گروههای محصولات

آیا یخچال فریزر های فریزر پایین بهتر از مدل های دیگر است ؟

آیا یخچال فریزر های فریزر پایین بهتر از مدل های دیگر است ؟

آیا یخچال فریزر های فریزر پایین بهتر هستند ؟ اجازه دهید سه نوع عمده یخچال فریزر را با هم مقایسه کنیم .

مزایا و معایب یخچال فریزر های فریزر پایین


مزایای فریزر پایین
یخچال فریزر هایی که فریزر آنها در پایین قرار دارد مواد یخچال را که در طول وز مکررا و چندین بار به انها نیاز خواهیم داشت مستقیما در سطح چشم قرار می دهد . این ویژگی دسترسی آسان و راحتی فوق العاده را به ویژه برای کسانی که مواد غذایی تازه زیادی ذخیره می کنند به ارمغان می اورد .
تمام عرض محفظه اصلی قابل استفاده بوده و این برای ذخیره سازی مواد بزرگ مانند مواد لازم برای یک مهمانی بزرگ بسیار مفید خواهد بود .
برخی از تولید کنندگان سبد های قابل حمل و قفسه های محکمی به محفظه های فریزر ها اضافه کرده اند که دستیابی به غذاها و مواد منجمد را بسیار آسان کرده است .
یخچال فریزر های فریزر پایین دارای محبوبیت رو به رشدی در میان مصرف کنندگان بوده و از نظر کارایی انرژی بسیار بهتر از همتایان خود هستند .

معایب فریزر پایین
کمبود مدل های یخچال فریزر , فریزر پایین به نسبت مدل های ساید بای ساید و فریزر بالا در بازار .
بیشترین تمایل به ظرفیت 18 تا 22 فوت مکعب , زیرا برای خانواده های کوچک و متوسط از نظر سایز مناسب تر هستند .
قیمت این مدل ها تا اندازه ای بالاتر است که البته این هزینه اضافی را که برای خرید آن صرف میکنید در طول زمان و با بهره وری انرژی این مدل یخچال فریزر ها جبران خواهد شد .


 

 

 


مزایا و معایب یخچال فریزر های فریزر بالا

 

 

 

مزایای فریزر بالا

قرار گرفتن فریزر در بالا و تقریبا هم سطح چشم دسترسی به مواد منجمد را تسهیل کرده و احتمال گم کردن برخی اقلام کوچک در آن کم خواهد شد .
هر دو یخچال و فریزر به صورت تمام عرض مورد استفاده قرار گرفته و این مساله جا دادن اقلام بزرگ در آن را امکان پذیر می نماید .


معایب فریزر بالا

خانواده ها در طول روز از یخچال خود در حدود حداقل 10 بار بیشتر از فریزر استفاده می کنند . قرار گرفتن یخچال در پایین موجب می شود که برای دسترسی به مواد غذایی مورد نیاز و اقلام پر مصرف در طول روز چندین بار خم شوید که این کار در دراز مدت برای شما مشکل ساز خواهد شد .
اگرچه ظرفیت فریزر با مدل فریزر پایین قابل مقایسه است اما سازماندهی آن آسان نخواهد بود .

 

 

 

 

 

 


مزایا و معلیب یخچال فریزر های ساید بای ساید فرنچ یا درب فرانسوی

 

مزایای فرنچ یا درب فرانسوی ( ساید بای ساید )

محبوب ترین نوع یخچال فریزر و مناسب برای افرادی که در فضای آشپزخانه خود محدودیت مکان داشته و ه خاطر این محدودیت مکانی قادر نیستند که در یخچال فریزر های معمولی را به طور کامل و به آسانی باز کنند .
قرار گرفتن یخچال تقریبا هم سطح با چشم و دارا بودن دو درب در قسمت یخچال یک سازماندهی فوق العاده را به این مدل ها می بخشد .
با باز کردن نیمه در ( یکی از درب ها ) در یخچال این مدل از خروج حجم زیاد هوای خنک جلوگیری کرده و این مساله بهروری انرژی این مدل را بالا خواهد برد .


معایب فرنچ یا درب فرانسوی ( ساید بای ساید )

برخی از افراد تمایل به باز کردن هر دو درب در هر بار استفاده دارند که این امر باعث کاهش بهر وری انرژی یخچال فریزر فرنچ ( درب فرانسوی ) خواهد شد .
فضای داخلی نسبتا کوچک تر در این مدل ها ذخیره سازی اقلام بزرگ در داخل آن را با مشکل مواجه خواهد کرد .
بسیاری از تولید کنندگان آب سرد کن و یخ ساز داخلی و یا روی درب برای این مدل ها قرار می دهند که امکان دارد یکی از دلایل نیاز این مدل ها به تعمیر در طول زمان همین مساله باشد .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha