گروههای محصولات

پنج مزیت یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی )

پنج مزیت یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی )

شروع شمارش معکوس

ما یک راه طولانی را از زمانی که مواد غذایی را برای خنک نگه داشتن در برف دفن می کردیم , پیموده ایم . و یا از تکه های یخ برای نگه داشتن گوشت تنها چند روز بیشتر استفاده می شد و یا در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 در جعبه های کوچک غیر مکانیکی مواد غذایی را خنک نگه می داشتیم . امروزه با پیشرفت تکنولوژی آشپزخانه ها به مدرن ترین شکل خود در آمده اند .

یخچال فریزر ها از یک جعبه کوچک برای ذخیره سازی یخ و واد غذایی به مدل های مکانیکی با واحد خنک کننده در آخل آنها در حدود سال 1915 شروع به تکامل کردند  . پس از آن یک روند بدون توقف در تکامل یخچال فریزر ها آغاز شد به طوری که در 1920بیش از 200 مدل یخچال فریزر در بازار ها یافت می شد و ما دیگر هیچگاه به عقب نگاه نکردیم .

در 1950 یخچال فریزر الکتریکی یکی از لوازم ثابت در تمام آشپزخانه ها محسوب می شد . در طول زمان برای پاسخگویی به سلیقه های مختلف و روند تکامل و رو ه رشد هر روزه تغییرات زیادی در شکل , ویژگی ها و حتی رنگ یخچال فریزر ها به وجود آمد . تا جایی که جدیدترین و جذاب ترین یخچال فریزر که امروزه در بازار ها یافت می شود مدل های ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی ) می باشد . این یخچال فریزر ها با دو در ساید بای ساید در بالا و یک یا دو کشو فریزر در پایین ساخته شده است . یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) ترکیبی از محبوب ترین ویژگی های مدل های مختلف یخچال فریزر است .
5 - طراحی شده برای اوج راحتی شما

آیا شما هم نفرت دارید از خم شدن برای پیدا کردن مواد غذایی که در قفسه های میوه و سبزیجات پایین یخچال ذخیره می شوند ؟ و آیا گاهی اوقات بدلیل اینکه نمی توانید به خوبی داخل آن را ببینید برخی مواد کوچک را که در آنها گذاشته اید فراموش کرده اید ؟ با یخچال فریزر فرنچ دیگر این مشکلات را نخواهید داشت . کشو مخصوص میوه و سبزیجات در این یخچال فریزر ها به اندازه ای در بالا قرار دارند که شما بتوانید داخل آن را به خوبی ببینید و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید . بنابراین لازم نیست که بیشتر از لین خم شوید .


این قفسه ها تنها مزیت این یخچال فریزر نیستند . دیزان و طراحی این یخچال یکی از مهمترین تسهیلات آن به حساب می آید . قسمت الایی در این مدل یخچال فریزر به دلیل آن است که بتوانید موادی را که در طول روز چندین بار مورد استفاده قرار می دهید و مکررا به آن نیاز دارید را در آنجا قرار دهید تا بسیار آسان و بدون دردسر به انها دسترسی داشته باشید . و بر خلاف یخچال فریزر های سنتی , فریزر این مدل در پایین قرار دارد تا بتوانید مواد غذایی منجمد را که کمتر مورد نیاز هستند در آنجا نگهداری کنید . کمی به این مورد فکر کنید : چه کسی به یک فریزر در بالا و هم سطح چشم خود نیاز دارد ؟

اکثر یخچال فریزر های فرنچ ( درب فرانسوی ) یک کشو در قسمت پایین خود دارند اما برخی مدل ها دو عدد و برخی دیگر نیز دارای کشو چندگانه برای دسترسی آسان تر می باشند . برخی از مدل ها نیز ارای یک کشو در وسط هستند که شما می توانید دمای آن را بسته به نیاز خود به گونه ای تنظیم کنید که به عنوان یخچال استفاده شود یا فریزر .

 

 


تنها یک فضای بیشتر برای قدم زدن در آشپزخانه است که شما با خرید یک یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی ) در آشپزخانه خود ایجاد کرده اید

 

4 - کاری کنید که آشپزخانه شما بزرگتر به نظر برسد

نه , این یک خطای چشم نیست - این تنها یک فضای بیشتر برای قدم زدن در آشپزخانه است که شما با خرید یک یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی ) در آشپزخانه خود ایجاد کرده اید . در دوگانه یکی از بهترین ویژگی های به کار رفته در این یخچال فریزر های ساید بای ساید است . در های باریکی که برای باز شدن مانند سایر درب های تمام عرض به بخش زیادی از عرض آشپزخانه نیازی نداشته و فضای بیشتری را در مقابل یخچال فریزر برای حرکت باز می گذارند . که مفید بودن این ویژگی زمانی که آشپزخانه شما شلوغ و پر ازدحام است بیشتر به چشم می آید . این ویزگی برای آشپزخانه های باریک فوق العاده است و به هنگام در آوردن یک میان وعده از یخچال کل آشپزخانه را مسدود نخواهید کرد .

بهترین قسمت این ویژگی آن است که با وجود اینکه در ا فضای کمتری را می گیرند اما این مساله فضای خنک کنندگی را به خطر نمی اندازه و شما دارای یک یخچال تمام سایز خواهید بود . و مزیت دیگری که این درب ها دارند این است که به اندازه درب های تمام سایز سنگین نخواهند بود . بویژه زمانی که بطری های نوشیدنی و یا بسته شیر را در آن قرار می دهیم .


 

 

 

 

 

 

 


با یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) شما در هر بار تنها نصف در را باز خواهید کرد و به این ترتیب هوای خنک بیشتری را داخل یخچال نگه خواهید داشت .

 

3 - حفاظت از انرژی

ما می دانیم که شما از اثرات زیست محیطی خود آگاه هستید و در عین حال خواهان لوازم خانگی می باشید که ظاهری شیک داشته و کاربردی باشد . شانس با شما همراه است - یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی ) دارای مزایای صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد و در آن واحد ظاهری فوق العاده شیک دارد .

در این مورد فکر کنید : هر بار که شما درب یخچال خود را باز می کنید به گاز و هوای خنک یخچال اجازه می دهید که بیرون بیاید و پس از بستن دوباره در یخچال فریزر شما انرژی زیادی برای برگشتن به دمای مناسب صرف می نماید . با یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) شما در هر بار تنها نصف در را باز خواهید کرد و به این ترتیب هوای خنک بیشتری را داخل یخچال نگه خواهید داشت . و اگر شما یک مدل با کشو میانی خریداری کنید , می توانید موادی را که مکررا نیاز دارید - مانند میوه , سبزیجات و تنقلات - در این کشو نگه دارید و به این ترتیب در هر بار دسترسی هوای خنک کمتری را از دست خواهید داد .


 

 

 

 

 


 بدون شک یخچال فریزر فرنچ این وسیله منحصر به فرد و مدرن برای آشپزخانه خواهد بود


2 -  ظاهر زیبا

اگر یک لوازم خانگی منحصر به فرد برای آشپزخانه خود نیاز دارید , بدون شک یخچال فریزر فرنچ این وسیله منحصر به فرد و مدرن برای آشپزخانه خواهد بود . تنها کافیست تلویزیون خود را روشن کرده و چند برنامه طراحی دکوراسیون داخلی و یا آشپزی ببینید و یا مجله خود را باز کنید و چند مقاله را ورق بزنید , خواهید دید که یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) در همه جا به زیبایی می درخشد . استفاده از این سبک یخچال فریزر در سال 2015 آغاز شده است به این دلیل است گه گسترش آن در میان مصرف کنندگان باور نکردنی ست . با خرید یخچال فریزر ساید بای ساید فرنچ ( درب فرانسوی ) آشپزخانه خود را به طور شگفت انگیزی مدرن و به روز کنید .


تنظیمات پیشرفت و فوق العاده ای مانند کنترل دیجیتالی خارجی دما , آلارم در , قفسه های درب , روشنایی ال ای دی , کشو سرو و تلویزیون کار گذاشته شده بر روی درب , در این مدل یخچال فریزر گنجانده شده اند که خدمات فوق العاده و پیشرفته ای را به شما ارائه می دهد . بنابراین شما می توانید حین آشپزی از تماشای برنامه مورد علاقه خود لذت ببرید .


 

 

 

 

 

 


 شما می توانید ارتفاع و سطوح قفسه ها را بر اساس نیاز خود و آنچه که می خواهید در یخچال قرار دهید تنظیم و آن را تطبیق دهید .


1- گزینه های ذخیره سازی انعطاف پذیر

یکی از نا امید کننده ترین مسائل در مورد اغلب یخچال فریزر ها این است که با موادی که می خواهیم در داخل آن ذخیره سازی کنیم تطبیق داده نمی شود . شما نمی توانید یک جعبه بزرگ پیتزا را در داخل یخچال فریزر خود جا دهید چون شما تنها از نصف عرض یک یخچال فریزر معمولی استفاده می کنید . اما یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) گزینه های متعددی برای گزاشتن سایز های مختلف مواد غذایی به شما ارائه می دهد .

شما حتی با استفاده از عریض ترین مدل های یخچال فریزر ساید بای ساید مطمئنا برای جا سازی یک سری اقلام بزرگ با مشکل مواجه خواهید شد . تنها راه حل ممکن , راه حلی ست که یخچال فریزر های فرنچ ( درب فرانسوی ) با دارا بودن کشو ها و قفسه های قابل تنظیم به شما ارائه می دهد . به این ترتیب شما می توانید ارتفاع و سطوح قفسه ها را بر اساس نیاز خود و آنچه که می خواهید در یخچال قرار دهید تنظیم و آن را تطبیق دهید .

 

 

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha