گروههای محصولات

نقد و بررسی یخچال فریزر هیتاچی مدل rs700

سلام امروز در نظر داریم یخچال فریزر هیتاچی r-s700 را با هم بررسی کنیم
این یخچال فریزر ساید بای ساید بدون برفک هیتاچی نه تنها از نظر سایز بلکه از نظر ظاهر فوق العاده شیک با جنس سیلور شیشه ای منحصر به فرد با تلائلو چشم نواز کانون توجه در آشپزخانه شما خواهد بود .
شما با این یخچال کیفیت ساخت فوق العاده را تجربه می کنید .
چیزی که شما نمی تونید ببینید کمپرسور اینورتر دقیق و با دوام این یخچال فریزر می باشد که در نهایت قدرت خنک کنندگی را در این محصول تنظیم کرده  و چیزی که به شما ارائه می دهد سطح انرژی A++ خواهد بود  . بنابراین نه تنها رده انرژی فوق العاده بلکه نوع جعبه ها و قفسه ها و محیط این یخچال مزیت به شمار می آید .
شما میتوانید در صورتی که بخواهید  قفسه ها رو بالا یا پایین ببرید از طرف دیگه این قفسه ها کاملا بدون درز هستند برای مواقعی که مایعات را در آن نگهداری کنید .
در پایین , قفسه ها به راحتی بیرون کشیده شده و می توانید سبزیجات مورد نظر را در آن قرار داده و دوباره با یک هل دادن ساده آن را در جای خود قرار دهید .
یکی از امتیازات بسیار مهم این مدل مخزن داخل یخچال بوده که شما می تونید  4 لیتر آب در آن بریزید و می توانید به راحتی با گرفتن دسته ها مخزن را روی سینک ببرید و و آن را از آب پر کنید .
 حال می خواهیم یک نگاه دقیق تر به فریزر داشته باشیم . اینجا هم شما می تونید در صورتی که بخواهید قفسه ها را بالا و پایین کنید .  
در پایین کشو های خوش دستی را با سایز های بزرگ داریم که جا دادن و بیرون آوردن مواد مورد نیاز بسیار آسان و بدون دردسر خواهد بود .
همچنین در فریزر شما یک یخساز یکدست و فوق العاده  دارید که با کار گذاشته شدن بر روی درب هیچ فضایی رو در داخل فریزر اشغال نخواهد کرد . در اینجا شما یک فریزر بدون برفک دارید و هیچ وقت باحجم یخ زدگی و برفک روبه رو نخواهید شد و مجبور نیستید که چند وقت یک بار فریزر را یخ زدایی و تمیز کنید  و علاوه بر این لازم است که بدانید به دلیل وجود طبقات زیاد مجبور نیستید مواد غذایی خود را تلنبار کنید .
و در نهایت در نظر دارم که صفحه نمایش یکدست و زیبای این مدل رو به شما معرفی کنم . که شما می توانید دمای یخچال و همینطور فریزر را با استفاده از ان و تنها با یک لمس ساده تنظیم کنید .
به همین سادگی شما میتوانید با یک لمس یخ حبه ای یخ خورد شده و در صورت نیاز آب سرد را از یخچال بگیرید همینطور یک قفل کورک مفید اینجا دارید که در صورتی که کودکان شما بخواهند با یخچال بازی کنند یخچال قفل شده و هیچ آب و یخی از یخچال بیرون نمی آید  .
اینها مواردی بود که در مورد یخچال فریزر شیک و فوق العاده با کیفیت هیتاچی باید می دانستید و حالا با خیال راحت می توانید مواد غذایی تازه و یخزده خود را  نگه دارید و نهایت لذت را ببرید .
 

نجمه 13 پنج شنبه 1396

هيتاچي خوبه؟

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha