گروههای محصولات

oled های 48 اینچی ال جی در سال 2020 عرضه می شوند

oled های 48 اینچی ال جی در سال 2020 عرضه می شوند
اگر نمی توانید یک تلویزیون عظیم OLED را در اتاق نشیمن خود جای دهید؟ 
 
به نظر می رسد پنل OLED کوچکتر 48 اینچی ال جی ، ممکن است  در سال آینده راه اندازی شود.
 
ما در ماه مارس گزارش دادیم که LG قصد دارد یک مدل OLED کوچکتر و جمع و جورتر را برای رقابت با تلویزیونهای LCD میان رده در نظر بگیرد ، اما هنوز از زمان انتشار آن چیزی زیادی نشنیده ایم.
 
با این حال ، در یک تور مطبوعاتی در چین ، معاون شرکت ال جی Oh Chang-ho تأیید کرد که اندازه 48 اینچ برای انتشار در برخی از نقاط در سال 2020 برنامه ریزی شده است.
Oh Chang-ho گفت: (این یک استراتژی است برای تقویت جایگاه ما در بازار تلویزیون های سطح بالا ، در حالی که همچنان در بخش های استاندارد و حق بیمه حضور داریم) .
 
OLED به عنوان فناوری تلویزیون در حال حاضر به طور فزاینده ای مورد استقبال قرار می گیرد و امثال ال جی ، سونی ، فیلیپس و هایسنس، از پنل های OLED برای تلویزیون های برتر خود استفاده می کنند. اما اگر تلویزیون OLED را می خواهید که بتواند در اتاقهای کوچکتر یا حتی اتاق های خواب کوچکتر قرار بگیرد ، در حال حاضر نمی توانید یک دستگاه کوچکتر از 55 اینچ خریداری کنید.
 
آماده شدن
 
تولید تلویزیون OLED با توجه به اینکه چقدر فناوری جدید در بازار وجود دارد ، هنوز در مقایسه با LCD کاملا محدود است ، زیرا خطوط تولید فقط در حال حاضر برای مدلهای 55 اینچی ، 65 اینچی ، 77 اینچی و اخیرا حتی 88 اینچی نیز تنظیم شده است. (LG 8K OLED).
 
همچنین پیچاندن همه آن پیکسل های 4K به پنل OLED کوچکتر از لحاظ فنی دشوار است و تراکم 91.8 پیکسل (هر پیکسل در اینچ) برای پنل 48 اینچی لازم است.
 
تولید مدل 48 اینچی ممکن است برای بینندگان جهش بزرگی به نظر نرسد ، اما برای کسانی که نمی توانند یک تلویزیون 55 اینچی را در خانه های خود داشته باشتد ، یک شکل کوچکتر را ارائه می دهد  و همچنین یک نقطه ورود ارزان تر به OLED ارائه می دهد. 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha