گروههای محصولات

چگونگی نصب ماشین لباسشویی سامسونگ با ویدیو

برای مشاهده لیست قیمت ماشین لباسشویی کلیک کنید.

سلام و خوش آمدید به این ویدیوی گام به گام برای نصب ماشین لباسشویی سامسونگ
لطفا توجه داشته باشید طرح ماشین لباسشویی نشان داده شده در این ویدیو ممکن است با مدل ساخته شده در منطقه شما متفاوت باشد .
در درجه اول ماشین لباسشویی را از جعبه خارج کنید . بعد از کندن چسب های بسته بندی شما لوازم جانبی همراه را در یک پلاستیک در داخل محفظه لباسشویی پیدا خواهید کرد .
در دفترچه راهنما لوازم همراه به طور کامل لیست شده است .
در هنگام نصب ماشین لباسشویی از مناسب بودن محل نصب اطمینان حاصل کنید .
سطح عایق باید محکم , خشک و مسطح بوده تا سطح سر و صدا و لرزش را به حداقل برساند .
ماشین لباسشویی را در مکانی که دما زیر نقطه انجماد است نصب نکنید .
ماشین لباسشویی را در مکانی دور از تابش مستقیم نور خورشید و رطوبت بالا نصب کرده و مکانی را انتخاب کنید که دارای تهویه مناسب باشد .
ماشین لباسشویی خود را دور از سایر لوازم خانگی که باعث گرم شدن آن می شوند مانند آون گاز  نصب کنید .
حال پیچ و مهره های حمل و نقل که در پشت ماشین لباسشویی وصل شده اند را باز کنید . برای مکان و تعداد پیچ و مهره های حمل و نقل به دفترچه راهنما رجوع کنید .
این پیچ ها با استفاده از یک آچار باز می شوند . شما باید این پیچ ها را در مکان مناسب نگهداری کنید زیرا در صورت نقل مکان در آینده به آن ها نیاز خواهید داشت .
زمانی که این پیچ ها را بیرون آوردید می توانید با استفاده از درپوش های پلاستیکی سوراخ پیچ ها را بپوشانید . این درپوش ها با فشار ساده انگشت شصت در جای خود قرار می گیرند .
حال لباسشویی خود را به شیر آب وصل کنید . ماشین لباسشویی شما با سرشیر های مناسب تجهیز شده است . یک سر شیلنگ را به پشت ماشین لباسشویی و سر دیگر آن را به شیر آب سرد وصل کنید .
دقت داشته باشید برای منازلی که با دستگاه های ایمنی نشت تجهیز شده اند اطمینان حاصل کنید که سر شیر ایمنی به شیر آب سرد منزل وصل شود .
قبل از قرار دادن لباسشویی در مکان نهایی آن شیر آب را باز کرده و هر دو سر آن را چک کنید که نشت نداشته باشد .
حال لوله تخلیه
سامسونگ توصیه می کند که لوله تخلیه به اندازه 60 تا 90 سانتی متر بلند نصب شود . از پلاستیک هدایت شلنگ برای اطمینان از ثبات لوله تخلیه استفاده کرده و تنها 150 میلیمتر از شنگ را داخل لوله ایتداده فرو کنید .
برای جلوگیری از حرکت لوله تخلیه , پلاستیک هدایت کننده لوله تخلیه را به دیوار محکم کرده و لوله تخلیه را نیز داخل پایه تخلیه کاملا محکم کنید .
اگر شما لوله تخلیه را به سیفون سینک وصل می کنید  قسمتی که به شیر تخلیه لباسشویی وصل می شود باید رو به بالا بوده و پلاستیک هدایت کننده لوله نیز قرار گرفتن لوله بالاتر از کف سینک را برای جلوگیری از رفتن آب کثیف به سینک  تضمین می کند .
پس از اتصال اتصالات تخلیه را برای اطمینان از نشت نکردن آن ها در طول اولین شستشو چک کنید .
برای اطمینان از حداقل سازی لرزش و بار نا متعادل , ماشین لباسشویی شما باید با استفاده از قفل پایه ها در محل نهایی ثابت و تراز شود .
نخست ماشین لباسشویی را در صورت نیاز با بالا یا پایین بردن پایه ها تراز کرده و پس از اینکه ثابت و تراز شد قفل پایه ها را با استفاده از آچار محکم کنید .
لطفا توجه کنید :
عدم اطمینان از ثبات و تراز شدن ماشین لباسشویی ممکن است سبب افزایش صدا و لرزش آن شود .
یک راه دقیق که برای تشخیص توصیه می شود این است که که حالت کالیبراسیون ( caliberation mode ) را به عنوان جزئی از فرایند نصب اجرا کنید .
قبل از اجرای این حالت اطمینان حاصل کنید که محفظه خالی باشد .
ابتدا دکمه های دما و delay end را همزمان فشار داده و نگه دارید و سپس دکمه پاور را فشار دهید . clb بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود . سپس برای شروع این حالت دکمه ستارت را فشار دهید . محفظه در جهت عقربه های ساعت و در خلاف جهت برای مدت سه دقیقه می چرخد . زمانی که حالت کالیبراسیون تمام شد و end بر روی صفحه نمایش ظاهر شد به صورت اتوماتیک خاموش می شود . لباسشویی شما اکنون آماده استفاده است .

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha