گروههای محصولات

بهترین ماشین لباسشویی های سال 2019

بهترین ماشین لباسشویی های سال 2019
برای مشاهده لیست قیمت ماشین لباسشویی کلیک کنید.
بهترین ماشین لباسشویی های سال 2019 ، از در باز شونده های جلویی تا آنهایی که اسمارت هستند
 
بر اساس تقریبا 10،000 ساعت آزمایش و همچنین تحقیقات زیاد ، انتخاب ما جهت بهترین ماشین های لباسشویی، مدل Electrolux EFLS527UIW درب جلو با سیستم شستشوی LuxCare است.
 
Electrolux EFLS527UIW مورد پسند عام است و در تمیز کردن لباس واقعا فوق العاده است. اما ، اگر می خواهید لباسشویی شما ، بزرگتر ،اسمارت ، مقرون به صرفه تر ،یا از یک مارک متفاوت باشد ، انتخاب ما برای بهترین ماشین لباسشویی با ظرفیت زیاد ، بهترین لباسشویی درب جلو ، بهترین لباسشویی بار ، بهترین ماشین لباسشویی هوشمند و بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت ، را مشاهده کنید .
 
چرا ما لباسشویی درب جلوی Electroux EFLS527UIW را با سیستم شستشوی LuxCare انتخاب کردیم ؟
 
 بخار لباسشویی درب جلوی آن Electrolux Perfect Steam ممکن است با استفاده از مواد شوینده زیاد و مواد شوینده سازگار با آن ، کمی متفاوت به نظر برسد ، اما داخل دستگاه است که آن را خاص می کند.
 
تنها با 9 چرخه ، واشر 4.3 فوت مکعبی ممکن است کم به نظر برسد ، اما ، هم تنظیمات بخار برای تمیز کردن و هم ویژگی StainTreat برای نابودی لکه های سخت را دارد. StainTreat بر اساس لباس ها با لکه های خاصی که انتخاب می کنید ، محیط شستشوی ایده آل را ایجاد می کند.
سیستم شستشوی LuxCare باعث می شود تا دستگاه دارای حسگر بار دقیق ، تنظیم خودکار سطح آب و کنترل دما باشد. همچنین تنظیم سریع شستشو فقط 18 دقیقه طول می کشد. مانند سایر دستگاه های الکترولوکس ، یک درب واشر قابل برگشت نیز دارد و به اندازه کافی بی صدا است.
 
بهترین لباسشویی بزرگ : Kenmore Elite 41072 Washer Front-Load  
 
چرا ما لباسشویی درب جلو Kenad Elite 41072 را انتخاب کردیم
 
با استفاده از Kenmore Elite 41072 ، می توانید لباس های زیادی را سریعا بشویید . ظرفیت زیاد 5.2 فوت مکعبی آن قادر است 16 پوند لباس را با هم بشورد ، اگرچه  فقط نصف این اندازه را داشته باشید ، می توانید در 15 دقیقه با اکسپرس ، یک شستشو تمیز را داشته باشید . برای لکه های جدی و لکه های خاک ، گزینه SteamTreat و تنظیم Sanitize وجود دارد که مطابق با استانداردهای NSF است و 99.9 درصد باکتری ها را از بین می برد.
شماره گیری آن به همراه چرخه ها عالی به نظر می رسد و دارای 14 گزینه ساده است: شما می دانید با نام هایی مثل ناهموار ، لباس تمرین و سفیدترین لباسها آنها را انتخاب کنید و در حالی که  چرخه ها ممکن است زیاد به نظر برسند ، اما در وقت شما صرفه جویی میکند. به عنوان مثال ، چرخه ای مخصوص لکه های لباس بچه تنظیم شده است ، که با یک شستشوی اضافی مواد شوینده را کاملا پاک میکند تا ازحساسیت های پوستی جلوگیری کنند.
 
این بزرگترین لباسشویی نیست که ما دیده ایم. واشرهای جدید با ظرفیت مگا می توانند به اندازه 5/7 فوت مکعب فضای ایجاد کرده و بیش از 20 پوند لباس را در یک زمان بشویند. 
 
whashingbanehplus
 
بهترین واشر درب جلو: سامسونگ FlexWash
 
چرا ما Samsung FlexWash را انتخاب کردیم؟
 
ما تابستان امسال امکان آزمایش داخلی FlexWash سامسونگ را برای چند هفته داشتیم .در کل ، FlexWash دارای شش فوت مکعب فضای شستشو است (محفظه بار جلو دارای پنج فوت مکعب و محفظه بالای کوچکتر شامل یک پایه مکعب در داخل است). این راه اندازی دوگانه به شما امکان می دهد همزمان دو بار جداگانه لباس ها را بشویید.
 
به این معنی است که برای جدا کردن رنگ ها ، سفید و سیاه از هم ، شما میتوانید در یک شستشوی سرد از وقت خود صرفه جویی کنید .
به طوری که ، هرچند کوچکتر از ماشین لباسشویی معمولیست اما، به شما امکان می دهد لباسهای روزانه را  راحت تر تمیز کنید و نگران زیاد شدن لباس ها نباشید . همچنین می توانید از طریق برنامه زوجی سامسونگ برای نظارت بر تعداد دوره ها  ، زمان باقی مانده و سایر داده ها با لباسشویی خود ارتباط برقرار کنید .
 
همچنین دارای ایستگاه از پیش تنظیم شده بخار برای از بین بردن لکه های سخت ، نمایشگر کاملا لمسی ، LED تمیز آبی یخی و چراغ ها در داخل لباسشویی ، لمس های طراحی قابل توجه و ملاحظه ای هستند. با این وجود ، FlexWash بدون نقص هم نیست . این شستشو با ارتفاع پایه 47 اینچ تقریبا به اندازه کافی بلند است و شستوشو را برای شما راحت میکند.
 
whashingbanehplus
 
بهترین واشر بار: Samsung WA50M7450AW
 
چرا سامسونگ WA50M7450AW را انتخاب کردیم:
 
این دستگاه پر بار ، HE توسط سامسونگ از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. واشر با 5.0 فوت مکعب ،  برای یک خانواده بزرگ کافی است. یا اگر در یک خانواده کوچکتر هستید ، می توانید از اندازه بزرگ به نفع خود استفاده کنید و کمتر اوقات لباس ها را بشویید. با استفاده از فن آوری VRT Plus ، لباس شویی شما بدون سر و صدا لباس ها را میشوید و مجبور نیستید در حالی که بعد از یک روز سخت سعی دارید استراحت کنید ، صدای لباسشویی را تحمل کنید . این لباسشویی دارای 11 چرخه شستشو از پیش تعیین شده و هفت گزینه سفارشی سازی برای مواردی مانند دما و سرعت کامل ، می توانید تقریباً هر نوع لباس را در این ماشین لباسشویی بشویید .
از آنجا که این مدل در انتهای طیف قیمت قرار دارد ، شما ویژگی هایی مانند چرخه ضد عفونی یا ضد آلرژی را دریافت نمی کنید و به Wi-Fi وصل نمی شوید. با این حال ، شما باید هر چیز مورد نیاز خود را با این لباس شویی سامسونگ HE مطابقت دهید . همچنین برای تمیز نگه داشتن طبل استیل ضد زنگ  از ویژگی  تمیز کردن خودکار خود نیز برخوردار است.
whashingbanehplus
بهترین واشر هوشمند: LG WM9000HVA با کارایی بالا و استفاده از TurboWash
 
چرا ما LG WM9000HVA با بهره وری بالا لامپ واشر هوشمند با TurboWash را انتخاب کردیم
 
این واشر ال جی دارای ظرفیت 5.2 فوت مکعب است ، بنابراین لازم نیست که از اندازه  لباسها یا پتو نگران باشید . این برنامه دارای 14 برنامه مختلف از جمله برنامه شستشوی سرعتی ، ضد عفونی کننده و برنامه تمیز کردن وان است. TurboWash در مبارزه با لکه ها موثر است و چرخه ضد عفونی و ضد آلرژی برای کشتن ickies وجود دارد.
 
این واشر فقط به دلیل هوشمندی بودن مورد توجه نیست. برنامه LG SmartThinQ واشر می تواند درتشخیص و رفع مشکلات مربوط به خود به شما کمک کند قبل از اینکه یک فرد تعمیرکار آن را تشخیص دهد . همچنین می توانید چرخه ای را انتخاب کرده ، ماشین لباسشویی خود را راه اندازی یا متوقف کرده و در مورد زمان انجام کار شستشو اعلان هایی دریافت کنید. با الکسا و دستیار Google نیز سازگار است.
این لباسشویی نیز با LG SideKick Pedestal Washer سازگار است ، بنابراین اگر می خواهید یک افزودنی دیگر را انتخاب کنید ، می توانید دو بار لباس ها را همزمان با هم بشویید . دیگر لازم نیست صبر کنید تا لباس ورزشی کثیف کودکتان را با  لباس های  تیره بشویید .
 
whashingbanehplus
 
بهترین ماشین لباسشویی ارزان قیمت: Kenmore 25132 Wast-Load Washer
 
واشر ماشینی Kenmore 25132 را انتخاب کردیم
 
موردی که بسیاری از لباسشویی های برتر را جذاب می کند ، قیمت آنهاست و Kenmore 25132 نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حالی که بسیاری از ویژگی های اضافی موجود در دستگاه های دارای بار جلو از آن برخوردار نیستند ، این دستگاه هنوز چرخه و درجه حرارت متنوعی را دارد و دارای یک فضای بزرگ 4.3 فوت مکعب است طوری که به اندازه کافی 19 حوله در یک بار را میتوان شست. 
 
البته فاقد گزینه  تمیزکردن با بخار عمیقی که در لباس شویی های گران قیمت وجود دارد ، میباشد ، اما تقویت لکه برای تمیز کردن لباس ها اجازه می دهد تا لباس مدتی طولانی تر در لباس شویی بمانند . اما برای بارهای کوچکتر شما به ASAP تمیز نیاز دارید ، دارای یک چرخه اکسپرس وجود دارد که حدود 45 دقیقه طول خواهد کشید.
کنترل پنل در دستگیره ها روی دکمه ها استفاده میشود و موارد معدودی وجود دارد: یکی برای روشن یا خاموش کردن لکه ، یکی شامل وجود نرم کننده برای پارچه  ، یکی برای تنظیم دما ، دیگری اضافه کردن یک شستشوی اضافی  .
 
این مدل Kenmore از آب بیشتری نسبت به همتایان خود در جلو استفاده می کند ، اما ویژگی های بسیاری را برای قیمت خود ارائه می دهد.
whashingbanehplus
چگونه می توانم بهترین ماشین لباسشویی را انتخاب کنم؟
 
هنگام خرید ماشین لباسشویی ، عوامل مختلفی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. علاوه بر توجه به ترجیحات ، بودجه و اطمینان از اینکه دستگاه شما متناسب با اتاق رختشویی شماست ، می خواهید در مورد اندازه خانه و خصوصیات هر شخص (و لباس آنها) هم فکر کنید. آیا شما نوجوانانی با مد روز دارید؟ آیا خانواده شما شامل افراد تجار است که باید از لباس های حرفه ای مراقبت کنند؟ یا ، شاید شما با افرادی زندگی می کنید که به طور معمول فقط نیاز به شستن لباس های دارای عرق ، شلوار جین و تی شرت دارند؟ اگر یک خانه بزرگ دارید و افراد در خانه شما انواع مختلفی از لباس دارند ، ممکن است به یک لباس شویی بالاتر با گزینه های مختلف مراقبت و چرخه نیاز داشته باشید. اگر بچه دارید ، ممکن است به دستگاهی احتیاج داشته باشید که باید توانایی مبارزه با لکه ها را داشته باشد. از طرف دیگر ، اگر یک فرد بزرگ سال در خانه دارید که پارچه های قابل شستشو مانند پلی استر و پنبه را می پوشد ، احتمالا می توانید از یک ماشین لباسشویی اساسی و ارزان تر استفاده کنید .
 
بهترین مارک ماشین لباسشویی چیست؟
 
طبق اطلاعات داده های Consumer Reports ، LG یکی از معتبرترین مارک های ماشین لباسشویی جلویی و HE است. برندهایی مانند Maytag ، Kenmore ، Electrolux ، Samsung ، Whirlpool و GE نیز از نظر قابلیت اطمینان امتیاز بالایی کسب می کنند.
 
چگونه یک ماشین لباسشویی درب جلو در مقایسه با بالاترین بار کار می کند؟
 
یک لباسشویی درب جلو یک طبل استیل ضد زنگ را با مقدار کمی از آب (تا حد زیر باز شدن درب) پر می کند. سپس درام می چرخد و لباس ها در ون ها گرفتار می شوند و به بالا و پایین  دستگاه می روند .
 
یک لباسشویی بار معمولا دارای طبل سرامیکی است و آب داخل آن پر می شود. و یک دسته چرخان برای تمیز کردن لباس وجود دارد که لباس های اطراف درام را جابجا می کند.
 
کدام یک بهترین است: ماشین لباسشویی درب  جلو یا ماشین لباسشویی درب بالا؟
 
بستگی دارد ، مزایا و اشکالاتی برای هر دو نوع وجود دارد. یک واشردرب جلو از آب کمتری استفاده می کند و برای پارچه ها ملایم تر است. با این حال ، لباسشویی های درب جلو گرانتر و برتر هستند ، همچنین شما برای استفاده از ماشین درب بالا مجبور به خم شدن هستید .
 
چه ویژگی هایی را باید در ماشین لباسشویی جستجو کنم؟
 
 اشتباه بزرگی که برخی از افراد هنگام انتخاب ماشین لباسشویی مرتکب می شوند ، انتخاب یک ماشین ارزان قیمت و به خطر انداختن برخی ویژگی ها است در حالی که زندگی آنها را آسان تر می کند. قابلیت اطمینان ، ارزش و سازگاری حائز اهمیت است. اما مهم این است که شما یک لباسشویی خریداری نکنید که بعدا از آن پشیمان شویید ، به این دلیل که کارایی که شما میخواهید را ندارد. اگر باید لباس کودک خود را جدا از لباس خود بشویید ، مبلغ اضافی ماشین لباسشویی دوگانه را پرداخت کنید. اگر به دستگاه بزرگ احتیاج دارید ، مبلغ اضافی را برای یک ماشین شستشو با ظرفیت بیشتر بپردازید. 
 
ماشین لباسشویی هوشمند چه کاری انجام می دهد؟
 
ماشین های لباسشویی هوشمند از طریق WiFi به شبکه خانگی هوشمند شما متصل می شوند ، بنابراین می توانید  از راه دور با دستگاه  کار کنید ، آن را کنترل کنید و به روزرسانی های وضعیت و پیام های مربوط به نگهداری و رفاه لباس شویی خود را دریافت کنید.
 
چگونه ماشین لباسشویی خود را تمیز کنیم؟
 
بین هر بار شستشو، درب را باز کنید و بگذارید واشر شما کاملا خشک شود. این امر به جلوگیری از ایجاد کپک در دستگاه شما کمک می کند. همچنین می توانید یک چرخه را با سرکه  از طریق لباس شویی خالی خود انجام دهید ، محصولات تمیز کننده ی ماشین لباسشویی مانند دستمال مرطوب یا قرص پاک کننده را خریداری کرده و با یک چرخه آن را تمیز کنید. 
 
آیا می توان از مواد شوینده معمولی در ماشین لباس شویی HE استفاده کرد؟
 
استفاده از مواد شوینده معمولی بدون HE در دستگاه HE توصیه نمی شود. 
 
آیا می توانم از مواد شوینده HE در یک لباس شویی معمولی استفاده کنم؟
 
بله . مواد شوینده HE برای ماشینهایی طراحی شده است که از انرژی و آب کمتری استفاده می کنند ، اما شما می توانید آن را در ماشین معمولی استفاده کنید ، اما باید دستور العمل  مقدار صحیح مصرف و اندازه ی بار خود را مطالعه کنید و به عنوان مواد شوینده وارد کنید.
 
عمر ماشین لباسشویی چقدر است ؟
 
شما باید انتظار داشته باشید که ماشین لباسشویی شما حداقل 8 تا 12 سال عمر میکند به شرط آنکه به درستی آن را حفظ کنید.
 
چگونه بدانیم ماشین لباسشویی نیاز به تعویض دارد؟
 
اگر ماشین لباسشویی شما آنگونه که میخواهید کارایی ندارد ، اگر دستگاه شما زندگیتان را سخت تر می کند، اگر نشتی دارد ، یا اگر از انرژی یا آب زیادی استفاده می کند ، اینها دلایل خوبی برای جایگزینی با یک لباسشویی دیگر است .
 
آیا الان باید ماشین لباسشویی بخرم یا صبر کنم؟
 
اگر میتوانید صبر کنید زیرا بسیاری از تولید کنندگان محصولات جدید را در ماه سپتامبر یا اکتبر محصولات خود را انتشار میدهند .
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha