گروههای محصولات

کاتالوگ تلویزیون های سامسونگ در 2019

کاتالوگ تلویزیون های سامسونگ در 2019
برای مشاهده لیست قیمت تلویزیون LED , LCD کلیک کنید.
همه ی تلویزیون های جدید سامسونگ در 2019 عرضه میشوند
 
سال 2019 برای تلویزیون های سامسونگ چگونه به نظر میرسد ؟ بزرگترین تولید کننده ی تلویزیون در جهان , همیشه درهمه ی  سیلندر ها کاربرد داشته است . شما میتوانید انتظار داشته باشید که تلویزیون های سامسونگ دارای این ویژگی ها باشند ,تلویزیون های مدولار , تکنیک های جدید 8K Upscalling ,استفاده گسترده از دستیار هوشمند Bixby و به طرز عجیبی استفاده از برنامه ی منحصر به فرد iTunes .
 
شرکت سامسونگ انتظار دارد که خرید و فروش تلویزیون های 8K در چند سال آینده به سرعت رشد کند (تا سال 2020 دو میلیون واحد  در سال و در سال 2021 دوبرابر تولید شود ) اما در همین حال تمرکز اصلی شرکت سامسونگ بر روی ارائه ی تلویزیون های 4K UHD  میباشد 
 
به روز رسانی :
 
سامسونگ جزئیات قیمت گذاری و تاریخ انتشار را برای مجموعه تلویزیونی سری 2019 خود رونمایی کرده است . مدل 55 اینچی سامسونگ QN55LS01RAFXZA اکنون با قیمت 1،599 دلار در دسترس است.
دامنه ی وسیعی از تلویزیون های QLED خیره کننده ی سامسونگ  در حال حاضر در دسترس است .اگر هنوز QLED برای مزاج شما مناسب نیست یا اگر ایده ی یک تلویزیون 2000 نیت دارید, نگران نباشید – هنوز تعداد زیادی از صفحه ی نمایش های میان رده وجود دارد که کارایی  تصویری جامع با قیمت مناسب را  ارائه  میدهند .
با در نظر گرفتن بسیاری از مدل ها , ما میتوانیم برای دیدن تمام ترکیب , ازQLED (بالا- پایین ) به تلویزیون های سطح بالا, از یک صفحه ی نمایش  سودمند استفاده کنیم .
 
اولین هشدار:
 
شایان ذکر است که,‌ همانطور که ما به نسخه های خرده فروشی این صفحه ها نزدیک تر میشویم ,‌ بسیاری از مشخصات ذکر شده در زیر میتواند به طور بالقوه تغییر یابد ,  اما به طور عمده ,‌ مشخصاتی که در اینجا مشاهده میکنید باید اجزایی باشند که در محصول نهایی  خواهد بود .
میکروLED سامسونگ مدولار است , به این معنی که آن را میتوان در انواع مختلفی از اشکال و اندازه ها ساخته شود 
samsungbanehplus
تکنولوژی تلویزیون های سامسونگ 2019
 
بنابراین ایا  سامسونگ برای سال آینده برنامه ریزی کرده است ؟
برای سال 2019 , سامسونگ با پانل Micro LED خود , که دارای میلیون ها LED آبی , قرمز و سبز میکروسکوپی است , برای کنترل سطح نور و تضاد رنگ های  خیره کننده بکار میرود .
در پابان , مدل جدید سامسونگ The Wall اینچ 219  وجود دارد و در نهایت با اندازه کوچک و یا بزرگ , 75 اینچی The Window که توسط کمپوت های کوچکتر و کمتر LEDS ساخته شده است هر دو به دنبال آینده ای قابل تغییر اند که شما می توانید شکل تلویزیون خود باهر اندازه  و در هر ابعادی انتخاب کنید و سفارش دهید.
 
قطعا, ستاره نمایش برای سامسونگ در سال 2019 , همچنان QLED یا صفحه ی نمایش ( نقطه ی کوانتومی ) است , که دارای تغیراتی در پانل های LED – LCD با  وضوح بالایی بین 1500 و 2000 نیت میباشد .
برای یک نقطه ی مرجع , این تلویزیون ها در رقابت با تلویزیون های  سال 2017 دو برابر و چهار تا پنج برابر تلویزیون  HD / SDR با کیفیت تر است که شما از ان ها برای تماشا کردن استفاده میکنید .
هر QLED امسال  یک فناوری جدید ( زاویه ی دید فوق العاده ) را ارائه  می دهد که نور پس زمینه را برای اطمینان از کنترل دقت رنگ , حتی در زوایای  تنگ تر فراهم میکند - که این ضرورت با توجه به اندازه صفحه ی نمایش در حال رشد است .
ما عملکرد این تلویزیون ها را دیده ایم که توانایی نمایش تصاویر به صورت تیز و رنگارنگ را  دارد که بسیار شکفت انگیز است – حتی اگر شما به طور مدادم به تماشای ان مشغول باشید 
QLEDها میتوانند +HDR10  را دریافت کنند , در حالی که همه ی مدل های QLED در سطح ورودی ,از تکنولوژی Direct Full Array برای جلوگیری از پرت شدن نور و کنترل بیشتر سطح کنتراست ,استفاده میکنند .
 
samsungbanehplus
 
دستیار مجازی بیکس بی یکی از چند ویژگی مشترک در میان رده های QLED , میکرو LED و Ultra HD سامسونگ خواهد بود – در کنار بسیاری از دستگاه های هوشمند سامسونگ تلفن های هوشمند و بلندگو ها نیز دارای این ویژگی ها هسنتد .
الگوریتم بهبود یافته ی AI , تلویزیون سامسونگ را بهتر در توصعه و نمایش  محتویات تلویزیون و برنامه های مربوط به آن راهنمایی میکند ,‌و همچنین میتوان با استفاده از کنترل های صوتی Bixby از طریق میکروفون محدود 1.5 مگابایتی سامسونگ و همچنین سازگاری با Amazon Alexa , Google Assistant  و Smart ThinQ میتوان دستگاه خانگی هوشمند را متصل  کرد و همچنین  میتوان از طریق تلویزیون خود برای دسترسی به امکانات هوشمند از راه دور  و اتصال به دستگاه های دیگر استفاده کرد .
 
در قسمت نرم افزاری ,سامسونگ مجموعه ای از Airplay2 ,برای جریان (iTunes) جهت  پخش در دستگاه های آپل را پشتیبانی میکند
در سال 2019 برای اولین بار شرکت اپل یک برنامه ی اختصاصی (iTunes) برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی برای سازنده ی غیر Apple ارائه میدهد که در حال حاضر منحصرا بر روی تلویزیون های سامسونگ است .
مجموعه های بالایی از سامسونگ نیز میتوانند در طول راه اندازی محل تغیر خود را برای بهینه سازی خروجی صدا به اندازه ی اتاق و محل سکونت معمول شناسایی کنند .
ما احتمالا شاهد گسترش بیشتر حالت محیطی در سامسونگ خواهیم  بود . هنگامی که تلویزیون خاموش است , حالت محیطی به تلویزیون کمک میکند تا رنگ و الگوی دیوار که در آن تلویزیون نمایش داده میشود, شبیه سازی میکند , به طوری که آن را به طور یکپارچه با دکور خانه ترکیب میدهد .
 
همچنین میتوانید موسیقی و نمایش اطلاعات مربوط به اخبار , آب و هوا و ترافیک را نیز مشاهده کنید . در حالی که در ابتدا فقط به تلویزیونهای QLED محدود میشود , ما امیدواریم که این  حالت را در دستگاه های ارزان تر نیز امتحان کنیم .
بسیاری از دستگاه های سامسونگ نیز دارای یک جعبه ( One Connect box ) هستند که تمام HDMI ها ,‌ ورودی های قدرتمند و غیره را به قطعات سخت افزاری جداگانه از تلویزیون منتقل میکنند , و مانع از افتادن کابل از نمایشگر جدید شما میشود .
حالت محیطی و کابل نامرئی سامسونگ این تلویزیون ها را به طور یکپارچه به محیط اطراف خود متصل میکند 
  samsungbanehplus
 
طراحی  سری سامسونگ 
 
تلویزیون های دیواری ( قابل دسترس در اندازه های 143 و 219 اینچ )
 
تقریبا خیلی بزرگ است اگر ثابت باشد . تلویزیون دیواری ممکن است در بسیاری از دیوارهای اتاق نشیمن مناسب نباشد , اما این نشان میدهد که  سامسونگ تمایل زیادی به تحت تاثیر قراردادن افراد دارد که دارای میلیون ها LED میکروسکوپی برای یک سطح عظیم کنتراست رنگ و کنترل روشنایی بر روی پیکسل است .
اندازه این سری از پنل های مدولار از لحاظ تکنیکی متغیر است , هر چند سامسونگ به عنوان یک نقطه  شروع از این پنل ها به عنوان پیکربندی کلی استفاده میکند 
اولین مدل 143 اینچی در اواخر سال 2018 منتشر شد ,اما اکنون ما میدانیم نسخه ای با حجم 219 اینچی امسال عرضه خواهد شد . هر کدام از شما که  به دنبال آن هستید , میتوانید مطمئن باشید که این برچسب قیمت کاملا اشتباه به نظر میرسد.تولید اولین سری تلویزیون های دیواری  سامسونگ را میتوانید نگاه کنید .
 
samsungbanehplus
 
تلویزیون های ویترینی (فقط دراندازه ی  75 اینچی در دسترس است ) 
 
تغیرات کوچکتر اما در عین حال عجیب و غریب در تلویزیون (The Wall) درقسمت  بالا ,‌ با این تغیرات هنوز هم مدولار است , به این معنی که شما میتوانید اندازه ی آن را تا حدودی درهنگام  نصب تغییر دهید – و ما انتظار داریم که در سال 2019 یک تلویزیون با این قابلیت ها را به دست اوریم .
 
 
تلویزیون های چارچوبی   ( قابل دسترس در اندازه های 43 و 49 و 55 و 65 اینچ ) 
 
مدل در دسترس : UE43LS003AUXXU, UE55LS003AUXXU, UE65LS003AUXXU
تلویزیون های کلاسیست سامسونگ با ارتقا به یک پنل QLED – که احساس میکند لازم است این ارتقا انجام شود  , باتوجه به اینکه کیفیت تصویر تنها چیزی بود که اجازه میدهد این جذابیت  ساخته شده توسط  فلز پایین را نمایش دهد 
شکل و طرز عمل ترکیب , این تلویزیون متمرکز شده بر سبک ,‌ممکن است جذاب ترین تلویزیون سامسونگ باشد. میتوانید انچه که ما تولید میکینم در قاب فکرتان بررسی کنید .
 
samsungbanehplus
 
تلویزیون های Serif (قابل دسترس در اندازه های 43 و 49 و 55 اینچ )
 
سامسونگ همچنین دارای یک تلویزیون سریفیک پیشرفته QLED می باشد که امید وار است از نظر ظاهری و کیفیت تصویر از هر تلویزیونی برتر باشد . این تلویزیون بر روی چهار پایه قرار داده شده است و همانند فروشگاه های مد به نظر میرسد . شما میتوانید چیزی که ما تولید میکنیم از سری تلویزیون های سریف سامسونگ را بررسی کنید .
 
samsungbanehplus
 
مدل های تلویزیون QLED سامسونگ 
 
تلویزیون های سامسونگ  Q900R /Q950RسریQLED ( قابل دسترس دراندازه های 65 و 75 و 82 و 85 اینچ)
 
شماره ی مدل ها : QE82Q950RBTXXU , QE75Q950RBTXXU , QE65Q950RBTXXU  
باورنکردنیست که تلویزیون جذاب 8K سامسونگ هنوز جزء تلویزیون های QLED در نظر گرفته شده است .
به علت دلایل متعددی که در بالای لیست قرار دارد , اندازه و وضوح هر دو برجسته تر است و توانایی آن برای استفاده  از اطلاعات پیشرفته SDو 8K HDR بیشتر از QLED است . 
در حالی که این یک زیبایی مطلق است , اندازه های 65 و 75 و 85 اینچ ( یا 82 اینچی در انگلستان ) شما را به دیدن  یک سکه ی گرانبها بازمی گرداند , که از 4999 پوند / 4999 دلار  برای کوچکترین مدل شروع میشود , برای اطلاعات بیشتر قیمت گذاری ما را بررسی کنید.
 
samsungbanehplus
 
 تلویزیون سامسونگ  Q90QLED قابل دسترس در اندازه های 55 و 65 و 75 و 82 اینچ 
 
شماره ی مدل های موجود :QE75Q90RATXXU,QE65Q90RATXXU , QE55Q90RATXXU 
گل سرسبد سامسونگ 4K QLED 2019 تلویزیون QLED سامسونگ است. مانند سال گذشته ،به لطف صفحه پنل مستقیم کامل Array در کنار روشنایی اوج غیرقابل تحمل صفحه نمایش ، می توانید ازمحیط Ambient و سطح سیاه بهتر انتظار داشته باشید. امسال از فناوری Ultra View Angle  که پانل های تلویزیون را بازسازی می کند , استفاده میشود بنابراین نور پس زمینه از طریق پنل به طور مساوی روی صفحه نمایش عبور می کند.
 
samsungbanehplus
 
تلویزیون  سامسونگ Q85 / Q80 QLED  قابل دسترس در اندازه ی 55 و 65 و 75 و 82 اینچ
 
شماره ی مدل های موجود :QE65Q80RATXXU , QE55Q80RATXXU   , QE75Q85RATXXU  , QE65Q85RATXXU  , QE55Q85RATXXU  
رشد تلویزیون سامسونگ  Q80 QLED در حال حرکت به سمت پایین است .مانند Q90 ,‌ شما یک پنل مستقیم  با آرایه ی کامل را با مجموعه ای از ویژگی هایی که شامل حالت محیط و Bixby میشوند میبینید .
Q80 در حداقل مناطق خود از نور پس زمینه برای   شریک خود Q9F استفاده میکند, اما هنوز هم عالی به نظر میرسد و کاملا دارای قیمت مقرون به صرفه ای  است . در انگلستان , مدل Q85 QLED در جعبه خارجی (One Connect ) جایگزین می شود و همچنین  دارای کابل شفاف خنثی و در اندازه ی بزرگتر 75 اینچ است  
 
samsungbanehplus
 
تلویزیون سامسونگ Q70 QLED  قابل دسترس دراندازه ی  49 و 55 و 65 و 75 و 82 اینچ 
 
سامسونگ Q7FN به عنوان بلیط طلایی QLED 2018 بود , ارائه یکی از بهترین تلوزیزیون های دارای  نسبت  قیمت به عملکرد مناسب  در تمام رده ,‌ Q7F بود که علاقه مندان به AV بیشترین سطح خرید را داشتند . گفته میشود که این تلویزیون میتواند سال 2019 منتشر شود  چرا که سامسونگ به بازخورد ما گوش فرا داده است و صفحه نمایش لبه دار را برای  LED /LCD را کاملا به LCD تغییر داده است که قطعا کنتراست را بهبود میبخشید
 
تلویزیون Q60 QLED ( قابل دسترس در اندازه های 43 و 49 و 55 و 65 و 75 و 82 اینچ ) 
 
سامسونگ Q60 QLED تلویزیونی ابتدایی در رده ی QLED است . سری Q6 تولید خود را به عنوان یک نسخه ی دارای ویژگی خاص  آغاز کرد که  شرکت سامسونگ اطراف تعطیلات سال 2016 آن را اضافه کرد و اکنون به نظر میرسد که تلویزیون جایگاه دائمی خود را در این رقابت ها به ثبت رسانده است . Q60 کمی کمرنگ تر از بقیه ازتلویزیون های  مجهز به  دیتا ی خود است و هنوز هم از طراحی قدیمی استفاده میکند , اما اگر شما به دنبال برخی از رنگ های دیدنی و جذاب با قیمت مناسب هستید  , Q60  بهترین  گزینه خواهد بود. 
 
samsungbanehplus
 
تلویزیون سامسونگ مدل های Premium UHD 2019 
 
تلویزیون های سامسونگ RU8000 قابل دسترس در اندازه های 49 ,‌ 55 ,‌ 65 , 75 , 82 اینچ
 
اولین سری از محصولات سری 4K  UHD سامسونگ , RU8000 است که به  دنبال ان  سال گذشته NU8000 ارائه شد . ما انتظار داریم که RU8000 از  پنل LED  و LCD لبه و یک پردازنده چهار هسته ای استفاده کند , اما هنوز تائید نشده است . انتظار میرود هر +HDR10 و HDR10 علاوه بر Bixby و سامسونگ پلت فرم تلویزیون Smart را پشتیبانی کنند 
 
samsungbanehplus
 
سامسونگ RU7300 (‌قابل دسترس در اندازه های 55 و 65 اینچ ) 
 
زیر RU8000 , منحنی سامسونگ RU7300 است که این سایز به اندازه ی بزرگتر از برد خود در دسترس نیست , اما باید یک صفحه ی نمایش منحنی ,برای افرادی که میخواهند ان را به یک تلویزیون 4K HDR ارتقاء دهند , باشد. به احتمال زیاد صفحه پنل LED/LCD همان لبه LED و پردازنده  مخصوص را به عنوان RU8000 پیدا خواهید کرد .
 
samsungbanehplus
 
سامسونگ ار یو 7100 ( قابل دسترس در اندازه های 43 و 49 و 55 و 58 و 65 و 75 اینچ ) 
 
اخرین ورودی سری RU در 2018 , سامسونگ RU7100 است . ما اطلاعاتی در صفحه ی نمایش پایین ترین صفحه ی نمایش سامسونگ در سال 2019 نداریم , اما ما می دانیم که شما میتوانید اندازه ی صفحه ی نمایش خود را انتخاب کنید _ RU7100 در  اندازه های 43 و 49 و 55 و 58 و تغیر( دستی سایز )  در 65 و 75 اینچ را دارد  
 
samsungbanehplus
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha