گروههای محصولات

چگونگی تمیز کردن لوازم خانگی استیل

چگونگی تمیز کردن لوازم خانگی استیل

اگر شما لوازم خانگی استیل در منزل داشته باشید می دانید که سالها با کیفیت باقی می ماند . کالاهای استیل ضد زنگ بوده و به ندرت پیش می آید که خراب شوند . اما نمی توان به یاد آورد که به لباس شویی , ظرفشویی , یخچال فریزر و یا اجاق گاز استیل دست بزنید و یا بر روی آن چند قطره آب بپاشید و جای آن باقی نمانده باشد . وای از کالاهای استیل ...

امروزه مواد پاک کننده شیمیایی قوی در بازار وجود دارند که ادعا می کنند زیبایی لوازم استیل ما را باز می گردانند . این مواد شیمیایی که دارای برچسب های قیمت بالایی نیز هستند خود برای سلامتی مضر بوده و بسیار آسیب رسان هستند . آیا واقعا می خواهید کودک نوپای شما به لوازم خانگی که سطح آن پوشیده از مواد شیمیایی است دست بزند ؟

می توانید چگونگی و نحوه تمیز کردن لوازم خانگی استیل را بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر و دستیابی به پایانی بی عیب و نقص را اینجا بیابید .
مرحله 1 : درک جهت دانه ها
 

نحوه پاک کردن لوازم خانگی استیل / لباسشویی , ظرفشویی استیل با مارک های اصلی و مناسب ترین قیمت را از بانه پلاس خریداری نمایید

درست همانند چوب , استیل هم دارای دانه است که به صورت خطوط بسیار کم رنگ بر روی سطح لوازم خانگی استیل  قابل مشاهده است . هر صفحه از جنس استیل این خطوط را دارا می باشد . برخی از لوازم خانگی دارای قطعات استیل وصل شده مانند دسته و دستگیره می باشند که احتمال دارد جهت خطوط آنها از جهت خطوط کل دستگاه متفاوت باشد . لازم است از این مساله آگاه باشید .

آیا در صورتی که شما دستگاه را در جهت خطوط تمیز نکید خراب می شود ؟

خیر . هیچ اتفاق بدی رخ نخواهد داد . تنها مساله این است که اگر در خلاف جهت دانه ها ( خطوط استیل ) لوازم را تمیز کنید , ممکن است نتیجه خوبی بدست نیاوید . برای درخشانی بیشتر , بهتر است لوازم استیل را در جهت خطوط تمییز نمایید .

از این قاعده برای تمیز کردن هر قطعه و وسیله استیل استفاده کنید .

 

 

مرحله 2 : لوازم مورد نیاز
 

لوازم مورد نیاز برای تمیز کردن وسایل از جنس استیل

- 2 عدد پارچه تمیز کننده که باعث خط و خراش نشود . بهتر است  از پارچه 100% نخی استفاده کنید چون به هیج وجه هیچ گونه پرزی بر روی لوازم استیل بر جا نمی گذارد . با این حال استفاده از حوله های کاغذی معمولی هم بد نخواهد بود و  کار آنها به نظر خوب است هر چند تا حدی پرز بر روی وسایل بر جا می گزارد .

- مایع ظرفشویی . هر مارکی که امتحان خود را پس داده باشد .
- روغن بچه
- استیل لک دارمرحله 3 : تمیز کردن
 

خرید لوازم استیل با مارک های اصلی و مناسب ترین قیمت را از بانه پلاس تجربه کنید

مایع ظرفشویی یکی از محبوب ترین مواد در تمیز کردن چرک و جرم ظروف و لوازم آشپزخانه است . چه کسی فکر می کرد که استفاده از آن برای تمیز کردن لوازم استیل تا این اندازه لذت بخش و آسان باشد .

تنها کافیست چند قطره مایع ظرفشویی را بر روی پارچه خود بریزید . سپس پارچه را با مقدار کمی آب ( تا اندازه ای ک پارچه کمی مرطوب شود ) خیس کنید .


شروع به تمیز کردن لوازم استیل در جهت خطوط دانه ها کنید . ممکن است برای نقاطی که لکه بیشتری دارد و کثیف تر است لازم باشد وقت بیشتری صرف کنید و یا چند بار آین کار را انجام دهید .

هنگامی که تمیز کردن به طور کامل به پایان رسید , با یک پارچه خشک به طور کامل آن را خشک کرده و اثرات آب را بر روی آن از بین ببرید .
مرحله 4 : برق انداختن
 

برق انداختن لوازم خانگی استیل

این مرحله بسیار لذت بخش خواهد بود .
مقدار بسیار کمی از روغن معدنی یا روغن بچه را بر روی پارچه دوم خود بریزید . تنها دو قطره از آن بسیار مناسب و کافی خواهد بود .

درست مشابه مرحله تمیز کردن , در جهت خطوط دانه ها و در هر دو جهت حرکت کنید .

برق انداختن استیل به این روش بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان خواهد آورد .
مرحله 5 : شما موفق شدید !
 

تمیز کردن لوازم خانگی استیل


ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی , یخچال و هر وسیله استیل دیگری را که به این روش تمیز کرده اید نو و تازه خواهد شد !

از طرف دیگر دستمالی که با آن وسایل استیل خود را تمیز کرده اید نیاز به شسته شدن و پرتاب به داخل لباسشویی دارد

لذت ببرید !

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha