گروههای محصولات

بررسی تلویزیون های 2017 سامسونگ

بررسی تلویزیون های 2017 سامسونگ

سامسونگ در ماه ژانویه از یک سری تلویزیون پیشرفته با تکنولوژی نقطه کوانتومی پرده برداری کرده است . صفحه نمایش این تلویزیون که به QLED معروف است ظاهرا برای رفع تمام مشکلاتی که در باره ی تلویزیون های LCD  وجود دارد امده است . و همچنین دارای یک رنج داینامیکی بالا ( HDR ) است که هرگز مشاهده نشده است .
اولین نشانه های سامسونگ برای ارائه یک جهش به ظاهری چشمگیر با ارائه نسل سوم تلویزیون های نقطه کوانتومی خود در گزارش  ETNews از یک سایت خبری کره ای بود در این گزارش که سامسونگ به عنوان سه برند معروف جهانی برای تلویزون شناخته شد سه تکنولوژی جدید HDR 1500W HDR’ and ‘Real Black معرفی شد .

 

t-1

 

اولین مورد از این سه شرایط که باعث می شود تلویزیون ها دارای وضوح بسیاری در تصاویر باشد نور خروجی نزدیک به 1500 nits است ( تلویزیون های 2016 با ‘HDR 1000 به بازار ارائه شدند که دارای وضوح 1000 nits بودند) . نام Q HDR یک اسم طراحی شده توسط سامسونگ است که برای ارائه نقطه کوانتومی در برابر HDR قرار داده شده است و ویژگی  Real Black به نظر می رسد که چالش سامسونگ در مقابل رقیبان سنتی خود باشد.

 

دیگر خبری از تلویزیون های سوپر اولترا اچ دی نیست SUHD

با توجه به یک سری منابع گزارش شده است که سامسونگ بر این عقیده است که واژه SUHD ( سوپر اولترا اچ دی ) دیگر پاسخ گوی وسعت پیشرفت نسل سوم از تلویزیون های نقطه کوانتومی نمی باشد.

s-3

با توجه به تماس ما در چند سال اخیر سامسونگ در حال پی ریزی یک ایده برای تلویزیون های اینده خود بود که با هدف طراحی بر روی تمام ایده ها از تمام زمینه های تکنولوژی های سامسونگ بود و نتیجه این ایده ها در نمایشگاه بین المللی لوازم الکترونیکی 2017 پرده برداری شد.
از نواوری های معرفی شده برای نسل بعدی این تلویزیون های دارای تصاویری با سیاهی بی نقص همراه با روشنایی بی سابقه و همچنین تصاویری که در هر زاویه قابل مشاهده هستند می باشد.
نام QLED ظاهرا برای درک درست مصرف کنندگان از ترکیب تکنولوژی های LED و نقطه کوانتمی است.
 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha