گروههای محصولات

5 دلیل برای اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ( سیستم های فیلترینگ )

5 دلیل برای اهمیت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ( سیستم های فیلترینگ )

دستیابی به آب آشامیدنی سالم یک مساله جدی تاثیر گذار برای مردم در سرتاسر جهان و در تمامی سنین است . برای کسانی که در جوامع دور افتاده که در آن دسترسی به منابع آب بهبود یافته محدود است این چالش می تواند شدید تر بوده و تاثیر آن در کیفیتئ زندگی نیز بیشتر باشد .
 

با خرید دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ro از بانه پلاس که نماینده انحصاری محصول آکوا پلاس تایوان می باشد از سلامت و بهداشتی بودن آب خود اطمینان داشته باشید .


با این حال با سیستم های تصفیه آب , افراد آسیب پذیر می توانند یکی از منابع بسیار مهم برای حفظ موجودیت رزمره خود را بدست آورده و آرامش خاطر خود در این فرایند را حفظ کنند . در زیر به 5 دلیل اصلی که چرا سیستم تصفیه آب در مقیاس جهانی ضروری ست اشاره می کنیم :1 - افزایش دسترسی به آب تمیز و بهداشتی

با توجه سازمان بهداشت جهانی و صندوق کودکان ملل متحد ( یونیسف ) , در هر شش نفر بیش از یک نفر - یا 894 میلیون - در سرتاسر جهان , در مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به منابع آب سالم در آن محدود است .

در مقابل , کلینیک مایو گزارش داده است که مایعات لازم برای بدن مردان حدود 13 لیوان در روز و برای زنان این میزان 9 لیوان در طول روز است . توزیع نا برابر آب در مناطق خاص راه حیات برای بسیاری از مردم را به خطر می اندازد , اما با یک دستگاه تصفیه آب قابل حمل غلبه بر این چالش ممکن بوده و به مردم کمک می کند به منابع قابل اعتماد هیدراتاسیون دسترسی پیدا کنند .2 - کاهش خطر ایتلا به بیماری و کسالت

بهداشت ضعیف آب و یا آب ناسالم می تواند کودکان و بزرگسالان مستعد را به بیماری های منتقله از طریق آب مانند تیفوس , وبا و یا تب تیفوئید مبتلا نماید .

با توجه به گزارش سازمان ملل خطر مرگ و میر ناشی از بهداشت نا مناسب بسیار جدی شده و این آمار به این صورت است که در حدود هر 20 ثانیه یک کورک جان خود را از دست می دهد .

با این حال هر خانواده با خرید یک دستگاه فیلتراسیون یا تصفیه آب خانگی می تواند در جهت سلامت و رفاه اعضای خود یک گام مهم بردارد .
3 - جلوگیری از اتلاف

در بخش هایی از جهان که آب سالم و بهداشتی به صورت پراکنده و کم پیدا می شود , بسیاری از افراد برای نوشیدن , استحمام , پخت و پز و تمیز کردن از آب بطری استفاده می کنند . به عنوان یک جایگزین که بسیار مقرون به صرفه تر ایمنی تر و بهتر نیز می باشد , می توان از یک دستگاه تصفیه آب خانگی ( فیلترینگ ) استفاده کرد . که قابل حمل بوده و به نسبت بطری نیز بسیار راحت تر می باشد .
4 - ترویج رشد جوامع محلی

با دسترسی آسان به آب سالم و بهداشتی , جامعه بین المللی که به دلیل فلاکت و سختی ناشی از نبود آب سالم در برخی مناطق آسیب بسیار دیده است با توانایی این مناطق برای گسترش ابتکارات و مهارت های منطقه ای و انعطاف پذیری بیشتر می تواند پیشرفت فوق العاده ای در رفع مشکلاتی از قبیل فقر و گرسنگی جهانی داشته باشد .
5 - آب دارای یک تاثیر موجی می باشد

احساس امنیت که از آگاهی از اینکه آب مورد استفاده سالم و بهداشتی بوده و دسترسی به آن نیز بسیار راحت و آسان است موجب ایجاد اعتماد به نفس خواهد شد . این مساله می تواند بر تمامی مسائل خانواده از جمله آرامش , بهره وری در محل کار و ... باشد و دلیل آن نیز احساس هیجان و اطمینانی ست که جای احساس بیم و هراس قبلی را گرفته است .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha