گروههای محصولات

ویژگی های یخچال فریزر های ساید بای ساید و بنتلی ال جی

ویژگی های یخچال فریزر های ساید بای ساید و بنتلی ال جی

فروش فوق العاده یخچال فریزر های درب روی درب یا بنتلی در بانه پلاس / با خرید یخچال فریزر ساید بای ساید از بانه پلاس بهترین را با مناسب ترین قیمت برای خانواده خود به ارمغان بیاورید

یخچال فریزر های ساید بای ساید ال جی پیکربندی مورد علاقه بسیاری از خانواده ها را ارائه می دهند . طیف مدل های این یخچال فریزر ها از 22 تا 28 cu. ft می باشد . یخچال فریزر های ساید بای ساید ال جی با آخرین تکنولوژی خنک کننده مجهز شده , دارای فضای ذخیره سازی مناسب در سرتاسر آن بوده و علاوه بر این ها زیبایی فوق العاده آن موجب می شود کل آشپزخانه شما مدرن و پیشرفته به نظر برسد .

فروش یخچال فریزر های دور این دور در بانه پلاس با مناسب ترین قیمت

 

 

 

 

 

 

 

ظاهر فوق العاده در ترکیب با دسترسی سریع

بله شما می توانید تمام اینها را با هم داشته باشید : ظاهر سفارشی شده یخچال فریزر توکار با راحتی و سهولت بی نظیر کار با ویژگی درب روی درب یا Door-in-Door™ ترکیب شده است . یخچال فریزر ساید بای ساید بنتلی ال جی با دارا بودن امکاناتی نظیر فای ذخیره سازی مناسب , دسترسی آسان , SmartPull™ و فضای مناسب بر روی درب ها ظاهری زیبا و کاربردی مفید را برای شما به ارمغان می آورد . همچنین در زمانی که شما به مواد غذایی یا نوشیدنی های مورد علاقه خود نیاز دارید می توانید بدون تامل و بسیار سریع و آسان از طریق درب جداگانه و کوچکی که بر روی آن قرار دارد یا ویژگی درب روی درب ( Door-in-Door™ ) به آنها دسترسی داشته باشید .

تکنولوژی خنک کننده هوشمند در بسیاری از مدل های یخچال فریزر های ساید بای ساید دمای خنک بهینه را برای حفظ مواد خذایی بصورت تازه و برای مدت طولانی را در سرتاسر یخچال فریزر حفظ می کند .

سیستم یخ SpacePlus™ - بسیاری از یخ ساز ها قسمتی از فضای ارزشمند یخچال فریزر را به خود اختصاص می دهند . سیستم یخ SpacePlus™ منحصر به فرد ال جی , به داخل درب نقل مکان کرده است و قفسه بالایی را از هرگونه مانع دور خواهد کرد .

 

 


با یخچال فریزر های ساید بای ساید و بنتلی ال جی طراوت مواد غذایی خود را برای مدت طولانی حفظ کنید

همه چیز چیز برای حفظ طراوت است .

شما می توانید طراوت و تازگی را ببینید . شما می توانید طراوت را بچشید . تکنولوژی خنک کننده پیشرفته در اکثر یخچال فریزر های ساید بای ساید ال جی , برای کنترل دقیق درجه حرارت در سرتاسر یخچال فریزر طراحی شده است . سایر ویژگی هایی را که موجب ایجاد محیط با طراوت فوق العاده برای تمامی آیتم های موجود در لیست خریدتان می شود را کشف کنید .

 

 

 

 


سنسور های دیجیتال در سرتاسر یخچال فریزر برای نظارت بر سطح دما و رطوبت و بهینه سازی دمای مناسب ذخیره سازی مواد غذایی قرار داده شده اند .


سنسور دیجیتال
سنسور های دیجیتال در سرتاسر یخچال فریزر برای نظارت بر سطح دما و رطوبت و بهینه سازی دمای مناسب ذخیره سازی مواد غذایی قرار داده شده اند .
 فیلتر هوا تازه و طراحی جریان چندگانه ال جی غذاهای شما را با هوای خنک و تازه بدون توجه به مکان ذخیره سازی مواد , احاطه می کند .


فیلتر هوا تازه
فیلتر هوا تازه و طراحی جریان چندگانه ال جی غذاهای شما را با هوای خنک و تازه بدون توجه به مکان ذخیره سازی مواد , احاطه می کند .

 

 

 

فروش یخچال فریزر های معمولی , ساید بای ساید , بنتلی و ... الجی , سامسونگ , هیتاچی , دوو , شارپ و بوش در بانه پلاس / خرید یخچال فریزر های ساید بای ساید و ... از بانه پلاس با مناسب ترین قیمت را تجربه کنید

فضای داخلی هوشمند تر شده است
 بسیاری از خانواده ها تنها زیبایی یخچال فریزرهای ساید بای ساید را احساس می کنند . اما انتظار دسترسی آسان به مواد غذایی و مواد یخ زده داخل یخچال فریزر , انتظاری ست که می تواند بدون دست بردن در ظاهر یخچال بر آورده کرد . یخچال فریزر های ساید بای ساید جدید ال جی بگونه ای ساخته شده اند که درسترسی آسان به تمام مواد داخل یخچال را برای شما فراهم می کند .


سیستم spaceplus™ در یخچال فریزر های ال جی بانه پلاس
سیستم SpacePlus™
بسیاری از یخ ساز ها قسمتی از فضای ارزشمند یخچال فریزر را به خود اختصاص می دهند . سیستم یخ SpacePlus™ منحصر به فرد ال جی , به داخل درب نقل مکان کرده است و قفسه بالایی را از هرگونه مانع دور خواهد کرد .خرید یخچال فریزر ساید بای ساید از بانه پلاس
راهکار های ذخیره سازی
نوشیدنی های خانوادگی ( سایز بزرگ ) , بطری های نوشیدنی بلند و تنقلاتی که زود به زود استفاده می شوند و باید دسترسی سرع به آنها داشت را کجا باید ذخیره سازی کنم ؟ ال جی این معضل های همیشگی را با استفاده از مکان های ذخیره سازی مناسب و جادار روی درب یخچال حل کرده است . مکان برای هر چیزی که همه را خوشحال نگه می دارد .


 

 


محفظه نگهداری میوه و سبزیجات با رطوبت کنترل شده در یخچال فریزر های ساید بای ساید ال جی


محفظه نگهداری میوه و سبزیجات با رطوبت کنترل شده
محفظه های بزرگ یخچال فریزر های ال جی , طول مدت نگداری میوه ها سبزیجات تازه را افزایش می دهند . این محفظه ها همیشه طعم ها را بهتر حفظ می کنند و غذا ها خوشمزه تر به نظر می رسند .

 

 

 


فروش انواع یخچال فریزر های ساید , معمولی و بنتلی در بانه پلاس

کمپرسور خطی ال جی
هیچ کس دیگری آن را ندارد .
کمپرسور خطی پیشرفته ال جی یک تکنولوژی مهندسی منحصر به فرد در پشت یخچال فریزر های ساید بای ساید ال جی می باشد . کمپرسور خطی ما با قطعات متحرک کمتر به نسبت کمپرسور های سنتی تولید شده و این امر موجب اصطکاک کمتر و عملکرد به طور قابل ملاحظه ای بی صدا خواهد شد . تکنولوژی کمپرسور خطی ال جی هوای خنک را در سرتاسر یخچال فریزر تضمین خواهد کرد و کیفیت آن به اندازه ای قابل اعتماد است که دارای 10 سال گارانتی شرکتی می باشد .

کمپرسور خطی پیشرفته ال جی یک تکنولوژی مهندسی منحصر به فرد در پشت یخچال فریزر های ساید بای ساید ال جی می باشد
 

 

 

 

10سال گارانتی
یخچال فریزر های ال جی دارای 10 سال گارانتی شرکتی می باشند . اما به دلیل غیر قابل استفاده بودن این گارانتی ما برای اطمینان خاطر آن دسته از مشتریات که به گارانتی کالا های خود اهمیت می دهند ما یکی از خوشنام ترین شرکت های گارانتی قرارداد بسته ایم که یخچال فریزر های بانه پلاس را شامل 2 سال گارانتی , 4 سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان می کنند که شما می توانید در زمان خرید یخچال فریزر از بانه پلاس با 70.000 تومان هزینه بیشتر آن را گارانتی نمایید و در این صورت هم از خدمات شرکت گارانتی که در سرتاسر ایران سرویس کار دارد استفاده می کنید و هم در صورتی که سرویسکار در هنگام نصب دستگاه کوچکترین عیبی در دستگاه تشخیص دهد بانه پلاس پاسخگو خواهد بود .عملکرد بدون صدا و آرام
کمپرسور های معمول و متعارف دارای سطح سر و صدای بالاتری در طول چرخه خنک کنندگی می باشند و سطح دسیبل این سر و صدا در نقطه شروع و پایان چرخه خنک کنندگی به اوج خود می رسد . با سیستم تنظیمی شروع نرم منحصر به فرد ال جی شما می توانید از صدای آرام تر در تمام دوره عملکرد یخچال لذت ببرید .

 
علیرضا 30 سه شنبه 1394

با سلام لطفا مدل این یخچال 28فوت دور این دور را برای بنده ارسال کنید

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha