گروههای محصولات

ویژگی های ماشین ظرفشویی های بوش

ویژگی های ماشین ظرفشویی های بوش

کیفیت ماشین ظرفشویی های بوش

 

دریافت جوایز جهانی مختلف مستلزم توجه به تمام جزئیات محصول می باشد .
ماشین ظرفشویی بوش هم از این قاعده مستثنا نبوده و به دلیل توجه به تمامی جنبه ها و جزئیات محصولات خود به جوایز متعددی دست یافته است .

دریافت جوایز جهانی مختلف مستلزم توجه به تمام جزئیات محصول می باشد . ماشین ظرفشویی بوش هم از این قاعده مستثنا نبوده و به دلیل توجه به تمامی جنبه ها و جزئیات محصولات خود به جوایز متعددی دست یافته است .

 

 


مهندسی
جهت توسعه ماشین های ظرفشویی بوش بیش از 100 مهندس تحت دقیق ترین استانداردهای مهندسی آلمان کار می کنند - تمام اینها برای اطمینان از این است که بهترین لوازم خانگی در منزل شما کار می کنند . 

 

با الهام گرفتن از فیلتر خودرو فیلتر ظرفشویی بوش راه راه , بهترین فیلتراسیون را ارائه می دهد

 

 

 

محفظ داخلی ماشین ظرفشویی های بوش از فولاد ضد زنگ بوده و این محفظه مادام العمر گارانتی ضد زنگ بودن را دارا می باشند

 

 

 

aquastop یک مهندسی دقیق محفظه ماشین ظرفشویی و سیستم سنسور با پایه مستحکم برای جلوگیری از نشت است . اگر نشت رخ دهد عملیات خاموش خواهد شد و aquastop برای جلوگیری از رسیدن آب بر زمین , به صورت اتوماتیک شروع به پمپاژ آب به بیرون می کند . aquastop اکنون 24/7 کار می کند و قادر است خود را نیز خاموش کند .

 

 

 

 

نه تنها خوب است بلکه فوق العاده است . هر ماشین ظرفشویی بوش باید قبل از ترک کارخانه ما 485 تست کنترل کیفیت را بگذراند .

 

 

ما هر ماشین ظرفشویی را قبل از حمل و نقل , برای اطمینان از اینکه واحد ما قبل از رسیدن به خانه شما از هر نظر موفق است , با آب آزمایش می کنیم . اثرات آب در داخل ماشین ظرفشویی بوش شما به این معناست که این آزمایش را گذرانده است .

 

 

تست با آب


ما هر ماشین ظرفشویی را قبل از حمل و نقل , برای اطمینان از اینکه واحد ما قبل از رسیدن به خانه شما از هر نظر موفق است , با آب آزمایش می کنیم . اثرات آب در داخل ماشین ظرفشویی بوش شما به این معناست که این آزمایش را گذرانده است .
 

 

 

 

 

 

ظروف کثیف ما ماشین های ظرفشویی بوش را به منظور تصویب استانداردهای سختگیرانه خود با ظروف بسیار کثیف آزمایش می کنیم و باید پس از شستشو ظروف فوق العاده تمییز و درخشان به دست بدهد .

 

 

 

ظروف کثیف


ما ماشین های ظرفشویی بوش را به منظور تصویب استانداردهای سختگیرانه خود با ظروف بسیار کثیف آزمایش می کنیم و باید پس از شستشو ظروف فوق العاده تمییز و درخشان به دست بدهد . 

 

 

 

 

 


ست ضربه ما به دیواره ماشین ظرفشویی های خود ضربه سنگن وارد می کنیم برای اطمینان از مقاومت آنها در برابر اینگونه تنشها   تست انباشته شدن ما ماشین ظرفشویی هایمان را به صورت 4تایی روی هم قرار می دهیم و به اطراف تکان می دهیم برای شبیه سازی حمل به وسیله کامیون  تست دما ماشین ظرفشویی های بوش برای شبیه سازی تغیرات دمای فصلی در معرض درجه حرارت های شدید و مختلف قرار داده می شوند .

 

 

 

جوایز

ما مفتخریم که با نام ماشین ظرفشویی های بوش موفق به دریافت جوایز متعدد در سراسر جهان شده ایم . در زیر به چند نمونه از جوایز اخیر اشاره شده است .

جوایز ما مفتخریم که با نام ماشین ظرفشویی های بوش موفق به دریافت جوایز متعدد در سراسر جهان شده ایم . در زیر به چند نمونه از جوایز اخیر اشاره شده است .

 

 

 


برای دستیابی به یک ماشین ظرفشویی بدون صدا باید تمامی قسمت های آن بهینه سازی شود

ماشین ظرفشویی بوش بدون صدا ترین ظرفشویی موجود

 

 

1 - لایه های عایق

لایه های عایق چندگانه در ماشین ظرفشویی بوش

این ماشین ظرفشویی شامل جند لایه عایق میباشد

* پوشش بیرونی دستگاه
* لایه میانی عایق اب و صدا
* داخلی ترین لای استیل ضد زنگ

 

 


2 - موتور سیستم EcoSilence™

موتور بدون اصطکاک و جاروبک کاهش دهنده صدا در ظرفشویی های بوش

 

 

3 - پایه عایق صدا و لرزش گیر

پایه با دوام ظرفشویی بوش صدا را جذب کرده و موجب کاهش صر و صدا و کاهش لرزش می باشد

 

 

 

4 - سیستم تصفیه سه گانه

سیستم تصفیه سه گانه بدون نیاز به فیلتر داخلی پر سر و صدای ظرفشویی بوش ذرات غذا را بدون صدا دفع خواهد کرد

 

 

 

 

5 - جعبه مواد شوینده

جعبه مواد شوینده در ماشین ظرفشویی بوش پس از پاشیدن آب درب خود را باز کرده و موجب حل شدن مستقیم قرص شوینده می شود

 

 

 

 

6 - بازوهای اسپری آب

این ازوها بدون صدای اضافی آب را به ظروف داخل ماشین ظرفشویی می پاشند

 

 

 

 

7 - InfoLight®™

ماشین ظرفشویی بوش تا اندازه ای بدون صداست که ممکن است متوجه روشن بودن آن نشوید این لامپ روشن بودن دستگاه را به شما نشان می دهد

 

 

 

 

8 - TimeLight™

این نور به شما نشان می دهد که ماشین ظرفشویی بوش در حال اجرای یک چرخه است و تا پایان چرخه یک شمارش معکوس به شما نشان می دهد
 

 

 

 

 

حتی یک دسیبل اهمیت دارد

افزایش صدا به اندازه 3 دسیبل به ابن معناست که دو ماشین ظرفشویی به طور همزمان کار کنند .

افزایش صدا به اندازه 3 دسیبل به ابن معناست که دو ماشین ظرفشویی به طور همزمان کار کنند .

 

 

 

تفاوت بین صدای ماشین ظرفشویی بوش و سایر صداهای آشنا را تجربه کنید

تفاوت بین صدای ماشین ظرفشویی بوش و سایر صداهای آشنا را تجربه کنید

 

 

 


ظرفیت ماشین ظرفشویی های بوش

 

طراحی شده برای انعطاف پذیری ماشین ظرفشویی های بوش دارای انعطاف پذیری عالی برای بارگیری هستند و طراحی آنها به گونه ایست که با هر آشپزخانه ای مطابقت داده می شوند . طرح خارجی و داخلی این دستگاهها فوق العاده زیباست .

 

طراحی شده برای انعطاف پذیری


ماشین ظرفشویی های بوش دارای انعطاف پذیری عالی برای بارگیری هستند و طراحی آنها به گونه ایست که با هر آشپزخانه ای مطابقت داده می شوند .
طرح خارجی و داخلی این دستگاهها فوق العاده زیباست .

 

 

 

 

 

 

 

شما با 30% فضای بیشتر برای بارگیری چه می کنید ؟

به سادگی با بالا یا پایین بردن rackmatic سبد وسط در ماشیین ظرفشویی های بوش بشقابها و دیس های خود را در هر دو سبد بالا یا پایین قرار دهید

کناره های قابل گسترش در قفسه سوم ماشین ظرفشویی هی بوش فضای مناسبی برای ظروف سرامیکی در اندازه استکان ها یا بزرگتر برای شما ایجاد می کند

شکل v منحر به فرد قفسه سوم به آن معنی ست که قفسه وسط را از دست نخواهید داد و با پایین آوردن rackmatic میتوانید ظروف پایه دار بلند را در قفسه وسط جاگزاری کنید

با قفسه سوم شما می توانید ظروف نقرا ای را بدون خم شدن در ماشین ظرفشویی بوش قرار دهید . این کار باعث شستشوی هدفمندتر و تمیزی بیشتر می شود

قفسه سئم ماشین ظرفشویی بوش این امکان را به شما می دهد تا وسایل آشپزی بلند مانند چاقوی آشپزخانه را به راحتی در آن جایگذاری کنید .

قسمت v شکل منحصر به فرد در سبد ماشین ظرفشویی بوش این امکان را به شما می دهد تا لوازم تخصصی آشپزخانه مانند هم زن و انبرک قندشکن را در آن قرار دهید .

 

 

 

طراحی مناسب آشپزخانه خود را انتخاب کنید

طرح مناسب ماشین ظرفشویی بوش می تواند زیبایی فوق العاده ای به آشپزخانه شما ببخشد

 
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha