گروههای محصولات

شرکت گری

شرکت گری
شرکت لوازم الکتریکی Gree  : 
در حال حاضر شرکت تهویه مطبوع No1 در سراسر جهان است، با ظرفیت تولید بیش از 60 میلیون سیستم تهویه مطبوع تجاری مسکونی و سبک و 5،5 میلیون سیستم تهویه مطبوع مرکزی و گردش مالی سالانه بیش از 22 میلیارد دلار است . 
 
9 واحد تولیدی شامل مجموع 80،000 کارمند و در چین، برزیل و پاکستان واقع شده است . این شرکت از سال 1996 تاکنون در حجم فروش و تولید، در کشور چین و در سطح جهانی رتبه اول را دارد . طبق آمار رسمی اخیر، Gree مهمترین صادر کننده تهویه مطبوع در کشور است . 
 
لوازم خانگی Gree  دارای یک فلسفه است که بر تکامل و بهبود تکنولوژی تمرکز دارد . محصولات و سیستم های تولید ما به طور کامل ارزیابی می شود و همچنین  برکیفیت دقیق اجزاء و تولید کنترل دارد . بخش تحقیق و توسعه که دارای بیش از 3000 پتنت است، در حدود 40000 دانشمند و تکنسین در بیش از 400 آزمایشگاه کار می کنند . 
 
 
یک محصول شامل اجزای با کیفیت بالا و مشخصات دقیق آن است . در مجموع اجزای اساسی قبل از مونتاژ آزمایش می شوند . با هم،با توجه به استانداردهای بین المللی نظیر CE، TUV،GS، UL ، SASO OHSAS ، ISO 9001،ISO 14001 وEUROENT، منابع مالی قابل توجهی بر کنترل کیفیت و همچنین سیستم های حفاظت از محیط زیست مانند IESQ، ROHC و غیره نظارت می کنند . 
 
در یونان نماینده انحصاری تهویه مطبوع Gree Nippon-D.Mavrogenis S.A. s وجود دارد . این شرکت در سال 1997 با هدف تنها برای واردات و توزیع MIYOTO با نام تجاری A/C در بازار هلنیک و اروپا تاسیس شد .
 
این یک شرکت در زمینه واردات، صادرات و توزیع عمده فروشی در بخش لوازم الکتریکی است که با تمرکز بر کسب و کار تهویه مطبوع فعالیت دارد . 
 
بر اساس تجربه 25 ساله بنیانگذار، این شرکت از سال 2003 به عنوان توزیع کننده منحصر به فرد در Hellas از Gree لوازم الکتریکی شرکت از Zhuhai، بزرگترین تولید کننده تهویه مطبوع در جمهوری خلق چین، و بزرگترین در جهان از نظر ظرفیت تولید است . سازنده برای محصولات با کیفیت و قابلیت اطمینان با طیف گسترده ای برای پوشش هر گونه تقاضا شناخته شده است . 
 
دفتر مرکزی شرکت در Thessaloniki ، با دفاتر در آتن واقع شده است . ساختار شرکت ها به دنبال استانداردهای بین المللی، با توجه به خدمات مشتریان است . به همین دلیلNippon-D.Mavrogenis S.A.  نه تنها بر پیش فروش، بلکه بر خدمات پس از فروش نیز  از طریق یک بخش پس از فروش فنی داخلی، اختصاص داده شده به نیازهای شبکه شرکت و همچنین مصرف کنندگان نهایی است تمرکز می کند . 
 
شبکه فروش شامل شرکای اختصاصی در سراسر یونان در قالب شرکت های تخصصی A/C (نصب کننده)، شرکت های ساختمانی، فروشگاه های لوازم الکتریکی و گروه های خرید است . امروزه بیش از 500 مشتری به شرکت ما، محصولات و خدمات ما اعتماد دارند و از طریق توافقات تجاری توقیف می شوند . 
 
این شرکت به طور مداوم محیط خارجی را نظارت می کند تا بازار بسیار رقابتی تهویه مطبوع را هدایت کند . ذهنیتی که به ایجاد روابط بلند مدت کسب و کار با مشتریان از طریق ترویج علاقه خود، حفظ سودآوری آنها و ارائه خدمات عالی مشتری در نهایت با هدف ساختن بازار پیشرو در بازار در بازار یونان است  کلیدیست . 
 
ماموریت : 
هدف این شرکت، تبدیل شدن به یک معیار تعیین کیفیت برای هر دو محصول و خدمات همراه با ارزش برند لبه برش تا آنجاست که ارزش محصول ارائه شده نیازهای مصرف کننده نهایی را از طریق مشتریان رضایت بخش ما تامین می کند . 
 
تاریخچه : 
خانواده آقای Dimitri Mavrogenis دارای سابقه طولانی در زمینه A/C در یونان است . 
اکسلS.A. ، اولین تلاش شرکت در زمینه A/C ، توسط آقای Dimitri Mavrogenis در سال 1987 تاسیس شد . این شرکت به زودی به عنوان توزیع کننده منحصر به فردFujitsu General برای مرکزی، یونان شمالی و بالکان، به طور مؤثر برای ساخت موفقیت آمیز نام تجاری Fujitsu General در یونان شرکت کرد . در عرض ده سال، اکسل S.A.. به گردش 6 میلیارد دلار رسید. Drachma موقعیت رتبه دوم از نظر فروش در بازار یونان در آن زمان است . 
 
تا سال 2000 شرکت با گروه Haier موافقت کرد تا وارد کننده و توزیع کننده محصولات A/C  برای بازار یونان شود. در طول دو سال اول، نام تجاری Haier  که در حال ظهور بود فروش 50،000 مجموعه را به فروش رساند، به شدت وارد بازار یونان و همچنین کشورهای اطراف بالکان شد . 
در سال 1997، Nippon S.A.  به طور همزمان با فعالیت اکسل S.A..و با هدف تنها برای واردات و توزیع MIYOTO  مارک A/C در بازار یونان و اروپا شد .
در سال 2003 Nippon S.A.  توسط Dimitri Mavrogenis ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سابق، سهامدار عمده و رئیس اکسلS.A.. به تصویب رسیده است. این تغییر مالکیت و مدیریت شرکت به دنبال یک بازسازی کامل بود . در این زمینه، Nippon S.A. به عنوان توزیع کننده منحصر به فرد مارک Gree در یونان تبدیل شد، همچنین TREND  و LORENZ  را در بازار یونان معرفی کردند . 
 
در دوره بین سال های 2008 تا 2010 Nippon S.A.  نیز به عنوان وارد کننده و توزیع کننده GORNJE WG در بازار یونان عمل کرد . تولید کننده لوازم خانگی سفید اسلوونی بیش از 50 سال تولید کرده و از تکنولوژی، به طراحی و ویژگی های کیفی محصولات خود مشهور است .
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha