گروههای محصولات

نقد و بررسی یخچال فریزر های ساید بای ساید

نقد و بررسی یخچال فریزر های ساید بای ساید

چرا بايد يک يخچال فريزر سايد باي سايد خريداري کنم ؟

يخچال فريزر هاي سايد باي سايد مزاياي مختلفي مانند دسترسي آسان به مواد غذايي را به نسبت يخچال فريزر هاي فريزر بالا به شما ارائه مي دهد . با داشتن يک فريزر درست در کنار يخچال , شما مي توانيد بسيار آسان مواد غذايي را که به طور معمول استفاده مي کنيد  در سطح آرنج و در ديد خود سازماندهي کنيد . يکي از ويژگي هايي که در رديف اول پيشنهادات ما قرار دارد يخ ساز و  آب سرد تصفيه شده در آبسردکن موجود بر روي درب فريزر است .

جايگزين هاي ديگري نيز براي يخچال فريزر هاي مدل فريزر بالا وجود دارد . براي کشف يکي از اين گزينه ها به ويژگي هاي يخچال فريزر هاي فرنچ ( درب فرانسوي ) در فروشگاه اينترنتي بانه پلاس دقت فرماييد . اگر به دنبال مدل هاي کوچک تر مي گرديد نيز به سايد باي سايد هاي معمولي توجه فرماييد .


یخچال فریزر های ساید بای ساید : آنچه ما به دنبالش بودیم و آنچه یافتیم

با خرید یخچال فریزر ساید بای ساید از بانه پلاس کالای اصل را با مناسب ترین قیمت به منزل خود ببرید هنگام توجه به یخچال فریزر های ساید بای ساید ما به دنبال ویژگی ها و گزینه هایی بودیم که در تمام مدل ها باید استاندارد باشد مانند قفسه های قابل تنظیم و و یخ ساز و آب سرد کن . ما همچنین ویژگی های مفید برای یخچال فریزر مانند دما یا قفسه های کنترل کننده رطوبت و یخ ساز و آب سردکن با حجم صرفه جویی کننده در فضا را مورد برسی قرار دادیم .

یکی از ملاحضات مهم و قابل توجه برای هر یخچال فریزر میزان مواد غذایی ست که نگهداری می کند . یخچال فریزر های ساید بای ساید با ظرفیت های مختلف در دسترس می باشند و مدل هایی که ما مورد برسی قرار دادیم دارای فضای داخلی 21.5 تل 28 فوت بوده اند . قسمت یخچال , بیشترین فضای داخلی یخچال فریزر را به خود اختصاص می دهد .

ما همچنین انعطافی که شما از طراحی یخچال فریزر دریافت می کنید و سازگاری فضای داخلی یخچال فریزر را سنجیده و مورد برسی قرار داده ایم . هر چند هر یخچال فریزر دارای حجم معینی از فضای داخلی می باشد , اما اگر یخچال فریزر شما دارای قفسه های قابل تنظیم با اندازه های مختلف باشد شما از فضای قابل گسترشی برخوردار خواهید بود .


دو یخچال فریزر با فضای داخلی هم اندازه در نهایت می توانند اندازه های مختلفی از مواد غذایی را نگه دارد . بهترین ویژگی ممکن برای یک یخچال فریزر این است که به شما امکان می دهد که داخل آن را از نو پیکر بندی کنید تا این توانایی را داشته باشید که اقلام بزرگ , بلند و حجیم مانند پارچ آب , گوشت یک بوقلمون بزرگ برای عید و یا حجم زیادی از مواد غذایی برای تعطیلات و یا مهمانی های خود را در آن ذخیره سازی کنید .

قفسه های قابل تنظیم یک آپشن بسیار مهم هستند که شما می توانید ظروف بزرگ و بلند را در یخچال فریزر خود جای دهید . بسیاری از مدل ها دارای قفسه های کنترل کننده رطوبت و برخی نیز دارای کشو های کنترل کننده دما می باشند . علاوه بر این برخی از یخچال فریزر های ساید بای ساید دارای کشو لبنیات هستند که به شما امکان ذخیره سازی اقلام کوچک تر را می دهد و برخی دیگر نیز دارای قفسه ویژه جهت نگه داری بطری های نوشیدنی هستند .

برای ذخیره سازی بر روی درب تمامی مدل های یخچال فریزر های ساید بای ساید دارای قفسه هایی بر روی درب خود می باشند .

 

 

برای ذخیره سازی بر روی درب تمامی مدل های یخچال فریزر های ساید بای ساید دارای قفسه هایی بر روی درب خود می باشند . برخی از آن ها دارای اندازه مناسب برای نگه داری شیر و یا آبمیوه بوده و برخی دیگر اندازه های کوچکتری دارند که تنها می شود لبنیات کوچک را در آن ها نگه داری کرد .
 

 

 

 

 

 

 


یخچال فریزر با مصرف بهینه انرژی در بانه پلاس

 

 

از آنجا که یخچال فریزر شب و روز و هفت روز هفته کار می کند , مصرف انرژی یک فاکتور بسیار مهم برای تصمیم گیری در مورد این است که چه یخچال فریزری را خریداری کنید . بهترین یخچال فریزر ها سازگار با انرژی ستار " Energy Star " هستند که به این معناست که آن ها دارای الزامات خاصی هستند که به یخچال فریزر های کارامد از نظر مصرف انرژی تبدیل شده و درنتیجه برای مصرف کننده کم هزینه خواهد بود .

با مدل هایی که دارای سازگاری با انرژی ستار هستند شما تفاوت ویژه ای را در هزینه های انرژی خود احساس خواهید کرد . ممکن است این اختلاف در ابتدا کوچک به نظر برسد , اما اگر یخچال فریزر خود را برای یک سال نگه دارید به اختلاف فاحش مصرف انرژی این مدل با مدل های معمولی پی خواهید برد .


 

 

 

 


چه چیز دیگری در برسی یک یخچال فریزر ساید بای ساید اهمیت دارد ؟

برخی دیگر از ویژگی ها هستند که ممکن برای کسی مهم و برای دیگری از اهمیت کمتری برخوردار باشد . سایر ویژگی هایی که در این برسی مورد توجه قرار گرفته اند از این قرارند :

آبسردکن و یخ ساز یک ویژگی مفید در یخچال فریزر ساید بای ساید است . بیشتر مدل هایی که مورد برسی قرار دادیم دارای یخ ساز با قابلیت ارائه یخ خرد شده و نگینی و آب سرد کن با آب فیلتر شده می باشد

 

 

 

تسهیلات
آبسردکن و یخ ساز یک ویژگی مفید در یخچال فریزر ساید بای ساید است . بیشتر مدل هایی که مورد برسی قرار دادیم دارای یخ ساز با قابلیت ارائه یخ خرد شده و نگینی و آب سرد کن با آب فیلتر شده می باشد . در قسمت داخلی آب سرد کن در بالاترین قسمت , بالای قفسه ها بر روی درب نصب شده است که فضای مفید داخل یخچال را به خود اختصاص نداده و آن را اشغال نمی کند . علاوه بر این درب یخچال فریزر های ساید بای ساید با زنگ آلارم مجهز شده است که برای زمانی که فراموش می کنید درب یخچال را ببندید بسیار مفید بوده و به شما اخطار خواهد داد . در صورتی که یخچال فریزر شما دارای ویژگی خنک کنندگی سریع باشد , در صورت لزوم هوای خنک بیشتری پمپاژ خواهد شد و قفسه های ضد نشت نیز امکان تمیز کردن آسان را به شما خواهد داد . 

 

 

 


پشیبانی و گارانتیبهتر است به هنگام خرید کالا به پشتیبانی و گارانتی که همراه کالا ارائه می شود توجه فرمائید . همانطور که پیشتر نیز اطلاع رسانی شده , کالاهای بانه پلاس با ضمانت سلامت و اصالت به فروش می رسند و شما در صورت خرید یخچال فریزر از بانه پلاس می توانید از اصل بودن آن مطمئن باشید . اما حتی اگر کالا دارای پشتیبانی کارخانه باشد به دلیل نحوه خاص واردات کالا به بانه کالا شامل این پشتیبانی نخواهد بود . اما فروشگاه اینترنتی بانه پلاس برای اطمینان خاطر مشتریان خود با چند شرکت گارانتی خصوصی قرارداد بلندمدت داشته و با مبالغ ناچیز کالای شما را شامل 18 ماه تا 2 سال گارانتی 4 سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان می نماید . امیدواریم که از خرید خود از بانه پلاس رضایت داشته و مشتری همیشگی و معرف بانه پلاس باشید .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha