گروههای محصولات

تولید تلویزیون های هایسنس 2019

تولید تلویزیون های هایسنس 2019
برای مشاهده لیست قیمت تلویزیون LED , LCD کلیک کنید.

 امسال سال تولید تلویزیون های ULED است

چه مواردی را باید از هایسنس یاد بگیری ؟

سازنده های چینی مدتهاست که به خاطر تلویزیون های ارزان قیمت , بلندگو ها و لوازم خانگی متنوع شتاخته شده اند – گرچه رشد تولید تلویزیون آنها نشان میدهد که این نام تجاری به مراتب بیشتر از یک  برند بودجه است 

با استفاده از مدل های فوق العاده نازک , به 8K و پروژکتور های تلویزیونی هیبریدی, هایسنس نشان میدهد نیروی نوآوری در یک بازار به سرعت در حال تحول است , که در آن تولید کنندگان باید ,عوامل اشکال جدید مانند صفحه ی نمایش مدولار سامسونگ و یا رقابت ال جی OLEDهای قابل چرخش رادر نظر داشته باشند.

سازندگان تلویزیون در نهایت به خارج از چارچوب قضیه نیز فکر میکنند

 با اضافه کردن آن به تعدادی از تلویزیون های فوق العاده ارزان  – مانند هایسنس A6200- و همچنن یک سازنده تلویزیون , که  در تمام جهات رقابت با ارزش واقعی , در فن آوری های حق بیمه تصویر مانند قطعنامه UHD و محدوده دینامیکی بالا ( HDR ) را بررسی میکند , دارای ویژگی های خاصی هستند ,  حتی اگر شما لزوما این ویژگی ها را در بهترین حالت آنها مشاهده نکنید

برای  آگاه نگه داشتن شما با آخرین مجموعه های هایسنس, ما این راهنما را برای همه ی تلویزیون های  امسال 2019 هایسنس اضافه کرده ایم , اما اگر هیچ یک از آنها برای شما چشمگیر نیست , نگران نباشید : ما مطمئنیم که این لیست با روز رسانی جدید , مجموعه های بیشتری را میتواند اعلام کند.

از سال 2015 ,‌ هایسنس  به نام تجاری شارپ برای حمل تلویزیون در ایالات متحده نیز مجوز داشته و حتی بعد از مدت کوتاهی, عرضه تلویزیون توشیبا را نیز به دست آورده است , اگرچه  تمرکز ما  بر روی تلویزیون هایی است که توسط هایسنس اعلام شده اند.

hisensebanehplus

تکنولوژی تلویزیون های هایسنس 2019

پس چه انتظاراتی می توانیم از هایسنس داشته باشید ؟

برای همه ی این سروصداها مواردی که در اینجا ذکر شده , هایسنس به عنوان یک نام تجاری با بودجه ی مناسب است . شما ممکن است  در این تلویزیون ها همان تضمین کیفیت سخت افزاری یا طراحی نازک را مانند پاناسونیک یا ال جی دریافت نکنید , اما تضمینی  که شما اینجا دریافت میکنید معمولا کاهش قابل توجیهی دررقابت با آنها ندارد .

شعار اصلی هایسنس ULED  یا ( Ultra LED )‌ است . تلویزیون های ULED هنوز دارای پنل های LED/LCD  هستند , اما برای افزایش کنتراست و تعریف , از یک فیلتر نقطه ی کوانتومی فلزی مانند نوعی از تلویزیون های QLED سامسونگ استفاده میکنند , هایسنس تضمین میکند که مجموعه های ULED خود را در نرخ های بهبود یافته و سطح نور کم (‌برای کنترل دقت روشنایی ) تسلط می یابند , بنابراین شما میتوانید ارتقاء این تلویزیون ها را  نسبت به بقیه محدوده تلویزیون های خود ببینید .

از سال 2019 , هایسنس با سرمایه گذاری در OLED , ما توانستیم شاهد فن آوری پنل لحظه ای – هر چند که  تا کنون فقط  در استرالیا دیده شده – و همچنین یک سازنده که با پوشش همه پایگاه ها متعهد بوده است  , باشیم .

اولین تلویزیون OLED از سری تلویزیون های  هایسنس , در حال حاضر در فروشگاه های استرالیا در دسترس میباشد  

امسال  تلویزیون CES 2019 در مورد تکنولوژی صفحه نمایش ULED XD جدید هایسنس قرار است به نمایش گذاشته شود , که با دو لایه ( اساسا یک صفحه نمایش رنگی 4K و  با صفحه نمایش سیاه و سفید HD که در پشت آن قرار دارد ) برای افزایش دامنه محدوده محلی و محدوده دینامیکی بهتر دیده میشود – هر چند هنوز مدل های اعلام شده با تکنولوژی جدید قابل مشاهده نیستند

همچنین هایسنس از یک محدوده تلویزیون لیزری استفاده میکند  که از یک پروژکتور سه گانه برای رنگ آمیزی روی صفحه نمایش تلویزیون و از کل فضای رنگی DCI–P3 استفاده میکند . آیا به جای تلویزیون همزمان  یک تلویزیون و پژکتور نیاز دارید ؟ شاید نه , اما برای کسانی که دوست دارند و میتوانند از آن بهره ببرند , محدوده تلویزیون لیزری چیزی کاملا متفاوت را ارائه می دهد .

از لحاظ سیستم عامل های هوشمند , هایسنس از انواع UI از جمله تلویزیون Rokuی درخشان استفاده میکند , گرچه از پلیفرم VIDAA خود برای مجموعه های مارکدارULED حمایت میکند . هرULED امسال نسخه ی 3.0 VIDAA را با یکپارچه سازی کامل Alexa برای دستورات صوتی , سازگاری با  Google Assistant و تشخیص خودکار سایر دستگاه های خانگی مانند کنسول های بازی یا دستگاه های Blu-Ray متصل از طریق HDMI, ارائه خواهد کرد . هاسینس همچنین وعده داده است که (‌ زمان بوت شدن تقریبا  دو برابر سریعتر از مدلهای هایسنس 2018 باشد )‌

هایسنس (Sonic One (2019

 تلویزیون Sonic One هایسنس تنها با 1.1  اینچ در ضخامت ترین نقطه ی خود , بدون نیاز به فرایند پردازش و یااسپیکر های  خارجی, به سیستم خارجی متصل  است . این به لطف طراحی بلندگوی پیزوالکتریک است که به جای آن از یک صدای مخروطی سنتی ( پمپ صدا از پنل )استفاده میکند . هیچ اندازه و یا قیمت گذاری هنوز اعلام نشده است , اما انتظار میرود که مانند یک پنی ارزشمند , گران قیمت باشد .

hisensebanehplus

تلویزیون لیزری هایسنس TriChroma

آیا این یک تلویزیون , پروژکتور یا ترکیبی از هردو است ؟تلویزیون TriChroma هایسنس  به طور عمده با سه لیزر رنگی بر روی یک صفحه نمایش خالی تلویزیون طراحی شده است و تمام  رنگ های DCI– P3 را پوشش میدهد . انتظار میرود که در برچسب قیمت آن یک مبلغ پنج رقمی باشد , اما یک تصویر غنی برای مطابقت با برچسب قیمت آن وجود دارد .

hisensebanehplus

تلویزیون OLED هایسنس
 
آیا Hisense میتواند با فروشندگان بزرگ OLED مانند ال جی ، سونی یا پاناسونیک رقابت کند؟
 
به زودی خواهیم فهمید ، زیرا اولین تلویزیون OLED Hisense  اکنون آماده ی عرضه است . پیش از این به عنوان سری X در استرالیا به صورت خرده فروخته شود ، H55O8BBUK باید دارای رنگ های سیاه و سفید عمیق و رنگهای غنی باشد که از تلویزیون های OLED انتظار میرود ، در حالی که دارای با Dolby Atmos و Dolby Vision نیز همراه هستند.
 
hisensebanehplus

تلویزیون هایسنسULED 2019

هایسنسU9F  نقطه ی کوانتومی 2019 : هایسنس 75U9F یک صفحه ی نمایش 75 سانتمتری نقطه ی کوانتومی با تلویزیون اندروید و بیش از هزار منطقه زوم برای حفظ روشنایی خود در 2200 نیتی را بررسی کرده است . مشخصات دقیق , U9F را در برابر Q9FNQ LED سامسونگ قرار میدهد , که در سال 2018 عرضه شد و یکی از بهترین تلویزیون های سال گذشته شد  در Google Assistant ساخته شده است و با Dolby Vision همراه است .

hisensebanehplus

هایسنس H9F ( در مدل های 55 و 65 اینچ موجود است )

این نسخه با قیمت مناسب تر از قیمت بالا , هر چند فقط با دارا بودن 150منطقه ی  Dimming و 1000 نیت روشنایی , H9F 4K UHD  که با Dolby Vision همراه است و در ماه اینده راه اندازی میشود .

hisensebanehplus

تلویزیون Roku R8 ( قابل دسترس در مدل های 55 و 65 اینچ ) :

آیا  تلویزیون هایسنس TCL6 سریRoku میتواند باعث هیجان شود ؟ تلویزیون Roku یک پلتفرم  فوق العاده هوشمند است .

 تلویزیون Roku R8 از سری هایسنس برای  اولین بارآن را با فناوری پنل ULED هایسنس ارائه داده اند .

hisensebanehplus

هایسنس H8F ( در مدل های 50 و 65 اینچ قابل دسترس است ) :

همانند تکنولوژی پنل ,همانطور که در بالا اشاره شد میباشد , اما با تفاوت یک پلت فرم استاندارد تلویزیون اندروید به جای آن . با این حال , سازگاری با Alexa و ادغام با Google Assistant را خاموش میکند .

hisensebanehplus

تلویزیون های هایسنس 2019 مدل های UHD/HD

تلویزیون هایسنس مدل  H65 UHD ( قابل دسترس در اندازه های 50 و 75 اینچ )

اولین گام از ULED ,بدون پنل نقطه ی کوانتمی می باشد , طیف وسیعی از رنگ  با نور کم  دارد , با این حال , شما میتوانید پشتیبانی اولیه (HDR/ HDR10 ) و نمایشگر 50 اینچ 4K UHD را دریافت کنید .

تلویزیون  هایسنس مدلH5HD ( قابل دسترس دراندازه های  32 و 40 اینچ )

برای کسانی که مایل اند تلویزیون هایی با قیمت کم خریداری کنند , تلویزیون H5 فوق العاده ارزان می باشد, اما  شما فقط 1080P Full HD را دریافت میکنید , در همین حال هزینه ی زیادی نیز ندارد .

hisensebanehplus

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha