گروههای محصولات

معرفی شرکت کارچر آلمان

معرفی شرکت کارچر آلمان
 به جرات میتوان گفت که کاررچر آلمان  رهبر جهانی تولید انواع دستگاه نظافت صنعتی در سراسر جهان  می باشد،  این فقط یک ادعای صرف نیست.کافی است برای اثبات این حرف نگاهی به آمار این شرکت عظیم بیندازیم.قصد داریم عملکرد این شرکت را در سال 2015 با هم بررسی کنیم.
.
-جایگاه برند کارچر:
کارچر آلمان از میان 100 شرکت برتر آلمان رتبه 60 را به خود اختصاص داده است با توجه به زمینه کاری خاص این کمپانی و همچنین قدرت کم نظیر صنایع آلمانی حضور کارچر در این جایگاه نشانگر موفقیت بی نظیر این شرکت است.
 
-فروش کارچر:
کارچر آلمان در سال 2015 به آمار فروش 2/22 میلیارد یورو دست یافت که این میزان رکورد جدید برای کارچر و برای تمام این صنعت به حساب می آید.نزدیکترین رقیب به کارچر در این سال کمتر از نصف این مبلغ فروش داشته است.
 
-تعداد کارکنان کارچر:
تعداد پرسنل  شرکت کارچر در سال های اخیر با توجه به رشد  و توسعه این شرکت همواره در حال افزایش بوده  و در سال 2015 به 11333 نفر رسیده است.که این تعداد نیروی کار نیز در این صنعت خاص بی نظیر بوده و نشان از تمرکز عالی کارچر در این عرصه است.
 
-میزان فروش کارخانه کارچر :
کارچر آلمان در سال 2015 تعداد 12/871/000 دستگاه در سراسر جهان به فروش رسانده است.
به عبارت دیگر کارچر در این سال در هردقیقه بیش از 24 دستگاه در سراسر جهان به فروش رسانده است
 
-تولیدات مطابق با نیازهای روز:
کارچر آلمان همواره در حال عرضه دستگاه های جدید به بازار می باشد.دستگاه هایی که با تکنولوژی های روز طراحی و ساخته شده اند.به همین جهت این کمپانی آلمانی دارای یک آمار جالب دیگر نیز می باشد.
بیش از 90 درصد دستگاه های کارچر که در طول یک سال به فروش می رسند، طی 5 سال اخیر طراحی و تولید شده اند که این آمار نشان از به روز بودن طراحی ها و تکنولوژی های به کار رفته بر روی محصولات کارچر دارد.
 
-نوآوری در کارچر:
یکی از اصولی که کارچر آلمان از نخستین روزهای تاسیس خود به آن پایبند بوده است، خلاقیت و نوآوری در ارائه طرح های نوین می باشد.همین موضوع باعث شده است که بسیاری از ابداعات و اختراعات جدید این صنعت متعلق به کارچر آلمان باشد.
از واترجت آبگرم گرفته که در سال 1950 توسط آلفرد کارچر برای اولین بار اختراع و به بازارهای اروپا معرفی شد، تا دستگاه MOPVAC که به عنوان اولین اسکرابر بدون نیاز به برق و باطری در جهان شناخته می شود، همگی از ابداعات این کمپانی پیشرو به حساب می آیند.
در کل تا به حال 1600 اختراع به نام کارچر آلمان ثبت شده است که بیشترین این تعداد (552 عدد) مربوط به سال 2015 می باشد
 
-مشتریان کارچر:
طبیعی است برند های برتر و مهم در صنایع مختلف همواره به دنبال تامین نیاز های خود توسط شرکت هایی هستند که عملکردی بالاتر از استاندارد های مرسوم داسته باشند.امکانات و قابلیت های این کمپانی های بین المللی به گونه ای است که هیچ محدودیتی در انتخاب برند های مختلف برای همکاری ندارند و تنها ملاک آنها کیفیت و سطح عملکرد محصولات و یا خدمات مورد نیازشان می باشد.
افزون بر نکات فوق توجه و استفاده از تجارب دیگران در فرهنگ سازمانی کمپانی های بزرگ و چند ملیتی به عنوان اصلی پذیرفته شده وجود دارد.برای مثال در هنگام انتخاب دستگاه های نظافت صنعتی برای شرکت های بزرگ،این نکته که سایر برند های معتبر با چه شرکت هایی همکاری می کنند،فاکتور مهمی است.
ادعای ما این است که بسیاری از برند های بین المللی در صنایع مختلف بهترین راه پاسخگویی به نیاز های نظافتی خود را استفاده از دستگاه های کارچر دانسته اند.
شرکت ها و کارخانه هایی در فیلد های کاملا متفاوت با کارچر همکاری می کنند،که طبیعتا امکان ذکر نام همه آنها نیست.تعداد معدودی از این برندها مشاهده می کنید.
امروزه تولیدات کمپانی کارچر آلمان انواع مختلف تجهیزات نظافتی را شامل می شود.(جاروها، مواد شوینده، اسکرابر ، جاروبرقی صنعتیآب و خاک ،جاروهای شارژی ، فرش شوی ، بخارشوی صنعتی ،دستگاه های آیس بلاست ، قطعه شوی ها ،دستگاه های تصویه آب و دستگاه های شستشوی ماشین ها و همچنین سیستم تصویه فاضلاب)
 
-همانطور که گفته شد شرکت های فعال در صنایع مختلف از دستگاه های کارچر استفاده می کنند.اما نکته جالب توجه این است که در چند صنعت مشخص به جرات می توان گفت که تقریبا همه برند های مهم با کارچر همکاری می کنند.این صنایع شامل خودروسازی،شرکت های نفتی،فست فود های زنجیره و هتلداری است.این شرکت ها با توجه به ماهیت و نوع فعالیتی که دارند به انواع مختلف دستگاه های نظافت صنعتی نیاز دارند که طیف وسیع دستگاه های کارچر پاسخگوی نیاز آنها می باشد.
جالب توجه است که دو شرکت اول در اداره فروشگاه های زنجیره ای جهان یعنی walmart و carrefour هم دستگاه های نظافت صنعتی کارچر را برای پاسخگویی به نیاز های خود انتخاب کرده اند.
می دانیم که شرکت های داروسازی معمولا از استانداردهای بهداشتی بسیار سختگیرانه ای پیروی می کنند.جالب است بدانید که دو شرکت مهم داروسازی جهان یعنی ROCHE و BEIERSDORF سالهاست نیاز های نظافتی خود را توسط دستگاه های این برند آلمانی تامین می کنند.
شرکت های BOIENG  و AIRBUS دو شرکت اصلی هواپیما سازی نیز اعتماد خاصی به دستگاه ها و خدمات ارائه شده توسط کارچر دارند و سالهاست که از دستگاه های این برند آلمانی استفاده می کنند.
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha