گروههای محصولات

8 تلویزیون برتر خمیده در سال 2018

8 تلویزیون برتر خمیده در سال 2018

بهترین در کل: Samsung 55-Inch UN65KS9500

این تلویزیون از تکنولوژی  quantum dot استفاده میکنه و تا 1 ملیون رنگ رو برای به وجود آوردن یک تصویر واقعی ارائه میده.این یک تلویزیون  جذابه. Samsung  برای بهتر کردن تصویر  از تکنولوژی Triple Black Technology  و  hdr1000  استفاده میکنه که کنتراست  عالی ای رو ارائه میده. به علاوه کارکرد هوشمند و برنامه ی هوشمند برای گوشی های هوشمند.
SUHD  تصاویر رو بازسازی میکنه و ارتقا میده.
 
 

رده ی دوم: LG 55EG9600 4K Ultra HD

در هر دو سایز 55 و 65 اینچ  موجود هست. تلویزیون  LG 55EG9600 4K Ultra HD OLED  مدل سال 2015 هست. رنگ های سیاه و سفیدش در بین بهترین رنگ های تلویزیون های خمیده و بزرگ قرار داره. هم در اتاق های تاریک و هم در اتاق های روشن عالی عمل میکنه، رنگ های دقیقی داره که از هر زاویه ای عالین.
 اگه بشه مشکلی در این تلویزیون دید ؛ اون وصل کردنش به دیوار هست.  کنترل جادوییش امکانات جالبی داره. نبود آپشن 3d در این تلویزیون جا رو برای تکلونوژی های دیگه که کیفیت تصویر رو بالا میبرن باز میکنه.
 
 

به صرفه ترین: Samsung 49-Inch UN49KU6500

 
نذارید قیمتش گولتون بزنه، این تلویزیون یک گزینه ی خیلی عالیه. در حالی که تلویزیون های خمیده محدوده ی بازی دارن ؛ این تلویزیون کمی با این مشکل پیدا میکنه که اونم به خاطر قیمت پایینشه.
به خاطر کنتراست بالا و ریگ های سیاه عالیش بهتره در یک اتاق تاریک باشه. HDR باعث شده تصاویر خیلی بهتر بشن. چند تا کارایی هوشمند هم داره. همچنین یک موتور ارتقا دهنده ی تصویر هم داره.
 
 

بهترین 4Kفورکی :  LG OLED65C6P

 این تلویزیون یک ترکیب خوب از قیمت ، سایز، و کیفیت هست که اون رو به یکی از بهترین  تلویزیون های خم موجود تبدیل میکنه. صفحه ی 65 اینچیش خیلی قشنگه و تصاویر عالی ای رو ارائه میده که در این سایز کمیابه. خود صفحه خیلی عالیه  و رنگ های تاریک و روشنش فوق العاده هستن. 
 در نازک ترین قسمت 8/1اینچ قطر داره و در قطور ترین قسمت 5/3 اینچ هست. همون کارایی های هوشمند LG رو داره.
 
 

بهترین کیفیت: Samsung UN65JU6700

این تلویزیون هم ترکیبی از قیمت ، سایز و کیفیت هست. صفحه ی خم 65 اینچش تماشای تلویزیون رو از هر زاویه ی جذاب میکنه.همچنین ارتقا دهنده ی تصویر ،  PurColor و UHD dimmingرو ارائه میده. رزلوشن  3840 x 2160 4K  کمک میکنه که تصاویر خیلی واضح به نظر برسن.
 از کارکرد های هوشمندش میشه به ارتباط وایرلس با گوشی های Samsung اشاره کرد و یک کنترل خلاقانه.
 
 

بهترین کارکرد: Samsung UN55KU6600

این تلویزیون  4K UHDرو مستقیما از Amazon video با موشن ریت  120Hz ارائه میده که باری طرف دارای بازی عالیه. قسمت هوشمندش برنامه های زیادی رو ارائه میده مثل  Amazon .
 این تلوزیون از لحاظ کنتراست ، روشنایی و دقت رنگ محشره و عمق خوبی دار و مهم نیست در چه زاویه ای نسبت بهش میشینید. یک کنترل سیاهه و خمیده هم داره که کار باهاش خیلی راحته.
 
 

Samsung UN78KU7500

با یک صفحه ی 78 اینچ  4K Ultra HD smart LED  نسبت به قیمتش خیلی مناسبه و میتونه هال شما رو تبدیل به سینما کنه. رنگ های تیر بهتر عمق بیشترو زاویه ی دید بهتری داره
سه ورودی HDMI و دو ورودی USB. هوشمنده و وای فای داره.
 
 

بهترین برای بازی: Samsung UN65KS9800

این تلویزیون یک تلویزیون عالی برای بازی کردنه و 4K  هم هست. تکنولوژی quantum dot این تلویزیون یک وحدوده ی رنگ خیلی گسترده رو ارائه میده و یک تصویر واقعی به وجود میاره. شاید بهترین ویژگی این تلویزیون این باشه که یک حالت بازی داره که کار رو برای طرف دارای بازی خیلی عالی هست و در ضمن تاخیر هم نداره و لازم نیست کیفیت تصویر رو پایین بیارید.
از بازی که بگذریم باید توجه داشت که تصاویر این تلویزیون با تکنولوژی Triple Black و HDR 1000 بهتر میشه. کنترل خلاقانه ش برای استفاده خیلی مناسبه و به شما امکان گشت راحت در تلویزیونتون رو میده. متور ارتقا دهنده ی تصویرش فیلم های قدیمیتون رو به کیفیت 4K نزدیک میکنه و این احساس رو میده که فیلم تازه ست.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha