گروههای محصولات

تلویزیون های oled

تلویزیون های oled
برای مشاهده لیست قیمت تلویزیون LED , LCD کلیک کنید.

ویژگی های زیادی در تکنولوژی فور کی OLED وجود دارد که بسیار مورد پسند است.این ویژگی برای جانشینی تلویزیون های پلاسما بسیار مناسبی دیده شده
سطوح غنی,رنگ سیاه عمیق تر,رنگ های دقیق و نمایی تقریبا نامحدود
تلویزیون های فورکی OLED ال جی در دسته بندی از نظر اندازه در جایگاه بالایی قرار دارد(ال جی تنها کوپانی است که تلویزیون های فور کی OLED را در امریکا به فروش می رساند.همچنین ما هنوز منتظر هستم تا کمپانی های دیگر تلویزیون های OLED خود را ارائه دهند که هنور این اتفاق رخ نداده است)
ال جی دارای سیر صعودی در تلویزیون های OLED می باشد که 8 مدل تلویزیون 2016 (B6, C6, E6و سری G6) را اپدیت می کند تمام ان ها دارای مجموعه ویژگی های کامل که از HDR10,Dolby Vision و رنج داینامیکی بالا (HDR) حمایت می کنند.ان ها همچنین از طیف گسترده تری از رنگ ها و تکنولوژی هایی ماننده webOS 3.0 که خدمات زیادی را در اختیار مصرف کنندگان خواهد گذاشت حمایت می کنند.
تلویزیون های OLED ال جی دارای بهترین کیفیت تصاویر می باشند و این تلویزیون های برنده جایزه CNET نیز شده اند.
پیکسل های منور OLED می توانند روشن تر,کم نور تر و یا خاموش شوند تا سیاهی بی نقصی را ارائه دهند. سیاهی بی نقص برای ارائه تصاویر با احساس واقعی و سایه هایی با جزئیات بهتر ضروری است که شما فقط در OLED قادر به مشاهده ان خواهید بود.
صفحه نمایش OLED ای جی دارای یک پالت رنگ اسن که تقریبا با طیف وسیع رنگ های سینمایی هماهنگ است با میلیون ها رنگ غنی این سری تلویزیون حس یک تئاتر را به شما ارائه می دهند.
 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha