گروههای محصولات

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

تمام چیزهایی که در رابطه با خرید ماشین ظرفشویی باید بدانید , همگی در یک مکان .

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی  تمام چیزهایی که در رابطه با خرید ماشین ظرفشویی باید بدانید , همگی در یک مکان .


قوانین خرید ماشین ظرفشویی

نیازهای خود را بشناسید
آیا شما یک خانواده بزرگ دارید و هر روز باید مقدار زیادی از ظروف را بشویید ؟ آیا شما از ظروف کمی استفاده می کنید و تنها به یک ماشین ظرفشویی کوچک نیاز دارید ؟ آیا قصد دارید دیگ ها و قابلمه های خود را با ماشین ظرفشویی بشویید ؟ بهتر است بنشینید و خوب بیندیشید که چه انتظاراتی از ماشین ظرفشویی بعدی خود دارید . با طیف وسیعی از ویژگی ها که در ماشین ظرفشویی ها با برند های مختلف گنجانده شده است , شما باید قبل از هر گونه مراجعه به فروشگاه برای خرید ماشین ظرفشویی ,  یک ایده خوب در مورد نیاز های خود داشته باشید .فناوری های جدید را ببینید
به نظر می رسد که همه برای حسگر های جدید در لوازم خانگی خود تبلیغات می کنند . در مورد برند ها و مارک های مختلف و اینکه چه تکنولوژی ها و فناوری هایی را برای ارتقای ماشین ظرفشویی های خود به کار برده اند کمی مطالعه کنید و سپس تصمیم بگیرید که کدامیک از آنها می توانند برای شما مفید باشند .
از میزان بودجه خود مطمئن شوید
ما نمی توانیم بر روی این به اندازه کافی تاکید کنیم : قبل از اینکه به فروشگاه لوازم خانگی بروید , ببینید چه اندازه مایلید یا می توانید برای خرید ماشین ظرفشویی خود هزینه کنید . اگر بودجه شما فقط به اندازه یک ماشین ظرفشویی ساده و اولیه است به سراغ ماشین ظرفشویی های صفحه لمسی که قیمت آنها دو برابر بودجه ی که شما می توانید هزینه کنید , خواهد بود نروید .چه نوع ماشین ظرفشویی هایی در دسترس هستند ؟


ماشین ظرفشویی های توکار استاندارد

ماشین ظرفشویی های توکار با انواع رایج در آمریکا اختلاف بزرگ دارند . آنها جادار و دارای چیدمان آشنای دو قفسه ای هستند . مدل های اولیه و ساده آنها دارای صفحه نمایش دکمه ای برای تنظیم چرخه شستشو هستند اما برخی مدل های جدید تر با ویژگی ها و امکانات پیشرفته مانند صفحه نمایش لمسی قابل پنهان شدن و تنظیمان دمای پیشرفته مجهز شده اند .

با خرید ماشین ظرفشویی های اصل و اورجینال از بانه و فروشگاه اینترنتی بانه پلاس اصالت را تجربه کنید .

میانگین سایز : عرض در حدود 24 تا 30 اینچ , عمق در حدود 25 اینچ , ارتفاع در حدود 34 اینچ .
 ماشین ظرفشویی های جمع و جور

ماشین ظرفشویی های معمول به طور کلی در حدود 24 اینچ عرض دارند . ماشین ظرفشویی های جمع و جور ( فشرده ) با حدود 18 اینچ عرض به بازار عرضه می شوند . بسیاری از تولید کنندگان عمده مدل های جمع و جور ( کم حجم ) را در خط تولید خود دارند به طوری که اگر نام تجاری یا برند خاصی را دوست دارید جستجو کنید حتما مدل های کم حجم را در میان تولیدات آن خواهید یافت .

فروشگا اینترنتی بانه پلاس انواع ماشین ظرفشویی های سامسونگ , بوش و ال جی را با ضوانت اصل بودن و با پایین ترین قیمت بانه به فروش می رساند

میانگین سایز : عرض 18 اینچ , عمق 22.5 اینچ , ارتفاع 32.50 اینچ .
ماشین ظرفشویی های کشویی

کشوها ویژگی نسبتا جدید اضافه شده به ماشین ظرفشویی ها هستند . بیشتر تولید کنندگان در واقع , آنها را تولید نمی کنند . از آنجا که این مدل ها کوچکتر هستند , به طور کلی حجم کمتری از ظروف را با مصرف آب و انرژی کمتر برای شما شستشو می دهد . ماشین ظرفشویی های تک کشو برای کسانی که حجم زیادی از ظروف را برای شستشو دارند مناسب نخواهند بود اما امروزه تولید کنندگان ظرفشویی های دو کشو را تولید کرده اند که قادر به شستشوی ظروف به میزان ماشین ظرفشویی های سنتی هستند اما با تنظیمات متفاوت تری که که به آن نیاز دارید . این بسیار مهم است که توجه داشته باشید ماشین ظرفشویی های دو کشو درست به اندازه ظرفشویی های سنتی باشند اما اگر بخواهید یک ماشین ظرفشویی دو کشو داشته باشید حتما لازم است که در اندازه کابینت خود تغیراتی انجام دهید .

فروش انواع ماشین ظرفشویی ها از جمله مدل های کشویی با مارک های اصلی از بانه پلاس

میانگین سایز : عرض 23.5 اینچ , عمق 22.5 اینچ , ارتفاع بین 16 و 35 اینچ

 

 ماشین ظرفشویی های رومیزی و قابل حمل و سایر انواع ظرفشویی را با برندهای اصلی ار بانه پلاس خریداری کنید

 

 

ماشین ظرفشویی های قابل حمل و رومیزی
ماشین ظرفشویی قابل حمل و ماشین ظرفشویی رومیزی لزوما یک چیز نیستند . ماشین ظرفشویی های قابل حمل عموما بر روی 4 عدد چرخ سوار هستند و می توان به نسبت نیاز آن را به داخل یا بیرون آشپزخانه برد و به این روش در فضا صرفه جویی کرد و از شیر آب آشپزخانه به عنوان منبع آب و از فاضلاب زیر سینک برای تخلیه استفاده کرد . اگر شما دارای فضای بسیار محدود در آشپزخانه خود هستید و با وجود این می خواهید از ظرفشویی خود به راحتی استفاده کنید , ظرفشویی های قابل حمل بهترین انتخاب برای شما خواهند بود . شما می توانید این ماشین ظرفشویی قابل حمل را از آشپزخانه خود بیرون برده و در جایی غیر از آشپزخانه آن را نگه دارید و در مواقع نیاز د.باره آن را برگردانید .

 

  

 

 

 

 

میانگین سایز : عرض در حدود 24 اینچ , عمق 28 اینچ , ارتفاع در حدود 36

 

 

 

 

 

ماشین ظرفشویی ها با چه ظرفیت هایی در دسترس هستند ؟

با توجه به اینکه شما ب دنبال یک ماشین ظرفشویی استاندارد , جمع و جور و یا کشویی هستید , به طور کلی ظرفیت ماشین ظرفشویی بر اساس اینکه در یک مرحله بارگیری چه تعداد ظروف را می توانید در آن جای دهید اندازه گیری می شود .
محدوده ظرفیت های اولیه عبارتند از :


جمع و جور
ظرفیت : 8 نفره

استاندارد :
ظرفیت : تا 13 نفره

tall tub
ظرفیت : تا 14 نفره


تنظیمات , ویژگی ها و امکانات ماشین ظرفشویی

حتی ساده ترین و سنتی ترین ماشین ظرفشویی ها از آخرین باری که شما یک عدد از آنها را تهیه کرده اید به روز شده اند . این بسیار مهم است که تحقیق کنید و بفهمید که چه ویژگی هایی با نیاز های شما متناسب است .


چرخه شستشو و آب کشی
بسیاری از ماشین ظرفشویی ها امروزه دارای گزینه های چرخه شستشوی پیشرفته می باشند . مدل هایی مانند Kenmore Elite (مدل  12763) تایید شده اند که تا 99.9 درصد ار باکتری ها را از بین می برند و در صورتی که شما نوزاد داشته باشید یا در فصل سرما نگران آنفولانزا هستید این می تواند برای شما بهترین گزینه باشد . برخی از چرخه های شستشو ماشین ظرفشویی شما را بسیار کارامد می کنند و موجب صرفه جویی در زمان و پول شما در دراز مدت خواهند شد . در برخی موارد ماشین ظرفشویی های امروزی از بخار برای شستشو استفاده می کنند که با وجود آن دیگر نیازی به پیش شستشوی ظروف نیست . ( در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد )
فروشگاه اینترنتی بانه پلاس انواع ماشین ظرفشویی های سامسونگ , ال جی , بوش و سای مارک های معتبر و اصلی را با کمترین قیمت بانه به شما عرضه می کند .
 

 


تنظیمات خشک کن

بسیاری از ماشین ظرفشویی ها امروزه گزینه های مختلفی را برای خشک کردن ظروف شما ارائه می دهند . در بسیاری موارد شما می توانید تصمیم بگیرید که برای خشک کردن ظروف خود می خواهید از حرارت استفاده کنید یا خیر . استفاده از گرما زمان کمتری را صرف می کند اما به انرژی بیشتری نیاز دارد . برخی ظرفشویی ها مانند KitchenAid KUDE60HXSS همچنین شامل یک فن هستند که در طول چرخه شستشو کار کرده و ظروف شما را بدون نیاز به گرما و بسیار سریع خشک خواهد کرد . علاوه بر این , یک مزیت کلیدی برای این دسته از ماشین ظرفشویی ها جنس فولاد ضد زنگ داخل آن است که گرما را برای مدت طولانی حفظ کرده و به ماشین ظرفشویی امکان می دهد ظروف را به صورت کارامدتر و سریع تر خشک کند .
با مناسب ترین قیمت بانه از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس ( baneh plus ) ظرفشویی ها و لباسشویی های خود را با مارک های اصلی خریداری نمایید

 


صفحه نمایش

با اکثر تولید کننگان ماشین ظرفشویی شما اکنون برای در مورد اینکه چگونه می خواهید ظرفشویی خود را کنترل کنید حق انتخاب دارید . شما می توانید مدل هایی را انتخاب کنید که دکمه های کنترل آن در جلو قرار دارد ( مانند مدل های سنتی ) یا مدل هایی که کنترل آن در بالا و بر روی درب قرار داده شده است . بسیاری از مردم آن مدل هایی را که از بالا کنترل می شوند را می پسندند زیرا ماشین ظرفشویی آنها براق و ساده به نظر می رسد و علاوه بر آن بر این عقیده اند که این نوع کنترل آسانتر است زیرا نیازی نیست خم شوید و گردن خود را کج کنید , تنها کافیست پایین را نگاه کرده و ظرفشویی خود را کنترل کنید .

با ظرفشویی هایی که کنترل آنها در بالا قرار دارد می توانید بدون خم شدن ظرفشویی خود را کنترل کنید

شروع با تاخیر

بسیاری از ماشین ظرفشویی ها گزینه شروع با تاخیر را به شما ارائه می دهند . این گزینه به شما امکان می دهد ماشین ظرفشویی خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که بعدا شروع به کار کند . این گزینه می تواند برای شما بسیار مفید باشد به ویژه در صورتی که بخواهید در ساعات خارج از اوج مصرف انرژی یا زمانی که شما و خانواده تان خوابیده اید ماشین ظرفشویی شروع به کار کند . زمان ها از مدلی به مدل دیگر متفاوت است . به عنوان مثال مدل GE GDF540HGDWW به شما امکان می دهد که یک تاخیر 2- , 4- , یا 8- ساعته داشته باشید .
عایق سازی صوتی

بسیاری از ماشین ظرفشویی ها برای اینکه در هنگام کار بی سر و صدا تر باشند هتر عایق بندی شده اند . برخی از تولیدکنندگان حتی ادعا می کنند که محصول آنها تقریبا بدون صدا کار می کند . این برای کسانی که می خواهند ماشین ظرفشویی خود را شب بدون اینکه کسی را از خواب بیدار کند روشن کنند بسیار فوق العاده خواهد بود . مدل Jenn-Air JDB8700AWS که با سطح صدای 40 دسی ل کار می کند آن را به یکی از بی صداترین ظرفشویی های موجود در بازار تبدیل کرده است .قفسه قابل تنظیم یا انعطاف پذیر

اگر شما مقدار زیادی ظروف برای شستشو دارید , ممکن است ماشین ظرفشویی های دارای قفسه سوم موجود در بازار مانند مدل LDS5560ST ال جی توجه شما را به خود جلب کنند . این قفسه سوم فضا و انعطاف بیشتری را برای شستن ظروف و اقلام بیشتر به ماشین ظرفشویی های کوچکتر می بخشد . علاوه بر این برخی از ماشین ظرفشویی ها این امکان را به شما می دهند  که ارتفاع قفسه ها را تغییر دهید که به شما اجازه می دهد با افزایش یا کاهش ارتفاع قفسه بالا فضای مناسب را برای اقلامی که می خواهید بشویید باز کنید . شایان ذکر است امروزه بسیاری از ماشین ظرفشویی ها این ویژگی " قفس های انعطاف پذیر " را دارا می باشند که به معنی آن است که شما قادر خواهید بود یکی از قفسه ها را برای ایجاد فضای بزرگتر حذف کنید و یا اینکه فضای جداگانه ای برای موارد متفاوت ایجاد کنید .

با خرید ظرفشویی اصلی با برندهای معروف از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس از خرید بانه رضایت کامل خواهید داشت

مواد تشکیل دهنده قسمت داخلی

تا پیش از این , قسمت داخلی اکثر ظرفشویی ها از مواد پلاستیکی ساخته می شد و بسیاری هنوز هم این کار را انجام می دهند . اما امروزه تولیدکنندگان برای داخل ظرفشویی های خود از استیل ضد زنگ استفاده می کنند . اما تفاوت میان این دو چیست ؟ برای شروع , ظرفشویی که از جنس استیل ضد زنگ باشد در فرایند شستشو ساکت تر است . علاوه بر این استیل ضد زنگ در برابر حرارت بالا مقاوم تر بوده و حرارت بالا را بدون تاب برداشتن یا آسیب دیدن تحمل می کند . اگر شما به دنبال پاکسازی و بهداشتی کردن واقعی ظروف خود هستید این گزینه برای شما فوق العاده خواهد بود . این مدل ها در ابتدا گرانتر از مدل های پلاستیکی هستند اما به دلیل اینکه مدل های ساخته شده از استیل ضد زنگ از نظر مصرف انرژی کارامد تر هستند , گرما را به صورت موثرتر نسبت به مدل های پلاستیکی نگه می دارند , در دراز مدت برای شما به صرفه تر خواهد بود .
ظرفشویی های تمام استیل و فول امکانات دارای بخار شور و خشک کن و سایر ویژگی های روز را از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس در بانه خریداری نماییددفع مواد غذایی

به طور سنتی وقتی ظروف را برای شستشو در ماشین ظرفشویی قرار می دادید باید آنها را کاملا پاک کرده و یا آبکشی می کردید تا ر گونه مواد زاید و مواد غذایی بر روی آنها باقی نمانده و ظرفشویی را مسدود نکند . پیش شستشو ( Prewashing ) رای حذف این مواد زاید است . بسیاری از ماشین ظرفشویی ها مانند مدل LDS4821BB ال جی , شامل ویژگی دفع مواد غذایی ست که درست همان کار شما را می کند که قبل از گذاشتن ظروف در ظرفشویی بر روی سینک انجام می دهید . بسیاری از تولید کنندگان به این ویژگی ماشین ظرفشویی های خود که می توانید ظروف را مستقیما در آن قرار دهید و بشویید مباهات می کنند .جت و بخار

ماشین ظرفشویی ها مانند لباس شویی ها و خشک کن ها به وسیله بخار ارتقا داده شده است . در صورتی که مواد اضافی ظروف را پاک نکرده باشید , وجود بخار باعث حذف آنها می شود و چون به هیچ تماس مستقیمی نیاز نخواهد داشت , ظروف شما از ظروف پایه دار ظریف گرفته تا دیگ ها و قابلمه های سنگین , از امنیت برخوردار خواهند بود . ماشین ظرفشویی ها همچنین با ظرفیت بهتر , عملکرد جت بهتر و حذف مواد غذایی از ظروف شما مجهز شده اند .
چه ویژگی های دیجیتالی و نسل بعدی را می توانم بیابم ؟


ماشین ظرفشویی ها مانند سایر لوازم خانگی می تواند دارای ویژگی های هوشمند ( اسمارت ) باشد . محدوده این ویژگی های هوشمند می تواند از صرفه جویی در انرژی و پول شما تا تبدیل کردن تجربه کلی استفاده از محصول به تجربه ای ساده و لذت بخش باشد .سنسور ها ( حسگرها )

بسیاری از ماشین ظرفشویی ها با حسگر هایی مجهز شده اند که توانایی تشخیص این خواهند بود که ظروف شما به چه میزان کثیف هستند و به چه میزان قدرت ظرفشویی برای شستشو نیاز دارند . این مدل ظرفشویی ها سپس میزان آب و میزان فشار آن را بر این اساس تنظیم می کنند تا اطمینان حاصل شود که ظروف شما به صورت کاملا تمیز از ظرفشویی بیرون می آیند . برای مثال ماشین ظرفشویی مدل ADB1400PYS ( شکل زیر ) دارای سنسور خاک است که میزان مواد غذایی و مواد اضافی را در هر بار اندازه گرفته و هر دو زمان چرخه شستشو و آب مورد نیاز را بر اساس آن تنظیم کرده تا اطمینان حاصل شود از مصرف هر گونه آب و انرژی اضافی که در تمیز کردن ظروف تاثیری نخواهد داشت پرهیز شده است .
با خرید ماشین ظرفشویی های سنسور دار از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس در بانه در مصرف آب و برق خود جلوگیری کرده و از داشتن ظرفشویی وارداتی با برند اصلی نهایت لذت را ببرید .
 

 


کنترل لمسی

گذشت آن روزهایی که ماشین ظرفشویی خود را با صفحه های دارای یک سری دکمه کنترل می کردید . نسل جدید از ماشین ظرفشویی ها همانند سایر لوازم خانگی با صفحه لمسی مجهز شده اند . آنها براق و آسان برای استفاده هستند و در برخی مدل ها در زمان هایی که با آنها کار نمی کنیم , قابلیت پنهان شدن را دارا می باشند . مانند مدل الکترولوکس EWDW6505GS .

ظرفشویی های مارک اصلی را از فروشگاه بانه پلاس خریداری نماییدویژگی های هوشمند

مدل های خاصی از ماشین های ظرفشویی وجود دارند که زمانی که چرخه شستشو به پایان رسیده باشد یا زمانی که دستگاه به تعمیر نیاز داشته باشد پیام هایی را به گوشی هوشمند شما ارسال می کند . به عنوان مثال ماشین ظرفشویی مدل WDL785SAAM وایرپول , به شما امکان می دهد وضعیت چرخه شستشو و اطلاعات تشخیصی را از موبایل هوشمند خود برسی کنید .

مدل های خاصی از ماشین های ظرفشویی وجود دارند که زمانی که چرخه شستشو به پایان رسیده باشد یا زمانی که دستگاه به تعمیر نیاز داشته باشد پیام هایی را به گوشی هوشمند شما ارسال می کند . به عنوان مثال ماشین ظرفشویی مدل wdl785saam وایرپول , به شما امکان می دهد وضعیت چرخه شستشو و اطلاعات تشخیصی را از موبایل هوشمند خود برسی کنید .چگونه می توانیم یک ماشین ظرفشویی پیدا کنیم که دارای کارایی انرژی " سبز " باشد ؟


برچسب انرژی استار

آژانس حفاظت از محیط زیست , از سیستم رتبه بندی انرژی استار برای توصیه کالاهایی استفاده می کند که در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند بدون اینکه ویژگی ها و عملکرد های آن به خطر بیفتد . تنها ماشین ظرفشویی ها با تکنولوژی پیشرفته از این استاندارد کارایی مصرف انرژی برخوردار نیستند بلکه ماشین ظرفشویی های ساده تر نیز وجود دارند که از این ویژگی برخوردارند و از نظر مصرف آب و انرژی بسیار کم مصرف و مقرون به صرفه هستند .دنبال رتبه بندی CEE بگردید

کنسرسیوم یا انجمن بهره وری انرژی ( CEE ) یک سازمان منافع عمومی غیر انتفاعی ست که برای تشویق بازارهای موثر و کسب و کار برای سرعت بخشیدن به توسعه و جذب محصولات کارامد کار می کند . آنها دارای یک سیستم رتبه بندی برای لوازم خانگی از جمله ماشین ظرفشویی هستند . محصولاتی که در رتبه اول CEE هستند بسیار کارامد بوده , اما محصولات با رتبه سه CEE کارامدترین محصولات در دسترس هستند .اقداماتی که موجب می شود سبزتر باشید

 

پاک کردن ظروف با دستمال قبل شستن آنها

با وجود اینکه برای استفاده از بسیاری از ماشین ظرفشویی ها لازم است مواد غذایی و مواد اضافی آن را پاک کنید اما , برای کاهش هینه های ناشی از مصرف انرژی ما به شما توصیه می کنیم که حتما این مواد غذایی و مواد اضافه را با استفاده از دستمال یا هر چیز دیگری انجام دهید . این کار ممکن است خسته کننده به نظر برسد اما انجام آن موجب استفاده از آب کمتر خواهد شد .استفاده از مواد شوینده بدون فسفات

در ماه ژوئیه سال 2010 , 16 ایالت با وضع قانون میزان استفاده از فسفات را در خانواده ها و محصولات خانگی محدود کردند . این برای بسیاری از سازندگان مواد شوینده که مجبور بودند فرمول خود را برای تطابق با این قانون تغییر دهند یک گذار نا هموار بود . این بدان معنا بود که شما می توانید حجم بسیار بزرگی از ظروف را تصور کنید که کاملا تمیز نشده اند . اما اکنون تعداد زیادی از مواد شوینده بدون فسفات در دسترس شما قرار دارند .

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha