گروههای محصولات

معرفی برند سامسونگ در تلویزیون های جدید

معرفی برند سامسونگ در تلویزیون های جدید

تلویزیون های سامسونگ


اگر قصد خرید یک تلویزیون سامسونگ را دارید، باید نسبت به آن برند آگاهی داشته باشید. بنابراین بهتر است با اطمینان و اگاهی خرید کنید.

 

تلویزیون های سامسونگ: تمامی اطلاعات لازم درباره ی تلویزیون های سامسونگسامسونگ بزرگ ترین تولید کننده ی تلویزیون در کشورهای بریتانیا می باشد. آن شرکت متعلق به کشور کره ی جنوبی می باشد و کار اولیه اش را  با ساخت تلویزیون های led ( تلویزیون های lcd با نور پس زمینه ی led) شروع کرده است. تلویزیون های سامسونگ از سایز 32 اینچ به بالا موجود هستند. سامسونگ غیر از مدل led دارای مدل های oled(منحنی شکل) و 4k می باشد. کیفیت تصویر 4K، چهار برابر تیزتر و  باجزئیات تر از Full HD می باشد. سامسونگ در چند سال گذشته شروع به ساخت تلویزیون های 4k کرده است.

 

 

تلویزیون هوشمند سامسونگ


سامسونگ مدتی است که به شدت شروع به بهبود تلویزیون های هوشمندش کرده است. تلویزیون های هوشمند دارای مزیت اتصال به اینترنت هستند. سامسونگ از لحاظ پهنا و کیفیت برنامه ها بهتر از برندهای رقیبش است. سامسونگ ارائه کننده ی تمامی سرویس های درخواستی BBC iPlayer, ITV Player, 4oD  و Demand 5 می باشد. شما می توانید فیلم ها را از طریق Netflix و LoveFilm استریم کنید و از برنامه های شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر دیدن کنید. سامسونگ غیر از برنامه های از پیش دانلود شده دارای فروشگاه برنامه (app store) برای دانلود محتواهای بیشتر است.

 شما می توانید به آسانی از جستجوی اینترنتی تلویزیون های هوشمند استفاده بکنید. بسیاری از مدل های باکیفیت دارای کنترل های از راه دور و پدهایی لمسی به شکل لپ تاپ هستند. از آن ویژگی ها برای کنترل مشخصات زیادی استفاده می شود. در تست های صورت گرفته نشان داده شده است که تلویزیون های هوشمند سامسونگ با یک کنترل از راه دور استاندارد می توانند به آسانی کارهای مربوط به جستجو و گشت زنی اینترنت را انجام دهند.

 

 

تلویزیون های سه بعدی سامسونگسامسونگ اولین تولیدکننده ی تلویزیون های سه بعدی بوده است و زمان ان به سال 2010 برمی گردد. حالا بخش عظیمی از led ها و تلویزیون های پلاسما سه بعدی هستند. سامسونگ تولید کننده ی تلویزیون های سه بعدی اکتیو می باشد. تکنولوژی سه بعدی اکتیو، جلوه هایی سه بعدی با رزولوشنی عالی تولید می کند و جزئیات بهتری را بر روی صفحه نمایش نشان می دهد. اما عینک های سه بعدی اکتیو گران قیمت تر و سنگین تر هستند.
 

 


ال جی رقیب مشهور سامسونگ است و از تکنولوژی سه بعدی پسیو در تلویزیون هایش استفاده می کند. تصاویر دریافتی از عینک های پسیو، رزولوشن عالی ندارند. یکی از مزایای اصلی عینک های سه بعدی پسیو، ارزان بودن و سبک بودن ان ها است.

 

تلویزیون های سامسونگ: توضیح شماره ی مدل ها


تشخیص مدل در تلویزیون های سامسونگ آسان است. هر چه قدر شماره ی سری ها بیشتر باشند، تکنولوژی ها به روزتر و پر امکانات تر هستند. آن هایی که با ps شروع می شوند پلاسما هستند. ان هایی که در سال 2013 تولید شده اند دارای ue هستند و برای تلویزیون های led یا lcd آمده اند. شماره ای که در اول نام تلویزیون می آید مربوط به سایز تلویزیون می باشد. برای مثال عدد 55 اشاره به سایز صفحه نمایش دارد. چهار شماره ی آخر به معنی سری می باشد. برای مثال مدل h4000 متعلق به سری های 4 است. در حال حاضر جدیدترین مدل ها h8000 هستند و تلویزیون هایی با کیفیت 4k هستند.


اگر تلویزیون های سامسونگی را با حرف های اولیه t یا tw دیدید، آن ها نوع های مانیتوری هستند و به عنوان مانیتورهای کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha