گروههای محصولات

ذکر چند ویژگی مهم در یخچال و فریزرهای جدید

ذکر چند ویژگی مهم در یخچال و فریزرهای جدید

خرید یخچال مناسب به نیاز، بودجه و سایز یخچال بستگی دارد. در اینجا ما به شما خواهیم گفت که کدامیک از ویژگی ها مناسب و کدامیک برای شما مناسب نیستند.

 

چه نوع یخچالی بخرید؟


یخچال ها چندین نوع مختلف دارند و سایزهای مختلفی به تناسب نیازهایتان دارند.

 

یخچال های مستقل و جدا


محبوب ترین نوع ، مدل های مستقل هستند و به اسانی در یک فضای خاص نصب می شوند. نوع های طویل این یخچال ها محبوب تر هستند چون توانایی بیشتری برای ذخیره ی غذاهای تازه دارد.

 

یخچال های تعبیه ای


یخچال های تعبیه ای در کنار کابینت ها به خوبی جای می گیرند و در پشت یک در مخفی می شوند. آن ها دارای جلوه ای شیک هستند و نمای خاصی به آشپزخانه ی شما می دهند. با خرید یخچال های مستقل، انتخاب شما محدود می شود. برای یک یخچال مستقل به صرف هزینه ی بیشتری نیاز است. در هنگام خرید یخچال ، یک بار دیگر به چک کردن سایزهای گفته شده بپردازید. ظرفیت یک یخچال از روی سایزش قابل سنجش نیست. ممکن است دو یخچال یکسان به نظر برسند ولی ممکن است فضای نگهداری در آن ها تا 25 درصد فرق داشته باشد.
 

نرخ های انرژی یخچال


یخچال ها همراه با وسایل گرم کننده، مصرف انرژی زیادی دارند. آن ها به صورت تمام وقت کار می کنند. یخچال ها در حال حاضر با نرخ های+ A ++ ، A و+++ A برچسب گذاری شده اند و برپایه ی مصرف انرژی هستند. +++ A بهره ورترین نوع برای انرژی است. برچسب های انرژی، نشانه ی خوبی برای نشان دادن بهره وری انرژی هستند. شما می توانید نرخ های انرژی را به عنوان طول عمر بیشتر آن ها در نظر بگیرید.
 

مشخصات یخچال های معقول و استاندارد


چندین ویژگی خاص وجود دارند که استفاده از یخچال ها را اسان تر می کنند.

 

قفسه های بطری نگهدار


بطری ها توسط این قفسه ها به خوبی محافظت می شوند و خطر افتادن در آن ها وجود ندارد. شمار زیادی از یخچال ها دارای قفسه های نگهدارنده ی بطری هستند.

 

قفسه های قابل تنظیم و چند تکه


اکثر قفسه ها دارای چند بخش مجزا هستند. از قفسه های چندگانه می توانید برای نگهداری اقلام غذایی بزرگ و کوچک استفاده بکنید. می توانید بخش جلویی را برای اقلام بزرگ و بخش عقبی را برای اقلام کوچک تنظیم کنید. شمار زیادی از یخچال ها دارای قفسه های قابل تنظیم هستند.

 

محفظه ی فریزر


برای نگهداری یخ و منجمد کردن غذاها مورد استفاده قرار می گیرند.  با داشتن فریزرها از بخش مربوط به یخچال کاسته می شود. یک یخچال چهار ستاره توانایی نگهداری غذاهای فریزر شده را برای 3 تا 12 ماه دارد.

 

قفسه های درب قابل تنظیم


آن ویژگی به شما اجازه ی استفاده ی بیشتر از درب یخچال را می دهد. بنابراین می توانید سایز آن را بر اساس نوع غذا یا نوشیدنی تغییر دهید.

 

غلطک ها


غلطک ها برای حرکت دادن اسان یخچال مقرر شده اند. بنابراین برای پاک کردن پشت یخچال می توانید آن را به آسانی حرکت بدهید.
 

طبقه بندی دمایی برای یخچال ها


هر یخچالی به نوبه ی خود دارای طبقه ی دمایی است. آن به خوبی دمای اتاق را به شما نشان می دهد. محبوب ترین مدل ها در آمریکا نوع های طبقه ی N و SN هستند. هر دوی آن ها به خوبی در دمای بالای 32 درجه ی کار می کنند. مدل های N در دمای زیر 16 درجه ی سانتی گراد کار نمی کنند. مدل های SN هم برای اتاق هایی با دمای زیر 10 درجه ی سانتی گراد مناسب نیستند. طبقه های دیگر در بین نوع های ST و T هستند. مدل های ST در دمای 18 تا 38 درجه ی سانتی گراد به خوبی کار می کنند و مدل های T در بین 18 درجه ی سانتی گراد تا 43 درجه ی سانتی گراد به خوبی کار می کنند.

 

ستاره های یخچال


سیستم های نرخ ستاره ، مقدار ظرفیت فریز کردن را نشان می دهند. یخچال های چهار ستاره، 2 کیلوگرم غذای تازه را بدون نگرانی درباره ی تغییر دما در بخش های دیگر فریز می کنند.
 

پوشش های آنتی باکتریال در یخچال ها


ویژگی انتی باکتریال در یخچال ها جدید هستند و در حال حاضر دارای مشتریان پر و پا قرصی هستند. انتی باکتریال ها جزو قوانین بهداشت هستند و غذاهای خام و پخته را به خوبی حفظ می کنند. شیوع باکتری و میکروب غیر از یخچال ها در مکان های دیگر هم اتفاق می افتد و شما باید نسبت به این مسئله آگاهی داشته باشید. اگر مسئله ی انتی باکتریال برایتان مهم است تا حد ممکن یخچال هایی خریداری کنید که دارای پوشش ضد باکتری باشند.

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha