گروههای محصولات

5 تلویزیون هوشمند برتر 2019

5 تلویزیون هوشمند برتر 2019

ما محصولات خود را خریده و آنها را با روش های علم اصول ازمایش کرده ایم تا شما بتوانید به راحتی آنها را با هم مقایسه کنید .بر خلاف بسیاری از وب سایت ها , ما محصولات خود را به طور مستقیم از تولید کنندگان دریافت میکنیم , به این معنی که واحد های ما دست به دست نمیشوند و در واقع همان چیزیست که شما انتخاب کرده اید .

ما زمان زیادی را صرف مقایسه محصولات خود در کنار هم دیگر میکنیم تا شما نتایج ما را تایید کنید و تا زمانیکه بررسی ها تمام شوند, آن را ادامه میدهیم بنابراین ما میتوانیم به طور مداوم به گذشته ی خود نگاه کنیم و مطمئن شویم که بررسی های ما همیشه دقیق بوده است .

تقریبا تمام تلویزیون های موجود در بازار در سال 2018 و 2019 با ویژگی های هوشمند ساخته شده اند . و پیدا کردن یک تلویزیون هوشمند غیر ممکن نیست .برخلاف گوشی ها و کامپیوتر ها , هر سازنده ی تلویزیون ,  دارای رابط کاربری هوشمند خود است و بین آنها تفاوت قابل توجهی وجود دارد .همه ی سیستم عامل های هوشمند به طور یکسان ساخته نمیشوند , بلکه هر کدام چالش خاص خود را دارند .در حالی که بسیاری از تلویزیون های جدید در سال جاری با کنترل صوتی منتشر شده اند, دارای برنامه هایی  مانند Amazon Alexa یا  Google Homeهستند, اما  بسیاری از آنها برای مدت طولانی ارزش سرمایه گذاری اضافی نخواهند داشت .

ما در سال گذشته 77 تلویزیون را ازمایش کردیم وبه  توصیه ی ما , بهترین تلویزیون ها آنهایی هستند که دارای ویژگی های هوشمنداند .

 

  تلویزیون LG B8 : یک تلویزیون 4K OLED برجسته با ویژگی های هوشمندانه

 نوع : OLED

سایز : 55 و 65 اینچ

اگر شما بهترین تلویزیون  هوشمند را میخواهید , تلویزیون OLED LG B8 4Kرا بررسی کنید . این تلویزیون OLED,  کیفیت تصویری فوق العاده ای را ارائه میدهد . با عملکرد برجسته در اتاق تاریک و زاویه ی دید گسترده وبا زمان پاسخ دهی تقریبا لحظه ای(بسیار سریع), جریان های ویدیویی شگفت انگیزی را شاهد باشید و با توجه به تاخیر ورودی بسیار کم , میتوانید بازی های مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید .

این تلویزیون دارای  طیف گسترده ای از رنگ و روشنایی مناسب بالاترین HDRاست ، و هنگامی که دارای  HDRباشد پر از رنگ های غنی و برجسته است.متأسفانه ، تلویزیونهای OLED این خطر را دارند که در مواقع قطع شدن موقت تصویر و یا سوختن دائمی , تصاویر را حفظ کنند. این تلویزیون  دارای  آخرین نسخه سیستم عامل هوشمند LG WebOS است که  این رابط بسیار کاربردی است.

شما می توانید از صدای خود برای کنترل موارد خاص در تلویزیون استفاده کنید ،و می تواند با هر دستگاه هوشمنددیگر به برنامه هایی مانند Google Assistsnt در ارتباط باشید این رابط به شما امکان دسترسی به فروشگاه محتوای ال جی را می دهد ، که یکی از متنوع ترین فروشگاه های برنامه موجود با تعداد بسیار زیادی برنامه است. مطمئناً آنچه را که لازم دارید پیدا خواهید کرد. در کل ، تلویزیون های LG B8یک تلویزیون عالی با ویژگی های هوشمند است .

lgb8banehplus

تلویزیون سونی X900Fدارای LED  چشمگیر

نوع : LED

سایز: 49 , 55 , 65 , 75 , 85

اگر میخواهید یک تلویوزیون هوشمند  و بدون خطر سوزش داشته باشید  , سونی X9000F را بررسی کنید .فاقد رنگ سیاه با زاویه دید خوب OLED  است در کل ، این یک تلویزیون LED است که خطر سوختن ندارد. این تلویزیون تقریباً در هر بار استفاده می تواند کیفیت تصویر عالی و عملکردی چشمگیر داشته باشد.همچنین برای تماشای هر فیلمی و فیلم های HDRدر یک اتاق تاریک بسیار عالی است .همچنین  حرکات واضحی را برای طرفداران ورزش ارائه میدهد . در نهایت، صفحه نمایش این  تلویزیون روشن است و می تواند با تابش خیره کننده نور مقابله کند و با تاخیر تقریبا کم ورودی میتوانید از بازی های خود لذت ببرید .

این تلویزیون به Android TV Oreo 8.0ارتقا یافته است که یافتن مطالب را بسیار آسان می کند.رابط کاربری آسان برای جستجو، روی سخت افزار تلویزیون خوب اجرا می شود ، که  به شما امکان می دهد تا به فروشگاه Google Playدسترسی داشته باشید ,  و چیزی را که میخواهید پیدا کنید مانند بسیاری از تلویزیون های مدرن ، ریموت آن دارای میکروفون است ، بنابراین می توانید با استفاده از ویژگی کنترل صدای Google Assistantتلویزیون ، از صدای خود برای جستجواستفاده کنید.

x9000fbanehplus

سامسونگ RU8000: تلویزیونی عالی با امکانات بازی چشمگیر

نوع : LED

سایز : 49 , 55 , 65 , 75 , 82 اینچ

اگر به دنبال چیزی در همان محدوده قیمت Sony X900F هستیداما ویژگی های  پیشرفته تر بازی را  نیز می خواهید ، پسSamsung RU8000 را بررسی کنید.لذا شما شاهد عملکرد اتاق تاریک مانند تلویزیون  سونی را به دست نمی آورید ، و محتوای HDR عملکرد چشمگیر یکسان ندارند.با این حال ، این تلویزیون  با کیفیت تصویر خوب برای اکثر موارد مناسب است و انتخاب خوبی برای تماشای ورزش و نمایش های تلویزیونی است ،اما برای علاقه مندان به فیلم یاHDR ممکن است زیاد مناسب نباشد این یک تلویزیون عالی برای پخش بازی های ویدیویی با تاخیر  ورودی کم است ، حتی با درج حرکت نیز  با استفاده  از فناوری نرخ تجدید متغیرFreeSync برای بازی ها بدون شک از آن پشتیبانی می کند ، و دارای حالت خودکار Latency  برای تشخیص زمان بازی شما است که  با پایین ترین حالت تاخیر ورودی تغییر می کند.

این تلویزیون دارای رابط کاربری هوشمند  که مبتنی بر سیستم عاملTizen سامسونگ است.که برای استفاده بسیار آسان است که  با تعداد زیادی برنامه از پیش نصب شده,  همراه است و به شما امکان دسترسی به فروشگاه برنامه های سامسونگ را می دهد همچنین  در آن می توانید تعداد زیادی برنامه دیگر را برای رفع نیازهای خود پیدا کنید. شما به راحتی می توانید از صدای خود برای انجام کارهای خاص استفاده کنید ،زیرا این تلویزیون با Bixby , دستیار صوتی هوشمند سامسونگ همراه است.

ru8000banehplus

TCL R617: دارای بودجه ی تلویزیونی  باورنکردنی  با عملکرد عالی

نوع :LED

سایز : 55 و 65 و 75 اینچی

TCL 6 Series R617 یک تلویزیون بسیار مناسب برای اکثر موارد است که دارای ویژگی های هوشمند بسیار خوبی است اما ویژگی های بازی سامسونگ RU8000 و عملکرد اتاق تاریک موجود در Sony X900F را ندارد .اما در کل  ، این تلویزیون در اکثر موارد عملکرد چشمگیری دارد ,‌ با عملکرد عالی این تلویزیون بدون حالت یکنواختی از صفحه نمایش لذت ببرید ,‌ این تلویزیون دارای ویژگی های هوشمند بسیار خوبی است که دارای آخرین نسخه سیستم عاملRoku میباشد  که بسیار آسان و روان است.رابط کاربری آن به شما امکان می دهد تا به تعداد زیادی از برنامه ها و کانالها دسترسی داشته باشید. برنامه از راه دور TCL بسیار قدرتمند است و دارای ویژگی "گوش دادن خصوصی" است که صدا را از برنامه های بومی به هدفون شما منتقل می کند. این تلویزیون  برای تماشای فیلم  در شب و بدون آزار دادن به بقیه خانواده, بسیار عالیست .

r17banehplus

TCL سری 4 S425  : جایگزینی ارزان تر با همان  ویژگی های هوشمند است .

نوع : LED

سایز : 43 , 49 , 55 , 65

اگر رابط تلویزیونRoku را که درTCL R617 وجود دارد میخواهید ،اما کیفیت تصویر نگرانی اصلی شما نیست ، پس TCL S425 سری 4  را انتخاب کنید. شما همان عملکرد چشمگیر موجود درTCL R617 را پیدا می کنید.این یک تلویزیون هوشمند Roku است که در اکثر موارد عملکرد مطلوبی را ارائه می دهداین تلویزیون  از ویژگی های پیشرفته ای مانند کمبود موضعی یا حرکت درونی پشتیبانی نمی کند ، و آن را کمی متنوع تر می کند. علاوه بر این ، نمی تواند بسیار روشن باشد و برای اتاق هایی با نور متوسط ​​مانند آشپزخانه یا گاراژ مناسب تر است. همچنین برای  استفاده ازHDR , مزیت کمتری با آن وجود دارد.در روند صعودی ، همان رابط تلویزیون Roku که در R617 است , با همان ویژگیهای موجود است ،اما  کمی پیشرفته‌ تر است.

از طریق رابط , شما میتوانید به  تعداد بسیار زیادی از برنامه ها ، که در  Roku وجود دارند دسترسی داشته باشید و از آنها به عنوان "کانالهای پخش" استفاده  کنید ،همچنین  می توانید آنچه را که لازم دارید پیدا کنید. برنامه از راه دور که تلویزیون را کنترل می کند بسیار متنوع است؛ که می تواند به عنوان یک ریموت عمل کند و به شما امکان می دهد تا پروژه ها را به تلویزیون منتقل کنید ، و حتی امکان کنترل صدای  تلویزیون را نیز به شما  می دهد. در کل ، TCL S425 یک تلویزیون با قیمت مناسب  است که اگر کیفیت تصویر تمرکز اصلی شما نیست ، میتواند برای شما کارآمد باشد .

s425banehplus

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha