گروههای محصولات

یخچال فریزر ساید بای ساید هیتاچی HITACHI R-M700AGPUQ4X سه (3) درب سنسور دار

Side By Side three-door refrigerator inverter model Hitachi R-M700AGPUQ4X


اطلاعات کلی
مدل                R-M700AGPUQ4X                                                                                                                               
نوع محصول یخچال فریزر ساید بای ساید اینورتردار هیتاچی
کشور سازنده  تایلند                                                                   
شرکت سازنده                       هیتاچی
سایر ویژگی ها
ظرفیت 31 فوت
تعداد درب 3 درب
تعداد طبقات 7
تعداد طبقات درب 2
یخ ریز دارد
اب ریز
اب سردکن دارد
بدون فر بله
لامپ یخچال دارد
لامپ فریزر دارد
قفسه های شیشه ای دارد
رنگ هفت رنگ
روشنایی LED دارد
حسگر دمای ECO دارد
پاکت پی سی لبنی دارد
محفظه ی سبزیجات جداگانه دارد
زنگ هشدار دارد
کنترل اینورتر دارد
دو فن خنک کننده دارد
تیتانیوم نانو دارد
سنسور حرارتی سازگار با محیط زیست             دارد
سطح انرژی A++
طبقات مقاوم پیرکس دارد
ابعاد (mm)
عرض 920
ارتفاع 1775
عمق بدون درب 720
عمق با درب 765
وزن 116kg

یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X

 

 

ساخت یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X از جنس آلومینیوم رسانای حرارتی بالا , پنل زیر صفر , تشعشع خنک کننده یکدست در درجه حرارت زیر صفر را در داخل یخچال فراهم می کند . که در نتیجه آن رطوبت و ارزش غذایی در مواد غذایی باقی می ماند .

 

خنک کننده زیر صفر
ساخت یخچال فریزر هیتاچی از جنس آلومینیوم رسانای حرارتی بالا , پنل زیر صفر , تشعشع خنک کننده یکدست در درجه حرارت زیر صفر را در داخل یخچال فراهم می کند . که در نتیجه آن رطوبت و ارزش غذایی در مواد غذایی باقی می ماند .
با کارایی فوق العاده خنک کننده زیر صفر ( MINUS-ZERO Cooling ) , آواپراتور ( تبخیر کننده ) ایرودینامیک موازی جدید هیتاچی و کمپرسور بسیار کارامد آن , صرفه جویی در انرژی تضمین شده خواهد بود .

 

 

 

99% از باکتری ها را از بین برده و در 50 دقیقه 90% از بوی بد داخل یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X را از بین می برد .

نانو تیتانیوم
99% از باکتری ها را از بین برده و در 50 دقیقه 90% از بوی بد داخل یخچال فریزر را از بین می برد .
ویژگی فیلتر نانو تیتانیوم در چند دقیقه با استفاده از کاتالیزور TiO2 به شدت باکتری ها و بوی بد را از بین می برد .

 

با حفظ رطوبت مطلوب ( تقریبا 90% ) در داخل محفظه یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X  که به صورت غیر مستقیم سرد می شود و دارای درز بند می باشند از طراوت و تازگی سبزیجات خود اطمینان داشته باشید .

 

 

محفظه سبزیجات بزرگ با رطوبت فوق العاده
با حفظ رطوبت مطلوب ( تقریبا 90% ) در داخل محفظه یخچال فریزر هیتاچی که به صورت غیر مستقیم سرد می شود و دارای درز بند می باشند از طراوت و تازگی سبزیجات خود اطمینان داشته باشید .
کنترل کننده دو طرفه رطوبت به شما اجازه می دهد تا برای ایجاد بهترین شرایط برای نگهداری مواد غذایی خود میزان رطوبت را به دلخواه خود تنظیم و سفارشی کنید . با این روش می توانید اطمینان داشته باشید که سبزیجات رطوبت خود را حفظ کرده و سبزیهای خشک نیز به همان صورت نگهداری خواهند شد .
با ظرفیت 15% بیشتر ( در مقایسه با محفظه های سبزیجات معمولی ) شما می توانید میزان بیشتری میوه و سبزیجات را در یخچال فریزر هیتاچی خود ذخیره کنید . جداکننده های متحرک در این محفظه ها به شما اجازه می دهد تا محصولات خود را بر اساس نوع به شیوه ای کاملا سازمان یافته ذخیره کنید بدون اینکه حتی میوه کوچک یا سبزی را از دست بدهید .


قفسه های شیشه ای

علاوه بر ظاهر زیبا و ظریف این قفسه ها دارای سطحی ضد نشت و ضد خش می باشند که از مواد مقاوم در برابر حرارت ساخته شده اند . آنهاهمچنین قابلیت تحمل وزن تا 100 کیلوگرم را دارا می باشند .

 


سری ساید بای ساید

بعد جدیدی از یخچال فریزر

اینورتر × فن خنک کننده دوگانه

در سیستم خنک کننده جدید هیتاچی , ترکیبی از دو فن آوری نوین , کمپرسور اینورتر و فن خنک کننده دوگانه , هر یک از قفسه ها را به صورت مستقل در طول یک دامنه وسیع خنک می کند و به این صورت خنک سازی بهینه را در هز زمان فراهم می آورد .

 در سیستم خنک کننده جدید یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X , ترکیبی از دو فن آوری نوین , کمپرسور اینورتر و فن خنک کننده دوگانه , هر یک از قفسه ها را به صورت مستقل در طول یک دامنه وسیع خنک می کند و به این صورت خنک سازی بهینه را در هز زمان فراهم می آورد .

فن خنک کننده دو گانه با دو فن اختصاصی دو فن اختصاص داده شده به طور مستقل هر یک از محفظه ها را خنک می کند . بنابراین با توجه به شرایط , هوای خنک تنها به قفسه های یخچال , تنها به فریزر یا به هر دوی آنها منتقل می شود .

 

فن خنک کننده دو گانه با دو فن اختصاصی
دو فن اختصاص داده شده به طور مستقل هر یک از محفظه ها را خنک می کند . بنابراین با توجه به شرایط , هوای خنک تنها به قفسه های یخچال , تنها به فریزر یا به هر دوی آنها منتقل می شود .

کمپرسور جمع و جور اما با قدرت اینورتر بالا کمپرسور اینورتر با دقت و دوام بالا قدرت خنک سازی را در یک دامنه وسیع از بالا به پایین بسته به شرایط داخل و خارج یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X  تنظیم می کند .

 

کمپرسور جمع و جور اما با قدرت اینورتر بالا
کمپرسور اینورتر با دقت و دوام بالا قدرت خنک سازی را در یک دامنه وسیع از بالا به پایین بسته به شرایط داخل و خارج یخچال فریزر تنظیم می کند .
 

 

رهبری جهان در صرفه جویی در انرژی با ترکیب دو تکنولوزی با کارایی انرژی فوق العاده از کمپرسور اینورتر که قدرت خننک کردن را کنترل می کند و فن دوگانه که کنترل کننده میزان هوای خنک و قسمت هایی که هوای خنک باید به آنها منتقل شود می باشد

رهبری جهان در صرفه جویی در انرژی با ترکیب دو تکنولوزی با کارایی انرژی فوق العاده از کمپرسور اینورتر که قدرت خننک کردن را کنترل می کند و فن دوگانه که کنترل کننده میزان هوای خنک و قسمت هایی که هوای خنک باید به آنها منتقل شود می باشد

رهبری جهان در صرفه جویی در انرژی
با ترکیب دو تکنولوزی با کارایی انرژی فوق العاده از کمپرسور اینورتر که قدرت خننک کردن را کنترل می کند و فن دوگانه که کنترل کننده میزان هوای خنک و قسمت هایی که هوای خنک باید به آنها منتقل شود می باشد , سیستم جدید خنک کنندگی یخچال فریزرهای هیتاچی می باشد که بهروری فوق العاده عملیات را بدون هیچ گونه هدر رفتن انرژی را برای شما به ارمغان می آورد  که در نتیجه آن جایگاهی فوق العاده در رده مصرف انرزی را بدست آورده است .

 

 

 

خنک کننده کامل و دقیق حتی در 60 درجه سانتی گراد قدرت بالای کمپرسور اینورتر حجم زیادی از هوای سرد را تولید کرده و فن دوگانه نیز این هوای سرد تولید شده توسط کمپرسور را به تمام محفظه ها و قسمت ای یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X منتقل کرده و به این ترتیب یک سیستم خنک کننده قوی را تشکیل می دهند .
خنک کننده کامل و دقیق حتی در 60 درجه سانتی گراد
قدرت بالای کمپرسور اینورتر حجم زیادی از هوای سرد را تولید کرده و فن دوگانه نیز این هوای سرد تولید شده توسط کمپرسور را به تمام محفظه ها و قسمت ای یخچال فریزر منتقل کرده و به این ترتیب یک سیستم خنک کننده قوی را تشکیل می دهند . بنابراین حتی اگر دمای محیط به حدود 60 درجه هم افزایش یابد , هر گوشه از داخل یخچال فریزر هنوز هم سرد خواهد بود .

 

 


مخزن یخ و آب سردکن
یخ تمیز را از آب معدنی می سازد
از آب و یخ تمیز از سیستم تامین کننده آب لذت ببرید تنها کافیست آب معدنی یا هر آب دیگری را در مخزن بریزید و یخ به صورت خودکار برای شما ساخته می شود . مخزن بزرگ یخچال فریزر هیتاچی , در حدود 4 لیتر آب سرد را نگه می دهر و شما می توانید برای تمیز کردن آسان آن را جدا کرده و بیرون بیاورید .

بدون نیاز به لوله کشی از آنجا که لازم نیست این دستگاه به یک شیر آب متصل باشد بنابراین نیازی نیست دردسر لوله کشی را برای آن تحمل کنید و در هر نقطه از منزل خود که بخواهید می توانید آن را نصب کنید .

از آب و یخ تمیز از سیستم تامین کننده آب لذت ببرید تنها کافیست آب معدنی یا هر آب دیگری را در مخزن بریزید و یخ به صورت خودکار برای شما ساخته می شود . مخزن بزرگ یخچال فریزر هیتاچی , در حدود 4 لیتر آب سرد را نگه می دهر و شما می توانید برای تمیز کردن آسان آن را جدا کرده و بیرون بیاورید .    بدون نیاز به لوله کشی از آنجا که لازم نیست این دستگاه به یک شیر آب متصل باشد بنابراین نیازی نیست دردسر لوله کشی را برای آن تحمل کنید و در هر نقطه از منزل خود که بخواهید می توانید آن را نصب کنید .

 

از آب و یخ تمیز از سیستم تامین کننده آب لذت ببرید
تنها کافیست آب معدنی یا هر آب دیگری را در مخزن بریزید و یخ به صورت خودکار برای شما ساخته می شود . مخزن بزرگ یخچال فریزر هیتاچی , در حدود 4 لیتر آب سرد را نگه می دهر و شما می توانید برای تمیز کردن آسان آن را جدا کرده و بیرون بیاورید .

بدون نیاز به لوله کشی
از آنجا که لازم نیست این دستگاه به یک شیر آب متصل باشد بنابراین نیازی نیست دردسر لوله کشی را برای آن تحمل کنید و در هر نقطه از منزل خود که بخواهید می توانید آن را نصب کنید .انتخاب آسان تنها با یک لمس                                                                                                  
یخ خرد شده , تکه های مکعبی و یا آب خنک همگی تنها با لمس ساده یک دکمه در اختیار شما خواهد بود .        
انتخاب آسان تنها با یک لمس  یخ خرد شده , تکه های مکعبی و یا آب خنک همگی تنها با لمس ساده در یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X  یک دکمه در اختیار شما خواهد بود .                                                                                 

 

 

محفظه جداگانه با تکنولوژی شفاف برای سبزیجات تازه

هوای پاک و بدون انتقال بو محفظه کاملا جداگانه , همیشه پر خواهد بود از هوای پاکی که از طریق فیلتر نانو تیتانیوم منتقل می شود . البته این هوا هیچ گونه بویی از سایر محفظه های یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X را منتقل نمی کند .

 

رطوبت بهینه تقریبا 90% خنک کننده غیر مستقیم موثر در هر یک از قسمت های تحت پوشش رطوبت بهینه , میزان رطوبت را در حد 90% برای اطمینان از طراوت و تازگی طولانی مدت مواد حفظ می نماید .

 

 

 

 

هوای پاک و بدون انتقال بو
محفظه کاملا جداگانه , همیشه پر خواهد بود از هوای پاکی که از طریق فیلتر نانو تیتانیوم منتقل می شود . البته این هوا هیچ گونه بویی از سایر محفظه های یخچال را منتقل نمی کند .


رطوبت بهینه تقریبا 90%
خنک کننده غیر مستقیم موثر در هر یک از قسمت های تحت پوشش رطوبت بهینه , میزان رطوبت را در حد 90% برای اطمینان از طراوت و تازگی طولانی مدت مواد حفظ می نماید .

 

 

 

نانو تکنولوژی واقعی یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X 99% از باکتری ها را از بین برده و در 50 دقیقه 90% از بوی بد داخل یخچال فریزر را از بین می برد . ویژگی فیلتر نانو تیتانیوم در چند دقیقه با استفاده از کاتالیزور tio2 به شدت باکتری ها و بوی بد را از بین می برد .


نانو تکنولوژی واقعی هیتاچی
99% از باکتری ها را از بین برده و در 50 دقیقه 90% از بوی بد داخل یخچال فریزر را از بین می برد .
ویژگی فیلتر نانو تیتانیوم در چند دقیقه با استفاده از کاتالیزور TiO2 به شدت باکتری ها و بوی بد را از بین می برد
.

 

 

 

سهولت فوق العاده
تکنولوژی نوآورانه صفحه نمایش لمسی کنترل کننده , ظرافت و زیبایی فوق العاده ای را در درب این یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X ها گنجانده است . پنل شیشه ای تخت کنترل کننده به شما اجازه می دهد تا تنظیمات را ه سادگی تنها یک لمس تغییر دهید . همچنین سطح آن به گونه ای ساخته شده که تمیز کردن آن تنها چند ثانیه طول می کشد .

 

تکنولوژی نوآورانه صفحه نمایش لمسی کنترل کننده , ظرافت و زیبایی فوق العاده ای را در درب این یخچال فریزر ها گنجانده است . پنل شیشه ای تخت کنترل کننده به شما اجازه می دهد تا تنظیمات را ه سادگی تنها یک لمس تغییر دهید . همچنین سطح آن به گونه ای ساخته شده که تمیز کردن آن تنها چند ثانیه طول می کشد . 

 


نور ال ای دی روشن و صرفه جویی در مصرف انرژی در این یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X از لامپ ال ای دی استفاده می شود که مدت زمان بیشتری قابل استفاده خواهند بود اما حدود 1/15 نسبت به لامپ های معمولی انرژی کمتری مصرف می کنند .

 

نور ال ای دی روشن و صرفه جویی در مصرف انرژی
در این یخچال فریزرهای هیتاچی از لامپ ال ای دی استفاده می شود که مدت زمان بیشتری قابل استفاده خواهند بود اما حدود 1/15 نسبت به لامپ های معمولی انرژی کمتری مصرف می کنند . 


قفسه بطری زیبا و شیک این قفسه های زیبا برای ذخیره سازی مناسب بطری ها و جلوگیری از تکان خورن و غلت خوردن آنها به کار می رود و آنها را به شیوه ای مناسب نگه می دارد .

 

قفسه بطری زیبا و شیک
این قفسه های زیبا برای ذخیره سازی مناسب بطری ها و جلوگیری از تکان خورن و غلت خوردن آنها به کار می رود و آنها را به شیوه ای مناسب نگه می دارد .


 


 ظرفیت فوق العاده بزرگ به لطف طراحی کم طبقه منحصر به فرد و اواپراتور جمع و جور , یخچال فریزر ساید بای ساید سه درب اینورتر سنسوردار هیتاچی مدل HITACHI R-M700AGPUQ4X ظرفیت ذخیره سازی بزرگ و شگفت آور را با عمق 600mm به شما ارائه می دهد و آن را به یک یخچال فریزر با مطابقت فوق العاده برای آشپزخانه های مدرن و امروزی تبدیل کرده ایت .

 

ظرفیت فوق العاده بزرگ
به لطف طراحی کم طبقه منحصر به فرد و اواپراتور جمع و جور , یخچال فریزر هیتاچی ظرفیت ذخیره سازی بزرگ و شگفت آور را با عمق 600mm به شما ارائه می دهد و آن را به یک یخچال فریزر با مطابقت فوق العاده برای آشپزخانه های مدرن و امروزی تبدیل کرده ایت . 

 


فضای ذخیره سازی اضافی محفظه یخ بر روب درب شما را قادر می سازد تا اقلام مورد نیاز خود را در قسمت بالای فریزر ذخیره سازی کنید . حال شما می توانید از 18 لیتر فضای ذخیره سازی اضافی لذت ببرید .

 

فضای ذخیره سازی اضافی
محفظه یخ بر روب درب شما را قادر می سازد تا اقلام مورد نیاز خود را در قسمت بالای فریزر ذخیره سازی کنید . حال شما می توانید از 18 لیتر فضای ذخیره سازی اضافی لذت ببرید .

تغییرات قیمت

یخچال فریزر ساید بای ساید هیتاچی HITACHI R-M700AGPUQ4X سه (3) درب سنسور دار

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha