گروههای محصولات

ویدیو تجزیه تحلیل تلویزیون های فورکی hdr سری xd93 سونی

تلویزیون براویا xd93 یک تلویزیون فورکی 2016 سونی بوده که یک پله زیر xd94 که گل سر سبد مدل های سونی می باشد قرار دارد . این مدل به جایگزینی هر دو مدل سال قبل سوپر اسلیم x90c و مدل همه جانبه x93c  تمایل دارد .
مانند بیشتر تلویزیون های فورکی تمام فول امسال مدل xd93 پخش محتوای رنج دینامیک بالا ( hdr ) را ساپورت می نماید .
این کمپانی تصمیم به استفاده از لوگوی فورکی اچ دی آر خود گرفته است . همچنین در آزمایشات ما مدل سونی xd93 یکی از بهترین ها در بین مدل های برتر uhd که دارای hdr می باشند بوده است  .
طراحی این مدل بسیار باریک و شیک است . سونی در این تلویزیون خود نیز مانند سایر مدل های تمام فول خود از اسپیکر های قوی استفاده کرده است .
پنل این تلویزیون فوق باریک می باشد . در لبه های این تلویزیون از پایین به بالا یک نوار طلایی زیبا به کار رفته است که مانند این است دو ورقه به هم چسبیده باشد .
تمامی پورت ها و اتصالات در قسمت پشت تلویزیون قرار گرفته اند . در این تلویزیون چهار عدد پورت hdmi 2.0 با hdcp 2.2 قرار گرفته است که این بدان معناست که شما برای پخش ویدیو hdr از یک بلوری فورکی مشکلی نخواهید داشت .
به هر حال شما نیاز خواهید داشت که قبل از اینکه سونی xd93 فراداده های hdr  داخل سیگنال های hdmi را تشخیص دهد گزینه hdmi enhanced format را در منوی کاربر فعال کنید .
سونی همچنین یک سیستم مدیریت کابل و صفحات کاور را برای پوشاندن اتصالات و ارائه ظاهری زیباتر و آراسته تر برای شما فراهم می کند .
در جعبه این تلویزیون یک ریموت کنترل با یک بافت پلاستیکی نرم ارائه می شود .
در زمینه کیفیت تصویر در درجه اول تنظیمات کاملا درجه بندی شده , رنگ ها به معنای واقعی دقیق بوده و تمامی انواع محتوای اچ دی مانند آنچه در واقع می بینید به نظر می آیند .
نرمی تصاویر متحرک نیز یکی از نقاط قوت سنتی و همیشگی تلویزیون های براویا سونی ست و xd93 نیز از این اصل مستثنا نیست . ما در طول دوره بررسی هیچ گونه لرزشی در محتوای اچ در و فورکی اچ دی آر مشاهده نکردیم .
به طور خلاصه تلویزیون xd93 یک تلویزیون باریک با قابلیت ارائه رنگ های دقیق و حرکات نرم بوده و به خوبی برخی دستگاه های برتر اولترا اچ دی برای hdr می باشد .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha