گروههای محصولات

بهترین صداهای موسیقی برای برنامه های تلویزیونی ، فیلم و موسیقی در سال 2019

بهترین صداهای موسیقی برای برنامه های تلویزیونی ، فیلم و موسیقی در سال 2019
بهترین های Bose ، Sonos ، سامسونگ و موارد دیگر
 
وقتی نمایشگرهای تلویزیون باریک تر و باریک تر می شوند ، بلندگوهای داخلی آنها کوچک تر میشوند. بیایید با آن روبرو شویم ، حتی بهترین تلویزیون سامسونگ می تواند از یک سیستم بلندگو خارجی استفاده کند و به همین دلیل است که ما بهترین راهنمایی های صوتی موجود در بازار را در یک راهنمای مفید برای شما جمع آوری کردیم .
 
اگر زیبایی باریک تلویزیون 4K جدید خود را بیش از هر چیز دیگری تحسین می کنید ، پس یک ساوند بار خوب بهترین گزینه برای شماست. ساوندبارهای برتر موجود برای خرید در حال حاضر در کنار صفحه نمایش باریک و براق جدید شما مانند یک سیستم استریو معمولی قرار نمی گیرند. بلکه ، آنها به همان اندازه که گوش خراش نباشند ، ساخته شده اند همچنین برای خانه ها و اتاق های کوچکتر که فضای کمی دارند و شما قادر به داشتن سیستم بلندگو 7.1 کانال در آن اتاق نیستند ،میتوانند یک راه حل مناسب باشند.
نمونه بارز نخستین ساوندبار Bang وOlufsen در مرحله Beosound است. اگرچه ما هنوز فرصتی برای دیدن مدل جدیدی که اخیرا اعلام شده است ، نداریم ، اما به نظر می رسد یکی از زیباترین ساوندبارهایی است که ما تا به حال دیده ایم.
 
اکثر ساوندبارهای موجود در این لیست برای قرار دادن در جلوی تلویزیون ساخته شده اند ، اما می توانند در بالا یا کنار آن نیز به صورت دیواری نصب شوند .
 
با وجود اغلب بلندگوهای جلویی ، بسیاری ازساوندبارها قادر نیستند صدا را به گونه ای طراحی کنند که اطمینان حاصل کنید تا صدای پررونق از هر جهت وجود دارد.
 
مشکل اصلی صداپیشه ها؟ انتخاب های بسیاری وجود دارد. اگر ساوند بار مورد نظر خود را پیدا نکردید ، می توانید ساوندباری را در نظر بگیرید که با مجموعه سینمای خانگی شما مطابقت ندارد ، یا بهتر از بلندگوهای داخلی تلویزیون به نظر می رسد. 
 
 در زیر بهترین ساوندبارهای موجود برای خرید در سال 2019 را مشاهده کنید ، که شامل پشتیبانی از Dolby Atmos ، ساوند بار مناسب چند اتاق ، طراحی براق یا هر نوع ویژگی پیشرفته دیگر در کنار تجربه صوتی برتر ساوندبار میباشند ، استفاده کنید.
 
بهترین ساوندبارها در یک نگاه
 
ساوند بار سامسونگ HW-Q90R
ساوند بار سونی HT-X8500
ساوند بار Q Acoustics M4 
ساوند بار سامسونگ HW-Q70R
ساوند بار سه بعدی Sennheiser Ambeo  
نوار پخش Sonos 
پرتوی Sonos
نوار  Denon HEOS
ساوند بار Vizio SB362An-F6
ساوند بار Polk
 
بهترین نوار صوتی با قیمت مناسب چیست؟
 
 وقتی صحبت از ساوندبار می شود ، انتخاب بسیار زیادی وجود دارد، آنها علیرغم اینکه صداها را به گونه های مختلف گسترده می کنند ، به شکل ها و اندازه های مختلفی نیز ظاهر می شوند. همچنین قیمت آنها از کم تا زیاد وجود دارد .
 
هرچه مدل خریداری شده ارزان تر باشد ، اتصالات اساسی تر خواهد بود. در حالی که گران ترینها ورودی های HDMI برتر (از جمله گذرگاه 4K / HDR) ، پخش صوتی بی سیم (مانند بلوتوث و AirPlay) ، قدرت بهتر ، درایور بلندگوهای تصفیه شده تر و رمزگشایی قالب های صوتی Blu-ray را اضافه می کنند.
 
مطمئنا فرا گرفتن کامل محیط اطراف راه حل برتر تلویزیون های با صدای خوب است ، اما اگر از نظر فضا کمبود دارید (و همچنین بودجه) ، باید یک ساوند بار مناسب را تهیه کنید .
 
بنابراین بهترین نوار صوتی با حدود قیمت کم کدام است؟
 
Q Acoustics M3 ساوندبار با قیمت کم 
 
در حالی که ال جی ، سامسونگ و سونی در محدوده قیمت مناسب ساوندبارهای عالی تولید می کنند ، فقط ساوندبار Q Acoustics M3  این سطح از اوج عملکرد صوتی را زیر قیمت آنها حفظ می کند. اگر می خواهید یک ساوندبار با عملکرد عالی و قیمت کم داشته باشید ، Q Acoustics M3 میتواند یک انتخاب عالی باشد.
 
بهترین ساوندبارهای 2019: 
 
1. Soundbar Samsung HW-Q90R
 
با بلندگوهای سنتی Hi-Fi بسیار شگفت زده میشوید
 
ابعاد: (W x H x D : 1226*136*83) ، پیکربندی بلندگو: 7.1.4 ، قدرت صوتی بیان شده: 512W ، اتصالات: دو ورودی HDMI ، خروجی HDMI 1 x با eARC ، ورودی صوتی دیجیتال نوری ، USB (فقط سرویس) ، بلوتوث و WiFi .
 
سامسونگ HW-Q90R برترین ساوند باراین شرکت است. این نرم افزار نه تنها از صوتی مبتنی بر شیء به شکل Dolby Atmos و DTS پشتیبانی می کند: بلکه تنها مدل 2019 است که برای دارای بلندگوهای عقبی واقعی و چهار درایور به سمت بالا است.
 
هیچ ساوندبار دیگری برای تولید تجربه کامل دارای هر دو Dolby Atmos و X: DTS باهم وجود ندارد و به لطف تنظیم Harman Kardon ، HW-Q90 با موسیقی های به نظر می رسد. مجموعه ای مناسب از ویژگی ها و اتصالات HDMI کاملا مشخص یک بسته بندی تقریبا بی عیب و نقص را تکمیل می کند .
 
soundbar2019banehplus
 
2. ساوندبار سونی HT-X8500
 
نوار Dolby Atmos سونی ممکن است بهترین ارزش سال را داشته باشد
 
 
ابعاد: (W x H x D : 980*96*64) تنظیمات بلندگو: 2.1 ، قدرت صوتی بیان شده: N / A ، اتصالات: 1 ورودی (HDMI ، 1 HDMI Out ARC) ، صدا / آنالوگ صوتی ، اترنت ، خروجی صدا اپتیکال ، بلوتوث ، Wi-Fi.
 
با توجه به اینکه ساوندبارهای سازگار با Dolby Atmos معمولا با دو برابر قیمت به فروش می رسند ، HT-X8500 سونی توصیه ای آسان را ارائه می دهد. کاهش هزینه می تواند به قابلیت اتصال و ویژگی ها نسبت داده شود ، اما آنچه واقعا تعجب آور است، صداهای عالی HT-X8500 است. نکته اصلی عملکرد حسی HT-X8500 قابلیت اختصاصی موتور Vertical Sound Sony است که با محتوای Dolby Atmos و DTS: X همکاری میکند.
کیفیت ساخت و طراحی نوار صوتی استثنایی است  و عملکرد صوتی کلی آن با وضوح و ارائه فضایی آن تحت تأثیر قرار می گیرد.
به طور کلی ، اگر شما می خواهید یک سیستم صوتی سینمای خانگی داشته باشید که بودجه شما را زیاد تحت تأثیر قرار ندهد ، احتمالا بهترین گزینه برای شما باشد.
 
soundbar2019banehplus
 
3. Q Acoustics M4 Soundbar
 
توان: 100W ، بلندگوها: 2 ، ابعاد:  (W x H x D : 1000*142*90)  وزن: 4.9 کیلوگرم ، ورودی: 1 x HDMI ، 1 x دیجیتال نوری ، 1 x 3.5 میلی متر ، خروجی: N / A ، بی سیم: بلوتوث aptX ، ساب ووفر گنجانده شده است: بله ، ویژگی های ویژه: N / A
 
ساوندبار Q Acoustics M4 با ظاهری اندکی برجسته ، (فقط صدای 2.1) و عدم پشتیبانی از HDMI است. با این حال ، شما فقط باید ببینید که M4 موسیقی و فیلم ها را با چه کیفیتی به گوش شما میرساند ، تا شک و تردیدهای شما در مورد آن تقریبا از بین برود. 
در حقیقت ، خیلی بهتر از ساوندبارهای دیگر در همین محدوده قیمت  به نظر می رسد، به خصوص برای زمانی که به موسیقی ، به همان اندازه ی کیفیت فیلم اهمیت می دهید.
 
soundbar2019banehplus
 
4. ساوندبار سامسونگ HW-Q70R
 
یک موسیقی متن فیلم خوب و هیجان انگیز برای فیلم و بازی
 
توان: 3300W ، بلندگوها: 3.1.2 ، ابعاد: (W x H x D : 1100*100*59)، اتصالات: ورودی و خروجی HDMI با ARC ، ورودی صوتی دیجیتال نوری ، بلوتوث ، ساب ووفر گنجانده شده است: بله
 
اگر در گذشته سامسونگ را برای لوازم خود انتخاب کرده اید ،ساوندبار سامسونگ HW-Q70R نسخه تجدید نظر شده سال گذشته HW-N650 است ، اگرچه مدل جدید قیمت نسبتا بالاتری دارد ، خبر خوب این است که Q70R از Dolby Atmos و DTS: X پشتیبانی می کند و هنوز هم از فناوری Acoustic Beaming استفاده می کند که باعث افزایش صدا می شود.
 
موسیقی متن فیلم بالا است و با اندازه صفحه نمایش بزرگتر سازگاری دارد. جلوه کلی تا حدودی با توجه به عدم وجود بلندگوهای عقب، سنگین به نظر میرسد . با این حال هنگامی که مشاهدات ، کیفیت ساخت و ویژگی ها را مورد توجه قرار می دهیم ، این ساوند بار عالیست .
 
soundbar2019banehplus
 
5. ساوندبار 3D Sennheiser Ambeo 
 
صدای سه بعدی خیره کننده ، اما با قیمتی کاملا مناسب
توان: 500W ، بلندگوها: 5.1.4 ، ابعاد: (W x H x D :1265*171*135) ، وزن: 18.5 کیلوگرم ، ورودی ها: کواکسیال دیجیتال ، اپتیکال دیجیتال نوری ، خروجی HDMI 2.1 (eARC) ، 3 HDMI 2.0a اینچ ، صدا در جک 3.5 میلی متر ، بی سیم: بلوتوث 4.2 و AAC ، ساب ووفر گنجانده شده است: نه
 
Sennheiser به دلیل داشتن هدفون و میکروفون های حرفه ای بیشتر شناخته شده است ، اما اخیرا با معرفی Ambeo Soundbar جدید ، توجه بیشتری را برای صدا خانگی به خود جب کرده است .
 
نوار صوتی بزرگ با جدیدترین فن آوری های صوتی ، از جمله Dolby Atmos و DTS: X برای صدا های اطراف و همچنین سیستم صوتی Sneheiser Ambeo ‘3D مجازی بسته بندی شده است. Sennheiser به وضوح دیدگاههای خود را در بازار سینمای خانگی با Ambeo نشان داده است ، اگرچه اتصال Wi-Fi ندارد اما می تواند به عنوان یک سیستم موسیقی بسیار چشمگیرعمل کند .
 
soundbar2019banehplus
 
6. Sonos Playbar
 
سیستم صوتی چندین اتاق شما را به صدای فراگیر بی سیم تبدیل می کند
 
قدرت: بیان نشده است ، بلندگوها: 9 ، ابعاد: (W x H x D : 900*140*85) ، وزن: 5.4 کیلوگرم ، ورودی ها: 1 x دیجیتال نوری ، 2 برابر شبکه اترنت ، خروجی: N / A ، بی سیم: WiFi ، ویژگی های ویژه: Sonos Play: 1 بلندگو را می توان به عنوان بلندگوهای عقب بی سیم وصل کرد.
 
Sonos Playbar یک دستگاه بدون HDMI است که ازدیجیتال نوری برای اتصال به تلویزیون استفاده می کند. استفاده از آن بسیار ساده است ، صدای صوتی را برای تلویزیون شما افزایش میدهد ، اما برای کار کردن با آن به استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی نیاز دارید. با این فایده که می توانید به صورت یکپارچه به یک سیستم بی سیم Sonos متصل شود همچنین می تواند به عنوان سه اسپیکر جلو در یک مجموعه 5.1 با دو بازی: 1s به عنوان عقب عمل کند.
soundbar2019banehplus
7. Sonos Beam 
 
این نوار صوتی هوشمند است .
 
قدرت: N / A ، بلندگوها: 3 کانال ، ابعاد: (W x H x D : 651*100*68.5)  وزن: 6.2 پوند (2.8 کیلوگرم) ، ورودی ها: 1 x Digital Optical، 1 x HDMI-in ، بی سیم: Sonos ، ساب ووفر گنجانده شده است ؟: نه ، ویژگی های ویژه: Amazon Alexa ، Apple AirPlay 2
 
Sonos Beam یک ساوند بار فوق العاده بر اساس  قیمت آن است ، به طور کامل از اکوسیستم Sonos استفاده می کند ، استفاده از آن بسیار آسان است (و اگر تلویزیون شما دارای HDMI ARC است ، میتوانید به طور شگفت آوری از آن لذت ببرید).
دارای فاکتور شکل کوچکتر نیز هست ، برای قرار گرفتن در کنار تلویزیون 32 اینچی ، اما هر چه اندازه ی آن بزرگتر باشد ، صدا با کیفیت تر است .
 
Sonos Beam باس هایی را که دارای پورت زمینی نیستند ارائه نمی دهد و عدم پشتیبانی Dolby Atmos برای برخی ناراحت کننده است ، اما با توجه به کیفیت آن قیمت کم آن تعجب آور است. کنترل صدا ممکن است فعلا فقط برای الکسا باشد ، اما باز هم عالی عمل می کند و اگر برخی از تلویزیون ها آمازون را به تصویب برسانند ، واقعا ارزش آزمایش کردن را دارد.
 
soundbar2019banehplus
 
8. ساوند بار Denon HEOS 
 
قدرت: N / A ، بلندگوها: 3.0 ، ابعاد:(W x H x D : 1000*148*72) ، وزن: 10.58 پوند؛ 4.8 کیلوگرم ، ورودی ها: ورودی 4K HDMI و خروجی HDMI ، بی سیم: بلوتوث ، Wi-Fi 802.11ac ، ویژگی های ویژه: صدا برای چند اتاق Heos
 
با داشتن 9 درایور در کانالهای سمت چپ ، وسط و راست و یک حالت احاطه مجازی برای ایجاد خیال پردازی ، داشتن بلندگوهای بیشتر در اتاق ، به راحتی تنظیم شده است .
 
نوار HEOS از کیفیت صدای کاملا گرم و در عین حال تصفیه شده ای برخوردار است که هر کسی به دنبال آن است .  موسیقی فوق العاده به نظر می رسد ، به ویژه آهنگ های ملایم ، که  HEOS به جزئیات توجه زیادی دارد . با این حال ، ما در چند مورد متوجه شدیم که ثانیه اول آهنگ ها قطع شده است.
 
soundbar2019banehplus
 
9. ساوند بار Vizio SB362An-F6
 
ارتقاء صوتی چشمگیر برای تلویزیون شما ، با قیمت مناسب
 
قدرت: N / A | بلندگوها: 2.0 | ابعاد: (W x H x D : 914.4*133.1*52.1)، وزن: 5.61 پوند ؛ 2.54 کیلوگرم ، ورودی ها: 1 x دیجیتال نوری ، جک 3.5 میلی متر جک ، بی سیم: بلوتوث ، ساب ووفر گنجانده شده است: نه
 
ویژگی اصلی SB362An-F6 ، که بیشتر از آن به عنوان (نوار صدا 36 اینچی 2.1) در اکثر وب سایت های خرده فروشی یاد می شود ، در واقع ارزش فوق العاده ی آن برای این قیمت است .
 
با وجود قیمت مناسب ، SB362An-F6 به زیبایی طراحی شده است ، اندازه آن 36 اینچ و ابعاد ساده 2 اینچ و عمق 5.2 اینچ دارد. زیر صفحه نمایش اکثر تلویزیون ها به راحتی قرار میگیرد  و ویزیو همچنین شامل یک جفت براکت دیواری نیز هست.
 
SB362An-F6 کامل نیست ، اما صدای چشمگیر و تحمیل کننده آن یک نسخه صوتی واقعی را برای بلندگوهای داخلی تلویزیون شما فراهم می کند. فناوری Virtual: X نیز به خوبی کار می کند  و به شما کمک می کند تا در حالی که تماشا می کنید ، یک فضای غوطه وری تر را برای شما ایجاد کند.
 
soundbar2019banehplus
 
10. ساوند بار Polk
 
ارزان و هوشمند است
 
قدرت: N / A ، بلندگوها: 1 ، ابعاد: 43*14.5*14.4 اینچ ، وزن: 8.6 پوند ، ورودی ها: 1 x SPDIDF ، 1 x HDMI ، 1 x TOSLINK ، 1 x اتصال میکرو USB ، خروجی ها: 1 x خروجی HDMI با کانال بازگشت صدا (ARC) | بی سیم: بلوتوث ، ساب ووفر گنجانده شده است: بله ، ویژگی های ویژه:  سازگاری با الکسا
 
اگر بودجه شما برای یک نوار صدا هوشمند کم است ، بنابراین ساوند بار Polk برای اتاق نشیمن کوچک یا متوسط میتواند گزینه ی مناسبی باشد .
 
این ساوند باربا الکسا سازگار است و آن را بدون شک هوشمند می کند. همچنین بسیار ارزان است و با ساب ووفر همراه است.در تعریف نهایی دارای قدرتمند کم و برخی از ویژگی های جالب هوشمند است که بسیار عالی به نظر می رسد.
 
soundbar2019banehplus
 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha