گروههای محصولات

تلویزیونهای عرضه شده سامسونگ،سونی و ال جی در سال 2021

تلویزیونهای عرضه شده سامسونگ،سونی و ال جی در سال 2021

با پشت سر گذاشتن سال 2020 ، شرکت های تلویزیونی تمرکز خود را برای انتشار محصولات 2021 خود گذاشته اند، مانند هر کاری که ما در سال گذشته انجام داده ایم ، CES 2021 نیز عملا برگزار شد و اکثر شرکت ها محصولات  جدید خود را از این طریق اعلام کردند. برخی از تولیدکنندگان با فناوری های جدید ارائه شده اند ، مانند سامسونگ با  مدل های Mini LED و MicroLED و  ال جی با سری جدید QNED ، برخی از شرکت ها تحت تأثیر همه گیری کرونا قرار گرفتند ، مانند Vizio که مدلهای 2020 خود را با تاخیر در تابستان معرفی کردند و همان مدلها را  را به طور رسمی به عنوان مدل های 2021 برچسب گذاری کردند ، بنابراین تا زمان تنظیم این مقاله ما نمی دانیم که آیا آنها مدل های بیشتری را در این سال منتشر می کنند  یا خیر. ما مشتاقانه منتظر هستیم تا شرکت های دیگر مدلهای جدید خو درا عرضه کنن و پس از انجام این مهم ، این لیست را به روز خواهیم کرد.

سامسونگ :

سامسونگ اولین شرکتی بود که در سال 2021 ، حتی قبل از CES ، به بازار آمد. آنها اعلام کرده اند که یک مدل 99 و 110 اینچی MicroLED را روانه بازار می کنند ، اما ما هنوز اطلاعات زیادی در مورد آن نداریم ، از جمله کد مدل. MicroLED مانند OLED است زیرا از خود فن آوری ساطع می کند اما نباید دچار سوختگی شود. مدل های LED برتر آنها شامل فناوری جدید Neo QLED خواهد بود که فناوری نقطه کوانتومی آنها را با Mini LED ترکیب می کند و این با گزینه های 8k و 4k QN95A ، QN90A و QN85A در دسترس است. Q80A و پایین تر از فناوری منظم نقطه کوانتومی استفاده می کنند. به نظر می رسد کنوانسیون نامگذاری آنها مشابه خط 2020 است ، اما آنها در سال 2021 به جای T از پسوند A استفاده می کنند و محصولاتی که حرف N دارند از فناوری Neo QLED برخوردار هستند.

سامسونگ همچنین مجموعه "سبک زندگی" خود را که مدل هایی با طراحی منحصر به فرد هستند ، منتشر خواهد کرد. شامل The Frame ، The Serif ، The Terrace و The Sero است ، اما هنوز اطلاعات زیادی درباره این مدل ها نداریم. ما هرچه اطلاعات بیشتری درباره هر مدل داشته باشیم ، لیست را به روز می کنیم.

ساسمونگ 2021

سونی:

سونی به تازگی مجموعه 2021 خود را منتشر کرده و مشابه سری 2020 آن است. آنها دارای دو تلویزیون 4k OLED و چهار تلویزیون LED 4k و همچنین پرچمدار مدل 8k LED خود ، Z9J هستند. از نظر ترکیب  ، آنها فقط یک تغییر ایجاد کرده اند ، X850J باز می آید و جایگزین X850G 2019 می شود ، در حالی که جایگزینی برای X750H 2020 نخواهند داشت. همه مدل ها باید از HDMI 2.1 ، VRR و ALLM پشتیبانی کنند ، به غیر از سطح ابتدایی X80J که دارای HDMI 2.0 است. این پس از آن است که فقط X900H در سال 2020 از HDMI 2.1 پشتیبانی می کند و هنوز پشتیبانی VRR دریافت نکرده است. برخلاف رقبای آنها ، به نظر نمی رسد که سونی از Mini LED ها در مدل های خود استفاده کند. همچنین ، آنها اعلام کرده اند که Android TV را با Google TV به روز شده در سال 2021 جایگزین می کنند.

سونی از همان قرارداد نامگذاری استفاده می کند که در چند سال گذشته داشته است. OLED های آنها با A شروع می شود ، 8k محفوظ و با Z شروع می شود ، و LED های دیگر 4k با X شروع می شوند. پسوند انتهای هر کد مدل J در سال 2021 بعد از H در سال 2020 است.

ال جی :

ال جی خط تولید OLED 2021 خود را در CES و همچنین LED های سطح بالا را اعلام کرد. آنها امسال انتخاب OLED خود را گسترش داده و مدل جدید 4k و 83 اینچی را معرفی کرده اند. آنها همچنین اندازه 48 اینچی خود را با دو مدل در دسترس قرار می دهند ، در حالی که سال گذشته ، LG CX تنها مدل موجود در 48 اینچ بود. LG Display اعلام کرد که آنها یک پنل OLED 42 اینچ و 48 اینچ خم را منتشر می کنند ، اما ما نمی دانیم این تلویزیون ها در تلویزیون موجود هستند یا خیر. مدل های 2021 ال جی همچنین دارای پشتیبانی از HDMI 2.1 در تمام ورودی های HDMI است. آنها همچنین یک سری LED جدید را معرفی کرده اند که از فناوری Mini LED استفاده خواهد کرد. انتظار می رود این تلویزیون ها که به عنوان مجموعه QNED خود شناخته می شوند ، با خط تولید QLED سامسونگ رقابت کنند که احتمالاً شباهت های نامگذاری را توضیح می دهد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha