گروههای محصولات

چگونگی آپدیت یا به روز رسانی تلویزیون اسمارت ( هوشمند ) سامسونگ با usb به همراه عکس ...

چگونگی آپدیت یا به روز رسانی تلویزیون اسمارت ( هوشمند ) سامسونگ با usb  به همراه عکس ...

چگونگی ارتقا سیستم عامل تلویزیون اسمارت ( هوشمند ) سامسونگ از طریق درایو یو اس بی " USB "

مرحله 1 . دانلود سیستم عامل از وب سایت

به روز رسانی سیستم عامل به منظور افزایش بهره وری و قابلیت استفاده تلویزیون اسمارت با افزودن امکانات و گزینه های مختلف به آن , مورد نیاز است .

a ) ا استفاده از کامپیوتر خود بر روی وب سایت دانلود سامسونگ رفته , بر روی کادر مخصوص مدل / زیر گروه و کد مدل تلویزیون سامسونگ خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه Manuals & Downloads در پایین کلیک نمایید .

 ا استفاده از کامپیوتر خود بر روی وب سایت دانلود سامسونگ رفته , بر روی کادر مخصوص مدل / زیر گروه و کد مدل تلویزیون سامسونگ خود را انتخاب کرده و بر روی دکمه manuals & downloads در پایین کلیک نمایید .
b ) بر روی Manuals & Downloads کلیک کنید , این شما را به صفحه دانلود برده که سیستم عامل " Firmware " در گزینه های سمت چپ قرار دارد . بر روی آن کلیک کنید .

b ) بر روی manuals & downloads کلیک کنید , این شما را به صفحه دانلود برده که سیستم عامل " firmware " در گزینه های سمت چپ قرار دارد . بر روی آن کلیک کنید .
c ) در صفحه دانلود سیستم عامل , آخرین تاریخ انتشار را انتخاب کنید و بر روی علامت فایل , کلیک کرده و فایل آپدیت دانلود خواهد شد . مکانی که می خواهید فایل در آنجا ذخیره شود بر روی کامپیوتر خود انتخاب نمایید .

 

در صفحه دانلود سیستم عامل , آخرین تاریخ انتشار را انتخاب کنید و بر روی علامت فایل , کلیک کرده و فایل آپدیت دانلود خواهد شد . مکانی که می خواهید فایل در آنجا ذخیره شود بر روی کامپیوتر خود انتخاب نمایید .
d ) هنگامی که فایل ها ذخیره شد , فایل های فشرده را به یک پوشه جداگانه استخراج کرده , سپس پوشه های استخراج شده را بر روی درایو یو اس بی ( usb ) کپی نمایید . ( دقت کنید که نباید فایل های فشرده را کپی کنید چون تلویزیون توانایی شناسایی این فایل ها را ندارد ) .
e ) هنگامی که فایل ها به طور کامل بر روی یو اس بی ( usb ) کپی شد , حافظه یو اس بی ( usb ) را به پورت usb تلویزیون وصل نمایید . مطمئن شوید که تلویزیون در زمان اتصال usb خاموش باشد و پس از اتصال آن را روشن نمایید .


مرحله 2 . اپدیت آخرین نسخه سیستم عامل

توجه : مطمئن شوید که طی انجام مراحل زیر تلویزیون خاموش نشده و یا اتصال حافظه usb قطع نشود .


f ) بر روی ریموت کنترل دکمه منو ( MENU ) را بزنید . سپس در صفحه منو با استفاده از دکمه های مکان نما از بین گزینه ها , گزینه پشتیبانی ( SUPPORT ) را انتخاب کرده و دکمه OK / Enter را فشار دهید .

 

بر روی ریموت کنترل دکمه منو ( menu ) را بزنید . سپس در صفحه منو با استفاده از دکمه های مکان نما از بین گزینه ها , گزینه پشتیبانی ( support ) را انتخاب کرده و دکمه ok / enter را فشار دهید .

g ) به سمت راست رفته , گزینه Software Update را انتخاب کرده و با فشار دادن OK / Enter آن را اجرا کنید .

 

به سمت راست رفته , گزینه software update را انتخاب کرده و با فشار دادن ok / enter آن را اجرا کنید .
h ) مطمئن شوید که یو اس بی ( usb ) حاوی فایل به روز رسانی متصل شده و شناسایی شده باشد . بر روی صفحه نمایش گزینه By USB ( توسط یو اس بی ) را انتخاب کرده و با OK / Enter آن را اجرا نمایید .

 

مطمئن شوید که یو اس بی ( usb ) حاوی فایل به روز رسانی متصل شده و شناسایی شده باشد . بر روی صفحه نمایش گزینه by usb ( توسط یو اس بی ) را انتخاب کرده و با ok / enter آن را اجرا نمایید .
i ) پس از اینکه دکمه OK / Enter را زدید , تنظیمات به صورت خودکار فایل قابل نصب بر روی درایو یو اس بی ( usb ) را شناسایی کرده و شروع به نصب آن خواهد کرد .

 

پس از اینکه دکمه ok / enter را زدید , تنظیمات به صورت خودکار فایل قابل نصب بر روی درایو یو اس بی ( usb ) را شناسایی کرده و شروع به نصب آن خواهد کرد .


 j ) پس از شناسایی سیستم عامل بر روی usb یک پنجره با دو گزینه OK / Cancel به شما عرضه می شود . ok را انتخاب کرده و با OK / Enter آن را اجرا نمایید .

 

پس از شناسایی سیستم عامل بر روی usb یک پنجره با دو گزینه ok / cancel به شما عرضه می شود . ok را انتخاب کرده و با ok / enter آن را اجرا نمایید .

 k ) نصب شروع شده و تلویزیون به صورت اتوماتیک خود را راه اندازی مجدد ( reboot ) خواهد کرد .

 

نصب شروع شده و تلویزیون به صورت اتوماتیک خود را راه اندازی مجدد ( reboot ) خواهد کرد .


پس از اینکه عملیات نصب به پایان رسید و تلویزیون به صورت خودکار دوباره روشن شد , آپدیت یا عملیات به روز رسانی کامل شده و شما می توانید عقب نشسته و از آخرین ویژگی ها و امکانات تلویزیون خود لذت ببرید .


 

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha