گروههای محصولات

رده بندی پنج بهترین تلویزیون های 2017

سلام به ecs2017 خوش آمدید . امروز از بین میلیون ها تلویزیون و برند و تولید کننده بهترین های 2017 را به شما معرفی می کنیم . به بانه پلاس اعتماد کنید و این ویدیو را تا آخر دنبال کنید .
شما را منتظر نمی گذاریم و با بهترین ها شروع می کنیم .
در ابتدا ما بهترین و کاملترین محصول ال جی یعنی تلویزیون های او ال ای دی سری w tv را داریم . ال جی در دو سال اخیر به ویژه در تلویزیون های او ال ای دی ( oled ) به معنای واقعی جلودار تلویزیون هاست . و این یکی به طور خاص فوق العاده ست چونکه به طور دیوانه کننده ای باریک بوده و تنها 2.57 میلیمتر می باشد و در هنگام نصب به دیوار با براکت تنها 4 میلیمتر بوده و به همین دلیل است که آن را تلویزیون های کاغذ دیواری می نامند .
باریک بودن بیش از حد و نزدیک بودن بیش از حد آن به دیوار ظاهرا هیچ سایه ای به جا نگذاشته و مانند بخشی از دیوار به نظر می رسد . پس تمامی سیم کشی های آن در پشت دیوار و داخل قطعه کوچک پایینی نصب شده در زیر تلویزیون بر روی دیوار نصب می شود .
به نظر می رسد که ورژن های کوچک تر تلویزیون حتی باریک تر نیز بوده اگر چه دقیقا اطلاع ندارم که قطر آن ها چقدر است . اما زمانی که به آن ها نگاه می کنید بسیار باریکتر به نظر می رسند .
از نظر کیفیت تصویر این تلویزیون ها بسیار خیره کننده هستند .
به عقیده من تلویزیون های اولد بهترین تکنولوژی موجود بوده هر چند سایر کمپانی ها ادعا می کنند که به اندازه ال ای دی بک لایت درخشان نیستند اما من فکر می کنم که این تلویزیون های ال جی فوق العاده ترین تلویزیون های 2017 هستند .
مزیت تلویزیون های اولد این است که هر پیکسل منحصرا و به طور جداگانه می درخشد و صدا درست همانند منبع اصلی آن به گوش می رسد . رنگ مشکی با خاموش شدن آن پیکسل ها به طور کامل ایجاد شده و موجب درخشندگی 0 در پشت آن ها می شود و این دلیل آن رنگ مشکی فوق العاده در این تلویزیون های اولد می باشد .
البته این تلویزیون ها قادر به ساپورت کردن فورکی اچ دی آر / دالبی ویژن و اچ دی آر 10 و همچنین دالبی atmose بوده به این ترتیب هر چیزی را دریافت می کنید . از طرفی ال جی ادعا می کند که این تلویزیون ها 25% درخشان تر از مدل های پیشین می باشد .بنابراین تصاویر به همین اندازه بهتر از سال های پیش به نظر می رسد . من از این اطلاع داشتم اما این را عنوان کردم تا اگر شما نمی خواهید پول بیشتری برای مدل های جدید تر این برند بپردازید مطمئنا با خرید مدل های پیشین تلویزیون های اولد نا امید نخواهید شد و این مدل را به کسانی که می خواهند فول امکانات ترین تلویزیون و باریکترین آن ها را داشته باشند پیشنهاد می کنم .

دومین تلویزیون که در طبقه بندی بهترین تلویزیون های 2017 جای می گیرد اولین تلویزیون اولد سونی براویا a1e می باشد . من این مدل را بعد از تلویزیون اولد ال جی قرار می دهم . باید بگویم که این تلویزیون دارای تصاویر خیره کننده بوده که به خوبی کیفیت تصویر تلویزیون های اولد ال جی ست . رتبه بندی این تلویزیون ها کمی سخت است چون نمی توان آن ها را در کنار هم دید و مقایسه کرد .
برجسته ترین ویژگی های این تلویزیون به نظر من این است که این تلویزیون سونی هیچ اسپیکر فیزیکی نداشته و به جای آن از ارتعاش صفحه نمایش برای تولید صدا استفاده می کند که آن ها آن را تکنولوژی سیستم صدای سطح آکوستیک می خوانند . اگرچه در عقب یک سابووفر اختصاصی قرار داده شده که همانند پایه برای تلویزیون عمل می کند . به این ترتیب این تلویزیون های سونی نمی توانند همانند مدل های ال جی که پیشتر گفتیم آنگونه نزدیک به دیوار قرار گیرند .
همانند تلویزیون های ال جی . کیفیت تصویر تلویزیون براویا a1e سونی واقعا دیوانه کننده ست . این مدل سونی هم البته فورکی اچ دی آر / اچ دی آر 10 / دالبی ویژن و دالبی اتموست را پشتیبانی می کند .
سونی ادعا می کند که به لطف پردازنده x1 extrem  دارای پردازش تصویر برتر می باشد . سونی به طور روشن دارای تجربه زیادی در صنعت پردازش تصویر در دوربین ها و همچنین تلویزیون های خود بوده و کاهش نویز و ارتقا تصویر می باشد . به این ترتیب تصاویری با کیفیت فوق العاده که شما را سورپرایز خواهد کرد برای شما به ارمغان می آورد . این کیفیت تصویر با هیچ تلویزیون دیگری در حال حاظر قابل مقایسه نبوده و بسیار منحصر به فرد می باشد .
بنابراین اگر شما یک تلویزیون فوق العاده می خواهید و تمایلی به نصب آن به دیوار ندارید این تلویزیون سونی احتمالا همانی ست که به دنبال آن هستید زیرا دارای کیفیت تصویر تلویزیون های اولد الجی و شاید هم بهتر از آن است .

شماره سه در رده بندی بهترین تلویزیون های 2017 به تلویزیون های سامسونگ سری qled تعلق دارد . باید اشاره کنم که این تلویزیون ها اولد نبوده و من تصور می کنم تشابه موجود در مخفف ها تصادفی نمی باشد . حرف q نماینده نقاط کوانتومی ست که تکنولوژی مورد استفاده در این تلویزیون ها ست . تنها به این دلیل که این تلویزیون های سامسونگ اولد نیستند به این معنا نیست که تلویزیون هایی فوق العاده نیستند . این دارای حداقل یک ویژگی ست که من فکر می کنم تلویزیون های اولد هم آن را ندارند . و آن این است که این تلویزیون ها دارای حجم رنگ 100% فضای رنگ dcip3 می باشند . مطمئنا بسیاری از شما با آن آشنایی ندارید پس با زبان ساده تر آن را توضیح می دهم .
معمولا وقتی می خواهید صفحه نمایش را روشن تر کنید رنگ ها بسیار ساییده شده یا کمرن تر خواهند شد چون برای صفحه نمایش روشن تر تلویزیون مجبور به تولید رنگ های روشن تر شده که باعث کمرنگ تر شدن و ساییده شده آن ها خواهد شد . به این ترتیب یک تلویزیون معمولی هنگام تولید رنگ آبی روشن تر یک آبی رنگ پریده را تولید خواهد کرد زیرا طیف رنگ یا قابلیت رنگ در این تلویزیون ها شامل رنگ آبی روشن یا درخشان نمی باشد . اما با تلویزیون های qled سامسونگ ادعا می کند که این تلویزیون ها قادر به تولید هر رنگی در فضای رنگ dci می باشند که مجموعه رنگ هایی هستند که اغلب توسط سازندگان فیلم استفاده می شود بنابراین برای فیم فوق العاده خواهد بود . این یک ویژگی  عظیم و منحصر به فرد است که من فکر نمی کنم اغلب مردم  می دانستند که دلیل روشن تر بودن صفحه نمایش این تلویزیون ها در حین حفظ رنگ های آن چیست . از طرف دیگر رده بندی تلویزیون های کونتومی سامسونگ ( qled ) در مقایسه با تلویزیون های او ال ای دی ( oled ) بسیار دشوار است زیرا سخت است بگوییم کدام یک بهتر از دیگریست چون هر کدام دارای ویيگی های منحصر به فرد است .
سامسونگ همچنین می گوید که یک ویيگی فوق العاده qled  این است که در دسترسی به احساسات برتر بوده که شما با مشاهده مستقیم تلویزیون دریافت می کنید .
به نظر می رسد که تلویزیون های اولد دارای سطح مشکی و کنتراست بهتر از این تلویزیون های qled سامسونگ بوده اما اگر در هنگام مشاهده فیلم های اچ دی آر به رنگ ها دقت کنید به نظر می رسد که تلویزیون های qled سامسونگ بهتر هستند .
ردیف چهارم در رده بندی بهترین تلویزیون های 2017 به تلویزیون سوپر یو اچ دی ( سوپر اولترا اچ دی ) ال جی تعلق می گیرد . بر خلاف تلویزیون ال جی که پیشتر در مورد آن صحبت کردیم این یکی اولد نمی باشد . همچنین در ردیف تلویزیون های کوانتومی نیز قرار نمی گیرد اما به جای آن این مدل تلویزیون ال جی از تکنولوژی سلول های نانو استفاده می کند . و مدل دیگری از تلویزیون های اچ دی آر فورکی بوده که استاندارد می باشد . نموداری که بر روی صفحه نمایش ظاهر شد نشان می دهد که اندازه ذرات در این صفحه نمایش تنها یک نانو متر در مقایسه با 12 نانومتر معمول است که حدس می زنم دلیل نامگزاری سلول نانو همین باشد . به نظر می رسد که ویژگی اصلی که برای این تلویزیون در اینجا نشان داده شد کیفیت زاویه دید در این تلویزیون است . ال جی اشاره می کند که هنگام تماشای تلویزیون بسیاری از مردم مستقیما در جلو تلویزیون نمی نشینند بنابراین این ویژگی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . همچنین با سلول های نانو که بسیار کوچک هستند این بدان معناست که نور کمتری بین پیکسل ها جاری شده و به این ترتیب رنگ ها با هم قاطی نمی شوند و رنگ های دقیق تری را به شما ارائه می دهد . هر چند در اینجا آن ها در مورد سایر ویژگی ها صحبت چندانی نکردند من حدس می زنم که ان ها می خواهند که تمرکز بیشتری بر روی زاویه دید این تلویزیون منعطف شود اما باید گفت که تلویزیون های کوانتومی سامسونگ ( qled ) نیز این کار را انجام داده و دارای حجم رنگ رنگ کامل نیز می باشد . بنابراین من فکر می کنم در حالی که بدون شک تلویزیون های سوپر اولترا اچ دی ال جی تلویزیون های فوق العاده 2017 هستند اما تلویزیون های کوانتومی سامسونگ ( qled ) تلویزیون های موفق تری به نظر می رسند .

و در نهایت پنجمین جایگاه در رده بندی تلویزیون های 2017 بدون شک متعلق به تلویزیون های 8k سامسونگ می باشد . به نظر من کسی نمی تواند شگفت انگیز بودن این تلویزیون را انکار کند . برای درک بهتر این موضوع این ویدیو که هم اکنون شما با 1080p مشاهده می کنید دارای 1920*1080 پیکسل می باشد . 8k دارای رزولوشنی 16 برابر آن یعنی حدود 7680*4321 پیکسل می باشد . حرف k به میزان پیکسل های موجود در عرض تلویزیون اشاره دارد . یک k برابر با یک هزار می باشد . بنابراین 4k دو برابر اچ دی و 8k دو برابر فورکی می باشد . بنابراین من هیچگاه نمی توانم به وضوح به شما نشان دهم که این تلویزیون ها تا چه اندازه خوب به نظر می رسند اما اطمینان داشته باشید که این تلویزیون های 8k سامسونگ منحصر به فرد و شگفت انگیز هستند . دو سایز از این مدل موجود است 98 اینچ و 65 اینچ که هر دوی آن ها از تکنولوژی کوانتومی که پیشتر توضیح داده شد استفاده می کنند . واضح است اگر شما بتوانید یکی از این ها را خریداری کنید نمی توانید از آن ها آنگونه که باید استفاده کنید چون که در حال حاظر محتوای 8k در دسترس نمی باشد و خرید این مدل یک سرمایه گذاری برای آینده به حساب می آید . در واقع محتوای 4k نیز به تازگی محبوب شده و استفاده از آن ها به صورت روز افزون در حال افزایش است . اما به هر حال این یک ویژگی منحصر به فرد و خیره کننده است که ویژگی اصلی در این تلویزیون های سامسونگ به شمار می آید .
این 5 مدل تلویزیون به نظر من بهترین تلویزیون های 2017 بوده و امیدوارم توانسته باشم شما را در انتخاب تلویزیون مناسب راهنمایی کرده باشم .
از اینکه بانه پلاس را همراهی می کنید از شما سپاسگزاریم . شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از قیمت روز کالا ها با شماره های سایت تماس گرفته و از مشاورین متخصص ما راهنمایی بخواهید .
و یا اینکه با مراجعه به سایت بانه پلاس به آدرس www.BanehPlus.com اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کرده و یا نسبت به خرید کالا اقدام نمایید .
بانه پلاس ضامن سلامت و اصالت کالاها .

نادر تقوی مرودشتی 17 یکشنبه 1395

سلام خسته نباشید با تشکر بابت مطالب سودمندی که منتشر می کنید لطفا بفرمائید چرا سری تلویزیون های OLED 2017 و 2016 شرکت LG نظیر E6 و W TV را برای فروش عرضه نمی کنید ؟ مطمئن باشید در صورت عرضه این مدل ها با قیمتی پایین تر از قیمت های غیر رقابتی شرکت گلدیران تقاضا کنندگان بسیاری وجود دارد . متشکرم .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha