گروههای محصولات

راهنمای خرید یخچال فریزر

راهنمای خرید یخچال فریزر

طی سالیان طولانی این تصور وجود داشت که یخچال تنها یک جعبه غول پیکر و با ظاهری کسل کننده در آشپزخانه است که خرید یک عدد قابل استفاده از آن به سادگی شکستن پوسته تخم مرغ و خارج کردن محتویات داخل آن است .

 

 

 

 

طی سالیان طولانی این تصور وجود داشت که یخچال تنها یک جعبه غول پیکر و با ظاهری کسل کننده در آشپزخانه است که خرید یک عدد قابل استفاده از آن به سادگی شکستن پوسته تخم مرغ و خارج کردن محتویات داخل آن است . اما این مساله در طول زمان تغییر کرده است و تولیدکنندگان به طور فزاینده در فکر تغییر یخچال ها و باز تعریف یخچال مدرن هستند که به عقیده آنها واقعا قادر به تغییر است .
امروزه خریداران دامنه وسیع و رو به رشدی از رنگ و سبک , واحد های طراحی هوشمند که برای جلوه بخشیدن به آشپزخانه شما طراحی شده اند و طیف وسیعی از ویژگی های هوشمند شامل ویژگی هایی که آشپزخانه شما را به یک مرکز سرگرمی تبدیل میکنند دسترسی دارند .

اما این نوآوری های جدید در یخچال فریزرها با یک واقعیت دلهره آور همراه است : پیدا کردن یک مدل مناسب که با نیازها و بودجه شما متناسب باشد کار آسانی نخواهد بود . خوشبختانه شما به جای مناسبی آمده اید , یک مرور سودمند که برای کمک به شما برای محدود کردن گزینه های بی شمار و بخشیدن اعتماد به نفس اینکه یخچال فریزری که برای منزل خود انتخاب می کنید سودمندترین و مناسب ترین یخچال فریزر ممکن برای شماست طراحی شده است .

در نهایت پیدا کردن یک یخچال مناسب به طور کامل به درک نیازهای خودتان و پرسیدن سوال های مناسب وابسته خواهد بود . بنابراین بیایید با هم شروع کنیم :
 

 

 

 

 

 

 

 

 


چه نوع یخچال فریزری برای من بهترین است ؟

چه نوع یخچال فریزری برای من بهترین است ؟
برای یک انتخاب هوشمندانه , شما چهار گذینه برای انتخاب در دسترس دارید که هر کدام از آنها دارای جوانب مثبت و منفی منحصر به خود می باشد . مشخص کردن اینکه کدام یک از آنها برای شما اولویت دارد و مناسب ترین است , بارزترین گام در گرفتن تصمیم نهایی برای خرید است .* فریزر بالا

وقتی که من کلمه فریزر ( یخ ساز ) را می گویم به احتمال زیاد از مدل هایی ست که فریزر در قسمت بالا قرار دارد و در پایین دو سوم برای نگهداری مواد غذایی تازه است . بیشتر ما به احتمال زیاد در کودکی برای رسیدن به بستنی یخی در قسمت بالای این مدل ها سعی کرده ایم و یا دست کم یکی از آنها را در اولین آپارتمان خود داشته ایم . پس از آن سلیقه ها به سمت جلو تغییر کرده و اگر شما به دنبال مدرن ترین مدل با ویژگی های غنی و به روز هستید به احتمال زیاد این مدل یخچال فریزر را که فریزر-بالا ست ترجیح نمی دهید . با این حال اگر سبک یخچال فریزر را به عنوان گزینه نگران کننده در نظر نگیریم , درخواهیم یافت که یخچال فریزرهای فریزر-بالا بخش زیادی از معامله های بازار را به خود اختصاص می دهند . به علاوه این مدل ها هنوز هم به اندازه کافی ساخته می شوند تا قسمتی ثابت از طیف انتخاب مشتریان یخچال فریزر باشند .

یخچال فریزر هایی که فریزر آنها در بالا قرار گرفته است / فریزر - بالا


میانگین ابعاد : عرض 29 اینچ , عمق 31 اینچ , عمق با درب 90 درجه باز 58 اینچ , ارتفاع 66 اینچ

مناسب برای : خریدارانی که زیاد به دنبال ظاهر و زرق و برق یخچال فریزر نباشند .

* فریزر پایین

اگر شما به دنبال یخچال فریزر ساده تر هستید و از دسترسی آسان تر به مواد غذایی تازه لذت می برید , این مدل از یخچال فریزر ها ممکن است برای شما مناسب باشد . یخچال فریزرهای مدل فریزر پایین با مدل های فریزر بالا فرق زیادی ندارند به جز اینکه فریزر آن به جای اینکه در بالا باشد در قسمت پایین قرار گرفته است . این بدان معناست که شما نمی خواهید برای دسترسی روزمره به مواد معمول و مورد نیاز خود خم شوید . به هر حال غذاهای منجمد در قسمت پایین و در اطراف مچ پای شما قرار داده می شوند که البته در اغلب مدل ها این قسمت به صورت درب کشویی ساخته می شود که دسترسی به بستنی یخی را برای شما اندکی آسانتر کرده است . یخچال فریزرهای مدل فریزر پایین کمی از مدل های فریزر بالا بزرگترند اما انواع کمتری از این مدل ها برای انتخاب وجود دارد .

یخچال فریزرهایی که فریزر آنها در پایین قرار گرفته است / فریزر - پایین


میانگین ابعاد : عرض 29 اینچ , عمق 32 اینچ , عمق با درب 90 درجه باز 59 اینچ , ارتفاع 67 اینچ

مناسب برای : کسانی که برای دسترسی به مواد داخل یخچال نمی خواهند خم شود .
* ساید بای ساید ( Side-by-side )

مدل های ساید بای ساید یخچال و فریزر شما را به دو قسمت راست و چپ تقسیم می کنند که قسمت یخچال برای مواد غذایی در سمت راست و قسمت فریزر برای مواد منجمد شما در سمت چپ قرار دارد . در برخی مدل ها هر دو بخش اندازه و ظرفیت برابر دارند در حالی که برخی دیگر از مدل ها فضای بیشتر را به یخچال اختصاص می دهند . که این مساله باعث باریکتر شدن فریزر شده و موجب می شود کسانی که غذاها و مواد منجمد بیشتری برای نگهداری دارند این مساله را در نظر بگیرند و مدلی را انتخاب کنند که فضای فریزر آن محدودیت کمتری داشته باشد  . یخچال فریزر های ساید بای ساید دارای طیف وسیعی از مدل های متنوع هستند و سازندگان آنها تمایل زیادی به ارائه امکانات بیشتر نسبت به رقبا و همتایان خود دارند . بسیاری از این ویژگی ها در جهت صرفه جویی در فضا ارائه می شوند به ویژه زمانی که این مدل ها با قفسه هایی بر روی درب عرضه می شوند . درب یخچال فریزرهای ساید بای ساید به فضای کمتری برای باز شدن نیاز دارند به همین دلیل برای آشپزخانه های باریک مناسب خواهند بود . به دلیل تقسیم بندی عمودی داخل این یخچال فریزرها احتمالا شما به دنبال مدل های عریض تر و متناسب با بودجه خود خواهید بود .

یخچال فریزرهای ساید بای ساید در بانهمیانگین ابعاد : عرض 35 اینچ , عمق 30 اینچ , عمق با درب 90 درجه باز شده 45 اینچ , ارتفاع 71 اینچ

مناسب برای : کسانی که فضای کافی داشته و به دنبای یک یخچال فریزربا امکانات کامل می باشند .* درب فرانسوی ( فرنچ )

مدل های درب فرانسوی ( فرنچ ) ترکیبی از مدل های فریزر پایین کشویی و درب مدل های ساید بای ساید می باشد . این به معنی آن است که شما یک یخچال فریزر تمام عرض با درب دو طرفه و مقدار زیادی فضای ذخیره سازی خواهید داشت . با درب این یخچال که به صورت موثر دوطرفه ساخته شده است , شما به هنگام باز کردن یک در برای درآوردن شیر از یخچال فریزر خود , اجازه نمی دهید هوای سرد زیادی از یخچال خارج شود . برخی از این مدل ها با دو عدد کشو جداگانه به بازار آمده اند که یکی از این کشو ها بالاتر از دیگری ( در حدود کمر ) قرار گرفته است . این مساله به شما کمک می کند تا از خم شدن بیش از حد برای دسترسی به مواد داخل فریزری که نیاز دارید بپرهیزید . با افزایش تقاضا برای یخچال فریزرهای درب فرانسوی ( فرنچ ) شما باید اطمینان حاصل کنید که از بین مدل های فوق العاده متنوع بهترین آنها را شامل ویژگی های هوشمند انتخاب می کنید که این ویژگی را در هیچ یک از مدل های دیگر نمی یابید . شما همچنین می توانید ظاهر یخچال خود را برای انطباق آن با آشپزخانه به روز کنید و یا آن را در آشپزخانه خود داخل کابینت پنهان کنید اما آگاه باشید که برای داشتن یکی از آنها باید چندین میلیون تومان هزینه کنید .

خرید یخچال فریزر فرنچ یا فرانسوی در بانهمیانگین ابعاد : عرض 35 اینچ , عمق 29 اینچ , عمق با درب 90 درجه باز 48 اینچ , ارتفاع 68 اینچ .

مناسب برای : سرآشپزان مدگرا و کسانی که می خواهند به مواد غذایی تازه و ویژگی ها و امکانات پیشرفته این یخچال فریزر ها دسترسی داشته باشند .


انتخاب یک سبک مناسب که برای آشپزخانه شما بهترین است نیمی از این نبرد سخت برای انتخاب یخچال فریزر است و باید شما یک ایده بسیار واضح از اینکه از یخچال فریزر جدید خود چه می خواهید را داشته باشید . اما فورا برای خرید یخچال فریزر جدید به فروشگاه لوازم خانگی نروید زیرا سوال های زیادی وجود دارد که قبل از این تصمیم گیری مهم باید از خودتان بپرسید .

انتخاب سک مناسب یخچال فریزر برای منزل شما در فروشگاه اینترنتی بانه پلاس می توانید بهترین خرید محصولات بانه را انجام دهید


به یک یخچال فریزر چقدر بزرگ نیاز دارم ؟

پاسخ به این سوال متفاوت است اما قاعده کلی این است که شما به ازای هر فرد بزرگسالی که در خانواده شما هست به 4 تا 6 فوت مکعب از فضای یخچال فریزر به همراه تعداد کمی محفظه های اضافی نیاز خواهید داشت . یخچال فریزر ها در طیف سایز وسیعی از 10 تا 32 فوت مکعب در دسترس هستند . این بدان معناست که یک خانواده 4 نفری به یخچال فریزری بزرگتر از 20 فوت نیاز نخواهند داشت و ممکن است ترجیح دهند که کمی جادارتر باشد . بهتر است بدانید که یک یخچال فریزر بزرگتر به معنای صورت حساب انرژی بیشتر خواهد بود . بنابراین نیازی نیست که فضای خود را با یخچال فریزری بزرگتر از نیاز خود اشغال کنید و یا در مصرف انرژی اصراف نمایید . در این صورت شما پول خود را به دو دلیل هدر خواهید داد  , هم برای پرداخت بیشتر به شرکت برق و هم برای پرداخت بیشتر برای تهیه یخچال فریزر بزرگتر که فضا و مواد غذایی شما را هدر خواهد داد . اگر شما دنبال مدلی با سایز کوچک هستید احتمالا باید یکی از مدل های فریزر - بالا را انتخاب کنید چون سایر مدل ها در سایز کوچکتر از 20 فوت وجود ندارند .

به یخچال فریزر چند فوت برای خانواده خود نیاز دارم
یخچال فریزرهای داخلی و توکار

یخچال فریزرهای تعبیه ای یا توکار که داخل کابینت کار گذاشته می شوند

یخچال فریزرهای تعبیه ای یا توکار , یخچال فریزرهایی هستند که برای کار گذاشتن و تناسب با کابینت آشپزخانه ساخته می شوند . این نوع یخچال فریزرها به طور کامل داخل کابینت کار گذاشته و تنها درب آنها به سمت بیرون باز می شود . این مدل ها مد روز بوده و به نسبت مدل های مستقل قیمت آنها گرانتر خواهد بود .

از سوی دیگر ویژگی های بسیار دیگری در این یخچال فریزر ها وجود دارد و به نظر می رسد که از نظر ذخیره سازی مواد غذایی از انعطاف بیشتری برخوردارند . مدل های دارای قفسه های قابل انعطاف و قابل تغییر امروزه تولید شده اند که قفسه های آنها نه تنها به سمت بالا و پایین بلکه به چپ و راست و حتی به سمت داخل و خارج هم قابل انعطاف هستند که این مدل ها از مدل های بسیار محبوب هم به شمار می آیند . برخی از این یخچال فریزرها دارای قفسه های قابل تا شدن هستند که زمانی که این قفسه قابل استفاده نیست برای ایجاد قفسه های بلندتر و گذاشتن اقلام دارای حجم بیشتر بسیار سودمند خواهند بود .  برخی دیگر از این مدل ها با کشو ها و قفسه هایی به بازار عرضه می شوند که در صورتی که به آنها نیاز نداشتید می توانید آنها را جدا کرده و از فضای اضافی ایجاد شده استفاده بهینه بکنید .

چه ویژگی های دیگری را باید مد نظر قرار دهم ؟

یخچال فریزرها یک راه طولانی را از اولین نگهدارنده تخم مرغ تا محفظه مخصوص کره طی کرده اند . امروزه شما می توانید یخچال فریزرهایی را بیابید که با طیف وسیعی از ویژگی ها و امکانات ساخته شده اند و سطح جدیدی از کارکرد یخچال فریزر را برای شما به ارمغان می آورند . با وجود نامها و مارک های بزرگ و متنوع با ادعاهای جسورانه , تصمیم گیری در مورد اینکه چه ویژگی هایی واقعا مورد نیاز شما هستند می تواند به سرعت تغییر کند . بنابراین چه ویژگی ها و امکاناتی ارزش هزینه کردن را دارد ؟


از غذاهایی که دوستشان دارید مراقبت کنید

اول فکر کنید که می خواهید چه غذاهایی را بپزید یا چه نوع مواد غذایی را در یخچال خود نگهداری کنید و سپس دنبال ویژگی هایی باشید که از این مواد غذایی به خوبی مراقبت می کنند . این یک شرط مطمئن خواهد بود تا همیشه از استفاده از ویژگی های مورد نظر خود لذت برید . آیا شما یک فرد با علاقه خاص به مواد غذایی هستید که همیشه می خواهید به مواد غذایی تازه خود دسترسی داشته باشید ؟ بسیاری از مدل ها کنترل دمای هوا را در محفظه های مختلف به صورت متفاوت به شما ارائه می دهد که با استفاده از این ویژگی شما می توانید انواع مختلف مواد غذایی را به صورت تازه برای مدت طولانی نگه دارید . قفسه ها و کشو های قابل بسته شدن و کیپ کردن یخچال فریزرهای ال جی , زمانی که شما آنها را می بندید ,  هوای داخل قفسه را به نزدیک خلا خواهد برد . آیا غذاها و مواد منجمد شده داخل فریزر را دوست دارید ؟ باید به دنبال یک یخچال فریزر دارای ویژگی GE's Frost Guard برای جلوگیری از بیماری های بوجود آمده از طریق غذاهای منجمد آسیب دیده ( به وسیله از دست دادن آب و اکسیداسیون ) باشید . آیا همیشه دوست دارید نوشیدنی های خنک بنوشید ؟ باید یخچال فریزری را برای خود پیدا کنید که دارای نگهدارنده بطری های نوشیدنی شما باشد .

با خرید یک یخچال فریزر مناسب از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس از غذاهای مورد علاقه خود مراقبت کنید

 

 

 


با ویژگی ها و امکانات چند وظیفه ای در زمان صرفه جویی کنید

جدای از مواد , برخی از ویژگی ها در داخل یخچال فریزرها طراحی می شوند تا آنها را چند منظوره تر کنند . تنها آب سردکن های روی درب یخچال های امروزی را ببینید . یخچال ها مدت طولانی ست که دارای آب سردکن می باشند اما اکنون GE دارای آب سردکن های هوشمند "PreciseFill" بر روی مدل های مختلف خود می باشد که دقیقا میزان آب سرد مورد نیاز شما را فراهم خواهد کرد و به صورت خودکار تشخیص می دهد که چه زمانی لیوان یا ظرف آب شما پر است . مدل های دیگر دارای آب سردکن هایی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که ظروف بلند و بزرگ را نیز در خود جای می دهند . برخی مدل ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که در صورت نیاز به شما آب گرم می دهد که این برای یک استکان چای سریع و یا یک کاسه سوپ بسیار مناسب خواهد بود . سامسونگ اخیرا با SodaStream برای تولید یخچال فریزرهایی که قادر به ارائه آب معدنی تازه به شما باشد همکاری می کند .


در یخچال فریزرهای امروزی ویژگی های بسیاری برای چند منظوره کردن در داخل آنها گنجانده شده است . ال جی جدیدا یخچال فریزرهایی را تولید می کند که حاوی دستگاههای خنک کننده ( چیلر ) هستند که می تواند در کمتر از 5 دقیقه یک قوطی نوشیدنی سرد را به شما بدهد . یخچال های جدید دارای رفع کننده بوی بد داخل محفظه ها هستند که بوی بد مواد غذایی را که قبلا داخل یخچال بوده است از بین می برد . و اگر شما به طور مداوم به یخ نیاز دارید باید به دنبال مدلی باشید که یخ ساز داشته باشد .

از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس با مناسب ترین قیمت بانه کالای مورد نظر خود را با کیفیت فوق العاده تهیه نمایید
 

 


سایر امکانات اضافی که باید به دنبال آن باشیم :

- صداهای آرام که صدا و وزوز کمتر را تولید کنند .
- پوشش داخلی ضد باکتری برای حفظ مواد غذایی باقی مانده به صورت عاری از باکتری و بهداشتی
- نورپردازی ال ای دی
- مفاصل فلزی تقویت شده برای پشتیبانی از ذخیره سازی داخل درب
- مجهز بودن قفسه ها با لبه ها یا دیواره ها و مقاوم در برابر نشت برای جلوگیری از نشت مواد در سرتاسر یخچال


البته شما همچنین می توانید مدل هایی با صفحه نمایش لمسی ,  دارای وای فای توکار و مقادیر بسیار بیشتری از امکانات که سازندگان مدعی هستند که آشپزخانه شما را کاملا دگرگون و به روز خواهند کرد و آخرین امکانات روز را برای شما به ارمغان خواهد آورد , پیدا کنید .آیا من به یک یخچال هوشمند نیاز دارم ؟

شما مطمئنا می توانید بدون یکی از این یخچال های هوشمند زندگی کنید , اگر سوال اصلی شما این است --بویژه اگر توانایی خرید آن برای شما نگرانی اصلی باشد . به عبارت ساده تر یخچال هوشمند ارزان قیمت نخواهد بود و اینکه آیا ارزش این هزینه اضافه را دارد یا نه بستگی به استفاده ای دارد که برای شما خواهد داشت . برای برخی یخچال هوشمند یک وسیله کاملا جدید خنک کننده و نگهدارنده مواد غذایی را به او ارائه می دهد و واقعیت این است که ما هر روز به صورت مکرر از یخچال فریزر خود استفاده می کنیم و خرید آن یک سرمایه گذاری بالقوه خواهد بود . برای برخی دیگر , " هوشمند " مانند سایر واژه ها تنها غلط انداز است . اگر شما شامل این مسائله می شوید , بنابراین صرف بیش از 1000 دلار یا حتی بیشتر  برای مشاهده شبکه غذایی در یخچال فریزر خود یا آگاه کردن شما از شیر داخل یخچال که تاریخ انقضای آن فرا رسیده بسیار سنگین خواهد بود .

گفته می شود که نباید سریعا در را به روی ویژگی اسمارت در یخچال فریزر ببندیم زیرا مدل های فراوانی وجود دارند که این ویژگی را در خود جای داده اند . برخی از آنها کوچک تر , برخی دیگر دارای زرق و برق کمتر و برخی دیگر دارای ویژگی های مقرون به صرفه بوده که می تواند بسیار مفید باشند و می توانند تجربه بسیار مثبتی بر آشپزی شما داشته باشند .بهره وری انرژی هوشمندتر

کسانی که به دنبال یک آشپزخانه سبزتر هستند ( نه تنها برای پرداخت صورت حساب انرژی کمتر ) به احتمال زیاد استفاده از یخچال فریزر دارای ویژگی بهره وری انرژی هوشمند برای آنها لذت بخش خواهد بود . بسیاری از مدل های هوشمند جدید می تواند مصرف انرژی خود را پیگیری کنند --برخی از مدل ها پا را فراتر گذاشته و اطلاعات را به صورت مستقیم برای کنترل از راه دور شما به موبایل شما انتقال می دهد . در نهایت یکی از این مدل ها , زمانی که سطح کارکرد شبکه برق محلی شما حداقل است را پیگیری کرده و به صورت خودکار از نرخ انرژی پایین تر بهره می گیرد .

خرید یخچال فریزر با بهره وری انرژی بالا از بانه و فروشگاه اینترنتی بانه پلاس / banehplus


اگر بهره وری انرژی در تصمیم گیری شما نقش مهمی را ایفامی کند و برای شما یک فاکتور اساسی ست اما قیمت یخچال های اسمارت از میزان بودجه ای که شما می توانید خرج کنید بالاتر است نگران نباشید , ویژگی های زیادی موجود است که شما می توانید بدون فشار به خود از لحاظ مالی و با خرج هزینه ای معقول و مناسب سبزتر باشید . مدل هایی از یخچال فریزر ها در بازار وجود دارند که دارای سنسور هایی هستند که تشخیص می دهند درب یخچال به طور کامل بسته نشده است و از این مساله که می تواند برای شما پر هزینه باشد جلوگیری می کند . برخی مدل ها نیز دارای امکاناتی هستند که به شما اجازه می دهند بدون باز کردن درب به موادی که به طور معمول نیاز دارید دسترسی داشته باشید که این مدل ها را معمولا درب روی درب می نامند و یا اینکه دارای پانل کشویی برای دسترسی به محفظه پایین هستند . این ویژگی ها می تواند تفاوت های کوچکی ایجاد کند اما در میزان مصرف انرژی شما به طرز چشمگیری موثر خواهد بود .
 برقراری ارتباط

یخچال فریزرهای هوشمند امروزی تنها به آمار مصرف و ارائه اطلاعات مصرف به شما محدود نمی شوند . مدل های Whirlpool با تکنولوژی زنده حس ششم مجهز شده که متون مفیدی را که به شما اجازه می دهد بفهمید که زمان تعویض فیلتر های آب فرارسیده ارسال می کند و یا در مورد قطع برق به شما هشدار می دهد . برخی دیگر از مدل ها به رابط بصری مجهز شده اند که هر زمان که قسمتی از یخچال کار نکند به شما هشدار می دهد و به شما امکان می دهد که مشکل را تشخیص داده و برای این مساله یک راه حل مناسب بیابید . امروزه حتی برخی مدل ها وجود دارند که به شما پیشنهاد می دهد که برای شام چه چیزی درست کنید ! این زمانی ست که شما بخواهید که یخچال به شما گوید که چه مواد اولیه ای در داخل آن وجود دارد که این کار با کلید زنی همه آنها در یک زمان با کشیدن و رها کردن رابط بر روی صفحه لمسی امکان پذیر خواهد بود .

در بانه و از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس می توانید یخچال فریزر هوشمند و بروز را خریداری نمایید
سرگرمی ها

بسیاری از زمزمه ها در مورد یخچال فریزرهای هوشمند بر روی سرگرمی ها متمرکز شده اند . بیش از یک تولید کننده , یخچال فریزرهایی با وای فای ساخته شده در داخل آن , اسپیکر و ال سی دی لمسی بر روی درب آن ساخته و تولید کرده اند . سامسونگ حتی برنامه و اپ های محبوب مانند تقویم گوگل , تویتر و پیکاسا را در مدل های فوق العاده و فول امکانات خود گنجانده و دنیای جدیدی از قابلیت های یخچال را به روی استفاده کنندگان گشوده است . آیا می خواهید وضع آب و هوا را چک کنید و یا از تیتر مهمترین خبرها مطلع شوید تا قهوه شما آماده می شود ؟ راهنمای گام به گام پخت و پز ریزوتو را دنبال می کنید ؟ در یخچال های هوشمند ( اسمارت ) جدید تمام اینها و حتی بیشتر از آن را تجربه خواهید کرد .

شما می توانید با یخچال فریزر هوشمند یا اسمارت خود محیط خانه خود را به یک محیط سرگرمی تبدیل کنید این مدل ها را از فروشگاه اینترنتی بانه پلاس در بانه بخواهید


البته این یخچال های هوشمند مورد شک و تردید به حق مصرف کنندگان و منتقدان نیز بوده است . اما به هر حال اگر شما به دنبای سرگرمی در ابزارها و لوازم منزل خود هستید , یک یخچال فریزر هوشمند می تواند فراتر از آن چیزی باشد که شما هیچگاه فکرش را هم نکرده اید که وجود داشته باشد .
 


صحبت پایانی

اگر شما به این نتیجه رسیده اید که یخچال فریزر هوشمند ممکن است برای شما جذاب باشد , جاهای مختلف را بگردید و مناسب ترین قیمت را برای بهترین مدل ممکن بیابید . تولید کنندگان مختلف انواع متفاوتی از تلویزیون های هوشمند را تولید کرده اند اما شما باید اطمینان پیدا کنید که کدام مدل با ویژگی های مورد نظر شما انطباق بیشتری دارد . در حال حاظر سامسونگ بیشتر بر روی ویژگی های سرگرمی متمرکز است در حالی که Whirlpool بیشتر حول ویژگی های بهره وری انرژی کار می کند . ال جی ( LG ) رویکرد گسترده ای با یخچال فریزر های هوشمند ( همچنین سایر لوازم خانگی ) خود گرفته است و ترکیبی از ارائه های هوشمند را تحت نام Smart ThinQ عرضه می نماید . مارک های دیگر مانند کنمور ( KENMOR ) و GE ( جنرال الکتریک )  کمی محافظه کارانه تر آن را ایفا می کنند . و کمتر بر روی سرگرمی و ارتباطات تمرکز کرده و بیشتر بر روی ظرافت و دقت در طراحی و مهندسی زووم کرده اند . اگر چه انتخاب شما از هر کارخانه سازنده به دو یا سه مدل محدود می شود اما طبیعتا تنوع زیاد بوده و شما می توانید بین مدل های مختلف انتخاب کنید . کمی تحقیق کنید سپس با اعتماد به نفس انتخاب کنید .

 

فروشگاه اینترنتی بانه پلاس با مناسب ترین قیمت های بازار بانه و عرضه کالاهای وارداتی با مارک های اصلی رضایت شما را جلب خواهد کرد

 

 

خرید مبارک !

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha