گروههای محصولات

بررسی مشخصات تلویزیون های فورکی سونی

بررسی مشخصات تلویزیون های فورکی سونی

بررسی مشخصات تلویزیون های فورکی سونی

 

 

 

دیدن تفاوت با یک تلویزیون فورکی:

میتوانید فیلم مورد علاقه خود را ببینید, با نگاه نوینی به تلویزیونی که دارای بیش از هشت میلیون پیکسل بوده است و پردازنده ی آن هم افزایش یافته است.

تلویزیونهای فورکی سونی جزئیات شدید و کیفیت تصویر خیره کننده ای را ارلائه میدهند.

با زوم کردن بر روی صفحه نمایش صحنه ها نزدیکتر و قویی تر بنظر میرسند, و واقعا تجربه ی نگرش بر یک سینمای همه جانبه را برای شما خلق میکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی مشخصات تلویزیون های فورکی سونی

 

 

 

تکنولوژی فورکی , پرتابی  سنگین از اچ دی:

تلویزیون فورکی سونی هر چیزی را بهتر میکند. فیلم ها , شو های تلویزیونی عکس ها , محتویات موبایل هوشمند - به لطف تکنولوژی های منحصر به فرد سونی از جمله PRO, and TRILUMINOS cutting edge 4K X-Reality PRO, X-tended Dynamic Range تمامی این محتویات به کیفیت فورکی ارتقا می یابند . تغییرات فرمت فورکی آینده مسئله ی اصلی نیست . تلویزیون الترا اچ دی ها کمک HEVC را پشتیبانی می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی مشخصات تلویزیون های فورکی سونی

 

 

 

 

صدای سینمای همه جانبه:

هر خط از مکالمه , جلوه های صوتی , اهنگهای زنگ گوشی , در تلویزیون های فورکی سونی بسیار شگفت انگیز خواهند بود . فناوری جدیدی مانند+CLEAR AUDIO وCLEARPHASE و زوم صدا واضح ترین صدای ممکن را در خروجی برای ما میسازند .بهترین تلویزیون های فورکی هم دارای بلندگوهای بلندی برای تجربه باس قویتر را دارا هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی مشخصات تلویزیون های فورکی سونی

 

 

 

 

در جریان بودن به اشتراک گذاشتن و کانکت شدن با یک تلویزیون فورکی:

اتصال به دنیا از محتویات هیجان انگیز تلویزیون های فورکی سونی است . دسترسی به وب و در جریان فیلم بودن موسیقی و شوها با حمایت مقتدرانه تلویزیون فورکی امکان پذیر میباشد که فراتر از کیفیت فول اچ دی کامل میباشد . پاسخ دادن به خانواده و دوستان در اسکایپ و تماشای بازی های بزرگ با همدیگر و یا به اشتراک گذاشتن وضعیت مورد علاقه ی خود از کارایهای تلویزیون های نامبرده میباشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بررسی مشخصات تلویزیون های فورکی سونی

 

 

 

رنگهای زنده , ملایم و صاف ببینید:

دروازه یک تجربه در حال مشاهده تلویزیونهای فورکی بر روی ما باز میشود.تکنولوژی TRIL UMINOS رنگ باعث میشود در هر لحظه حتی در موقع مشاهده فیلمهایی با حرکت سریع اگر دکمه استوپ ریموت را فشار بدهید باز هم شاهد رنگهای طبیعی و واضح باشیم و با دیدن تصاویری که توسط تکنولوژی 4K X-REALI TYPRO تصفیه شده اند و حتی تلویزیونهای فول اچ دی قادر به تفکیک آنها نیستند لذت ببرید.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
نظر:
Captcha