گروههای محصولات

تلویزیون های ال جی 2019

تلویزیون های ال جی 2019
هر مدل تلویزیون LG  امسال عرضه میشود
سال 2019 سال تلویزیون های OLED خواهد بود 
شرکت ال جی دراین فکر است که  امسال بااستفاده از تکنولوژی LED , بیست درصد از نمونه کار خود را تولید کند
همانطور که دیده میشود Alexa و Google Assistent از تلویزیون هوشمند LG ThinQ جدید در سال 2019 پشتیبانی میکنند وپشتیبانی از Airplay2 توسط شرکت Apple  اجازه ی جریان فیلمهای iTunes و نمایش تلویزیونی رامی دهد.
همچنین یک میزبان پردازنده با پیشرفت های بصری برای تصحیح رنگ بهتر و پشتیبانی از فریم های 120fps در تلویزیون های ال جی با (Alpha A9 (Gen 2 وجود دارد, 
 و از همه مهمتر اولین تلویزیون قابل پخش OLED است که ازسری تلویزیون  ال جی میباشد .
 
کدام پنل تکنولوژی بهتر است ؟ OLED یا QLED
ترکیب عمومی 2019 مانند سال قبل خواهد بود .
تلویزیون های OLED ال جی در سطح بالا ، تلویزیون های Super UHD یا NanoCell , که بسیاری از اجزای آن همانند تلویزیون های OLED هستند ، اما فاقد صفحه اصلی OLED هستند ,  در وسط ، و سپس تلویزیون های 4K سنتی که دارای  صفحه نمایش FHD هستند درسطح پایین قرار دارند .
از تلویزیون OLED با کیفیت بالا با نام تجاری جدید تلویزیون های نانو سل معرفی شده اند , ما مدل های UHD و FHD را وقتی اعلام کردند اضافه میکنیم .
شرکت ال جی در حال حاضر از دامنه ی تلویزیون خود در آمریکا و چین در سال 2019 استفاده میکند و با فروشگاه های انگلیس واروپا در هفته اینده شروع به حمل و نقل میکند
بعضی از مشخصات ذکر شده در زیردر زمان پخش خرده فروشی میتواند تغیر کنداما در بسیاری از موارد مشخصاتی که در اینجا مشاهده میکنید باید اجزایی باشند که در محصول نهایی وجود دارد
 
به روز رسانی 
در حال حاضر قیمت ها و تاریخ های انتشار و شماره برای تلویزیون های 4K در امریکا و انگلیس با رسیدن به ماه اوریل تعین میشود
برای مشاهده ی انچه از قبل اعلام  شده به لیست مدل های تلیویزیون مراجعه کنید
 
تکنولوژی تلویزیون ال جی  2019
یک سال دیگر یک پردازنده ی دیگر 
بزرگترین تغیر در صفحه ی نمایش بالا-پایان ( خط مقدم OLED)  ازپردازنده  Alpha A9 سال گذشته به A9 Gen2 تغیر کرده است  در سال 2018 ارتقا سیلیکونAlpha 9 باعث افزایش 35 درصدی پردازنده وپردازنده ی گرافیکی شد که به معنی دستیابی به حرکات صاف , افزایش کنترل مبتنی بر شی برای وضح بهتر و جزییات بیشتر با  تکنولوژی True Color Accuracy Pro است , مابیشتر,  پردازنده نسل دوم را به کار میگیریم . ما تمرکز بزرگی روی هوش مصنوعی  والگوریتم های یادگیری هوشمند  برای بهبود تصویر, عملکرد صوتی و نرم افزاری با یک الگوریتم جدید که توانایی آنالیز منبع اتصال و بهینه سازی شرایط مشاهده محیط را داریم . 
تلویزیون های مشخص شده,  همچنین همراه با صدای فراگیر Dolby Atmos 5.1 همراه خواهد بود پردازنده جدید ال جی توانایی صاف کردن دو کانال صوتی همراه با صدای فراگیر را دارد برای  بالا بردن صدا برای گوش .
ما میدانیم که یک پردازنده ی جدید A9 Gen 2 از سری OLDE R ال جی و یک دامنه جدید در OLED  های  Z9 , W9 ,C9 و OLED های E9  حتی مدل B9 که بودجه ی اخرین پردازنده را دارد,  استفاده شده است .
پردازنده ی جدید Alpha9همچنین دارای فرمت مورد نیاز برای نرخ فریم بالای (HFR 120/4K) میباشد  که این حرکت صاف کننده , برای ورزش و فعالیت و بازی کردن بسیار مهم است اما تنها در سال 2019 خواهیم دید که تلویزیون های ال جی دارای پورت HDMI با بیشترین حد استفاده از ان را پیاده کرده ایم  بنابراین شما میتوانید از120fps/4K برای منابع کابلی و کنسول و پخش کننده های رسانه ای استفاده کنید .
کاربران سال گذشته میتوانند از جریان HFR برای Netflix, یوتیوب, BBC , FOX Sport , Amazon و برنامه های پخش استفاده کنند گرچه محتوای سازگار کم و فاصله ی زیادی دارد اما ما شاهد ورود تعداد بیشتری از تلویزیون های سازگار به بازار خواهیم بود. 
 
درماه  می 2018 ما ال جی را از طریقAssistant Google  به همه ی OLEDها نمایش دادیم  که شما میتوانید با  تلویزیون های Super UHD  از صدایتان برای سویچ کردن ورودی ها, تغیر دادن کانال ,اتصال به دستگاه های هوشمند دیگر و ادغام کردن با عکس های گوگل و برنامه های کاربری نقشه ها استفاده کنید . تلویزیون ال جی امسال  برای OLED و حداقل برای Super UHD  توانایی رسیدن به قابلیت Alexa را حتی برای دامنه های وسیع تر از گزینه های کنترل صدا نیز دارد .
 
lgoledbanehplus
 
مدل های ال جی OLED در سال 2019
 
تلویزیون ال ج از سری OLED R با قابل دسترس بودن دراندازه ی  65 اینچ
 
این تلویزیون بی نظیر در 2019 بدون شک دارای OLED با قابلیت 65R 9 می باشد  که شامل پردازنده ی سری جدید ال جیA9 Gen 2 است که برای اولین بار در CES 2018 نمایش داده شده است , در اواخر سال 2019 منتشر خواهد شد از پانل انعطاف پذیر OLED برای صفحه ی نمایش تلویزیون فقط با زدن یک دکمه که برای صرفه جویی در فضا مناسب است میتوان استفاده کرد و با ان مهمانان را تحت تاثیر قرار داد .
بازبینی ما را بررسی کنید :تلویزیون ال جی سری OLED R
 
lgtvbanehplus
 
تلویزیون ال جی سری OLED Z9 با قایل دسترس بودن دراندازه ی  88 اینچ 
 
به عنوان گل سرسبد ال جی ازسری OLED انتخاب شده است ,  ال جی سری OLEDZ9 دارای قدرت 8K با وعده های بزرگ برای 8K و بهبود کاهش سر و صدا و تمیز نگه داشتن صدای صاف است با 33 میلیون پیکسل در سرتاسر 88 اینچ صفحه ی نمایش وجود دارد, مسلما باید کار سختی را انجام دهد و قطعا پردازنده ی A9 Gen 2 مفید خواهد بود 
بازبینی ما را بررسی کنید :تلویزیون ال جی 8K OLED 
 
lgtvbanehplus
 
تلویزیون OLED W9  با قابل دسترس بودن دراندازه های  65 اینچ و 77 اینچ 
 
ارتقاءW9 به LGW8 سال گذشته با پیشرفت پردازنده های جدیدA9Gen 2 همراه با نرخ فریم بالاHDR و پردازش کلی تصویری و صوتی همراه بود و همان شکل نازک قاب این مجموعه ی تلویزیونی را به نام صفحه ی زمینه بسیار جذاب ساخته است .
LGW8 با یک نوار صوتی Dolby Atmos 60W  برای تنظیم کردن ساخته شده است بنابراین ما میخواهیم مدارک معتبر مشابه صوتی را برای این مدل ببینیم 
مدل موجود : OLED 65W9PLA/ OLED 77W9PLA (قابل دسترس در ماه می ) 
 
lgtvbanehplus
 
تلویزیون ال جی E9 قابل دسترس بااندازه های  55 اینچ و 65 اینچ 
 
اگراز سال گذشته چیزی به خرید برود باید مدل سری جدید(E)با مشخصات مشابه با W9 اما دارای  یک بدنه ی شیشه ای که یک شاسی به جای طرح تصویر زمینه ی LGW8  قرار دارد , باشد
مدل موجود : OLED55 E9PLA / OLED65 E9PLA  قابل دسترس در ماه اپریل 
 
lgtvbanehplus
 
تلویزیون ال جی OLEDC9 قابل دسترس دراندازه های  55 و 65 و 77 اینچ 
 
جدیدترین مدل سری C تایید شده است. تجربه به ما یاد میدهد که یک تعادل کافی ازعملکرد و قیمت داشته باشیم بدون اینکه از آخرین پردازنده ی این شرکت استفاده کند,  ال جی C8 سال گذشته با یک نوار صوتی عرضه شد .
مدل موجود : OLED55 C9PLA /OLED65 C9PLA /OLED77 C9PLA قابل دسترس در ماه اپریل 
 
lgtvbanehplus
 
تلویزیون ال جی OLED B9 قابل دسترس دراندازه های  55 و 65 اینچ
 
برخلاف مدل ال جی B8 سال گذشته مجموعه ی او OLED B با بودجه ی مناسب هرگز با یک پردازنده ی قدیمی نخواهد ماند, ال جی B9 تراشه ی A9 Gen2 را حمل میکند  اگرچه با ارزان ساختن و ایجاد پانل های پیشرفته از OLED های لیست  دیگراست .
مدل موجود :OLED55 B9PLA /OLED65 B9PLA قابل دسترس در ماه ژولای
 
 
lgtvbanehplus
 
تلویزیون LG مدل نانو سل 2019
 
مدل SM9975 قابل دسترس دراندازه ی  75 اینچ 
 
تلویزیون LCD پیشرو SM9975 LG  یک تلویزیون 75 اینچی با وضوح 8K (فقط در ایالات متحده )خواهد بود  ال جی تلویزیون های Super UHD را به عنوان دامنه ی وسیعی از نانوسل معرفی میکند تا کیفیت تصویر و دقت رنگ را در مقایسه با مدل های ال جی ارزان تر نشان دهد که با پردازنده ی A9 Gen 2 و نرخ فریم بالا رخ میدهد 
lgtvbanehplus
مدل های SM9500 /SM9800 قابل دسترس دراندازه های  55 و 65 اینچ
 
نانوسل بیشتر پردازش کمتر 
تلویزیون ال جی SM9500/SM9800 (در انگلستان) بسته های نسل دوم پردازنده ی Alpha7 به جای پردازنده ی Alpha9 است که  با آرایه ی کامل نرم افزار Dimming بیشتر دارای یونیفرم سطوح سطحی سیاه و سفید و همچنین چشم انداز Dolby Vision و پلت فرم هوشمند ThinQ ال جی عرضه میشود .گرچه دالبی نوار صوتی Atmos ندارد
 
lgtvbanehplus
مدل SM9000 قابل دسترس در اندازه های  49 و 55 و 65 و 75 اینچ 
 
یک قدم پایین تر از مدل قبلی با پردازنده ی مثل A7 Gen2 به جای  آرایه ی کامل نرم افزار Dimming ,تکنولوزی پیشرفته ی PRO که در SM9500 نیز دیده میشود وجود دارد  یعنی کنترل نور کم و روشنایی پایدارتر.
lgtvbanehplus
مدل های  SM8600/ SM8500 قابل دسترس در اندازه های 49 و 55 و 65 و 75 اینچ
 
یک به روز رسانی جدید,  در سال گذشته با دامنه ی SK8500 , این مدل با پردازنده ی A7Gen2 بسته شده است , اما با طراحی ارزان تر وآرایه ی مناطق پایه ی نرم افزارDimming به جای آرایه ی کامل نرم افزارDimming باعث ارزان تر شدن این مدل شده است .تنها تفاوت بین مدل SM8600 و مدل SM8500 درپایه های آنهاست .
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha