گروههای محصولات

ویژگی ها و محاسن یخچال فریزر های هیتاچی

ویژگی ها و محاسن یخچال فریزر های هیتاچی

 

با خرید یخچال فریزر های هیتاچی از بانه پلاس در هزینه های خود صرفه جویی کنید

یخچال فریزر هیتاچی صرفه جویی در انرژی  پیشگام در صرفه جویی در مصرف انرژی

با یخچال فریزر های هیتاچی بانه پلاس در هرینه های خود صرفه جویی کنید

اثر بخشی قدرتمند خنک کنندگی کامل حتی در 60 درجه سانتی گراد *

عملکرد پایدار در نوسانات ولتاژ گسترده * یخچال فریزر های اینورتر هیتاچی می توانند  حتی بدون تثبیت کننده های خاص , در طیف وسیعی از نوسانات ولتاژ از ولتاژ به پایینی 130v تا ولتاژ بالا 300v عملکرد کاملا با ثباتی داشته باشد .  * شرایط عملکرد ممکن است بسته به موقعیت های مختلف متفاوت باشد .

اینورتر قدرت خنک کنندگی را مانند یک موتور وابسته به شرایط محیط کنترل می کند .

چرا اینورتر هیتاچی ؟ فناوری نوآورانه برای آینده ای روشن تر در حال حاظر در سیستم های ریلی سرعت بالا و آخرین خودرو های هیبریدی استفاده می شود , تکنولوژی اینورتر هیتاچی همواره در توسعه جامعه و ارائه محیط زندگی راحت تر شرکت کرده است

فن خنک کننده دوگانه با دو فن اختصاصی دو فن اختصاص داده شده به صورت مستقل هر یک از محفظه ها را خنک می کند .

آب سردکن و یخ ساز مخزنی یخچال فریزر هیتاچی یخ ناب را به شما ارائه می دهد از یخ تمیز و آب سرد سیستم مخزنی تامین آب در هر لحظه لذت ببرید

بدون نیاز ب لوله کشی به دلیل اینکه یخچال فریزر های هیتاچی به شیر آب متصل نمی شوند و روش ذخیره سازی آنها مخزنی ست , بنابراین به لوله کشی های سخت و کسل کننده نیازی نداشته و می توانید یخچال فریزر خود را در هر جا که مایلید نصب نمایید .

محفظه های جداگانه با فناوری پاک برای سبزیجات تازه و با طراوت هوا پاک و بدون انتقال بو

فناوری نانو تکنولوژی واقعی هیتاچی ویژگی فیلتر نانو تیتانیوم یک تکنولوژی نهایی و فوق العاده است که از ذرات بسیار ریز کاتالیزور tio2 برای گرفتن باکتری ها و بو ها به صورت پایدار استفاده می کند .

کنترل کننده صفحه نمایش لمسی فناوری های نو آورانه نیز به زیبایی در درب یخچال فریزر هیتاچی گنجانده شده است . پنل شیشه ای صفحه تخت به شما اجازه می دهدکه تنها با یک لمس ساده تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید . سطح آن نیز به گونه ای تعدیل شده است که تمیز کردن آن بسیار آسان خواهد بود .

 فضای ذخیره سازی بیشتر و لامپ led روشن و به صرفه و قفسه بسیار زیبای بطری ها در یخچال فریزر هیتاچی

 

                                                                ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ویژگی های برجسته یخپال فریزر های هیتاچی

صرفه جویی در انرژی

پیشگام در صرفه جویی در مصرف انرژی

یخچال فریزر های هیتاچی دو تکنولوژی بسیار کارامد انرژی یعنی کمپرسور اینورتر که قدرت خنک کنندگی را کنترل کرده و فن دوگانه که کنترل می کند چه میزان هوای خنک و به کدام محفظه ها منتقل شود را با هم ترکیب می کند . این سیستم خنک کنندگی جدید اطمینان از اثربخشی بالای عملکرد بدون هر گونه اتلاف انرژی را تضمین می نماید . در نتیجه دارای رتبه برتر صرفه جویی در مصرف انرژی جهان است .


صرفه جویی در هزینه

در بلند مدت یخچال فریزر های اینورتر هیتاچی , دارای هزینه کمتر و بسیار سازگار با محیط زیست خواهد بود .


اثر بخشی قدرتمند

خنک کنندگی کامل حتی در 60 درجه سانتی گراد *

قدرت بالا ناشی از کمپرسور اینورتر حجم زیادی از هوا خنک را تولید کرده و فن خنک کننده دوگانه نیز برای خنک کنندگی قدرتمند , تمام این هوا خنک را به محفظه ها منتقل می کنند . بنابراین حتی اگر دما محیط تا 60 درجه سانتی گراد هم بالا برود هر گوشه از داخل یخچال کاملا سرد خواهد بود .

* تست شده توسط هیتاچی . شرایط آزمایش : دمای محیط اطراف 60 درجه سانتی گراد و شرایط داخلی با ثباط بدون باز کردن و بستن درب یخچال .


عملکرد پایدار در نوسانات ولتاژ گسترده *

یخچال فریزر های اینورتر هیتاچی می توانند  حتی بدون تثبیت کننده های خاص , در طیف وسیعی از نوسانات ولتاژ از ولتاژ به پایینی 130V تا ولتاژ بالا 300V عملکرد کاملا با ثباتی داشته باشد .
* شرایط عملکرد ممکن است بسته به موقعیت های مختلف متفاوت باشد .


اینورتر قدرت خنک کنندگی را کنترل می کند

اینورتر قدرت خنک کنندگی را مانند یک موتور وابسته به شرایط محیط کنترل می کند .

چرا اینورتر هیتاچی ؟

فناوری نوآورانه برای آینده ای روشن تر
در حال حاظر در سیستم های ریلی سرعت بالا و آخرین خودرو های هیبریدی استفاده می شود , تکنولوژی اینورتر هیتاچی همواره در توسعه جامعه و ارائه محیط زندگی راحت تر شرکت کرده است . این تکنولوژی اینورتر با موتور کنترل کننده خودکار , عملکرد بهینه را با کمترین انرژی هدر داده شده ممکن می سازد . بنابراین همیشه از آن انتظار می رود که نقش حیاتی در کاهش اثرات محیطی ایفا کند .


فن خنک کننده دوگانه با دو فن اختصاصی

دو فن اختصاص داده شده به صورت مستقل هر یک از محفظه ها را خنک می کند . بنابراین با توجه به شرایط , هوای خنک می تواند تنها به یخچال , فقط به فریزر یا به هر دو آنها انتقال داده شود .                                                            ----------------------------------------------------------------------------------

آب سردکن و یخ ساز مخزنی یخچال فریزر هیتاچی یخ ناب را به شما ارائه می دهد

از یخ تمیز و آب سرد سیستم مخزنی تامین آب در هر لحظه لذت ببرید
تنها کافیست مخزن یخچال فریزر هیتاچی را با آب معدنی یا هر آب دیگری پر کنید تا به صورت اتوماتیک برای شما یخ بسازد . مخزن بزرگ ذخیره آب 4 لیتر آب سرد را در خود ذخیره می کند و شما می توانید برای تمیز کردن آن را از یخچال جدا کرده و به آسانی تمیز کنید .

 


انتخاب تک لمسی آسان

شما می توانید تنها با یک لمس و انتخاب تک لمسی آسان این یخچال فریزر یخ خرد شده . یخ نگینی یا آب سرد را بسته به نیاز خود انتخاب کرده و از یخچال فریزر هیتاچی تحویل بگیرید .


بدون نیاز به لوله کشی

به دلیل اینکه یخچال فریزر های هیتاچی به شیر آب متصل نمی شوند و روش ذخیره سازی آنها مخزنی ست , بنابراین به لوله کشی های سخت و کسل کننده نیازی نداشته و می توانید یخچال فریزر خود را در هر جا که مایلید نصب نمایید .


                                                            ----------------------------------------------------------------------------------

محفظه های جداگانه با فناوری پاک برای سبزیجات تازه و با طراوت

هوا پاک و بدون انتقال بو
محفظه های یخچال فریزر های هیتاچی که به طور کامل جدا از هم هستند , همیشه پر از هوای پاکند که از طریق یک فیلتر نانو تیتانیوم منتقل می شوند . البته هیچ بویی از دیگر محفظه ها نیز منتقل نمی شود .


رطوبت بهینه تقریبا 90 درصد

خنک کننده کارامد در هر یک از موارد تحت پوشش خود رطوبت مطلوب در حد 90 درصد را برای اطمینان از طراوت و تازگی طولانی مدت مواد غذایی حفظ می کنند . به این ترتیب هر محفظه یا هر قسمت به وسیله خنک کننده آن قسمت از نظر رطوبت بهینه تامین شده و مواد غذایی شما برای مدت طولانی تر به صورت تازه باقی می مانند .


                                                            ----------------------------------------------------------------------------------


فناوری نانو تکنولوژی واقعی هیتاچی

ویژگی فیلتر نانو تیتانیوم یک تکنولوژی نهایی و فوق العاده است که از ذرات بسیار ریز کاتالیزور TiO2 برای گرفتن باکتری ها و بو ها به صورت پایدار استفاده می کند .


نانو تیتانیوم

حذف 99% از باکتری ها *
نمونه : باکتری  اشرشیاکلی , علت مسمومیت غذایی
* تست شده توسط آزمایشگاه های تحقیقاتی مواد غذایی


                                                            ----------------------------------------------------------------------------------


کنترل کننده صفحه نمایش لمسی

فناوری های نو آورانه نیز به زیبایی در درب یخچال فریزر هیتاچی گنجانده شده است . پنل شیشه ای صفحه تخت به شما اجازه می دهدکه تنها با یک لمس ساده تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید . سطح آن نیز به گونه ای تعدیل شده است که تمیز کردن آن بسیار آسان خواهد بود .

                                                            ----------------------------------------------------------------------------------1 - فضای ذخیره سازی بیشتر

تانک ذخیره یخ بر روی درب به شما امکان می دهد که اقلام مورد نظر خود را مستقیما در محفظه بالایی فریزر خود ذخیره نمایید . اکنون شما می توانید از 18 لیتر فضای ذخیره سازی اضافی در فریزر خود لذت ببرید .

2 - لامپ LED روشن و به صرفه

یخچال فریزر هیتاچی با لامپ های ال ای دی تجهیز شده است که مدت زمان بیشتری عمر کرده و دوام آنها بالاتر است و علاوه بر آن در حدود 1/15 کمتر از یخچال فریزر های معمولی برق مصرف می کند .
* به وسیله هیتاچی محاسبه شده است .

3 - قفسه بسیار زیبای بطری ها
این قفسه زیبا یک مکان ذخیره سازی بطری بسیار زیبا و فوق العاده را برای شما فراهم می آورد و شما می توانید با قرار دادن بطری های خود در آنجا از لغزیدن آنها در یخچال جلوگیری نمایید . این قفسه بطری ها را در موقعیت و زاویه ای بسیار مناسب برای شما نگه می دارد .

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha