گروههای محصولات

تلویزیون های فیلیپس در 2019

تلویزیون های فیلیپس در 2019
محدوده ی تلویزیون های فیلیپس در 2019
 
همه ی ان چیزی که شما باید در مورد تلویزیون های OLED+ بدانید :
 
بنابراین ، تلویزیون های فیلیپس چه چیز جدیدی دارند؟ سال گذشته شاهد عرضه یک تلویزیون از شرکت الکترونیک با دارا بودن برخی از LCD های درخشان و همچنین یکی از بهترین تلویزیونهای OLED را که تاکنون دیده ایم ، بودیم  .
Philips OLED + 903  اگرچه دامنه 2019 آن امسال با رقابت سختی از Panasonic GZ2000 و LG روبرو شده است اما باز هم مردم به دنبال تلویزیون قابل حمل با پخش بیشتر, همیشه به دنبال رقابت در فضای تلویزیون میان رده و پریمیوم هستند.
برای کسانی که  به جای آخرین نسخه به دنبال یک معامله ی خوب مجموعه های قدیمی فیلیپس هستند که در جمعه سیاه( بازار)  تخفیف های خوبی بگیرند , برخی از تلویزیون های جدید با نام تجاری جدید در IFA 2019 , اواخر امسال اعلام میشوند .
با این وجود ، هنوز در سری 2019 که تاکنون موجود هست، هیجان زیادی دیده ایم , از جمله  فناوری Philips Ambilight ، که دیواره های اطراف تلویزیون را با رنگهایی که روی صفحه نمایش نشان می دهد ، روشن می کند.
فیلیپس در ابتدای سال به جای شرکت در نمایشگاه CES مستقر در وگاس ، تصمیم به انتخاب نمایشگاه بین المللی خود گرفت , احتمالاً به این دلیل  که شرکتی به نام Funai از نظر فنی دارای مجوز در آمریکای شمالی است . اگرچه ما هنوز منتظراعلام  بسیاری از مجموعه ها در ماه ژانویه هستیم .
برای دیدن اینکه چه چیزی در آینده عرضه میشود , راهنمای ما را درباره ی تلویزیون Philips 2019 بررسی کنید .
 
آیا باید یک تلویزیون Philips Ambilight بخرم؟
 
تکنولوژی تلویزیون های فلیپس 2019 
 
در حالی که مانند ال جی , سامسونگ ,‌ سونی و Vizio  پشتیبانی از محتوای شخص ثالث برای محدوده تلویزیون سال 2019 با سازگاری های تازه به دست آمده است, با Airplay2 ی Apple و Homekit استانداردهای هوشمند خانه دو برابر میشود , در تلویزیون فیلیپس این پشتیبانی بر روی  هسته ی تصویر و کیفیت صوتی آن برای محدوده 2019 میباشد .
در حالی که اکثر تلویزیون های برتر شرکت, از سیستم عامل  اندروید برای اجرا استفاده میکنند و از صدا برای جست و جوی گوگل از Google Assistent و Amazon Alexa , با موتور پردازش تصویر نسل سوم P5 pro که بزرگترین تغییر آن است , پشتیبانی میکنند.
 
philipsbanehplus
 
پیش از انکه به این موضوع بپردازیم , به برخی از ویژگی های کلیدی اشاره میکنیم : تقریبا تمام مدل های فیلیپس 2019 از تمام فرمت های اصلی ( +HDR , HLG , HDR10 وDolby Vision ) و همچنین از استانداردهای صدای فراگیرDolby Atmos ( صدا ها را برای اسپیکر های داخلی مخلوط میکند) پشتیبانی میکنند .
پردازنده نسل سوم P5 جدید فیلیپس , از چندین روش کلیدی فراتر از سلف خوداستفاده میکند .ابزار کاملا واقعی طبیعی, تن صدا را بهبود میبخشد , جزییات اصلاح شده بهبود یافته و جزییات دقیق خود را برطرف میکند تا لبه های متخلخل را در تصورات فوق العاده تصویر برداری SD پردازش کند , یک سیستم کاهش دیجیتال بهبود یافته , اطمینان حاصل خواهد کرد که (Mosquito) مطمئنا در جزییات فیلم های سنگین رخ نمیدهد  به عبارت دیگر , شما می توانید درختان جنگل را با همان ظرافت طبیعی خود ببینید . 
 
کیفیت HDR نیز بهبود خواهد یافت , مثلا تضمین اینکه صحنه های تاریک نه تنها تاریک هستند , بلکه پر از جزییات در سایه ی خود نیز هستند . به همین ترتیب , در صحنه های روشن , قطعه ی  رنگ کمتری خواهید دید  آسمان تابستان رنگ های آبی خود را حفظ میکند ,حتی اگر به شکل  یک فلاش نور از داخل  نور سفید عبور کرده باشد .
 
فیلیپس همچنین برروی سیستم های صوتی اول شخص خود کار کرده است , و همچنین در حال پیشرفت در اواسط محدوده و گسترش مدل های تلفن  موبایل برای مدل های 2019 خود به منظور استفاده بهتر از پشتیبانی جدید برای مخلوط Dolby Atmos است. اما با فیلیپس 8804 LCD که شما بیشتر به ان گوش میدهید , این صفحه ی  LCD از سال گذشته روی صفحه نمایش فیلیپس OLED+903 و از جمله نوار صدای Wilkins و Bowers به کار گرفته میشود . که بعدا بیشتر در مورد آن بحث خواهیم کرد .
 
تلویزیون های 4K OLED فیلیپس 2019 
در حالی که ما منتظر یک جانشین واقعی برای فیلیپس OLED+903 هستیم , انتظار میرود تا زمان بیشتری را با صفحه ی نمایشOLED 854 و OLED 804 صرف کنیم . جدا از تفاوت های پایه ای ( 854 یک جفت پایه نصب شده در مرکز ) , این صفحه ی نمایش 4K در اندازه های 55 و 65 اینچی قابل دسترس خواهد بود . 
انها بسیار شبیه به فیلیپس OLED+903 در سال گذشته هستند , مگر اینکه با یک کلید اصلی بتوان انها را تشخیص داد , همچنین انها دارای سیستم Bowers و Wilkins چشمگیری نیستند . تلویزیون های  اندروید در حال اجرا , با Alexa و Google Assistant کار میکند بااینکه دارای  تمام چهار پورت HDMI HDR  خودهستند , این صفحه نمایش های Ambilight است  که برای کسانی که به دنبال تصاویردرجه یک OLED هستند , قابل نمایش است .
 
برای بررسی عمیق تر این صفحه نمایش ها , اعلامیه های ما را بخوانید  : بررسی فیلیپس OLED804 /OLED854 
 
philipsbanehplus
 
تلویزیون 4K LCD/LED  فیلیپس 2019     
اگر چه تلویزیون های OLED تبدیل به نمایشگرهای فیلیپس شده اند , اکثر محدوده آن هنوز از تلویزیون های LCD تشکیل شده است . اگر چه LCD نمی تواند غلظت یک تلویزیونOLED خوب را داشته باشد ,  اما آنها نیز به نوبه ی خود, کارایی خوبی دارند , فیلیپس کارهای ستاره ای را عرضه کرده است که نه تنها در بخش های تصویری  , بلکه در بخش صدا نیز , به لطف مشارکت با Bowers و Wilkins , بسیار جذاب بوده است .
ابتدا پس از ان , فیلیپس 8804  یکی از چشمگیر ترین LCD هایی بود که روی صفحه نمایش دیده می شدند  . این تصاویر 4K در اندازه های 50 , 55 , 65 اینچی قابل دسترس خواهد بود. وسیستم هوشمند خانه کاملا از+HLG , HDR10 وDolby Vision و همچنین Dolby Atmos صدا , پشتیبانی میکند . این تنها صفحه ی نمایشی است که امسال تا کنون از فیلیپس به نمایش گذاشته شده است و شامل سیستم صوتی Bowers وWilkins  نیز هست . برای کسب اطلاعات بیشتر , اطلاعیه ی مارا درمورد  بررسی تلویزیون  فیلیپس 8804 بخوانید .
 
philipsbanehplus
 
اگر سبک بیش از کیفیت صدا باشد , از فیلیپس 9104 استفاده کنید. این یک پنل 4K دیگر است که در طراحی خانه Georg Jensen طراحی شده است و دارای پنل های الومینیومی با Chrome است . همچنین دارای پشتیبانی استاندارد HDR است , اما قطره HDR10 + و Dolby Vision را ندارد , تنها ویژگیهای پخش صوتی Atmos و فقط در یک صفحه ی نمایش 55 اینچی را داراست . هرچند که این تلویزیون سه بعدی است , بنابراین  ممکن است برای بررسی ارزش زیبایی شناسی آن به کار رود.
تلویزیون های فیلیپس از این به بعد , نیمی از سال را به شدت به سمت خود میکشاند – چرا سری عملکرد تلویزیون فیلیپس 7304 باید نام مستعار ( The One ) را داشته باشد ؟ زیرا تلویزیون های ( The One) به نظر میرسد که برای بسیاری از مردم مناسب اند و تاک تیک مشخصات جعبه با هدف قرار دادن در یک نقطه قیمت میانه میباشد .
صفحه ی نمایش لمسی LCD Ambilight 4K در محدود اندازه های  43 و 55 و 58 و 65 و 70 اینچی موجود است که دارای مجموعه ی کامل گزینه های HDR و امکانات Dolby Atmos می باشد .
philipsbanehplus
 
برای کسب اطلاعات بیشتر , تجربه ی داشتن یک تلویزیون The One فیلیپس در نگاه اول  را بررسی کنید 
 
تلویزیون فیلیپس 7504 به نظر میرسد یک صفحه ی مشابه با The One داشته باشد که در اندازه های صفحه ی 50 و 55 اینچ قرار دارد ودارای  یک صفحه نمایش کمتر قابل توجه برای 25 گیگابایت با کیفیت 2.1 گیگابایتی ساخته شده در بلندگو است, تنها با این تفاوت که  The One دارای دو بلندگوی 20W است .
دراینجا از طیف وسیعی از تلویزیون های LCD فیلیپس استفاده می شود ,‌ که  شما دسترسی به موتورپردازش تصویر P5 بالا را از دست میدهد , به جای آن میتوانید از موتور پردازش پیکسل دقیق فوق العاده HD  بهره ببرید . آنها همچنین از سیستم عامل (SAPHI) به جای سیستم عامل اندروید استفاده میکنند , که کارایی بهتری دارد .
بنابراین , فیلیپس 6814 در اندازه های 43, 50 , 55 و 65 اینچ , 6704 دراندازه های  43 , 50 , 55 , 65 و 70 اینچی ,  و 6504 در اندازه های 43 , 50 , 58 و 65 اینچی قابل دسترس میباشند . تفاوت های کلیدی در اینجا چیست ؟  مدل T-Bar6814  دارای پایه نور پایه ای با سیستم سه بعدی Ambilight است , در حالی که 6704 دارای Ambilight  با یک قاب تیره و دو پایه است ومدل 6504 به نظر میرسد که تقریبا مشابه 6704 است اما ویژگی های Ambilight  ندارد. 
 
تلویزیون هایHD فیلیپس 2019 
در مورد نفوذ تلویزیون 4K در سال جاری  میتوان گفت:  که نه تنها یک تلویزیون فیلیپس غیر 4K است که عرضه میشود , بلکه حتی صفحه ی نمایش آن 1080 پیکسل هم نیست – تنها یک صفحه نمایش 24 اینچ HD اماده 1366*768 است . 
فیلیپس 4304 دارای ویژگی های هوشمند , HDR و دو پورت HDMI هم نیست . این تلویزیون برای آشپزخانه و یا  برای اتاق خواب بچه ها مناسب  است . 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha