گروههای محصولات

راهنمای استفاده از تلویزیون های هوشمند ال جی با وب او اس : چگونگی استفاده از لانچر

برای مشاهده لیست قیمت تلویزیون LED , LCD کلیک کنید.

لانچر سریع ترین راه برای کشف تمام چیزهایی ست که یک تلویزیون هوشمند ال جی دارای وب او اس ارائه می دهد . برای نشان دادن آن به سادگی دکمه هوم بر روی ریموت کنترل خود را فشار دهید .
شما درخواهید یافت که این بسیار واضح رنگی و فهمیدن آن بسیار آسان است . ما امسال برخی چیز های تازه را اضافه کرده ایم .
تنها مکان نما را در سمت چپ قرار دهید . این شکل مثلثی بزرگ محتوای من است که به شما امکان می دهد که میانبر های مفید را که در آینده تمایل دارید ببینید در آن جمع آوری کنید  ترکیبی از تصاویر شما به اضافه پیشنهادات ما .
اگر شما تمایل دارید که پیشنهاداتی را که اینجا مشاهده کردید ببینید , برای اضافه کردن این موضوع به لیست خود بر روی این ستاره با علامت جمع کلیک کنید .
این شما را به صفحه محتوای من میبرد جایی که شما می توانید بر روی این علامت جمع برای اضافه کردن محتوای بیشتر کلیک کنید و زمانی که بخواهید برای برنامه های تلویزیونی و فیلم ها با توصیه های لیست شده در اینجا جستجو کنید یا برای تایپ هر آنچه که می خواهید جستجو کنید به این صفحه می آیید .
عکس های بزرگ برای نشان دادن برخی پیشنهادات محبوب وجود دارد . برای یادگیری بیشتر بر روی دایره دارای سه نقطه بر روی هر عکس کلیک کنید و یا بر روی علامت پلی برای یادگیری اینکه چه گزینه های مشاهده ای در دسترس است کلیک کنید .
برای خروج مستقیم به فروشگاه محتوای ال جی اینجا را کلیک کنید . نمای رسانه منحصر به فرد ما ,
 این آیکن هوم کوچک در گوشه پایین سمت راست برای بازگشت به لانچر .
در زیر محتوای من در گوشه سمت چپ کانالهای من وجود دارد که شما را دعوت می کند تا یک لیست از میانبر های مفید از کانال هایی که غالبا مشاهده می کنید ایجاد کنید .
برای شروع بر روی add channel کلیک کرده سپس این لیست بر اساس تنظیماتی که شما برای خدمات تلویزیون در نظر گرفته اید  به شما نشان داده می شود .
بر روی نام کانال کلیک کرده که پس از این انتخاب این نشانه ( سیمبول ) کوچک را مشاهده خواهید کرد . پس از انجام این بر روی این فلش بازگشت بر روی گوشه سمت چپ در بالا کلیک کنید . یا به سادگی  دکمه بک بر روی کنترل جادویی را فشار دهید . حال دفعه بعد شما به کانال های من دسترسی خواهید داشت . شما خواهید دید که این در حدود 20 کانال را با لوگو شماره و عنوان آنچه در حال پخش است با هم جمع خواهد کرد . سپس بر روی یکی از تپ ها برای رفتن مستقیم به آن برنامه کلیک کنید .
در تمام مسیر بر روی آیکون مداد برای ترک کلیک کرده و یا برای رفتن به حالت ویرایش بر روی هر مربع کلیک کنید و آن را نگه دارید که به شما امکان می دهد که کانال های خود را با ترتیبی که ترجیح می دهید با کلیک کردن و کشیدن آن به موقعیت دلخواه مرتب کنید .
برای حذف یک کانال با مکان نما بر روی آن رفته و بر روی علامت ضرب کوچک آن را حذف کنید . برای خروج از حالت ویرایش بر روی دکمه done کلیک کنید .
به لانچر برمیگردیم . این مربع بزرگ اینجا نشان دهنده پرکاربردترین اپ اخیر شماست که بازگشت به آن را برای شما آسان تر می کند . تنها بر روی آن کلیک کنید .
در امتداد این قسمت در سمت راست , این تپ ها نشان دهنده اپ های در دسترس شما , دستگاه های متصل و بیشتر هستند .
درست بعد از خارج کردن از جعبه لانچر با این تپ قرمز برای فروشگاه محتوای ال جی شروع می شود بعد از آن سرچ و پس از آن یک سری از فراهم کننده های محتوا قرار دارند مانند نتفلیکس آمازون ویدیو , هولو, وودو و گوگل پلی .
سپس به این تپ ها با آیکون های کوچک می آییم که نشان دهنده لوازم مختلف متصل شما هستند . در صورت نصب دستگاه جدید و یا دانلود اپ جدید از فروشگاه محتوای ال جی یک تپ به صورت خودکار بر روی لانچر برای دسترسی سریع ظاهر می شود .
وقتی که شما یکی از مربع های لانچر را انتخاب کردید اسم آن نمایان شده و در قسمت پایین ثبت می شود . به آسانی با حرکت دادن ریموت کنترل در امتداد خط حرکت کنید . و یا برای این کار از فلش سمت چپ بر روی ریموت استفاده کنید .
در ادامه برخی از ویژگی های به کار رفته در وب او اس ( webos ) را خواهیم دید .
شامل مرورگر وب , راهنمای کاربر , اتصال دهنده دستگاه , راهنمای کانال که در ابتدا که سرویس های تلویزیون خود را تنظیم می کنیم در دسترس هستند . موزیک و عکس و ویدیو که با اشتراک گذاری محتوا ترکیب می شوند . لیست برنامه های تلویزیونی که به شما امکان می دهد یک یادآوری راحت از برنامه هایی که نمی خواهید از دست بدهید را تنظیم کنید .اشتراک صفحه نمایش یک راه پرهیجان برای اتصال موبایل هوشمند به تلویزیون , دوربین که باید یک دوربین را متصل کنید , مولتی ویو برای نشان دادن دو ورودی در کنار هم . دسترسی برای تنظیم چگونگی تعامل با تلویزیون و اخطارها که شما را از آپدیت های تلویزیون هوشمند که باید دریافت کنید مطلع می سازد .
این لانچر شماست پس آن را آنطور که می خواهید سفارشی سازید . بر روی هر مربع کلیک کرده و آن را نگه دارید و یا بر روی آیکون مداد در انتهای هر سمت کلیک کرده و به حالت ویرایش بروید و به این ترتیب هر کدام را به نقطه دلخواه انتقال دهید . در حالت ویرایش شما می توانید هر گزینه روی لانچر را با بردن مکان نما بر روی آن و کلیک بر روی علامت ضرب کوچک بالای آن حذف کنید . بر روی دکمه done بر روی صفحه کلیک کنید و یا دکمه هوم بر روی کنترل جادویی ال جی را فشار دهید تا به لانچر برگردید .
چند گزینه مثبت دیگر
وقتی لانچر بر روی صفحه نمایش است در گوشه بالا سمت راست این سه آیکون را می بینید .
بر روی نوت موسیقی کلیک کنید تا پخش کننده موسیقی باز شود و سریعا موسیقی خود را پخش کنید و در همین حال کارهای دیگری نظیر وب گردی را هم انجام دهید . در کنار این آیکون انتخاب کننده ورودی هاست . بر روی آن کلیک کنید تا این منو برای شما باز شود که به شما امکان می دهد در بین ورودی های در دسترس تلویزیون سویچ کنید . و در کنار آن آیکون تنظیمات است . که پس از کلیک بر روی آن این زیرمنو برای حالت تصویر , نسبت ابعاد , صدای خروجی , تایمر خواب , امنیت و همه تنظیمات در اختیار شما قرار می گیرد .
توجه کنید که وقتی با مکان نما به زمان اشاره می کنید گزینه run my starter نمایان می شود . بر روی زمان کلیک کنید تا کمک کننده مفید برای شما باز شود که ملاقات های دوستانه و آب و هوای منطقه شما را در اختیارتان قرار می دهد . شما همینطور می توانید آن را تنظیم کنید تا تقویم موبایل اندروید شما را دربرگیرد تا با کمک آن ملاقات های خود را پیگیری نمایید . همچنین در زیر زمان دکمه lg tv plus را مشاهده می کنید , یک اپ قابل توجه که می تواند دستگاه اندروید یا آی او اس شما را به یک ریموت کنترل فوق العاده تبدیل کند . و اتصال موبایل جادویی را فعال می سازد یک راه جدید برای اشتراک گذاری محتوای موبایل بر روی تلویزیون ال جی .
 و زمانی که دکمه هوم را فشار داده و نگه می دارید شما این لانچر کوتاه تر با آیکون های بزرگتر را مشاهده می کنید .
لانچر تلویزیون های هوشمند ال جی با وب او اس امروز بیشتر از همیشه را انجام می دهند . دسترسی به سرگرمی های مورد علاقه امروز آسان تر و سریعتر از همیشه است .
از اینکه بانه پلاس را انتخاب کردید از شما سپاسگذاریم . شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید با شماره های سایت تماس گرفته و از مشاورین متخصص ما راهنمایی بخواهید و یا به سایت بانه پلاس به آدرس www.BanehPlus.com رفته و مشخصات کالاها را مطالعه کرده از قیمت روز آن ها آگاهی یافته و یا خرید خود را ثبت نمایید . بانه پلاس ضامن سلامت و اصالت کالاها .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha