گروههای محصولات

مقایسه یخچال فریزر های ساید با ساید و فرنچ ( درب فرانسوی )

مقایسه یخچال فریزر های ساید با ساید و فرنچ ( درب فرانسوی )

                                                                    مقایسه یخچال فریزر ها : یخچال فریزر های درب فرانسوی با یخچال فریزر های ساید با ساید 

 

مقایسه یخچال فریزر ها : یخچال فریزر های درب فرانسوی با یخچال فریزر های ساید با ساید

 

 

یخچال فریزر ها در طول سال تکامل یافته اند و امروزه شما می توانید یخچال فریزر ها را در سایز ها شکل ها و انواع مختلفی با توجه به نیاز های خود بیابید ولی شکی نیست که به تازگی در  میان خریداران علاوه بر سایز بهره وری در انرژی و ویژگی استایل یخچال فریزر و محبوبیت ان در میان مردم نیز اهمیت دارد . دو دسته از یخچال فریزر ها به تازگی محبوبیت ویژه ای میان مردم پیدا کرده اند که یکی از ان ها یخچال فریزر با درب فرانسوی و دیگری یخچال فریزر های ساید با ساید است در این مقاله ما این دو نوع یخچال فریزر را مقایسه و ویژگی های مثبت و منفی هر یک را بیان می کنیم تا شما بتوانید در تشخیص چیزی که نیاز دارید تصمیم گیری اسان تری داشته باشید .

 

 

یخچال فریزر های درب فرانسوی به صورت رسمی در دهه نود میلادی معرفی شدند . این یخچال فریزر دارای دو درب در قسمت بالایی و یک درب در قسمت پایینی می باشد . قسمت پایینی این یخچال فریزر یعنی قسمت فریزر ان به صورت کشویی می باشد.
لطفا برای فهم بیشتر درمورد این یخچال فریزر به تصویر پایین مراجعه فرمایید.

یخچال فریزر های ساید با ساید در اواخر دهه 40 به صورت رسمی معرفی شدند . این مدل به دو قسمت تقسیم می شود که به طور معمولا قسمت چپ فریزر که باریک تر از قسمت راست یعنی یخچال می باشد . بنابر این درب قسمت راست در مقایسه با درب قسمت چپ همچنین یخچال فریزر های درب فرانسوی بزرگ تر می باشد .
لطفا برای فهم بیشتر درمورد این یخچال فریزر به تصویر پایین مراجعه فرمایید.

گرچه در هر و مدل محفظه اب و یخ روی درب قرار دارد ولی این ویژگی در یخچال فریزر های ساید با ساید شایع تر است .
در تصاویر پایین شما می توانید این دو مدل را با در بار و بسته مشاهده کنید.

 

درب فرانسوی
ساید با ساید

مقایسه جزئی تر این دو مدل

در این مقایسه می توان به تفاوت های زیر اشاره کرد :

 

1- از نظر ظرفیت : مدل ساید با ساید از نظر فریزر کمی ظرفیت بیشتری را ارائه می کند در حالی که در مدل درب فرانسوی در قسمت یخچال دارای ظرفیت بیشتری می باشد .

 


ساید با ساید 1

 

2- یکی از مزایای مدل ساید با ساید این است که در قسمت فریزر ان اقلام بیشتر در قسمت وسط یا قسمت هایی بالایی قرار دارند بنابر این چیز هایی که شما در روز بیشتر به ان ها احتیاج دارید با باز کردن درب در مقابل دید شما قرار دارند و همانند یخچال فریزر های درب فرانسوی  احتیاجی به خم شدن مکرر برای برداشتن اقلام از فریزر نیست . این ویژگی برای افرادی که کمر درد دارند و افرادی که ترجیح می دهند برای در اوردن اقلام خم نشوند بسیار مناسب خواهد بود .

3-در یخچال فریزر های ساید با ساید محفطه اب و یخ روی درب قرار دارد اگرچه امروزه این ویژگی در یخچال فریزر های درب فرانسوی نیز یافت می شود اما بیشتر در مدل ساید با ساید شایع است . یا این ویژگی محفظه اب به طور دائم در مقابل چشم شما قرار دارد بنابر این انگیزه و تذکر خوبی است برای نوشیدن اب بیشتر که برای سلامت بسیار مناسب است .

4-در مقایسه از نظر عرض یخچال فریزر های ساید با ساید چون به دو قسمت تقسیم می شوند باریک تر از یخچال فریزر های درب فرانسوی می باشد بنابر این شما سخت تر می توانید اقلام بزرگ را در ان جای دهید . در قسمت یخچال یخچال فریزر های درب فرانسوی به اسانی اقلام بزرگ جای می گیرد بنابر این اگر شما از غذا ها میوه و سبزیجات تازه بیشتر استفاده می کنید مدل درب فرانسوی کاربرد بیشتری برایتان خواهد داشت اما اگر بیشتر از فریزر استفاده می کند ممکن است فریزر در قسمت پایین زیاد به علایقتان نزدیک نباشد با این حال برای برخی از افراد نبودن جای کافی برای اقلام بزرگ ممکن است مشکلی بزرگ تر به حساب اید تا خم شدن برای باز کردن کشو فریزر.

5-یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم در یخچال فریزر های درب فرانسوی در قسمت کشوی فریزر با ان روبه رو هستند این است که این کشو بهم ریخته می شود  زیرا نمی تواند اقلام را به صورتی سازمان یافته در ان جا داد و شما نمی توانید به اسانی چیزی را که می خواهید در ان پیدا کنید .

6- چون درب قسمت راست یخچال فریزر های ساید با ساید بزرگ تر است فضای بیشتری برای باز کردن در مقایسه با یخچال فریزر های درب فرانسوی لازم دارد بنابر این اگر شما فضای مناسب برای باز شدن کامل این درب را ندارید یخچال فریزر های درب فرانسوی گذینه مناسب تری برای شما خواهد بود.فرنچ

 

7-هر دوی این یخچال فریزر ها دارای زنگ وقتی که درب ان ها کاملابسته نیست می باشد این ویژگی همچنین شامل قسمت کشو فریزر یخچال فریزر های درب فرانسوی می شود.

8-یخچال فریزر های درب فرانسوی در مقایسه با ساید با ساید دارای بهره وری انرژی بیشتری است. با قرار گرفتن فریزر در قسمت پایین حدود 30 درصد انرژی کمتری مصرف می کند .

 

 

 

 

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha