گروههای محصولات

تلویزیون سونی , سامسونگ یا ال جی

تلویزیون سونی , سامسونگ یا ال جی

تلویزیون های ال ای دی از پر طرفدارترین تلویزیون ها در نسل حاظر هستند . تلویزیون های ال ای دی بهترین کیفیت تصویر را ارائه داده و به هر کسی امکان می دهد که تجربه تئاتر را در قالب صفحه نمایش داشته باشد . تلویزیون های ال ای دی باریک بوده و می توانند با هر مکانی تطابق یابند . این بزرگترین مزیت به هنگام خرید ست و شما می توانید تلویزیون ال ای دی را به راحتی بر روی دیوار نصب کرده و یا آن را به صورت امن و بی خطر بر روی پایه ارائه شده به همراه تلویزیون نصب کنید . سامسونگ , سونی و ال جی کمپانی هایی هستند که بهترین تلویزیون های ال ای دی را به بازار عرضه می کنند . این تلویزیون ها از نظر قیمت مشابه بوده و هر کدام از آنها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند . ما می خواهیم این تلویزیون ها را با هم مقایسه کنیم و ببینیم کدامیک از آنها در ارائه بهترین کیفیت تصویر موفق تر عمل کرده است . اگر شما در آستانه خرید ال ای دی هستید این متن را بخوانید و امیدواریم بتوانید بهترین تصمیم را گرفته و از خرید تلویزیون از بانه پلاس رضایت کامل را داشته باشید .تلویزیون های ال ای دی سامسونگ / Samsung LED TV


با خرید تلویزیون های ال ای دی سامسونگ / samsung led tv از بانه پلاس , مارک اصلی سامسونگ را در خانه خود خریداری خواهید کرد
سامسونگ یک کیفیت تصویر درخشان را رای شما فراهم کرده و در ویدیو ها تصاویر را به گونه ای واقعی به نمایش می گزارد که پیشتر هرگز ندیده اید . زمانی که شما از تنظیمات پیش فرض که توسط سامسونگ ارائه می شود استفاده می کنید , رنگ ها فوق العاده به نظر می رسند . بزرگترین نقطه ضعف در این تلویزیون ها این است که کیفیت تصویر زمانی تجربه می شود که روشنایی صفحه نمایش به حداکثر حالت خود افزایش یافته باشد . اگر شما روشنایی صفحه نمایش را پایین بیاوید , کیفیت تصویر را نیز پایین آورده اید . در این صورت شما یک تصویر کم نور را که در صفحه نمایش در حال حرکت است مشاهده خواهید کرد . این جایی ست که سامسونگ در تلویزیون های ال ای دی خود کم گذاشته است . شما تنها زمانی می توانید تلویزیون را با روشنایی کامل تماشا کنید که تلویزیون را در فاصله دور از چشمان خود قرار دهید . اگر اتاق شما کوچک است خطر اینکه این روشنایی کامل چشمان شما ا تحت تاثیر قرار دهید بیشتر خواهد بود .

 

 


تلویزیون ال ای دی ال جی / LG LED TV


با خرید تلویزیون ال ای دی ال جی / lg led tv از بانه پلاس خرید رضایت بخش و آسان را تجربه خواهید کرد
ال جی تجربه سه بعدی ( 3D ) را در تلویزیون های خود ارائه می دهد . البته سایر تولید کنندگان هم مشاهده سه بعدی را در ال ای دی های خود دارند اما ال جی یک سه بعدی ( 3D ) واقعی درست همانند آنچه که در صحنه تئاتر می بینید به شما ارائه می دهد . شما ی توانید برای مشاهده آن به آسانی هر عینک سه بعدی را استفاده نمایید . این یک مزیت بزرگ به نسبت سایر تلویزیون های ال ای دی ست که مشتریان خود را مجبور می کنند که تنها با عینک ای سه بعدی ارائه شده توسط تلویزیون بتوانند سه بعدی را تجربه کنند . برای کیفیت تصویر تلویزیون های ال جی باید از کلمه ای بهتر از خوب استفاده کرد و می توان گفت که فوق العاده است اما تنها ضعف این تلویزیون ها در کیفیت صدا آنها می باشد .
 

 تلویزیون ال ای دی سونی / Sony LED TV


با خرید تلویزیون ال ای دی سونی / sony led tv از بانه پلاس تلویزیون سونی اصل مالزی را با مناسب ترین قیمت به خانه خود ببرید .


سونی بهترین تولید کننده تلویزیون های ال ای است . ابن تلویزیون گزینه ای را برای تنظیم روشنایی تلویزیون با توجه به نور محیط به مشتریان خود ارائه می دهد . حالت سازگار با محیط زیست ( Eco-friendly ) در تلویزیون های این شرکت موجب کاهش صورت حساب برق شما خواهد شد . ا این حال شما می توانید یک تجربه صفحه نمایش واقعی را حتی زمانی که تلویزیون روی حالت Eco-friendly است را تجربه کنید . کار کردن با تلویزیون ال ای دی سونی می تواند برای شما فوق العاده جذاب باشد . کیفیت تصویر و صدا در تلویزیون ال ای دی سونی در بهترین حالت آن است و می توان گفت که فوق العاده است .نتیجه :


بنابراین هر سه کمپانی سونی , سامسونگ و ال جی ال ای دی های شگفت انگیزی تولید کرده و تکنولوژی های خود را مرتبا توسعه می دهند که با این سرعت روز افزون رشد و توسعه تکنولوژی مقایسه این برند ها با یکدیگر و دریافت نتیجه صحیح بسیار مشکل خواهد بود . یک کمپانی تلویزیون هایی ا تکنولوژی جدید تولید می کند و کمپانی دیگر سری جدیدی تلویزیون های خود را با فناوری بهتر سریعا تولید می کند . اما شما باید تکنولوژی ها و ویژگی های تلویزیون را قبل از اقدام برای خرید چک کرده و با نیاز های خود مطابقت دهید .


مشتریان و اعضای بانه پلاس می توانند نظرات خود در مورد هر یک از این سه برند که محور اصلی کار ما هستند را با ما در میان بگذارند  .

 
حمید 18 دو شنبه 1395

در تلویزیونها ، واقعا سونی حرف اول را میزند ، سونی تولید کننده سیستم های تصویری حرفه ای در دتیاست .

moh3en 17 شنبه 1395

دوست عزیز لطفا قبل نظر دادن یکمی اطلاعات خودتون رو ببرید بالا و تحقیق کنید و کارنامه ای ال جی رو مشاهده کنید.بعدا منسفانه نظر بدید.

مهدی 1 دو شنبه 1395
اون زمانی که سونی شروع به ساخت تلویزیون کرد شرکت های کره ای داشتند چیپس و پفک تولید میکردند

ارش 4 پنج شنبه 1395

جالبه دوستان بدون لطلاع نظر میدن جوری که احساس میشه ده تا پانزده سال بیشتر ندارن

عزیزان پنل تلوزیون سونی توسط ال جی ساخته میشه من هر 3 محصول رو تست کردم و با اینکه خودم سامسونگ دارم به ترتیب ال جی . سامسونگ و سونی رو پیشنهاد میکنم

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha