گروههای محصولات

نحوه راه اندازی تصویر در تصویر ( pip ) در تلویزیون سامسونگ با عکس

نحوه راه اندازی تصویر در تصویر ( pip ) در تلویزیون سامسونگ با عکس

چگونگی استفاده از تصویر در تصویر


اگر دو بازی را در یک زمان پخش می کند و شما نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام را ببینید می توانید با استفاده از قابلیت تصویر در تصویر ( که با عنوان PIP نیز شناخته می شود ) تلویزیون که امکان استفاده از دو منبع مختلف را به صورت همزمان به شما می دهد , این مشکل را حل کنید .


مراحل

1 ) مطمئن شوید که تلویزیون شما این ویژگی را داشته باشد . کنترل خود را برای پیدا کردن دکمه PIP چک کنید و یا دستورالعمل تلویزیون را بخوانید . اغلب تلویزیون های دارای این قابلیت یک بخش را به این عملکرد اختصاص داده اند .

 

با خرید تلویزیون از بانه پلاس مارک ها و برند های اصلی را با نازل ترین قیمت خریداری خواهید کرد

 

 

                                                     —   —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —


2 ) یافتن منبع ! ویژگی PIP تنها زمانی کار می کند که بیشتر از یک منبع به تلویزیون شما متصل باشد . ( مانند گیرنده سیمی یا بدون سیم , گیرنده دیجیتال و ... )

 

خرید تلویزیون از بانه پلاس برای شما خریدی امن و آسان خواهد بود

 

 


                                                     —   —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —3 ) با فشار دادن دکمه PIP این ویژگی را فعال کنید . یک کادر کوچک در گوشه ای از صفحه نمایش ظاهر خواهد شد . در اغلب تلویزیون ها با فشار دادن دکمه های "Input" یا "Source" بر روی ریموت کنترل خواهید توانست بین اقلام مختلف که به تلویزیون وصل کرده اید انتخاب کنید .

 

فروش تلویزیون ال ای دی , ال سی دی , پلاسما , یخچال فریزر ساید بای ساید , دوقلو , ظرفشویی , لباسشویی و دیگر لوازم خانگی در بانه پلاس با مناسب ترین قیمت

 

 

                                                     —   —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —    —


4 ) اگر با مشاهده دو تصویر به صورت همزمان گیج و سردرگم می شوید , بار دیگر دکمه PIP را فشار دهید تا تصویر کوچک گوشه صفحه از بین برود .

 

آموزش گام به گام و تصویری نصب و راه اندازی تلویزیون سامسونگ در بانه پلاس
 

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha