گروههای محصولات

تلویزیون های ال جی با صفحه تصویر نانو سل lg nanocell

تلویزیون های ال جی با صفحه تصویر نانو سل lg nanocell

فناوری برای نمایش و دقت در سطح بعد

تصاویری NanoCell را مشاهده کنید که قبلا هرگز با تلویزیون ال جی مشاهده نکردید  که صفحه نمایش واضح تری را با رنگ های واضح تر ترکیب می کند تا سطح جدیدی از تجربه سرگرمی خانگی را به شما ارائه دهد.
به لطف فناوری صفحه نمایش که از ذرات ریز (اندازه گیری فقط یک نانومتر در سراسر آن) برای فیلتر کردن رنگهای کسل کننده از نمایشگرهای LCD استفاده می کند ، رنگهای غنی و بی نظیری از صفحه نمایش تلویزیونهای NanoCell جدید LG خارج می شود.
مجموعه های NanoCell رنگ هایی بسیار واضح تر و زنده تر از تلویزیون های معمولی و دارای زاویه دید گسترده را ارائه می دهند تا تمام خانواده بتوانند بدون توجه به جایی که در آن نشسته اند(دور یا نزدیک) ، از رنگ بندی مناسب آن لذت ببرند.
 
 Array Local Dimming کامل ، که در مدل های SM9000 و SM9800 موجود است ، با کنترل دقیق نور پس زمینه تولید رنگ های سیاه و غنی و عمیق روی صفحه نمایش ، کنتراست باورنکردنی را ایجاد می کند.
آخرین تلویزیون های NanoCell ال جی ، موجود در Currys PC World ، Ultra HD را نیز ارائه می دهند ، بنابراین بینندگان می توانند از آخرین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی با وضوح چهار برابر بالاتر از استاندارد Full HD لذت ببرند.
 
در همین حال ، 4K Cinema HDR (از جمله Dolby Vision) ، تضمین می کند بینندگان می توانند از نمایش هایی در قالب های مختلف HDR ، که دارای نکات برجسته تر و رنگ های باورنکردنی هستند ، لذت ببرند.
تلویزیون ها فقط عملکرد تصویری باورنکردنی را ارائه نمی دهند. آنها همچنین با کنترل صدا از طریق Google Assistant و Amazon Alexa مستقیما از راه دور، دستگاه  آخرین تکنولوژی را ارائه می دهند. همچنین یک پردازنده قدرتمند α7 Gen 2Intelligent وجود دارد که تصاویر را با استفاده از هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل می کند و از یادگیری عمیق آموزش دیده در میلیون ها فیلم برای بهبود جزئیات و تیز کردن محتوا استفاده می کند.
تلویزیون های NanoCell همچنین صدای باورنکردنی را ارائه می دهند ، با استفاده از فناوری Dolby Atmos صدای فراگیر فوق العاده 3 بعدی و بدون نیاز به بلندگوهای اضافی را ارائه میدهند.
 
تلویزیون ها دارای ظاهری باریک از تمام صفحه هستند و طراحی ظاهری  Nano bezel و شیک  را دارند که برای هر اتاقی کاملا مناسب است.
 
هنوز سوالی دارید؟ جواب در اینجا  ...
 
lg nano cell banehplus
 
تلویزیون NanoCell چیست؟
 
NanoCell یک فناوری صفحه نمایش است که از ذرات (nano) (بسیار ریز) برای تقویت کیفیت تصویر ارائه شده توسط LCD استفاده می کند. NanoCell نور را در رنگ های (اشتباه) فیلتر می کند تا قرمزهای غنی ، زیبا و بلوری  را تهیه کند و تجربه تماشایی دقیق را همانطور که  در نظر دارید ، ارائه می دهد.
 
چگونه NanoCell با OLED مقایسه می شود؟
 
NanoCell یک فناوری متفاوت از فن آوری های مورد استفاده در مجموعه های OLED ال جی (LG Organic Diode) است. تلویزیون های NanoCell از یک صفحه نمایش LCD استفاده می کنند ، اما با فیلتر اضافی از نانوذرات ریز ، که رنگ ها را (تصفیه) می کنند تا تصویری زیبا و بی نقص ایجاد کنند.
 
این فناوری چگونه کار می کند؟
 
با استفاده از ذرات در اندازه تقریبا یک نانومتر، صفحه نمایش امواج نوری غیر ضروری را جذب می کند تا رنگ های بسیار خالص را به دست آورد.
 
این قابلیت جذب نور به این معنی است که مجموعه ها می توانند رنگها را به طرز باورنکردنی فیلتر کنند و قرمزهایی که از رنگهای دیگر مانند زرد یا نارنجی رنگ نشده استفاده می کنند ،را نیز فیلتر میکند به این معنی که رنگها از صفحه نمایش بیرون می روند ، بدون هیچ گونه محو یا ناپایداری .(مشکلات رایج برای برخی از مجموعه های معمولی).
 
فواید تغییر تلویزیون NanoCell چیست؟
 
رنگ های باورنکردنی و غنی بارزترین مزایای تلویزیون NanoCell است. با فیلتر NanoCell ، رنگ ها محو نمی شوند و تصاویر همیشه پر زرق و برق و تیز به نظر می رسند.
فن آوری NanoCell ال جی همچنین تضمین می کند که از هر زاویه ای که تلویزیون را مشاهده می کنید ، رنگ ها زنده باشند .
 
در بسیاری از مجموعه های معمولی ، هنگام مشاهده از اطراف ، رنگ تحریف می شود. در NanoCell ، هر کجا که نشسته اید ، رنگ کاملی را مشاهده خواهید کرد. این مجموعه ها تجربه تماشایی مشابه شما را مستقیما در جلو یا در زاویه دید 60 درجه ارائه می دهند ، بنابراین تمام خانواده می توانند از تصاویر باورنکردنی روی صفحه لذت ببرند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha