گروههای محصولات

نقد و بررسی کولر گازی اسپلیت ( دوتکه ) سامسونگ " samsung split air conditioner "

نقد و بررسی کولر گازی اسپلیت ( دوتکه ) سامسونگ " samsung split air conditioner "

وقتی که صحبت از تلفن های هوشمند و تولید کنندگان تلویزیون های اچ دی به میان می آید به جرئات می توان گفت که سامسونگ یک لیدر یا پیشاهنگ بوده و دارای شهرت خوبی در بازار کولر گازی نیز می باشد . سامسونگ در طیف وسیعی از محصولات ( به غیر از کولر گازی در حال حاظر ) دارای نوعی از انحصار می باشد . همچنین سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص داده و به عنوان یک برند خوب و قابل اعتماد دارای شهرت خوبی در میان مصرف کنندگان می باشد . هم اکنون سامسونگ طیف خوبی از انواع کولر ها را به بازار ارائه داده است و در اینجا در مورد کولر گازی های اسپلیت آن بحث خواهیم کرد .


نقد و برسی کولر گازی اسپلیت ( دو تکه ) سامسونگ " SAMSUNG "

کولر گازی های اسپلیت سامسونگ برای مدل های سازگار با محیط زیست " Eco-friendly " آن بسیار مشهور است . چیزی که از این مدل کولر گازی های سامسونگ همیشه به یاد می ماند حفاظت بالای آن ها از آب و هوا می باشد . به این معنا که از نیروی کمتر استفاده کرده و از فطعاتی ساخته شده است که در سطح جهانی قابل بازیافت می باشند .
این کولر گازی های اسپلیت سامسونگ از R-410a استفاده می کنند که یک خنک کننده محیط دوستانه است که به کاهش آلاینده های هوا و جلوگیری از استفاده از مواد با پتانسیل گرمایش جهانی بالا (GWP) کمک می کند . سامسونگ در این کولر گازی های اسپلیت خود بر روی کاهش نیرو مصرفی نیز بسیار کار کرده است و در نتیجه نه تنها در هزینه های شما صرفه جویی خواهد کرد بلکه در حفظ محیط زیست نیز بسیار موثر و مفید خواهد بود .


در صحبت از تکنولوژی های به کار برده شده در این کولر گازی ها می توان گفت که کولر گازی اسپلیت سامسونگ دارای تکنولوژی یون اس پلاسما ( S-Plasma ) می باشند که سامسونگ در تبلیغ برای کولر گازی های خود از آن تحت عنوان ویروس دکتر " Virus doctor " نام می برد . نکته اصلی در پشت این تکنولوژی این است که تکنولوژی یون S-Plasma یون های اکسیژن و هیدروژن را ایجاد می کند که با مواد مضر موجود در هوا مانند رادیکال او اچ ( OH radical ) , ویروس ها و باکتری ها ترکیب شده و آنها را بخار آب بی ضرر تبدیل کرده و از بیماری هایی مانند H1N1 برای ارائه یک محیط سالم جلوگیزی می نماید .
این یون های ای پلاسما ( S-Plasma ) منطقه ای به مساحت حداقل 19.16 m³ را پوشش می دهند که این یک نکته بسیار خوب است . این یون ها همچنین سموم مضر موجود در هوا مکان های عمومی را حذف می کنند .

 


کارایی کولر گازی اسپلیت ( دو تکه ) سامسونگ ( SAMSUNG )

وقتی که صحبت خنک کردن هوا باشد هر کولر گازی قادر به خنک کردن هوا به صورت موثر خواهد بود و کولر گازی اسپلیت سامسونگ نیز این امر را به خوبی انجام می دهد . اما برای ایجاد خنک کنندگی سریع و قدرتمند کولر گازی اسپلیت سامسونگ دارای ویژگی هایی به شرح زیر است :

خنک کننده ( توربو ) حداکثر

 • خنک کننده ( توربو ) حداکثر در کولر گازی اسپلیت ( دوتکه ) سامسونگ " samsung split air conditioner

در اغلب اوقات زمانی که پس از اینکه در گرمای آفتاب بیرون سوختیم پس از ورود به خانه یا اداره می خواهیم که به سرعت  با یک هوای خنک خود را تسکین دهیم . این ویژگی کولر گازی را در حالت خنک کننده توربو ( Turbo Cooling Mode ) روشن می کند . به این معنا که فن کمپرسور در حداکثر سرعت آن برای 30 دقیقه به سرعت دما اتاق را پایین آورده و اتاق را فورا خنک می کند . این حالت خنک کننده توربو ( Turbo mode ) هوا اتاق را 15% سریعتر نسبت به خنک کننده عادی خنک می نماید .

 


خنک کنندگی مساوی ( متعادل )

اگر شما جدول توزیع را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که کولر گازی اسپلیت سامسونگ هوا خنک را سریعا به طور مساوی به تمام قسمت های اتاق توزیع کرده و نتیجه آن یک خنک کنندگی موثر خواهد بود .
 

خنک کننده مساوی ( متعادل ) در کولر گازی اسپلیت ( دوتکه ) سامسونگ " samsung split air conditioner
 

کولر گازی اسپلیت سامسونگ میزان رطوبت و دما هوا را اندازه گیری کرده و خود را برای ارائه یک محیط دلپذیر تنظیم خواهد کرد . درواقع این کولر ها میزان رطوبت و دما اتاق را اندازه گرفته و دما و رطوبت مورد نیاز برای رسیدن به سطح راحتی را نیز محاسبه می نمایند سپس به صورت خودکار تنظیمات خود را تا رسیدن به آن سطح متعادل تنظیم می نمایند .
این گزینه زمانی کار می کند که شما کولر گازی خود را بر روی حالت اتوماتیک ( automatic mode ) تنظیم کنید و این حالت اتوماتیک همیشه به کاهش مصرف انرژی کمک خواهد کرد . این ویژگی به خوبی در کولر گازی اسپلیت هیتاچی نیز موجود می باشد .کیفیت ساخت کولر گازی اسپلیت ( دو تکه ) سامسونگ " SAMSUNG "


وقتی صحبت از کیفیت ساخت به میان بیاید به نظر نمی رسد که سامسونگ هیچ سازشی را بر کیفیت محصولات خود بپذیرد . سامسونگ در حال حاظر تنها کولر گازی از نوع دو تکه یا اسپلیت را در باز به فروش می رساند و تولید مدل های پنجره ای و ... را متوقف کرده و بر فروش مدل های اسپلیت تمرکز کرده است .
زمانی که یک شرکت بزرگ مانند سامسونگ تولید محصولات خود را محدود کرده و تمرکز خود را بر تعداد محدودی از محصولات که حجم فروش آنها نیز بالاست قرار می دهد بدون شک در کیفیت ساخت و قطعات آن هیچ کوتاهی نخواهد کرد .
امروزه سامسونگ در میان تعداد زیادی از مصرف کنندگان اعتماد سازی کرده و بدون شک از دست دادن اعتماد مشتریان برای چنین کمپانی بزرگی چیزیست که نمی خواهد و به آن راضی نخواهد بود . بنابراین اگر شما به کیفیت ساخت این محصولات دقت کنید متوجه خواهید شد که کیفیت قطعات آن فوق العاده بوده و به شکل قابل قبولی نیز تکمیل شده اند .ظاهر کولر گازی اسپلیت ( دو تکه ) سامسونگ

همانند ال جی سامسونگ نیز طیف وسیعی از کولر گازی های اسپلیت را ارائه کرده است . سامسونگ نیز کولر گازی اسپلیت با تمام ظرفیت های توناژ به همراه رده BEE Star مربوط به آن را ارائه می دهد . در رابطه با ظاهر اگر شما مدل های بالا مانند کولر گازی های رده 5 ستاره 1.5 تنی یا بالاتر را ببینید مشاهده می کنید که این کولر ها دارای ظاهری فوق العاده با بدنه رنگی ( معمولا زرشکی ) می باشند . مدل های پایین تر نیز ظاهری معمول , استاندارد و زیبا دارند . اگر بخواهیم این مدل ها را با مدل های ولتاس ( Voltas MODEL ) این مدل ها هنوز هم دارای ظاهری زیبا هستند . ولتاس اخیرا یک سری کولر گازی اسپلیت با ظاهر زیبا و پنل های رنگی راه اندازی کرده است اما مدل های سامسونگ ارجحیت دارند .


 


مصرف برق کولر گازی اسپلیت ( دوتکه ) سامسونگ " SAMSUNG "

سامسونگ در رقابت با سایر تولید کنندگان کولر گازی اسپلیت بسیار تهاجمی شده و از بسیاری از آنها پیشی گرفته و می توان گفت که بهتر از بسیاری از مدل های موجود در بازار است که دارای بهروری بالای انرژی هستند . اگر ما مصرف انرژی را با ال جی و هیتاچی مقایسه کنیم خواهیم دید که بسیار به هم نزدیکند . با این حال اگر شما کولر گازی خود را در حالت توربو " turbo mode " روشن کنید , انتظار مصرف انرژی پایین تر نسبت به سایر مدل ها را نداشته باشید . چون کمپرسور با حداکثر ظرفیت خود فعالیت کرده و دما اتاق را با نرخ بالاتر پایین می آورد . این گزینه را اینگونه در نظر بگیرید , اگر شما یک وسیله نقلیه را با سرعتی بالاتر از سرعت توصیه شده آن به کار بگیرید بهره وری مناسبی در یک مسافت مشخص از آن دریافت نمی کنید . در حالی که اگر با سرعت متوسط توصیه شده با آن کار کنید مطمئنا بهره وری بالایی به شما ارائه می دهد . این مساله در مورد کولر گازی هم صادق است و بهتر خواهد بود که اگر بودجه شما به شما اجازه می دهد یک کولر گازی با بالاترین رده BEE star را خریداری کنید . رتبه بالاتر نشاط بیشتر و مصرف برق پایین تر را به شما ارائه می دهد .
شما بیشتر شگفت زده خواهید شد اگر بدانید سامسونگ تثبیت کننده ولتاژ توکار را در داخل کولر گازی های اسپلیت که در اروپا به فروش می رساند ارائه کرده است . بنابراین نیازی به نصب جعبه های اضافی که نمای اتاق را نیز خراب می کند نخواهد بود . امیدواریم که این مدل کولر گازی ها را در منطقه خاور میانه نیز عرضه کنند .
لازم به ذکر است که سامسونگ در سال 2011 اولین جایزه تولید کنندگان محصولات دارای برچسب BEE STAR را دریافت کرده است .


دوام کولر گازی اسپلیت سامسونگ

کولر گازی اسپلیت سامسونگ با یک کمپرسور تجهیز شده است که دارای یک تکنولوژی خانگی می باشد که به وسیله سامسونگ ساخته شده و UTR Plus خوانده می شود . این تکنولوژی به وسیله سامسونگ دارای علامت تجاری شده است . این کمپرسور هوا اتاق را به سرعت پایین می آورد حتی اگر دما هوا بیرون بسیار گرم هم باشد . این کمپرسور دارای یک موتور با گشتاور بالا در داخل است که با افزایش گشتاور برای مصرف ولتاژ بالا شروع می شود . اهمیت آن آنجا آشکار می شود که تولید صدا زیاد نکرده و قطعات مکانیکی داخلی بسیار قابل اعتماد بوده و دارای طول عمر بالا می باشند .

دوام کولر گازی اسپلیت سامسونگ

 


ویژگی های کولر گازی اسپلیت ( دوتکه ) سامسونگ " SAMSUNG "
 


Bio Sleep

این ویژگی ه ما اطمینان می دهد که یک درجه حرارت مناسب برای یک خوای آرام را برای ما فراهم می نماید . این امر در سه مرحله اعمال می شود :

1 - مرحله Falling Asleep : در این مرحله کولر گازی دما هوا را تنها چند درجه کاهش می دهد .
2 - مرحله Sound Sleep : در این مرحله کولر گازی دما هوا را کمی افزایش می دهد تا شما در طول شب احساس سرما نکنید .
3 - مرحله Wake Up : این مرحله دما هوا را تا چند درجه افزایش می دهد تا شما یک هوا متعادل را در هنگام بیدار شدن تجربه کنید و به هنگام صبح احساس شادابی داشته باشید .

 


فیلتر فول اچ دی " Full HD Filter "

تراکم بالا این فیلتر فیلتراسیون را با از بین بردن حتی ذرات بسیار کوچک میکروسکوپی گرد و غبار و تبدیل هوا آلوده به هوا پر انرژی پاک بهبود می بخشد . این دارای یک ساختار پایدار از پوشش ضد باکتری بوده که از آب تاثیر نمی پذیرد و تضمین می کند که شما یک هوا پاک و تازه را برای مدت زمان طولانی تر تنفس خواهید کرد . همچنین تمیز کردن این فیلتر نیز بسیار آسان است , تنها آن را جدا کرده و با آب آن را شستشو دهید تا همیشه تمیز و تازه بماند .

 


صفحه نمایش دیجیتالی دما

کولر گازی اسپلیت سامسونگ دارای صفحه نمایش دیجیتالی با اعداد سایز بزرگ که به وضوح می درخشند , لومینسانس سفید برای تشخیص سریع دما می باشد . خواندن آن برا هر کسی امکان پذیر و آسان است .


هم اکنون فروشگاه بانه پلاس کولر گازی اسپلیت سامسونگ در دو طرح MAX و کریستال را برای فروش موجود دارد . شما می توانید با خرید کولر گازی اسپلیت سامسونگ از بانه پلاس یک کالای اصل را با مناسب ترین قیمت داشته باشید .

 

هم اکنون فروشگاه بانه پلاس کولر گازی اسپلیت سامسونگ در دو طرح max و کریستال را برای فروش موجود دارد . شما می توانید با خرید کولر گازی اسپلیت سامسونگ از بانه پلاس یک کالای اصل را با مناسب ترین قیمت داشته باشید .
 

  

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha