شما مشغول گوش دادن به موسیقی از طریق دستگاه پخش کننده صوتی هستید

 

BD Wise

اجازه دهید تکنولوژی BD WISE سامسونگ ( Samsung’s BD Wise ) از همگام سازی تمام اتصالات HDMI دستگاههای سامسونگ مراقبت کند که این باعث ارائه ی تصاویر خیره کننده و رنگ های جسورانه خواهد شد . هنگامی که شما مشغول گوش دادن به موسیقی از طریق دستگاه پخش کننده صوتی هستید , دستگاه BD WISE به صورت اتوماتیک صفحه نمایش تلویزیون شما را خاموش می کند .

 

 


متن ویدیو مربوط به سینما خانگی 1000 وات SAMSUNG HT-F6550W سامسونگ سه بعدی بلوری

 

دو لوله خلائ توکار سیستم سرگرمی خانگی سامسونگ و غنی سازی تجربه صوتی شما با احاطه کامل شما در محتوا .
لوله خلائ صدای توسعه یافته و گرم و غنی را تولید کرده صدای محیط و سایر صدا و تولیدات غیر ضروری را کاهش می دهد . به ین ترتیب شما می توانید همه چیز را به طور کامل و فوق العاده بشنوید .
این راه بهتر برای بیشترین لذت از ویدیو ها و فیلم ها نسبت به صدای فراگیر سه بعدی ست .
صدای فراگیر پردازنده dts  سامسونگ برای ایجاد صدای سه بعدی واقعی ست که اتاق نشیمن شما را همانند آن می کند که داخل یک سینما نشسته باشید .
dts جدید به همراه اسپیکرهای صدای فراگیر 7 کانال آن صدای بهتری نسبت به کانال های استریو جداشده ارائه می دهند . بنابراین این صدا مانند این است که از نقاط مختلف اتاق به گوش می رسد . به dts برای صدای بهتر اعتماد کنید .
با ویژگی allshare در این سینما خانگی از دسترسی بی سیم و اشتراک گذاری محتوای دیجیتال خود لذت ببرید با این قابلیت به طور یکپارچه محتوای خود را در میان تمام دستگاه های متصل اشتراک گذاری کنید .
با استفاده از تکنولوژی screen mirroring ( انعکاس صفحه نمایش ) به طور هم زمان محتوای خود را از دستگاه موبایل سامسونگ و تلویزیون خود مشاهده کنید که سیستم سرگرمی بلوری سامسونگ نیز با آن تجهیز شده است .
این به شما اجازه می دهد با استفاده از گوشی خود به عنوان کنترل کننده عکس ها و ویدیوهای خود را پخش کرده و حتی بازی کنید . با استفاده از تکنولوژی screen mirroring و اشتراک گذاری محتوا سرگرمی های خود را به سطح بالاتری ببرید .
شما می توانید سریعا و به آسانی اشتراک گذاری کنید و از محتوای خود در سریعترین زمان ممکن بر روی تلویزیون لذت ببرید .
حال فیلم ها و شوهای تلویزیونی را با کیفیتی در خور ذائقه خود دریافت کرده و با ویژگی s-recommendation بلوری پلیر سامسونگ  به صورت اتوماتیک ترجیحات و اولویت های خود را دریافت کنید . این یک راه بسیار راحت و سریع است تا بتوانید از محتویات مختلف بر روی تلویزیون نهایت لذت را ببرید .
علاوه بر این با استفاده از هاب هوشمند و اپلیکیشن های پیشرفته و خدمات آن به هیچ عنوان یک روز کسل کننده را تجربه نخواهید کرد .
با تکنولوژی tv sound on در سیستم سرگرمی خانگی بلوری سامسونگ شما می توانید صدای فراگیر با کیفیت بالا را از منابع تلویزیون خود بشنوید .
تمام آن چیزی که نیاز دارید این است که tv sound on را بر روی ریموت کنترل فشار داده تا صدای فراگیری با کیفیت برتر و فوق العاده دریافت کنید . شب فیلم فوق العاده شما بهتر خواهد شد .
حالت تنظیمات ساده اسپیکرها امکان تنظیم سریع و ساده اسپیکر ها با کیفیت فوق العاده را برای شما فراهم می کند .
با ویژگی تنظیم ساده اسپیکر ها دیگر لازم نیست درباره محل اسپیکرهای فراگیر نگران باشید .
با GUI هوشمند به سادگی محل اسپیکر های فراگیر را که به صورت اتوماتیک صدای استریو را بهبود می بخشد معین کنید .
سیستم سینما خانگی ht f6550w سامسونگ تماشای فیلم را از همیشه لذت بخش تر می نماید .
تمام آن چیزی که باید انجام شود این است که با یک کابل سیستم سینما خانگی خود را به سایر منابع صوتی و تصویری خود متصل کنید .
اسلات hdmi بر روی سیستم سینما خانگی سامسونگ به شما امکان می دهد از تمامی محتوای خود بدون سردرگمی و گیجی در بین کابل های صدا و تصویر لذت ببرید .
حال تمامی این لذت ها را بر روی یک صفحه نمایش عریض تجربه کنید .
با کاهش استفاده از سیم در مرتب سازی و سازماندهی اتاق نشیمن خود موثر باشید . با اسپیکر های عقب بی سیم در سیستم سینما خانگی سامسونگ مدل 6550 حفظ نظم و سازماندهی اتاق نشیمن بسیار آسان خواهد بود . این اسپیکر ها در استفاده همزمان با سایر اسپیکر ها صدایی با کیفیت فوق العاده و باور نکردنی را به شما ارائه می دهد .
سیستم سینما خانگی 6550 سامسونگ یک راه حل صوتی کیفیت بالا برای منزل شماست که طراحی راحت را همزمان با کیفیت صدای عالی برای شما به ارمغان می آورد .
 یک تجربه سه بعدی همه جانبه و تماشایی را برای منزل خود به ارمغان بیاورید . با سه بعدی فول اچ دی  و ویژگی های قدرتمند برای حداکثرسازی لذت های شما سرگرمی های خانگی سه بعدی بسیار هیجان انگیزتر و زنده تر از آنچه خواهد بود که تا کنون حتی تصور کرده اید .
به لطف کنتراست خودکار سه بعدی شما تصاویر دقیق تر با با کیفیت و کنتراست دراماتیک بیشتر دریافت خواهید کرد .
تکنولوژی سه بعدی برتر سامسونگ از الگوریتم های پیچیده برای حداقل سازی لایه های عکس و حداکثر سازی سرعت پاسخ ( واکنش ) برای تصاویر شفاف و روان استفاده می کند .
اطمینان حاصل کنید که در سه بعدی واقعی سیستم سینما خانگی سه بعدی 6550 سامسونگ در حس های خود احاطه شوید .
بلوتوث یک راه جدید برای اتصال دستگاه ها به صورت بی سیم است . این سیستم صوتی سامسونگ با بلوتوث تجهیز شده که این قابلیت اتصال بی سیم دستگاه های پرتابل را به شما می دهد .
با استفاده از پلیر موسیقی پرتابل یا حتی موبایل دستی خود از موسیقی های مورد علاقه تان بدون نیاز به اتصال سیم لذت ببرید .
کانال بازگشت صوتی اچ دی ام آی به شما امکان می دهد که به آسانی دستگاه های سازگار را برای پردازش سیگنال های صوتی تلویزیون بدون نیاز به یک کابل اپتیکال جداگانه برای گیرنده متصل کنید .
دو ورودی اچ دی ام آی دستگاه های صوتی شما را بدون نیاز به سیم های بیشتر متصل نگه می دارد .
تکنولوژی BD wise سامسونگ که این سیستم با آن تجهیز شده است این امکان را فراهم می کند که زمانی که به یک فایل صوتی گوش می دهید صفحه نمایش تلویزیون به صورت اتوماتیک خاموش شود .
از اینکه بانه پلاس را انتخاب کردید از شما سپاسگذاریم .
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت روز کالا ها با شماره های سایت تماس گرفته و از مشاورین متخصص ما راهنمایی بخواهید .
به شما اطمینان می دهیم که در بانه پلاس اصیلترین برند ها را با مناسب ترین قیمت ها خریداری خواهید کرد .
بانه پلاس ضامن سلامت و اصالت کالاها

 


 

لینکهای مرتبط:

. راهنمای خرید سینمای خانگی

 

سینما خانگی سه بعدی بلوری 1000 وات سامسونگ مدل samsung ht-f6550w ht-f6550w 5 speaker smart 3d blu-ray home theatre system

اطلاعات کلی
مدل :
HT-F6550W
شرکت سازنده :
سامسونگ/samsung
کشور سازنده :
مالزی
توان خروجی :
1000 وات
تعداد کانال :
5.1
بلندگوی بی سیم :
فرمت های قابل پخش
3D Blu-ray :
Blu-ray Video :
DVD-Video/DVD±R/DVD±RW :
VCD 1.1 :
سی دی صوتی :
DVD(PAL :
AAC :
RMVB :
MP3 :
LPCM :
FLAC :
HD JPEG :
JPEG :
دالبی دیجیتال :
WMA :
ویدیو - MPEG2 :
بلند گوها
نوع بلندگوهها :
4 Tall-boy
ویژگیهای صدا
صدای سه بعدی :
حالت فوتبال :
آمپلی فایر :
حالت فیلم و موسیقی :
کالیبراسیون صدای خودکار ( ASC ) :
صدای هوشمند :
دالبی HD :
تقویت MP3 :
صدای مجازی :
هدفون :
ALLSHARE ( DLNA :
تیونر FM :
خروجی کامپوزیت :
امکانات و قابلیت های اضافه
مرورگر وب :
خدمات شبکه :
ظبط بروی USB :
وزن :
25 کیلو گرم
لوازم همراه
کنترل :
کابل HDMI :
کابل AV :

تغییرات قیمت

سینما خانگی 1000 وات SAMSUNG HT-F6550W سامسونگ سه بعدی بلوری

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha