گروههای محصولات

مزایا و ویژگی های ماشین لباسشویی های حباب ساز یا eco bubble™ سامسونگ

سلام به بانه پلاس خوش آمدید
امروز می خواهم از مزایای تکنولوژی eco bubble سامسونگ و چگونگی کارکرد آن توضیح بدهم .
این ماشین لباسشویی ها دارای تولید کننده حباب می باشد و این اساس این لباسشویی هاست که مواد شوینده آب و هوا را قبل از ورود به محفظه ترکیب می کند .
حالا برای نشان دادن آن من مقداری مواد شوینده را به ماشین اضافه می کنم . حالا برنامه مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه استارت را فشار می دهیم .
حال مواد شوینده شروع به پایین آمدن به سمت تولید کننده حباب کرده که در پایین قرار دارد می نماید و شروع به ترکیب شدن با آب سرد می نماید و سپس شروع بع تولید یک کف غلیظ می کند .
حال در مقایسه با ماشین لباسشویی های معمولی خباب ها بسیار سریع تر به داخل تار و پود لباس ها نفوذ کرده و هم زمان این حباب ها را نیز تولید می کند که لباس های شما را در طول چرخه شستشو محافظت می نماید .
و تفاوت میان این تکنولوژی باور نکردنی و متد های معمولی را به شما نشان می دهد .
من اینجا روی لباسشویی دو تکه پارچه دارم .
این ها نماینده لباس های شما بوده و تفاوت در سرعت نفوذ حباب ها را در مقایسه با روش های معمولی به شما نشان می دهند .
حال کمی مواد شوینده و آب را با هم ترکیب می کنیم . اگر کمی آن ها را با هم ترکیب کنیم حالا مقداری از این ترکیب را روی یکی از پارچه ها و مقداری حباب و کف را روی دیگری قرار می دهیم .
همانطور که می بینید حباب های ماشین لباسشویی سامسونگ سریعا به داخل پارچه نفوذ می کند . و ترکیب آب و مواد شوینده همچنان روی پارچه قرار دارد .
باید بدانید شستشوی لباس ها با لباسشویی های حباب ساز سامسونگ برای صرفه جویی در انرژی فوق العاده هستند زیرا قادر به شستن لباس ها به صورت موثر در دمای پایین می باشد .
بنابراین شما می توانید در آب سرد بشویید و در انرژی صرفه جویی کنید .
ممنون از اینکه بانه پلاس را انتخاب کردید .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha