گروههای محصولات

چگونگی بررسی نسخه یا ورژن سیستم عامل تلویزیون اسمارت ( هوشمند ) ؟

چگونگی بررسی نسخه یا ورژن سیستم عامل تلویزیون اسمارت ( هوشمند ) ؟

مرحله 1 . روش 1

دو روش برای پیدا کردن ورژن سیستم عامل / نرم افزار تلویزیون اسمارت وجود دارد .

روش 1 :

a ) بر روی ریموت کنترل خود دکمه منو ( MENU ) را فشار دهید . در صفحه منو پایین رفته و گزینه پشتیبانی " SUPPORT " را انتخاب کنید . در سمت راست گزینه آپدیت نرم افزار " Software Update " را انتخاب نمایید .


بر روی ریموت کنترل خود دکمه منو ( menu ) را فشار دهید . در صفحه منو پایین رفته و گزینه پشتیبانی " support " را انتخاب کنید . در سمت راست گزینه آپدیت نرم افزار " software update " را انتخاب نمایید .

b ) در سمت راست  شما گزینه Software update را مشاهده خواهید کرد . فقط با کلید های جهت دار بر روی آن رفته و این گزینه را های لایت کنید و با دکمه های OK / ENTER آن را انتخاب نکنید . نباید این گزینه را انتخاب کنید . فقط کافیست آن را های لایت نمایید .


در سمت راست  شما گزینه software update را مشاهده خواهید کرد . فقط با کلید های جهت دار بر روی آن رفته و این گزینه را های لایت کنید و با دکمه های ok / enter آن را انتخاب نکنید . نباید این گزینه را انتخاب کنید . فقط کافیست آن را های لایت نمایید .c ) اکنون در حالی که گزینه Software Update های لایت است دکمه اینفو ( INFO ) را بر روی ریموت کنترل فشار دهید .

 

c ) اکنون در حالی که گزینه software update های لایت است دکمه اینفو ( info ) را بر روی ریموت کنترل فشار دهید .

d ) پس از آنکه دکمه info بر روی ریموت کنترل را زدید , ورژن یا نسخه سیستم عامل برای شما باز خواهد شد .


d ) پس از آنکه دکمه info بر روی ریموت کنترل را زدید , ورژن یا نسخه سیستم عامل برای شما باز خواهد شد .شما می توانید شماره سیستم عامل / نرم افزار را در سمت راست مشاهده نمایید .
 

 


مرحله 2 . روش 2

روش 2 :


a ) بر روی ریموت کنترل خود دکمه منو ( MENU ) را فشار دهید . در صفحه منو پایین رفته و گزینه پشتیبانی " SUPPORT " را انتخاب کنید .


a ) بر روی ریموت کنترل خود دکمه منو ( menu ) را فشار دهید . در صفحه منو پایین رفته و گزینه پشتیبانی " support " را انتخاب کنید .
b ) با استفاده از کلید های مکان نما به راست رفته و گزینه ارتباط با سامسونگ " Contact Samsung " را انتخاب کنید .

 

b ) با استفاده از کلید های مکان نما به راست رفته و گزینه ارتباط با سامسونگ " contact samsung " را انتخاب کنید .
c ) زمانی که گزینه " Contact Samsung " را انتخاب کردید اطلاعات برای شما در یک پوشه جداگانه باز خواهد شد .


c ) زمانی که گزینه " contact samsung " را انتخاب کردید اطلاعات برای شما در یک پوشه جداگانه باز خواهد شد .شما می توانید اطلاعات سیستم عامل و سایر اطلاعات مربوط به محصول را تحت نام اطلاعات محصول بیابید .

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha