گروههای محصولات

نحوه اتصال تلویزیون اچ دی به سیستم صوتی یا سینما خانگی

برای مشاهده لیست قیمت سینمای خانگی کلیک کنید.

سیستم ها متفاوتند اما اینجا اقدامات کلی برای اتصال تلویزیون اچ دی به سیستم سینما خانگی را توضیح می دهیم .
ابتدا ورودی ها و خروجی های تلویزیون اچ دی خود را چک کنید . که معمولا در عقب یا کنار جا سازی شده اند .
جک های ورودی سیگنال ها را دریافت می کنند . جک های خروجی سیگنال ها را از تلویزیون اچ دی به سیستم شما ارسال می کند .
حال ورودی ها و خروجی های آمپلی فایر صوتی خود را چک کنید که معمولا در پشت جاسازی شده اند . اینجا ورودی های یک سیستم سینما خانگی معمولی دیده می شوند .
3 راه برای اتصال صوتی وجود دارد .
اغلب اجزای صوتی به اتصال دهنده های rca نیاز دارند . زمانی که هیچ اتصال دیجیتالی در دسترس نباشد می توانید از این روش استفاده کنید . هر چند دیجیتال کیفیت صدای بهتری را فراهم می کند .
کابل های دیجیتال کواکس سیگنال های صوتی را به صورت دیجیتالی منتقل می کنند . اگر شما یک خروجی دیجیتال ( اپتیکال ) بر روی تلویزیون اچ دی و یک ورودی اپتیکال بر روی سیستم سینما خانگی خود داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید . اغلب تلویزیون های اچ دی و سیستم های سینما خانگی معمولا دارای ورودی و خروجی دیجیتال می باشند .
روش سوم استفاده از یک کابل اچ دی ام آی برای ترکیب اتصال صوت و تصویر دیجیتال است . در صورتی که سیستم سینما خانگی شما آن را ساپورت کند این بهترین روش ممکن است . چون که هر دو تصویر و صدای فراگیر را یک کابل واحد منتقل می کند .
از اینکه بانه پلاس را انتخاب کردید از شما سپاس گزاریم .
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای دریافت اطلاعات کامل کالاها , مشاهده ویدیو کالاها . قیمت روز آن ها و سایر اطلاعات اضافی به سایت بانه پلاس به آدرس www.banehplus.com رفته یا با شماره های سایت تماس گرفته و از مشاورین متخصص ما و قیمت روز کالاها آگاهی یابید .
بانه پلاس ضامن سلامت و اصالت کالاها .

Milad 20 جمعه 1395

Mishe gheimate be ruze ps4 ro to saiteton bezarid mamnon misham

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha