گروههای محصولات

مزایا و معایب یخچال فریزر های ساید بای ساید

مزایا و معایب یخچال فریزر های ساید بای ساید


بدیهی ست که یکی از مزایای یخچال فریزر های ساید بای ساید قیمت پایین آنها به نسبت مدل های فرنچ یا درب فرانسوی مدل های فریزر پایین مشابه است . واقعا هیچ دلیل عملی برای اینکه مدل های فرنچ ( درب فرانسوی ) از نظر تکنولوژی و مزایا برتر از مدل های ساید بای ساید باشد و قیمت بالاتر آن را توجیه کند وجود ندارد .


خرید یخچال فریزر های سامسونگ , هیتاچی , ال جی , شارپ , دوو و بوش از بانه پلاس با پایین ترین قیمت بانه

 

یکی دیگر از مزایای یخچال فریزر های ساید بای ساید که استفاده کنندگان آن را به خوبی درک کرده اند وجود ظرفیت ذخیره سازی بیشتر این مدل ها بر روی در آنها ست - به ویژه در مدل های فرنچ - با استفاده از این مزیت یخچال فریزر های ساید بای ساید شما به راحتی خواهید توانست لوازم شخصی , ادویه , ترشی جات و سایر مواد را به صورت جداگانه و سازمان یافته ذخیره سازی نمایید .

متوسط عمق یخچال فریزر های ساید بای ساید در حدود 30 اینچ است که معمولا به آنها یخچال فریزر های توکار گفته می شود و در داخل کابینت آشپزخانه تعبیه می شود . این ویژگی یخچال فریزر ساید بای ساید ممکن است برای کسانی که نمی خواهند آن را داخل کابینت قرار دهند جذاب نباشد .


یخچال فریزر های ساید بای ساید برای آشپزخانه های گالری ستایل و یا فضاهای تنگ تر انتخاب بسیار مناسبی خواهند بود به دلیل این واقعیت که این یخچال فریزر ها با عرض متوسط 35 اینچ نسبت به مدل های دو قلو و سایر مدل ها باریک تر هستند . دلیل دیگر برای این مساله این است که ممکن است در آشپزخانه های باریک فضای لازم برای باز کردن کامل در یخچال فریزر هایی معمولی وجود نداشته باشد اما به دلیل اینکه یخچال فریزر های ساید بای ساید دارای درب نیم عرض هستند به آسانی می توان این مدل ها را با اینگونه آشپزخانه ها تطبیق داد .

یکی از نکات منفی یخچال فریزر های ساید بای ساید در مقایسه با مدل هایی که فریزر آنها در پایین قرار گرفته این است که برای دسترسی به مواد غذایی که در قسمت های پایین یخچال قرار داده می شود باید بیشتر خم شد در حالی که در یخچال فریزر هایی که فریزر آنها در پایین قرار دارد نیازی به خم شدن مکرر برای دسترسی به موادی که دائما لازم داریم نیست .


 با استفاده از یخچال فریزر ساید بای ساید شما انرزی بیشتری را به نسبت مدل های فرنچ یا درب فرانسوی مصرف می کنید . به این دلیل که هر بار مجبور خواهید بود درب یخچال یا فریزر را به طور کامل باز کنید و با این کار اجازه می دهید که هر بار هوای خنک بیشتری از یخچال فریزر خارج شود . در حالی که در مدل های فرنچ هر بار می توانید تنها نیمی از فضای یخچال را برای یافتن آنچه که می خواهید باز کنید .


نکته دیگری که بدون شک در خرید یخچال فریزر به آن توجه زیادی خواهید داشت زیبایی ظاهری آن است . دون شک مدل های فرنچ از این نظر در اولویت قرار دارند و بدون شک قیمت بالای آنها نیز چیزی نخواهد بود که قابل چشم پوشی باشد . در ردیف دوم یخچال های ساید بای ساید قرار دارند که این مدل ها از نظر قیمت هم دارای قیمت مناسب بوده و طیف وسیعی از قیمت ها در بازار موجود می باشد .


فروشگاه اینترنتی بانه پلاس انواع یخچال فریزر های برند های معتبر شامل سامسونگ , ال جی , هیتاچی , دوو , شارپ و بوش را از ساید بای ساید , دوقلو , فرنچ , بنتلی و ... با ضمانت اصالت کالا و مناسب ترین قیمت به فروش میرساند . شما می توانید با خرید یخچال فریزر مورد نظر خود از بانه پلاس آن را درب منزل دریافت کرده و مبلغ آن را نیز پس از تایید اصالت و سلامت در محل بپردازید .

 
صالحی 5 سه شنبه 1395

با هشت میلیون چ مارک و چه مدلی از ساید بای ساید 4 درب میشود خرید؟

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha