گروههای محصولات

جارو برقی هیتاچی HITACHI CV-960Y با فیلتر پارچه ای 2100 وات

HITACHI vacuum cleaner 2100W CV-960Y

جارو برقی هیتاچی 

- حداکثر توان 2100 وات 

- دارای بدنه قوی فلزی 

- دفع آسان گرد و غبار

- دارای ظرفیت گرد و غبار 21 لیتری

 

hitachibanehplus
 
خانه خود را کاملا تمیز نگه دارید
 
نگهداری از یک خانه کاملا تمیز واقعا مورد نگرانی است به خصوص وقتی که یک برنامه کاری شلوغ دارید. اگر در چنین شرایطی قرار داشته باشید ، درگیر برنامه زمانی سخت و فعالیتهای دیگری در طول روز باشید ، جاروبرقی هیتاچی برای از بین بردن یک سبک زندگی طاقت فرسا ، در تمیز کردن خانه به شما کمک بسیاری خواهد کرد. این جارو برقی که قابلیت انجام تمیز کردن خشک و مرطوب را دارد ، با استفاده از مدل های ارگونومیک خود که از نظر ذخیره و کنترل بسیار آسان است ، خود را از سایر مدلهای مشابه در این صنعت جدا می کند.
 
hitachibanehplus
 
ظرفیت ذخیره سازی و فیلتر
 
جاروبرقی Hitachi با ظرفیت نگه داشتن مرطوب 11 لیتر و ظرفیت خشک 21 لیتر ارائه می شود. این دستگاه برای انجام انواع کارهای نظافتی یک خانواده معمولی کارکرد عالی دارد و همچنین دارای توان بسته بندی شده است. این جاروبرقی دارای فیلتر پارچه ای دائمی است که تمیز کردن آن بسیار آسان است . بدون استفاده از چنین دستگاه , فقط با یک دستگاه جمع و جور با ظرفیت قابل توجه خشک و مرطوب می توانید همه لکه های مرطوب و مواد خشک را در یک لحظه تمیز کرد. با استفاده از کیسه پارچه ای ، این دمنده گرد و غبار را از هر گوشه و مناطق باز، به راحتی میدمد .
 
hitachibanehplus
 
قدرت و ویژگی های ایمنی
 
جاروبرقی هیتاچی با حداکثر قدرت 2100 وات کار می کند تا اطمینان دهد که قدرت مکش به اندازه کافی برای تمیز نگه داشتن خانه عالی است. این مصرف برق موتور 2100 وات دستگاه به دستگاه کمک میکند تا هم به عنوان دمنده و هم مکش کار کند. این جاروبرقی بادوام دارای سیم برق طولانی است که امکان حرکت آزاد و بدون نیاز به تماس با سوکت برقهای مختلف را فراهم می کند. با این وسیله برای دسترسی به cobwebs و سایر مناطق مرتفع می تواند ، لوازم جانبی مختلف مانند لوله های فرمت را به آن متصل کنید .
 
hitachibanehplus
 
عملکرد مکش
 
به کمک عملکرد دمنده این جاروبرقی، کاربر می تواند بقایای زباله و گرد و غبار را از مناطق غیرقابل دسترسی به مکانهای باز منتقل کند تا بتواند آن را بمکد. همچنین برای جمع آوری گرد و غبار از کیسه پارچه ای استفاده کند. شما می توانید مطمئن باشید که عملکرد دمنده  برای انجام تمام کارهای تمیز کردن با استفاده از این جاروبرقی کاملا مناسب است.
 
hitachibanehplus
اطلاعات کلی
مدل :
HITACHI CV-960Y
شرکت سازنده :
هیتاچی/HITACHI
نوع :
کیسه دار
فیلتراسیون :
سیستم فیلتراسیون 7 مرحله ای
ظرفیت گردوغبار :
21L
لوله تلسکوبی آلومینیوم :
چرخ لاستیکی :
تخلیه آسان گرد و خاک :
ابعاد و وزن
وزن بسته بندی :
7KG
ابعاد بسته بندی :
420*335*590

تغییرات قیمت

جارو برقی هیتاچی HITACHI CV-960Y با فیلتر پارچه ای 2100 وات

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha