گروههای محصولات

چگونه یک تلویزیون سه بعدی خوب را خریداری کنیم

چگونه یک تلویزیون سه بعدی خوب را خریداری کنیم


تلویزیون های سه بعدی ( 3D ) هر روز به خانواده ها نزدیک تر می شوند اما هنوز هم این فرایند , یک فرایند جدید و پر هزینه است . شما باید قبل از خرید یک تلویزیون سه بعدی به چند نکته توجه کنید .

مراحل

 

 توجه داشته باشید که میزان برنامه های سه بعدی ( 3d ) هنوز هم محدود است . چندین شرکت وجود دارند که شروع به ارائه کانال های سه بعدی کرده اند , اما دوربین های گران قیمت و هزینه های تولید به این معنی ست که شما باید مدت زیادی را برای مشاهده همه چیز در سه بعدی منتظر باشید !


1 ) توجه داشته باشید که میزان برنامه های سه بعدی ( 3D ) هنوز هم محدود است . چندین شرکت وجود دارند که شروع به ارائه کانال های سه بعدی کرده اند , اما دوربین های گران قیمت و هزینه های تولید به این معنی ست که شما باید مدت زیادی را برای مشاهده همه چیز در سه بعدی منتظر باشید !

ESPN یک کانال سه بعدی را در جون 2010 راه اندازی کرد و در حال حاظر در نظر دارد تا 100 رویداد ورزشی را تا پایان سال ارائه دهد . حتی در کانال های سه بعدی ESPN محتویات محدود تری در مقایسه با محتویات معمول ارائه می شود .
در سال 2011 , سونی و Imax ریسک سه بعدی 24 ساعته را در تمرکز بر فیلم ها , برنامه های طبیعی و سایر برنامه ها و شوها معرفی کردند .                                                      -----------------------------------------------------------------------------------------------------خرید یک تلویزیون سه بعدی به معنای دور انداختن تلویزیون دو بعدی ( 2d ) نیست . در حقیقت شما باید هر دوی آنها را داشته باشید . شما باید تا مدتی منتظر افزایش شمار کانال های سه بعدی باشید


2 ) خرید یک تلویزیون سه بعدی به معنای دور انداختن تلویزیون دو بعدی ( 2D ) نیست . در حقیقت شما باید هر دوی آنها را داشته باشید . شما باید تا مدتی منتظر افزایش شمار کانال های سه بعدی باشید .


 

                                                      -----------------------------------------------------------------------------------------------------
 


اکنون که مشغول شمارش مشکلات هستید د نیست به قیمت ها هم توجه داشته باشید . تلویزیون های سه بعدی سونی و پاناسونیک ( sony , panasonic ) بسیار گران هستند . قیمت آنها بالای 2000$ خواهد بود . ممکن است بخواهید قبل از تصمیم برای خرید کمی صبر کنید .


3 ) اکنون که مشغول شمارش مشکلات هستید د نیست به قیمت ها هم توجه داشته باشید . تلویزیون های سه بعدی سونی و پاناسونیک ( Sony , Panasonic ) بسیار گران هستند . قیمت آنها بالای 2000$ خواهد بود . ممکن است بخواهید قبل از تصمیم برای خرید کمی صبر کنید .

 

                                                      -----------------------------------------------------------------------------------------------------

 


4 ) شما در حال حاظر برای تماشای فیلم های سه بعدی مجبورید از عینک های سه بعدی استفاده کنید که این ممکن است برای برخی ناراحت کننده باشد .


4 ) شما در حال حاظر برای تماشای فیلم های سه بعدی مجبورید از عینک های سه بعدی استفاده کنید که این ممکن است برای برخی ناراحت کننده باشد .

 

                                                      -----------------------------------------------------------------------------------------------------5 ) اگر با وجود این مسائل شما به خرید تلویزیون سه بعدی تمایل دارید , سعی کنید به سراغ مارک های معتبر بروید که سونی یکی از این مارک ها خواهد بود .


5 ) اگر با وجود این مسائل شما به خرید تلویزیون سه بعدی تمایل دارید , سعی کنید به سراغ مارک های معتبر بروید که سونی یکی از این مارک ها خواهد بود .


 

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha