گروههای محصولات

بهترین تلویزیون ها در نمایشگاه بین المللی 2017

بهترین تلویزیون ها در نمایشگاه بین المللی 2017

نمایشگاه بین المللی لوازم الکترونیکی در اغاز ژانویه برگزار شد و تعداد زیادی ار تلویزیون های جدید سال 2017 را به نمایش گذاشت این نمایشگاه موج جدیدی از تکنولوژی های موجود در تلویزیون را که قرار است به زودی به خانه های شما بیاید در معرض نمایش قرار داد این تلویزیون های 2017 شامل بسیاری از ویژگی های ثابت گذشته ( فور کی ,نقطه کوانتومی ,HDR و Dolby Vision)و ویژگی های جدیدی از جمله ( QLED , Nano Cell و همچنین یک HDR )بسیار پیشرفته می شود بنابر این سال 2017 می تواند یک سال بسیار محوری برای تلویزیون باشد

 

تلویزیون W ال جی OLED

w

تلویزیون جدید ال جی برای سال 2017 یک تلویزیون OLED فوق العاده است که تنها  2.57 میلی متر ضخامت دارد و قابل اتصال به دیوار به وسیله اهن ربا می باشد بنابر این به طور کامل به دیوار می چسپد این ویژگی ال جی را برای به کاربردن کلمه W از مخفف wallpaper ترغیب کرده است .
این تلویزیون در اینچ های 65 و 77 با یک کانال 4.2 دالبی ضبط اتمسفر صدا جداگانه و یک جعبه رسانه ای جداگانه که از طریق یک کابل به پنل متصل است موجود می باشد .
همه تلویزیون های OLED  ال جی 2017, 25 درصد روشن تر از قبل می باشند و دو نوع جدید از HDR  را ساپورت می کنند : HLG و یک نوع تکنولوژی رنگی . این ویژگی ها به HDR10 و Dolby Vision اضافه می شوند و در اخرین طیف تلویزیون ها نیز مورد پشتیبانی قرار می گیرند .

 


تلویزیون OLED ال جی G7 و E7

lg

علاوه بر تلویزیون W ال جی چهار تلویزیون دیگر در سال 2017 ارائه می دهد که دو تلویزیون ان در نمایشگاه بین المللی به نمایش گذاشته شد .
این دو مدل از نظر طراحی دارای همان دیزاین سابق می باشند تنها تفاوت مدل های 2017 این است که ان ها دارای همان پنل OLED مطابق مدل W می باشند در واقع تمام مدل های OLED ال جی دارای همان پنل و پردازنده تصویر می باشند یعنی ان ها 25 درصد روشن تر و همچنین دارای HLG و تکنولوژی HDR رنگی در کنار تکنولوژی های سال قبل (HDR10 , Dolby Vision)
هستند.
این دو مدل همچنین دارای ضبط صدای اتمسفر دالبی به عنوان نوعی کدک صوتی می باشد .
این دو مدل دارای یک نوع پردازنده تصویر و پنل OLED  می باشند اما تنظیمات صوتی ان ها با یکدیگر تفاوت دارد .

 

تلویزیون های پاناسونیک

پاناسونیک

پاناسونیک با پرده برداری از تلویزون های خود در سال 2017 جایگاهی مناسب برای خود در نمایشگاه بین المللی پیدا کرد این تلویزون دارای روشنایی دو برار بیشتر از صفحه نمایش OLED برای بهتر ساختن تصاویر HDR است .

 

تلویزیون های سامسونگ

سامسونگ


سامسونگ در نمایشگاه بین المللی 2017 تکنولوژی جدیدی را برای تلویزیون معرفی کرد
تکنولوژی QLED:این ویژگی یک تکنولوژی تکامل یافته از تکنولوژی نقطه کوانتومی سامسونگ است همانطور که در مدل های سال قبل مشاهده کردیم که باعث بهبود یافتن روشنایی و چالاکی رنگ ها می شود طیف جدید تلویزیون ها روشنایی در حدود 1,500 تا 2,000 نیت رابه رخ می کشند که ان ها را بسیار روش تر از تلویزیون های OLED میکند .
سه نوع طیف از تلویزیون های QLED وجود دارند که دو نوع ان ها تخت و یکی از ان ها منحنی می باشد  و سامسونگ یک جعبه اتصال برای وصل شدن به ان وصل کرده است ولی کابل ها را از کابل سیاه و ضخیم به یک کابل نوری باریک برای مدیریت اسان تر تغییر داده است .

 

تلویزیون های OLED سری A1 از براویا سونی

تلویزیون های oled سری a1 از براویا سونی

سونی در نهایت از تلویزیون OLED  خود رونمایی کرد که بسیار خیره کننده و منحصر به فرد از نظر اندازه می باشد تلویزیون های OLED سری A1 از براویا سونی در اندازه های 65 و 77 اینچ ارائه می شوند این تلویزیون از تکنولوؤی های Dolby Vision و HDR حمایت می کند و ویژگی هایی که پردازنده تصاویر X1 سونی در سال های گذشته موفقیت بسیاری به دست اورده است . به هر حال جدا از تصاویر فوق العاده از ویژگی های منحصر به فرد این سری سیستم صوتی ان ها می باشد هیچ اسپیکری به پنل متصل نیست بلکه خود پنل یک اسپیکر است این به ارتعاش در می اید برای ساخت یک استریو در حالی که یک ساب ووفر روی پایه رو میزی برای فراهم کردن باس قرار دارد


 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha